Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

FITNESS TOPIC

hexilein72
Létrehozva: 2008. március 2. 08:53

Sziasztok!

azoknak inditom ezt a topicot, akik szeretnek sokat, intenziven mozogni es meg szeretnek osztani ez iranyu tapasztalataikat masokkal is, vagy esetleg közösen, együtt, "virtualisan" tornaszni lenne kedvük.

En heti 3-4x futok (kb. 10-11km-t alkalmankent) es melle meg 3-5x tornaszom kül. dvd-kre, kedvencem az Alexandra

Neha fitness studioba is eljutok 1-1 aerobikra, de sajna a csalad miatt eleg ritkan. 

Szoval, aki meg sportos vagy szeretne azza valni, az jöjjön!

Üdv., Hexi 

  1. 2009. június 10. 08:5821501.

    Tényleg, akartam mondani Hexi, hogy ha nem olyan jó, akkor hagyd, nem fontos lemásolni, így is van annyi dvd-nk már.

     

    Aranyos vagy, hogy kölcsönadnád a cuccokat  De én még rágom M-nek a fülét, hogy igen, legyen nekünk olyan, és járjunk el többet kirándulni. Én szeretnék ilyen spontán utazásokat is csinálni, hogy bevágjuk a kocsiba a sátrat, hálózsákot, és megyünk össze-vissza, aztán ahol ér az éjszaka, ott megalszunk. Olyan jó lenne.

     

    Muffin változatlanul jól néz ki, és Apa lesz belőle!!

    előzmény:
    hexilein72 (21498)
    2009-06-10  08:42
  2. 2009. június 10. 08:4721500.
    Meg rakok nektek 1-2 Muffinfotot, most frissen keszültek. Ja es kepzeljetek, talaltunk a neccen egy helyes Maltai Selyemkutya leanyzot, akik szeretnenek kölyköket, ugyhogy lehet, hogy apuci lesz Muffinbol. Es akkor mi is kapunk egy kölyökkutyat (persze nem szeretnem megtartani, csak par hetig jatszani, aztan eladnank).
    előzmény:
    hexilein72 (21499)
    2009-06-10  08:44
  3. 2009. június 10. 08:4421499.
    Meg valami: a PIERCINGhez kitartaaaas csajok, tudjatok, az enyem is 9 honapig gyogyult es soxor be is gennyesedett elötte, meg Wetike, nekem is volt olyan holyagszerüseg, en is feltem, hogy ugy marad, de nem, visszamegy idövel az is. Szepen tisztogassatok, aztan majdcsak meggyogyul. Nekem amiota teljesen meggyogyult, meg egyszer se gyulladt be (mar majdnem 7 eve).
    előzmény:
    hexilein72 (21498)
    2009-06-10  08:42
  4. 2009. június 10. 08:4221498.

    Jo Reggelt!

     

    Sita, ha szeretitek ezeket a vandorlos turazos kiruccanasokat, akkor en mindenkepp beruhaznek a felszerelesbe!

    Kar, hogy nem laktok közelebb, nekünk mindenünk lenne (sator, halozsakok, nagy hatizsak), szivesen kölcsönadnam öket, hogy ki tudjatok probalni a turazast, aztan ha tetszik, akkor kesöbb vehetnetek ti is.

    Tenyleg, a cimedet meg nem küldted el (igaz, meg nem masoltam a dvd-t, de ami kesik... ;-)).

     

     

    Wetike, jo kreszelest! Sztem meg a nyaron meglesz a jogsi!

     

     

    Noecsike, te is alomkoros? Szinten zenesz, en valszeg a vernyomascsökkentötöl. Tegnap du. 2x is bealudtam, aztan este meg 1/2 11-kor megint es 3/4 7-kor alig birtam kikaszalodni az agyikombol...

     

     

    Mindjart jön a Betti baratnöm (1/2 10 körül), aztan nyomjuk a tornat!! Asszem Uj kihivasozunk, vagy esetleg Vitalitas, vagy Pörgesd fel (az U.K. nem olyan szadiiii, Wetike ;-).

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  5. 2009. június 10. 08:1321497.
    Csak gyorsan megyek a Kreszre, de Sita: sátorban főleg a Decathlon nagyon jó! Ilyen magától felnyíló sátraik vannak, nagyon sokféle és tényleg jók!
    előzmény:
    _sita (21496)
    2009-06-10  08:07
  6. 2009. június 10. 08:0721496.

    Sziasztok!

     

    Wetike, ha megyünk túrázni Csehországba, szólok  Egyelőre semmink nincs, ami ilyen túrázós cucc lenne, szóval ezekre be kéne ruházni. Se túracipőnk, se olyan rendes nagy hátizsákunk, hálózsákunk, sátrunk. Pont néztem a Hervisben, hogy jó kis Kilimandzsáró hátizsák meg sátor van leakciózva, mondtam M-nek, hogy vehetnénk, de ő még nem hiszi el, hogy ezt mi valaha használni fogjuk. Pedig olyan jó lenne.

    Nem nagyon szoktunk járni túrázni, valahogy nem jött még össze egy rendes, igazi túrázás sose. A haverok sem nagyon túrások. Viszont az egyik kollegája barlangász, és most már hegyi mentő is, ő mondta többször, hogy menjünk, bevezet minket ebbe a körbe.

     

    Noécsike, de jó, hogy szuperul éreztétek magatokat! A piercingetek meg még mindig rakoncátlankodik? Hát hallod, jó sok bogyót szedsz, remélem most már hatni fognak. A spórolással tényleg jók vagyunk, most abból minden gond nélkül befizettük a jóga tábort, és maradt még bőven. Megyünk a Balcsira is, Marcsi te kérdezted? Az csak 10 ezer/fő egy hétre. Egy céges nyaraló, azért ilyen olcsó.

     

    Hexi, jó tornázást délelőttre! Én valami Szandit csinálnék, pláne, ha jó barátnőd a csaj  Nálunk most van vihar és égzengés.

     

    Gyertek ma is lányok, szép napot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. június 9. 22:3821495.

    Hello lányok!

     

    Jelentem, ma hasburning és  Réka2 második fele volt a program, jól ment. :)

     

    Noémi, örülök, hogy jól éreztétek magatokat és tudtatok fürödni, még úsztál is, ügyes vagy. Legyőzted az uszodaundort akkor? Vagy egy speciális eset volt? Nekem is kéne mennem uszodába már végre, de csütörtökön lenne csak rá idő, akkor meg gyüminapozni akarok, lehet nem túl jó ötlet a kettő együtt. Na majd meglátom.

    A piercingem nekem is nagyon csúnya, most már gennyes és egy kis vízhólyag-szerűség is van körülötte, remélem eltűnik és nem vadhús. :(((

    A jogsira nem tűztem ki magam elé célt, hiszen olyan bizonytalan, nem nagyon tudok előre tervezni, főleg a vezetéses órákat,  de persze jó lenne még nyáron, minél előbb. A kresz-el végzek egy hét múlva és további egy hétre rá meglesz a vizsga, aztán majd meglátjuk.

    Miért szeretnél hiába feleség lenni?

     

    Boddia, de jó, hogy újra jöttél és hajrá a tornához, gyere lendülj megint mozgásba. :)

     

    Évike és jó volt a Pilates újra? Ma mit tornáztál? Szerintem nem kell sokáig várnotok a Norbi pékségre, valahol olvastam, hogy már eladták a jogokat Szombathelyen is, nyakamat rá, hogy szeptemberig megnyit!

     

    Hexi, na de jó, Berlin biztos tényleg érdekes lehet és jó ez az akció, tényleg! Én is kihasználnám a helyetekben! Na kiváncsi vagyok mit mozogtok a barátnőddel, de én azért Új kihívással nem szadiznám elsőre. :)

     

    Sita, ilyen útra én is nagyonnagyon szívesen elmennék! Hátizsákkal, gyalog végig, fúú, nagyon bírnám! Ha mész, megyek veled. :) 

     

    Marcsi, és akkor mi jót csináltatok, ha nem kirándultatok? 

     

    Vik, köszi, de lesz könyvem, köszi! :) Az internet még mindig nem jó? hívogassátok őket minden nap, csak megunják. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. június 9. 20:5421494.

    Helló Csajszik!

     

    Most fejeztem be Rezsit,  de előtte egész délután aludtam. Holnap valószínű kondi lesz.

     

    Wetike, mikorra tervezed, hogy kézhez veszed a jogsid? Van olyan időpont, amit kitűztél magad elé?

    Piercinged hogy van? Az enyém még mindig katasztrofális sajna.

    Az én csodabogyóm nem egyforma Hexiével, bár már egyre több csodabogyóm van (4 féle), már muszáj lesz hatniuk.

     

    Boddikám, biztos akarsz várni még 3 hónapot? Tudom, hogy nagyon hiszel abban, hogy a gondolatokkal el lehet intézni dolgokat, de azért ez a P3 mégiscsak elgondolkodtató. Vigyázz, nehogy nagyobb baj legyen! Féltelek...

     

    Évike, nahát, jövőre lagzi, esküvő?  A feleség "címszó" miatt nagyon irigykedem. A felhajtás miatt nem, mert az nem nekem való, de feleség én is nagyon szeretnék lenni. Bár sajna hiába szeretnék...

     

    Hexi, nagyon jól hangzik ez a vonatozós utazás. Akkor irány Berlin?

    Szuper, hogy nincs semmi gond odabenn. Mikor kezded el a bogyót? Ugye nem akarsz tovább várni, hátha megjön magától?

    Sita, nagyon király vagy a spórolással! Hú, biztos tuti lehet ez a cseh túra, én beneveznék rá.

    Amúgy mi is ügyesen spórolunk most, nem is tudom, mi történt velünk, de az utóbbi kb. egy évben egész jól csináljuk. Mert ugye azelőtt soha egy fillért nem tudtunk félrerakni.

    És naggggyon igaz, hogy fizu napján kell félretenni/lekötni, mert ha "majd ami marad" alapon gondolkodunk, nem sül ki belőle semmi jó.

     

    Vik, hát elhiszem, hogy rettenetesen idegesítő lehet ez a net nélküli dolog. Borítsátok rá az asztalt a szolgáltatóra!

    Szorítok az elipszishez, hátha lassan hozzájutsz egyhez.

     

    Marcsi, de jó, megint Ausztriában voltatok.

    Most én is kicsit besokalltam, most rövid időn belül jó pár helyen voltunk és a ki- és bepakolás, mosás, cuccolás, utazás most elég volt. Szívesen megyek, imádok kirándulni, de most jó lesz egy kis nyugi.

     

    Gab, elvesztél a diagramokban hogy egész nap ilyen csendben voltál? Eljutottál ma valami tornára?

    Bogyóka reméljük letudta az összes baját a következő évtizedre.

     

     

    Hú, Csajszik, én ma olyan, de olyan finom rebarbara szószt csináltam. És direkt megnéztem, mivel a múltkor beszéltünk róla, hogy egy nekem való adag a lángra való felrakástól számítva 6-7 perc alatt készen lett mindenestől. Ááááá, annyira finom lett.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. június 9. 16:4921493.

    Hexi én vagy az RR2-t vagy valami Szandit csinálnék. Hogy őszinte legyek nekem az első tornám a Pörgesd fel volt.

    Szívesen mennénk a Tó vendéglőbe is, csak az marha drága. Ja, és nem vállalnak 40-50 fős esküvőt, mert a kisterem is akkora, hogy lazán elfér 100fő.

    Kiváncsi vagyok mit mondanak erről az állásról. Max. ha nem tetszik nemet mondasz.

     

    Boddia ha én tornázom, akkor valami Szandi lesz. Lehet a Lendületben, azt ezer éve nem csináltam. 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. június 9. 16:4321492.

    Hihi Boddika, neeeem, nem eseteim a hájas pasik, legalabbis a 150 kilosak tuti nem  Igaz, az igazan vekonyak sem, en szeretem, ha egy pasinak van egy kis pocija (na nem nagy undorito hasra gondolok ) es nem nagyon vekonka , azokat "szeretem", akikbe ugy jol bele lehet bujni

     

    Igen, a baratnöm is magyar, ö mar vagy 20 eve el itt kint es jo 6-7 eve ismerjük egymast. Mostanaban csak kevesebbet talizgattunk, regebben, amig kisebbek voltak a gyerköceink es nem dolgoztam en se, szinte hetente, vagy neha hetente többször is. A fiuk is jol kijönnek egymassal, most szombaton is naluk voltunk grillezni.

    Ugyhogy meg fogja erteni a RR-t

    előzmény:
    boddia (21490)
    2009-06-09  16:24
  11. 2009. június 9. 16:3621491.

    Szijja Boddika, te is itt?

    Vigyazz azzal a P3-mal (bar egesz pontosan en sem tudom, mit is jelent ez), de szepen hass magadra, aztan 3 honap mulva majd egesz mashogy nezhet ki a dolog!

    en asszem nem tornizom ma mar, max. futni megyek el, ha meg nem loccsan az esö. Egesz eddig sütött a nap ezerrel, napoztam is mar ma 1 oracskat, 30 fok van kint, most meg 1/2 ora alatt total beborult... Jön a vihar.

    Köszike a kerdest: a Touareget mneg egyszer meg akarja tekinteni a nöci, vagy csütörtökön (holnaputan) vagy vasarnap jön valami ismerösevel, aki at akarja kicsit nezni a kocsit. Hat tölünk nyugodtan, nincs rajta semmi titkolnivalo. Szoval meg mindig nem zarult le a tema...

    A laktát-teszt az egy a terheles (sport) közben vegzett anyagcseres teszt: a fülkagylobol vesznek egy csepp vert es abbol mernek mindenfele ertekeket. Ebböl aztan egy csomo mindenre lehet következtetni: mennyi az idealis pulzus terheleskor, mikor eget a test zsirt es mikor ch-t stb., stb... Szoval egy csomo mindenre ad felvilagositast.

     

     

    Vik, jaj, mi a franc van a nettel? Tök idegesitö...

     

     

    Marcsi, megint Bad Aussee? Ennyire tetszett ott multkor, hogy megint oda mentetek vissza? En meg arra asszem nem jartam sosem.

    Ja az utazasrol jut eszembe: tegnap kaptunk egy utalvanyt egy ujsagtol, amelyre elöfizetesünk van, hogy juli-aug. honapokban 99 Euroert/fö lehet menni 2 napra mindenfele europai nagyvarosokba, Berlin, Velence, Hamburg, Praga stb. Meghozza halokocsis vonattal, ugy, hogy penteken este beszall az ember a vonatba, szombat reggel a kivalasztott varosban kiszall, szombatrol vasarnapra egy 4*-os belvarosi szallodaban alszik (felpanzios ellatassal), aztan vasarnap este szinten vonattal, halokocsiban haza, hetfön reggel er be a vonat Becsbe (vagy mas nagyobb osztrak allomasra, lehet ezt is valasztani). G-vel beszelgettük: Berlint valszeg megejtjük valamikor, ott meg egyikünk sem jart es biztos erdekes varos lehet.

     

     

    Sita, ez a cseh tura is nagyon jol hangzik, menjetek!!!

    Nepalban G növere volt meg vagy 15-20 eve es nagyon tetszett neki. Hatizsakos turistakent jartak be az orszagot par baratjaval.

     

     

    Evike, menjetek a To etterembe lagzizni, az olyan romantikus lenne!!

    Ja, a vernyomival kapcsolatban sztem is igy van: mert most alacsonyabb, ezert vagyok alomkoros. Egyebkent ma delben megint kicsit magasabb volt, de hozzateszem, jobban is erzem magam, mint tegnap (nemtom, ez most jo vagy rossz jel-e).

     

     

    Hehe, most hallom az ablakon, hogy csak nekiallt esni ez a döööög... Remelem, hamar elall, mert ma azert jo lenne egyet futrinkazni, mar ugy rakeszpltem lelekben.

     

     

    előzmény:
    boddia (21488)
    2009-06-09  16:20
  12. 2009. június 9. 16:2421490.
    Hexi, lehet, hogy a dagibb pasikra buksz?A barátnőd magyar? Csak mert meg fogja érteni a tornikat? Persze beszéd nélkül is meg lehet őket csinálni. Ha még abszolút kezdő, szerintem egy lightosabb Szandival kezdd, mert a Réka 2 egyben azért ütősebb. De jó, hogy együtt torniztok!
    előzmény:
    hexilein72 (21487)
    2009-06-09  16:19
  13. 2009. június 9. 16:2221489.
    Ja kepzeljetek, kaptam de. egy mailt attol a cegtöl, akik mult heten lemondtak az interjut, hogy hivjam fel öket mert megis be akarnak hivni interjura, nincsenek megelegedve az uj munkatarssal (na ez gyorsan ment, mi??). Fel is hivtam öket, ezuttal a fönökasszonnyal beszeltem, penteken 1/2 1-re megyek elbeszelgetni. Hat nemtom, nincs nagy bizodalmam a dologba... Sztem rosszul hagzik az egesz... Meg nincs is kedvem igy egyböl beugrani valahova. Mert tuti egyböl kene kezdeni...
    előzmény:
    hexilein72 (21487)
    2009-06-09  16:19
  14. 2009. június 9. 16:2021488.

    Ki mit tornizik ma?

    Vik, megnéztem újra az update oldalt, és még mindig csak annyi van az új dvd-ről, hogy talán júni végén.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. június 9. 16:1921487.

    Hello Csajszik,

     

    de jo, ma megint többen is voltatok itt de.

     

    Köszike a kerdest mindenkinek: egesz jo volt a mai aerobik, csak kicsit rövid (50 perces, ehhez nagyon ragaszkodik a csaj), de nem volt rossz, kicsit le ie izzadtam töle. A b.nömnek is tetszett, ö most volt ezen elöször. Es kepzeljetek, holnapra meg megbeszeltük, hogy de. együtt tornaszunk, itt nalunk! B.nöm nem akar nagyon szadi tornat, inkabb közepeset, mert meg csak 1 hete kezdett el megint mozogni, szerintetek mit csinaljunk meg? Uj kihivas? Vagy Vitalitas? Esetleg a RR2-t??

     

    Dagi nögyogyi tema: hat igen, tenyleg nehez elkepzelni egy igazan dagi, es meg csak nem is igazan jokepü pasasrol, hogy TENYLEG nagyon sarmos. Pedig tenyleg az  Igy elmondas alapjan nem is lehet elkepzelni igazan. De annyira jo a stilusa, a dumaja, a megjelenese (a hatalmas hájai ellenere), kicsit borostas mindig az arca, picit hosszabb a haja, es valahogy sugarzik belöle az a bizonyos "VALAMI", ami megmagyarazhatatlan. Es ez a valami teszi total vonzova. Erdekes nagyon, egesz eddigi eletem soran rajta kivül csak meg egy valakivel talalkoztam, aki ugyanilyen volt, megpedig G egy volt fönöke. Na ö volt meg elegge tulsulyos, de ö nagyon-nagyon jokepü, olyan öltönyös katalogusfejü, iszonyu jo stilussal es dumaval, eszmeletlen intelligenciaval, ö aztan mindenkit levett a labarol. Pedig ö meg raadasul nalam legalabb 25 evvel idösebb is, es megis nagyon sarmosnak talaltam (de nemcsak en, nyüzsögtek körülötte a nök egyfolytaban). Sajna mar nem a G fönöke es mar vagy 6-7 eve nem talalkoztunk, de amugy is egy nemet pasirol van szo es csak neha-neha lattam 1-1 nemzetközi meetingen, de ezeken mindig ö volt az egesz tarsasag közeppontja.

     

    Na elküldöm, aztan jövök meg.

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  16. 2009. június 9. 16:1221486.

    Sita, én is nézegettem már azt az oldalt, meg van több ilyen bakancsos oldal, mind nagyon-nagyon jó! lehet, hogy megtaláltad a kedvedre való időtöltést?

    Vikica, Neked is puszi! Milyen ügyes vagy, már túl vagy 2 órán!

    előzmény:
    _sita (21484)
    2009-06-09  13:28
  17. 2009. június 9. 13:4121485.

    Jaaaajj, hogyne nézegettem volna ezt az oldalt, imádom!

    Peru, Tibet, Nepál, Kína, nálam ezek vannak a toppon!  Meg Izland!

    előzmény:
    _sita (21484)
    2009-06-09  13:28
  18. 2009. június 9. 13:2821484.

    Tesómnak is volt valami P3-as dolga, meg valami műtétje is, de amennyit akkortájt beszéltünk... nem tudok a témáról semmit. Akkor volt éppen a házasodós/lázadós korszakában, azóta meg nem is kérdeztem, hogy hogy is volt az tulképpen. 

    De túlélte, most is megvan  Mármint a tesóm

     

     

    Képzeld Marcsi, én meg nézegettem ezt a baraka.hu oldalt, te láttad már? Olyan túrák vannak rajta, hogy én majdnem elbőgtem magam, hogy menni akaroook!! Mindenhova!!  Nepálba, Peruba, Andalúziába, Kínába, mindenhova! A csehországi útjukkal szemezek is, Anyámnak mutattam, mondtam, hogy menjünk el. Egy hosszú hétvégés program: Cseh Óriáshegység-Prága-Chesky Krumlov. 55 000 Ft.

    Legszívesebben dolgoznék is náluk, hát ezek a túravezetők így mindenhova eljutnak a világban  Még idegenforgalmi végzettségem is van hozzá. Most már csak el kéne menni hegyet mászni, meg túráztatónak tanulni. Hát ez egy álom!!

     

    Ja, és ne nézegessél lányokat mindenki szeme láttára!

    előzmény:
    Marcsi24 (21478)
    2009-06-09  13:08
  19. 2009. június 9. 13:2721483.

    Évike még neked akartam írni hogy amire nagyon figyeljetek és szerintem(tapasztalat) a legfontosabb a zenekar!!! Arra érdemes picit tobbet áldozni!

     

    jovok majd!

    előzmény:
    Évike86 (21474)
    2009-06-09  12:26
  20. 2009. június 9. 13:2521482.

    Sziasztok,

     

    Megint nincs otthon net, azért nem vagyok. Komolyan mondom nem hiszem el hogy 2009ben ilyen ay internet szolgáltatás, féle Zs lassan infarktust kap, mert neki meg anny meloja van, így nem hiányzik h bejárjon hiszen otthonról még tobbet tudna...

     

    Voltam ma már két órán reggel, alakform. és egy pilates. Jó volt nagyon!

     

    Nem tudok figyelmesen visszaolvasni sajnos, remélem hamar lesz otthon net és tudok jnni hozzátok!!

     

    Hexi orülk hogy minden rendben volt a dokinál!

     

    Noé jó újra látni!

     

    Boddika neked is puszi

     

    Weti még mindig nem volt időm megnéznia  kresz konyvet, de szerintem van!

     

     

    Tobbieknek is puszi, csak koyben százfele vagyok...

     

    ja nem jott ossze az ellipszis...na de majd...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_997390
    Torolt_felhasznalo_997390
    2009. június 9. 13:2121481.
    Üdv!

    Szeretnék ajánlani mindenkinek egy weboldalt, de főleg azoknak aki szeretik az egészséges életmódot és a testmozgást!

    A Láng Sport nagy múlttal rendelkező, piacvezető táplálékkiegészítő és fitneszgépeket forgalmazó üzlethálózat.
    20 éve nyitotta meg elso üzletét Budapesten, mellyel első magyar cégként kezdte megismertetni a sportolókat
    a táplálékkiegészítok széles skálájával. Évről évre bovülő, 10 saját üzlettel és 40 viszonteladói partnerrel rendelkező hálózatunk a legnagyobb kiskereskedelmi hálózat jelenleg Magyarországon.
    Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően és vásárlóink igényeit felismerve 10 éve elkezdtük a fitneszgépek forgalmazását. Az Icon, a világpiacon vezető amerikai fitneszgépgyártó cég bizalmát élvezzük kizárólagos importőrként, forgalmazóként, kielégítve az otthoni célra vásárló hazai vevők teljes igényeit. Szolgáltatásunk széles skálája kiterjed a táplálékkiegészítok, sportruházat, fitneszgépek értékesítésére, és ez utóbbi szállítására, szervizelésére.
    Hazai és nemzetközi partnereinkkel a már megszokott szakmai minőséget és megbízhatóságot garantálva folytatjuk szoros együttmuködésünket, mára már valamennyi általunk megcélzott területen professzionális megoldásokat kínálunk Ügyfeleinknek.
    Tapasztalatunk, kivívott szakmai elismertségünk és elért eredményeink koncepciónk helytállóságát bizonyítják.
    Így a Láng Sportra ténylegesen igaz :„Minden ami fitnesz” Láng Sport

    Bővebb információt találtok webshopunkon: http://langsport.hu/
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. június 9. 13:1821480.
    Marcsi nekem is volt méhszájsebem, de nekem a következő vizsgálatra elmúlt. Hátha Neked is elmúlik addigra! Igen a doki vagy szövet mintát(na ettől a hidegráz), vagy 3 hónap múlva megismétlést javasolt. Én a 3 hós kontroll mellett döntöttem. Jól megmaszíroztak? De jó! De miért fáj ennyit a nyakad?
    előzmény:
    Marcsi24 (21478)
    2009-06-09  13:08
  23. 2009. június 9. 13:1121479.

    Sita a káposztalepke hogy van a cipellőd?

    Ááá, Évike, nem túráztatom magam feleslegesen az eredményen, igyekszem pozitívan hozzáállni

    előzmény:
    _sita (21476)
    2009-06-09  12:52
  24. 2009. június 9. 13:0821478.

    Sziasztok!

    Wetike, akartam kérdezni hogy mi az a címplapfotózás? Vmelyik újság címlapján fogsz megjelenni?

    Hexi szerintem is jól tetted, hogy elkezdted szedni a gyógyszert, reméljük gyorsan elmúlnak a mellékhatások!  Tök jó hogy mindent rendben talált a doki!  Milyen volt az aerobic?

    Dia, akkor most újra kell menned szűrésre? Én is most várom az eredményt, 2 hete voltam. Tavaly P2 voltam, előtte mindig P1, remélem most is megmaradok P2-nél. Bár ősszel el kell mennem fagyasztásra, van egy kis méhszájsebem ami tavaly óta nem javult és azt mondta a doki hogy most már inkább csináljunk vele valamit  Csináltak már ilyet valamelyikőtöknek?

    Évike, szerintem foglaljátok le minél előbb a Toscana-t ha ennyire jó! Nálunk is szokás hogy 1-másfél évvel korábban elkezdik a szervezést, főleg hogy jó időpontot kapjanak a házasságkötő teremben meg a templomban. Én még mindig nem tudtam megnézni a képed, otthon ritkán netezek az irodában meg általában rálát vki a monitorra, nem akarok lányokat nézegetni

    Sita, Balcsira is mentek vagy „csak” a jógatáborba?

    Noé, kár hogy nem volt szép idő, teljesen kiszámíthatatlan, múltkor Sárváron milyen jó időtök volt!

    Vik, még mindig sok a munkád? Gaby, te sem fejezted be tegnap a ppt-ket?

    Voltam reggel masszőrnél, szinte újjászülettem. Már nagyon fájt a nyakam. Többen kérdeztetek Ausztriáról: ugyanott voltunk ahol múltkor (Bad Aussee és környéke) csak most másokkal mentünk és más programokat csináltunk. Nem nagyon túráztunk mert az egyik társunknak fájt a térde, nem bírta a gyaloglást sajnos.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. június 9. 12:5921477.

    Na, akkor ha valmi olyat találsz, ami nagyon érdekes és én is felfogom, akkor oszd meg velem nyugodtan.

    Ja, én sem járok gyakran csak oda jár vásárolni, ahol kostóltatni szoktam. De ideje lenne nekem is mennem, majd nyaralás után.

    előzmény:
    _sita (21476)
    2009-06-09  12:52
  26. 2009. június 9. 12:5221476.

    Szia Boddika!

     

    Na, hát előkerültél! A múlt heti adagodnak most már mindegy, majd most  Egyébként a jógi bácsi mondta, hogy ha pl. nyaralni vagyunk, és úgy látjuk, hogy a társainkat zavarná a jógázásunk, akkor véletlenül se jógázzunk, hanem érezzük jól magunkat, nyaraljunk. A jóga nem kötelezvény, és hogy nézne ki, ha elkezdenénk hisztizni azon, hogy nekem jógázni kell, míg a csapat meg várost nézne/fürödne/stb.?

     

    Nekem semmilyen nődokim nincs. Egy ideje állandóan máshoz kerülök, mert egyik nyugdíjba megy, a másik Pestre költözött, a 3. megint máshova ment ... úgyhogy olyan vagyok, mint a káposztalepke, szállok nőgyógyászról - nőgyógyászra  Bár egyébként se nagyon szoktam eljárni hozzájuk.

     

    Ez az ájurvéda nagyon izgi, elhoztam magammal, de nem mintha sok időm lenne olvasni

    előzmény:
    Évike86 (21474)
    2009-06-09  12:26
  27. 2009. június 9. 12:4721475.

    Szia Évike! Mindjárt megnézlek, és gratulálok, mert biztos nagy a változás egy év sportikázás után!Értem, és szuperül hangzik az az étterem, főleg, hogy gondoltok a kisgyerekesekre is-játszótér!

    Igazán nem is tudom, hogy mit jelent a P3, mert még nem ilyesztgettem magam a neten olvasottakkal, de nem jót az biztos, magas a fehérvérsejt szám, és már mintát akartak venni. De inkább a 3 hónap múlvai kontrollt választottam.

    előzmény:
    Évike86 (21474)
    2009-06-09  12:26
  28. 2009. június 9. 12:2621474.

    Sziasztok!

     

    Wetike biztos fini lehetett a norbi péksüti, itt nics. Szerintem nem is lesz.

    1,5 hete voltam pilatesen utoljára. 

     

    Hexi örülök, hogy minden ok odabennt. Talán hamar elmúlik ez az álomkór. Biztos azért van, mert most a vérnyomásod nem pörög olyan magasan, amihez hozzá volt szokva a szervezeted.

    Na, kivi lennék erre a nagydarab sármos fickóra. Az enyém nem sáromos. Pedig vörös hajú (és szakállú) szemüveges

    Milyen volt az aerobik?

     

    Noé kár, hogy nem volt szép idő, de igazi összebújós estéket lehet csinálni vacak időben. Főleg ha még esetleg félsz a viharban. (Én igen, szóval ilyenkor extra bújós vagyok)

     

    Boddia azért kell már most lefoglalni a helyet, mert elég hamar betelnek. Jó itt is van jópár vendéglő, de az igazán jók hamar fullon vannak. Amit kinéztünk most (Toscana) ott pl. úgy lenne, hogy bent lenne a tánctér, és a fedett teraszon az asztalok, és szép kert is van, valamint gyerekeknek csúzda, hinta, homokozó. És csak mi lennénk. Mert ugye vannak a nagyobb éttermek, ahol egyszerre akár 2 esküvőt is rendeznek.

    Bocs, hogy hülyéket kérdezek, de mit jelent a P3? Én is voltam már rákszűrésen, de eddig minden ok volt. Így lila gözöm sincs, hogy mi ez.

     

    előzmény:
    wetike (21465)
    2009-06-08  18:39
  29. 2009. június 9. 12:1121473.

    Naaaa, hol vagytooook?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2009. június 9. 12:0221472.

    Sitám, örülök, hogy sikerült végre a pali! De elég lett 20 dkg lisztből? Majd meglátod, a végén még többől kell csinálnod Ezek szerint jógatábor már kipipálva! De mind ketten mentek?

    Hexi, örülök, hogy mindent rendben talált a (számomra is nehezen elképzelhetően sármos) nődoki!A bogyó biztos használ! Ma hogy vagy a vérnyomicsökkentőtől? Nekem sajna megint P3-as lett a rákszűrés, van 3 hónapom, hogy egy szép eredményt produkáljak végre! Milyen tornira mész?

    Noécsi, örülök, hogy jól éreztétek magatokat, még ha nem is volt jó idő, a lényeg, hogy együtt voltatok!

    A múlt hét nekem is abszolút negatív rekord lett, le sem írom...

    De tegnap már Rékáztam, 4-es kar, comb. Annyit agyaltm közben, hogy simán ment. Bírtam volna többet is, csak kezdődött a Szex és New York, és mostanában azt szoktam nézni ezredszerre persze

    De látom, Ti ügyesen torniztatok, helyes-helyes

    Csini, mi lett a felmondással?

    előzmény:
    _sita (21452)
    2009-06-08  07:48
  31. 2009. június 9. 10:5721471.

    Sziasztok!

     

    Na, én is elő jövök csigaházamból egy kicsit, hátha felvidítotok! (remélem végére érek a visszaolvasásnak még ma)

    MissB, leírod nekem azt a liszt nélküli csokitortát? jól hangzik! Te sem tudod, hogy mivel szeretnél foglalkozni? Hát így tényleg nehéz bármit is bevonzani-tudom a saját bőrömön, de akkor próbálj arra koncentrálni, hogy igenis tudod, hogy mit akarsz, hogy mire van szükséged!

    Hexi, Tuareg? Mi az a laktat-teszt?

    Sitám, de ügyi vagy, hogy megint félre tudtál tenni!!!WOWWOW

    Évike, ha csak jövőre lesz esküvőtök, akkor miért kell már most lefoglalni az éttermet? Ez így megy? Nem korai még?

    Gabi, mindjárt végzel a Titokkal? Azért csak emésztgesd az olvasottakat!

    Wetike, nagyon sajnálom, hogy nem tudtam menni a sportnapra, de totál nem úgy jött ki a hétvége, hogy el tudjak menni! De látom, nagyon jól érezted magad, szuper! És mi az a címlapfotózás? Fel tetted már a képet? Csak nem azzal az iwiw-es utálom csajjal talizol? Mikor derül ki a titok? Már el is kezdted a sulit? Bele a lecsóba? Így kell ezt csinálni! Hogy tetszik a Kresz? ugye tetszik?

     

    gyorsan elküldöm, aztán még jövök ám!

     

    előzmény:
    missB (21411)
    2009-06-04  17:25
  32. 2009. június 9. 09:0221470.

    Hello Csajszik!

     

     

    Megjött Noecsi, dejooo!!

    Örülök, hogy jol erezutetek magatokat, azt meg sajnalom, hogy nem volt valami jo idö! De azert igy is volt jo kis program, szupi!!

     

     

    Jajj Wetike, meg a Norbis cuccokra akartam en is irni, hogy multkor Sopronban en is azt a turos batyu szerüseget kostoltam es nekem is izlett! Meg egyszer anyu vett ket fajta Norbis Fornettit, na azok sem voltak rosszak.

    Itt Au-ban egyebkent nagyon sok fitness-wellnes meg istentudjamilyen pekaruk vannak, bagyon magosak, nagyon korpasak is, isteni finomak tudnak lenni, de iszonyo dragak (egy ilyen nagyon magos zsemlye ca. 300-400 Ft, között van atszamolva).

    Ügyi voltal a Rezsivel!

    Tenyleg, Petracska is nagyon regen volt mar! Mar a heten vege otthon a sulinak? Az enyemek meg julius 3-ig jarnak...

     

     

    Sita, asszem a vernyomasomra most mar eletem vegeig bogyozhatok... Mivel apukamnak gyogyszer nelkül 250 volt a vernyomasa (anelkül meg 180-200), valoszinü, hogy nalam a genetika is közrejatszik, ugyhogy csak az alternativ terapiak nem fognak hasznalni. Egyebkent homeopatias globulim 3 fajta is van ra itthon, de igazabol nem nagyon segitettek. Meg ugye az aut. trening stb. stb., ez ugyan valamennyire levitte az ertekeket, de meg mindig nem eleg alacsonyra. Ugyhogy marad a gyogyszer.

    Szuper lesz a jogatabor!!

     

     

    Nekem meg ma takinenis napom van, ugyhogy megyek aerobikra (ilyenkor mindig lelepek itthonrol), jön velem a b.nöm is, dejooo! Igy legalabb nem leszek egyedül. Aztan meg valszeg kiteszem magam egy kicsit a napra, mert ma meg szep idöt mondanak, aztan megint 2-3 esös nap jön.

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  33. 2009. június 9. 08:1521469.

    Helló Lánykáim!

     

    Már nagyon hiányoztatok, tegnap 8 után értünk haza, még kipakolás, szokásos teendők, úgyhogy már nem írtam.  Csak felületesen olvastam vissza, mert 3-4 nap net nélkül már olyan, hogy alig bírom bepótolni a szokásos oldalaimon való visszaolvasást, szóval inkább csak pár sorban Komáromról.

    Képet szinte alig csináltunk, ami nem vall ránk, de most így sikerült. Inkább sógornőmék fényképeztek, majd kérek tőlük pár képet. Az időt sajnos jól kifogtuk, ott nagyon nem volt szép idő, de mivel volt gyógyvizes rész, így azért tudtunk fürdeni. Tegnap pedig még a nap is kisütött, úgyhogy úsztam is 1600 m-t. Simán bírtam volna még tovább, de azért ez elég uncsi tud lenni, így egy óra után abba is hagytam.

    Szuperul éreztük magunkat, megnéztük az erődöt, de mivel későn értünk oda, csak úgy nagyjából, Komarnoban (?) is sétáltunk, fagyiztunk, sokat pihiztünk, sétáltunk, áztattuk magunkat és élveztük a semmittevést és a szerelmes napokat. Szóval jó volt, de az időjárás miatt kicsit bosszús vagyok. 

     

    Ma futnrinkát tervezek, de majd meglátjuk mi lesz belőle. Álomkór van rajtam, egyik nap is délután 1 óráig!!! aludtam, ma is szinte bőgve keltem fel, hogy nem aludhatok tovább, szóval kicsit tönkretesznek ezek a gyógyszerek. 

    Ja, és a múlt hétre mindössze a kondim volt, szóval negatív rekord!

     

    Na, nem panaszkodom tovább. 

     

    Puszi Nektek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  34. 2009. június 9. 07:4821468.

    Sziasztok!

     

    Hexi, ez a vérnyomáscsökkentő ilyen, hozzá kell szokni, de ha egyik nap szeded, másik nap nem, akkor sose fogsz hozzászokni. Ez is olyan gyógyszer lenne, amit egész életedben szedni kéne, szerintem nézz szét valami alternatív gyógyász felé, hátha megtalálják az okát, vagy legalábbis valamilyen mellékhatások nélküli módon tudják kezelni (Bach-virágterápia, akupunktúra, homeopátiás szerek).

     

    Wetike, akkor nagyon elemedbe voltál tegnap  A Norbis cuccok ennyire finomak? Én még látni sem láttam itt nálunk, nemhogy megkóstolni. Na, majd megnézem a neten, hogy van-e itt boltjuk.

     

    Hát igen, sokan nagyon elritkultak mostanában, kezdünk meghalni, vagy mi van?

     

    Tegnap megvolt az utolsó jógaóránk, megkaptuk az útmutatást a nyárra, de nem nagyon tudok most nektek mit mondani, mert ez tényleg csak ilyen lezárás volt. Shankalpának is azt kaptuk, hogy A tanultakat alkalmazom - ebben ugye minden benne foglaltatik, amit tanultunk. Igazából arra emlékeztetett minket, hogy próbáljunk meg mindig figyelni arra amit mondunk, amit teszünk, ahogy reagálunk a külső hatásokra, maradjunk mindig nyugodtak, türelmesek. Ha otthon valaki felemeli a hangját, akkor nem egyből visszavágunk, hanem végzünk néhány mély légzést (1 ütem belégzés, 2 kilégzés), és magunkban mondjuk, hogy én szeretem ezt az embert, nem akarom bántani. Ugyanígy, ha valamit csinálni kell, amit nem nagyon szeretnénk, vagy tartunk tőle.

    Meg egyáltalán figyeljünk a shankalpákra, írjuk le egy külön papírra, rangsoroljuk őket, hogy számunkra mi az, amin a leginkább kell dolgozni, és azt több ideig mondogassuk, de az egész nyár alatt azért vegyük végig.

    Augusztus 31-én lesz majd a következő foglalkozás, akkor lesz az elsősöknek is a tájékoztató, és mint jógázóknak, kötelességünk és felelősségünk minél több embernek elújságolni, hogy mi ezt csináljuk, beszéljünk a tapasztalatainkról, és javasoljuk, hogy ők is járjanak.

    Figyeljünk az egészségünkre, mert ha egészségünk van, akkor mindenünk van. Ha nincs, semmink nincs. Mert ha esetleg nincs is munkánk, akkor is el tudunk menni dolgozni bármit - feltéve ha egészségesek vagyunk. Ha betegen fekszünk otthon, akkor kiesünk a munkából. És anyagi világot élünk, pénz kell, dolgozni kell.

     

    Szóval csak úgy beszélgettünk mindenféléről, és hamarosan úgyis találkozunk a jóga táborban. Tényleg, Wetike, a Rezsőnek van tábora?

     

    Szép napot mára is lányok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. 2009. június 8. 22:3721467.

    Hexi, akkor az jó, ha a nőgyogyi mindent rendben talált. Tuti ilyen gyógyszert szedett aamúgy Noémi is, legalábbis ő is emlegetett valamilyen csodabogyót. :) Hallod, ezen a dokin agyalok, valahogy nem tudom elképzelni 150 kg-osan sármosan.

    Ja és én örülök, hogy elkezdted szedni a vérnyomásos bogyót, ez volt a jó döntés, hidd el.

     

    Én ma Rezsit nyomattam, Sita hozta meg hozzá a kedvem, na jó, ez túlzás, de rávettem magam, eléggé féltem tőle, mert nagyon régen csináltam és basszus, meg se kottyant! Van benne pár gyakorlat, amitől félek, de most ezek is sokkal könnyebben mentek, nem tudom mi volt ma velem.

     

    Basszus, Petrácska is hogy el tűnt... Azért remélem lassan jön, a héten vége a sulinak. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. 2009. június 8. 21:3821466.

    Hello Csajok, gyors bekukucska :-)

     

     

    Gaby, naaa, jo volt a spinning?

     

     

    Marcsi, merre jartatok itt Au.-ban? Nem is irtad, hogy jöttök megint.

    Neeem, a Sinko-fele torna tenyleg nem nehez, sztem nem csak nekem nem az

     

     

    Evike, voltal Pilatesen?

    Ja, a Bourne-trilogiabol en is lattam 2 reszt, de mar nem tudnam elmondani, miröl is szolt, csak picurt emlexem ra.

     

     

    Vikica, kesz a könyveles? Jujj, hülye egy melo, en utaltam meg tanulni is (vsak 1 felev volt belöle szerencsere, azota mar jol elfelejtettem).

     

     

    Boddika, megsem ertel ide?

     

     

    Noecsiek is hazajöttek mar, ugye?

     

     

    Na en meg voltam de. futni, nagyon gyehennan ment, kinlodtam rendesen, de azert letoltam.

    Aztan mentem a turkaszhoz, egyebkent imadom a pasit, egy 150 kilos allat nagydarab, hosszu haju, de olyan sarmos az ürge, hogy az eszmeletlen, hihetetlen kisugarzasa meg dumaja van. Mindket terhessegemet ö kiserte vegig, ugyhogy mar regota ismerjük egymast.

    Na es kepzeljetek, mindent rendben talalt! A hormoneredmenyeim is tök jok, ultrahangot is csinalt a mehemröl, meg jol megtapogatta a szervecskeket ott belül, es aszondta, hogy nem erti, mitöl nem jön meg... De arra tippel, hogy a hosszu fogigatlo-szedestöl ellustult ez a nögyogyaszati berendezes. Most kaptam valami hormonos gyogyszert, amit 10 napig kell szednem, ezzel "emlekeztetjük" a szervezetet, hogy dolgoznia kene, ez utan 3-4 nappal meg kell jönnie, aztan meglatjuk, hogy mit reagal a kis belsöm

    Ja es elkezdtem szedni a vernyomascsökkentöt is, ma egesz nap olyan voltam, mint akit fejbe kolintottak, alomkor, faradtsag, levertseg... Tornaszni is akartam volna, de sztem bealudtam volna rajta Sztem a szer mellekhatasa lehet ez is. Ja es töknormalis volt töle egesz nap a vernyomim, ilyen se volt mar regota. Asszem nemsokara le is fekszem...

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  37. 2009. június 8. 18:3921465.

    Na vagyok én is. :)

     

    Képzeljétek, ma reggel beugrottam itt a közeli Norbi pékségbe, szó szerint csak ugrottam, nézelődni nem volt időm, talán majd valamelyik nap, ott vettem regglit, hát jó drágán. Tapasztalat: finom, bár a túrós táskán azért érezni egy kis édesítőmellékízt, amúgy teljesen fornettis íze van, ilyen vajas-olajos vagy tudjátok milyenek azok, de meleg volt és finom. :) Ja és lehet azért, mert elsőre sikerült egy nagyobb adagot bevásárolnom, de 9kor ettem meg és 2kor alig voltam éhes, amikor nekiültem ebédelni. De ránézésre elég sok minden van, úgyhogy majd legközelebb jól körülnézek.

     

    Ja és ezt még el kell mesélnem, mert már vagy 2 hete történt, de mindig elfeljtettem leírni. Nem tudom ismeritek-e a Lipóti pékésget, már többet is láttam az országban, úgy tűnik ilyen franchise lesz ez is. Na szóval ott vettem múltkor fitness croissant, kiváncsi voltam. Hát ezek aztán nem vicceltek! Olyan tömör, rozsos a tésztája, hogycsakna, nem valami malátával színezett gyenge valami, nem, rendesen magos, kicsit kesernyés a rozs miatt, szóval olyan igazi. Belül meg szilvalekvár. Hát nagyon jó volt! Tök megérte az árát!

     

    Gabi, örülök, hogy Bogyó újra rendben van most már aztán ne legyen vele gond, irgumburgumm! :) És most, hogy ma vettük a műszaki kérdéseket a tanfolyamon, már én is érteni fogom, mikor mi van vele. Jó spinninget!

     

    Évike, jelentem, itt egy csepp eső nem esett, ilyen időre beneveuznék egész nyárra, úgyhogy remélem Medárd teszi a dolgát! :) Neked meg jó Pilates-t akkor, olyan rég nem voltál, nem is rémlik... Mintha múltkor mondtad volna, de akkor az már régebben volt úgy tűnik. Hmm, repül az idő. :)

     

    Marcsi, ott voltatok most is Ausztriában, ahol múltkor is? Miket csináltatok most?  Szerintem a könyvtár nagyon jó, hiszen sok könyvet azért nem vesz meg az ember, nekem is vannak/voltak könyvtáras időszakaim, mikor általános iskolás voltam, jaj rengeteget olvastam, állandóan kifosztottam a könyvtárat. Aztán az egyetemen jött rám megint a könyvtárazhatnék. :)

    (írtam privit)

     

    Sita, gratula a palacsintához, látod megy ez. :) De jó lesz nektek a táborban, én is úgy mennék valami ilyen sportos táborban, mondjuk a Rezsis baromi jó lehet. Talán jövőre. :)

    Szerintem nem annyira jó, ha hetente váltogatod a tornákat, lehet 3x egy héten nagyon megunsz egy tornát és így sokkal ritkábban jutna idő egy tornára, mert mire előkerül újra egy, eltelik egy csomó hét.

     

    Hexi, akkor mégsem annyira jó ez az "új" dvd? Nem baj, hamarosan jön az új Réka már végre...

     

    Noémiék mikor jönnek haza?

     

    Boddia  merre jártál hétvégén, nem voltál egész hétvégén. És ma? Sok a meló?

     

    És a többiek? Ungi? MissB? Ditte? Pletyi se jelentkezett a műtét óta. :(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  38. 2009. június 8. 17:0921464.

    Nekem könnyű volt, mivel akkor kelek amikor akarok. M. meg simán felkelt, de most nyomja egy kicsit a szunyát. De majd felkeltem, mert aztán megint hajnalig tv-t nézünk.

    Jó tornát neked! Én is megyek pilatesre, már kb. 2 hete nem voltam.

    előzmény:
    Gabye (21463)
    2009-06-08  17:03
  39. 2009. június 8. 17:0321463.

    Hát Lányok, ma sem zúztuk szét a topicot!  Bújjatok elő!!

     

    Évike, 1/2 2-ig néztétek, akkor ma ogy bírtál felkelni? ..De ezekszerint tényleg jó

     

    Én lassan lelépek, megyek TB-hez spin-bike-ra

    előzmény:
    Évike86 (21462)
    2009-06-08  12:50
  40. 2009. június 8. 12:5021462.

    Sziasztok!

     

    Nálunk is jó idő van, ami nem is baj, mert ma Medárd van. Ismeritek a népi mondást igaz? Remélem sehol sem esik.

     

    Gabye igen a többi rész is olyan. De nekem tetszik. Tegnap megnéztük a második és harmadik részt. Kb. fél2ig dvdztünk. 

     

    Boddia mégsem nyugis a mai nap?

     

    Sita ügyi vagy a palacsintával. Nálunk húsos paliacsinta volt ma.

     

    Marcsi merre jártatok? Biztos szép helyeken.

    előzmény:
    Gabye (21457)
    2009-06-08  09:26
  41. 2009. június 8. 11:2821461.

    Helló Marcsi, akkor igazolt hiányzó voltál..Most merre jártatok Ausztriában??

     

    Diagramok..Hát az évet ugye mi most zártuk május végével, és ezekről csinálok diagramokat, hogy melyik terület hogy teljesített a tervhez képest, meg azok megbontva termékekre stb..Nagyon izgi

    előzmény:
    Marcsi24 (21460)
    2009-06-08  11:24
  42. 2009. június 8. 11:2421460.

    Hello Lányok!

    Én azért tűntem el hétvégére, mert Ausztriában voltunk. Ismét nagyon jó volt, leszámítva hogy rengeteget ettünk, de most egy ideig nem megyek sehova, sok volt már az utazásból.  Nagyon ügyik vagytok a heti adaggal! Nekem múlt hétre nincs egy órám sem, szerdán meg lejár a havi bérletem de a hétre is annyi meló meg megbeszélés van tervezve, hogy lehet csak hétvégén tudok tornázni menni

    Gaby, miről csinálsz ennyi diagramot?

    Hexi de te terminátor vagy  lehet egy átlagos nőnek tényleg nehéz kibírni azt ami a Sinkó dvd-n van!

    Sita, gratula a palacsintához! Jöhetsz hozzánk is, T. biztos imádna

    Wetike szerintem nagyon jó ötlet hogy megtanulsz vezetni! Képzeld én is most iratkoztam vissza könyvtárba, csütörtökön amikor szabin voltam egerszegen. Imádok olvasni és most elhatároztam hogy megint sokat fogok olvasni. Wass Alberttől olvastam már én is, pl. az Elvész a nyom-ot.

    Ááá, mennem kell megbeszélésre, délután jövök még.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. 2009. június 8. 11:0421459.

    Egy kis ájurvéda, akit érdekel:

     

    5000 éve keletkezett Indiában, írott forrásai a Védákban találhatók. E régi bölcseleti könyvek széles körben vonultatnak fel tudományos és gyakorlati ismereteket, mint pl. filozófia, logika, technika, mezőgazdaság, közgazdaságtudomány és politika. A védikus ágazatok közé tartozik az ájurvéda, ami az egészséggel foglalkozik.

     

    8 ágazata: belgyógyászat, fül-orr-gégészet és szem, általános sebészet, toxikológia, pszichológia, gyermekgyógyászat, geriátria (magas kor), illetve nemzés és szaporodás.

     

    Egy híres indiai sebész már akkor műtéteket végzett, növényekkel érzéstelenített, és előzte meg a fertőzést, illetve segítette elő a gyógyulást. A műszerek, amivel műtött, nagyon hasonlítanak a ma is használtakra, és amputálást, orrplasztikát, bőrátültetést is végzett.

     

    Az ájusz azt jelenti élet. A véda - tudás, tudomány. Ebből áll össze az ájurvéda - élettudomány.

    Az ájusz több dologból áll össze: test, érzékszervek, tudat és lélek. Csak az a lény ÉLŐlény, amelyben mind megvan egyszerre. Egy tárgynak pl. nincs tudata és érzékszervei, tehát nem él, nincs benne ájusz.

     

    Az ájurvéda nem csak a test fizikai gyógyításán alapul, hanem útmutatást ad a jó hatású életmód és a tevékenységi körök egész sorát illetően, amely fenntartja az egyensúlyt a testben, az érzékekben, a tudatban és a lélekben is. Az irányelveket úgy tervezték, hogy általuk mind belső, mind külső stabilitást lehessen elérni és megtartani. Segítik az embert egészsége összes aspektuásank megőrzésében, erősítésében, fizikai, pszichológiai, spirituális téren.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2009. június 8. 10:2121458.

    Jó reggelt csajócák!

     

    Bejöttem meloba a hülye könyvelést rakjuk össze..áááá

     

    majd jelentkezem még!

     

    Hexi megitn csak irtó ügyi vagy  a sport adagoddal!  Kiváncsi vagyok én is a dokira!!Drukkolok! Azóta sem jött meg? :(

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  45. 2009. június 8. 09:2621457.

    Szép napot Mindenkinek! Nálunk olyan szép idő volt reggel, sütött a nap..Kiálltunk a manókkal az ablakba szuszózni....Bezzeg itt fent elég szürke minden..Na de lesz majd jobb is!

     

    Boddi, nem dolgozd halálra magad, gyere csacsogni

     

    Hexi, ezekszerint Te már sportiztál is korán reggel? Nem semmi! Én ilyenkor rá nem tudnám venni magam..Le vagyok lassulva..Kiváncsi leszek mit mond a nőgyogyi!

     

    Sita, ez jó, viharban bográcsozni..Nem semmi anyud van hallod!..A palacsintához meg gratula!!

     

    Vik, bocsi, vidámpark ..Talán azért írtam el, mert én inkább állatkertes vagyok

     

    Évike, én a Bourne trilógiának az első részét láttam, egész jó volt..A többi is olyan?

     

    Na, megyek, beaplikálom a pénteki diagram rengeteget egy ppt-be..

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. Torolt_felhasznalo_855108
    Torolt_felhasznalo_855108
    2009. június 8. 08:3021456.

    Sziasztok!

     

    Én is nagyon szeretek ugrabugrálni.:))))Főleg ilyenkor már amikor jó idő van..Le kell égetni a téli zsíradékot:))))Hajrá csajok!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2009. június 8. 08:2421455.

    Sziasztok!

     

    Szép hétfőt, Csajócák!Remélem ma már nyugisabb nap lesz, és tudok jönni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  48. 2009. június 8. 08:1221454.

    Wetike, kepet kerünk az uj cuccosokrol!!

    Jajj, egy futos naci nekem is nagyon-nagyon kene mar, a kedvenc Adidasomnak mar olyan vekony a seggen az anyag, mint a pokhalo, sztem majd egyszer csak szetreped En nyaron a 3/4-es nacikat szeretem, de csakis pamutot, nem ezeket a poliesztereseket, es sajna mindenhol csak ezeket kapni... Igaz, meg van egy masik gatyom is, de ha az Adidas tönkremegy, akkor nincs valtonacim...

    Milyen turos edesseg????

    Tenyleg, en meg a zabpelyhest akarom ma megcsinalni, mar olyan regen volt nalunk reformos sütike ;-)

     

    előzmény:
    wetike (21447)
    2009-06-07  19:50
  49. 2009. június 8. 08:0821453.

    Jo Reggelt!

     

     

    Evike, tenyleg latszik rajtad jocskan, hogy "kevesebb vagy", sztem föleg összessegeben latszik, meg hogy sokkal feszesebb az összkep, nagyon ügyi vagy, csak igy tovabb!

     

     

    Vik, jo lehet ez a kisvidampark!

    Itt fincsi amekis wrap, en tegnap Chili Beef-et - marhahusos - ettem, G meg Chrispy Chickent, az öve volt a finomabb, de a marhahusos is jo volt, jo sok friss salival, zöldseggel benne.

     

     

    Gaby, ügyi voltal a spinninggel!

     

     

    Sita, akkor hozzatok is odaert a vihar... Tegnap itt egesz du. es este szakadt az esö, csak 1/2 9 körül allt el.

    En ugy gondolom, hogy jobb, ha valtogatjuk a tornakat, mert ugy mindig mas megterhelest kapnak az izmok, de ez csak az en velemenyem, izomfejlesztesben nem vagyok profi...

     

     

    Na en meg tegnap lenyomtam ezt a Sinko fele tornat, igy magaban eleg lájtoska volt, föleg az erösitö resze. Az kb. 1/2 ora, es az egyes izomcsoportokra csak kb. 4-5 perc jut, minden gyak. utan hooooossszan nyujt es folyton mondogatja, hogy csak birjuk ki mar, mindjart vege stb., stb., aztan meg tenyleg olyan könnyü az egesz, hogy kb. az 5x-öset birnam annak az adagnak, mint ami a kazin van

    Igy nekem 7 oram lett mult hetre: 3 futas, 3,5 torna es 1/2 ellipszis (ezt meg lent Horvato.-ban csinaltam a fitnessteremben).

    Most meg mindjart megyek futni (meg gyorsan hajmosas elött ), utana a nögyogyihoz 1/2 12-re, kivi vagyok, mit mond majd.

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  50. 2009. június 8. 07:4821452.

    Sziasztok!

     

    Évike, én is megkuksiztalak, nagyon sokat fogytál  Ügyes vagy nagyon!

    Ennyire percre pontosan számolod, hogy mennyi mozgásod van egy hétre?  Nekem általában fogalmam sincs, csak kb. hogy hány alkalommal álltam neki tornázni. A múlt heti adagom 4 torna. Egyébként most arra gondoltam, hogy mi lenne, ha hetenként váltanám a tornákat, mert olyan furcsa, hogy ha kihagyok mondjuk egy Alexandrát hetekig, akkor mikor megint előveszem, alig bírom megcsinálni. Így ezen a héten lehetne mondjuk Új kihívás-hét, és hátha sikerülne egyszer megállás nélkül végigcsinálni. Aztán egy Tatarek-hét... hűűűű - nem vagyok szadi, mi?

     

    Vik, de szuper napotok volt! Képzeld, Apukám az állatkertben dolgozott, amikor kislányka voltam, és állandóan ott lógtam. Tudtam szinte az összes állat nevét, és gyakran átjártam a vidámparkba, mert egymás mellett voltak, és tulképpen ugyanaz a cég vezette mind a kettőt. Ingyen mehettem mindenhova, de valahogy az nem vonzott annyira, mint az állatok

     

    Hexi, végül mi is viharban bográcsoztunk tegnap  Anyám mondta is, hogy így legalább kihívás, szélcsendben a hülye is tud főzni.  Sima paprikáscsirke volt, tészta, ubisali. Én meg csináltam palacsintát otthon, és képzeljétek szuper lett!!! Eddig még ugye nem sikerült, mert mindig vastag volt, és nem tudtam szétfolyatni. Most egy saját receptet hoztam össze a sokból, amit olvastam, és rém egyszerű, mert mindenből 2 kell. 2 tojás, 2 dl tej, 2 dl víz és 20 dkg liszt. Vittem a családnak is, mert különben nem hiszik el, hogy csináltam jó palit

     

    Gabi, Bogyóka akkor újra száguld!  A miénk holnap megy csapágyat cserélni, aztán lökhárító festés, a hétvégén meg kívül-belül kisikálják, pasztázzák, stb., oszt mehetünk táborozni meg nyaralni.

     

    Ma befizetjük a jóga-tábort, már várom nagyon, és már alig egy hónap múlva lesz

     

    Szép napot mára lányok, és bújjanak elő a többiek is

    előzmény:
    Évike86 (21451)
    2009-06-07  21:00
  51. 2009. június 7. 21:0021451.

    Sziasztok!

     

    Köszi a dícséreteket! Amúgy miután felrakatam a képet én is akkor hasonlítottam össze őket, és hihetetlen a változás számomra. De örülök neki.

    Közben lenyomtam a Réka 4-ről a csípő-has-comb kombinációt. A hétre 3 óra 24 percem van.

     

    Vik megy a drukk az elipszishez!

    Wetike de jó, tudtál magadnak vásárolni. Kép lesz róla?

     

    Megyek tusolok, aztán meg dvd-t nézünk. Láttátok a Bourne trilógiát? Szerintem tök jó, azt fogjuk nézni. Már tegnap este elkezdtük, de aztán még a vége előtt bealudtunk. Éjjel kapcsoltam ki a dvd-t mikor megébredtem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  52. 2009. június 7. 20:0821450.

    Vidámpark volt! :)

     

    jajj tényleg azt nem is meséltem, megcsináltáka  kisvidámparkot új nevet adtak neki és oda adtak a mekibe két menü mellé beugrót, amúgy sem dárga 1500 ft, és isteni jó főleg egy ilyen korú gyereknek mint Dorci. Nagyon jót mulattunk és olyan igazi tökéelete nappá sikeredett :)

    előzmény:
    Gabye (21448)
    2009-06-07  20:00
  53. 2009. június 7. 20:0521449.

    Ügyi vagy Gaby, te is a heti adagoddal!

     

    Wetike, te is ügyes vagy! Hűségkártya? jól hangzik!

     

    Hexi itt én ettem múltkor wrap-ot de nagyon felháborodtam szörnxen nagy átveré a kép és az igazii...ááá borzalmas volt.uszott a trutyiba, vááá 

     

    jajj olyan hulla lettem most valahogy. na teregetek aztán visszajövök ha még lesztek

    előzmény:
    Gabye (21448)
    2009-06-07  20:00
  54. 2009. június 7. 20:0021448.

    Megvagyok én is! Spinning kipipálva, így megint megvan a 4 órám a hétre..

    Évike, én is megkukkantottalak..Azért látványos ám a változás..Én leginkább a derekadon és a combodon látok változást, meg a karok vállak környékén! Ügyes vagy, csak így tovább!

     

    Vik, örülök, hogy jó volt az állatkert..És ügyes vagy a tornákkal nagyon!! Ellipszishez meg hajrá!!

     

    Wetike, ezekszerint sikeres volt a bevásárló túra..És gratula a kajcsizáshoz..A túrós desszertet elnézem neked

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  55. 2009. június 7. 19:5021447.

    Évike, megnéztem a képeket, hát jól összementél. Úgy mindened kisebb lett, de igen, karok, combok, derék, én is itt látom a fő változást. Az én képemet még ne keressétek, még be sincs szkennelve, majd szólok. :)

     

    Hexi, én is mindig elvből szavazok, főleg ez az EU-s a szívügyem ugyebár. Nem volt kérdés kire szavazok, a brüsszeli utat egy bizonyos párt kinti EP képviselőjétől kaptm, szóval kicsit elfogult voltam, de úgy éreztem, egy szavazattal ha más nem, meghálálom :)

    A Mekiben itt is most vannak ezek a wrap-ek újdonságnak, a Mekiset még nem kóstoltam, de ezeket imádom! Hú és a héten voltam subwayben is, na ott is isteni jót ettem! :)

     

    Vik, én drukkolok az ellipszishez és nagyon ügyes vagy a soksok mozgássl a hétre! :)

     

    Eljutottunk a decathlonba, vettük egy tökre jó pólót (tesómtól kaptam), ilyen sportos, de akár utcára is jó, meg egy rövidnacit, na ez már nagy hiány volt. És váltottam ki hűségkártyát (ez ilyen új dolog) is!

     

    A hétre az aerobic napot leszámítva (ami 4 teljes óra) egy órám van, de büszke vagyok, mert a hét második felében ügyesen kajáltam, tegnap és ma is csak saláta volt a menü, gyüminap, egyszer túrós desszert volt a vacsi, meg jövő héten újra lesz időm sokat mozogni, hurráhurrá!

    előzmény:
    Évike86 (21444)
    2009-06-07  17:47
  56. 2009. június 7. 19:4721446.
    Wetike, megprobálom megkeresni Zs kreszkönyvét, holnap jelzek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  57. 2009. június 7. 19:3421445.

    Hexi én 4-6 ig tonáztam :) Így a hetemet 3 alakformáló 2 step aerobik és egy futással zártam, 5 és fél óra:)

     

    Késöbb jövök.

     

    Évike csini vagy nagyon, nagy látványos a változás, főleg a derekad, karod!! Ügyes vagy!!!

     

     

    tényleg jövök amjd még csak elrendezem a csaldom :)

     

    Ja drukkoljatok kilátásban van egy ellipszis :)

    előzmény:
    hexilein72 (21443)
    2009-06-07  17:22
  58. 2009. június 7. 17:4721444.

    Sziasztok!

     

    Hexi kár, hogy elmosta az eső a partit. Nekünk szerencsénk volt, mert ugyan nem volt ragyogó napsütés, de meleg volt. Mi is jókat dumálgattunk.

    Én is fogok tornázni, de még nem tudom, hogy mikor. Elvileg még jönnek be hozzánk egy dvd-ért, de nem akarok emiatt megállni. Így megvárom őket.

    Na, most látom, hogy csak akartam válaszolni a tegnapi kérdésedre.Fogalmam nincs milyen ruhát szeretnék, valamit amiben jól nézek ki. Kb. ennyi elképzelésem van, ja és nem akarok 8km-es fátylat, nekem az nem tetszik.

     

    Gabye örülök, hogy Bogyó megjavult. Jó spinninget neked!

     

    Sita nagyon én sem aggódom még, csak érdeklődés szintjén vagyunk. Csakhát mindenki mást mond, (Szervezni kell már most ezerrel, vagy azt, hogy jaj, azzal még ráértek) mi meg lesünk mint Jani a moziban, hogy akkor most mi van?

     

    Wetike ügyi vagy az aerobik nappal! Szuper lehetett, na majd ha ezt befejeztem megnézem az a képet.

     

    Csajok teszek fel magamról új képet, ma reggel készült. Mert ugye holnap lesz 1 éves sport múltam.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  59. 2009. június 7. 17:2221443.
    Tenyleg, nem akar meg valaki tornaszni????? Ugy 1/2 ora mulva??? 6-kor????
    előzmény:
    hexilein72 (21442)
    2009-06-07  17:10
  60. 2009. június 7. 17:1021442.

    Hi Csajok!

     

    Ugy döntöttem, megse fözök ma, hanem fogtam a sracokat (aZapjukkal együtt ), felpattantunk a bicajra es eltekertünk a Mekibe  Es ettem egy wrapet (marhahusosat), ez most itt uj, olyan mexikois (van Mo.-on is??). Ugyhogy kicsit mozogtunk is, 4,5 km-re van a Meki, oda-vissza 9, persze lassu tempoban a Benji miatt, de azert az is valami. A falunapot meg elmosta az esö, merthogy locsog most is... Igy futni se tudok. Eppen gondolkozom, hogy megcsinalom megint ezt a Sinko fele tornat, tegnap tenyleg tecccett.

     

     

    Gaby, hajra a spinninghez, bizti jo lesz! Tenyleg, terembe en is mehetnek, meg is nezem, van-e valami, bar vasarnap estefele sztem itt semmi... Azert megnezem.

    Szupi, hogy kesz van Bogyo, talan most vegklegesen megjavul. Ha megsem, akkor lehet, en is gondolkodnek az eladason, bar bizti fajo szivvel, de azert egy megbizhato tütüke az igazan jo tütüke

     

     

    Vik, szupi, hogy jo volt a vidamparkban es hogy elvezte a Dorci!

     

     

    Wetike, mi is voltunk szavazni, ill. csak G ment be, en nem, en elvböl nem szavazok soha (mert nem politizalok semmilyen szinten, sem Eu-s vonalon, se sehogy, egyaltalan nem). G meg mindig es mindenhol elmegy szavazni, ö meg elvböl szavaz mindig.

     

     

    Jajj nekem is annyi olvasnivalom lenne, amit szeretnek elolvasni, de sose jut ra idöm, mindig csak az ujsagokig meg magazinokig jutok, es meg azokat se olvasom ki teljesen... Könyveket meg tenyleg csak ritkasan az utobbi evekben, persze azert mindig van eppen valami aktualis, amit olvasok, de sokaig tart, mire vegzek velük.

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  61. 2009. június 7. 16:0021441.

    Gyorsan bejelentkezem én is, mielőtt indulok spinningre..(A hugom végül nem jön..És igen Hexi, Ő Bandu anyukája)

     

    Wetike, hála neked hogy mentetted a topic becsületét! És ezekszerint egész jó is volt, szuper!!

     

    Sita, néha nekem is van ilyen unalom evés, sajna tényleg nagyon el tud szaladni az emberrel..De ügyes vagy, lekötöd majd magad! Épp most kaptam kölcsön hugitól egy könyvet, a Másik Boleyn lány a címe. Állítólag nagyon jó és jó vastag is, szóval sztem én ezzel fogom (Mivel a Titokkal mindjárt végzek..)

     

    Hexi, eláztatok? Itt volt narancssárga riasztás tegnap de végül semmi nem esett..Lett is jó meleg estére. De most délután van 1 órája esik változó intenzitással de most olyan jó friss lett a levegő!! Gondolkozom is hogy gyalog kéne mennem órára az eső ellenére is..

     

    Ja igen, Bogyó kész..Szinkornizálni kellett rajta két alkatrészt, meg volt gyertya csere..Most aztán megy mint a golyó..És mostantól nem lesz vele semmi gond, mert eldöntöttem

     

    Lépek is csajok, este még talán jövök!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  62. 2009. június 7. 13:4921440.

    Sziasztok Lányok,

     

    Nem tüntem el, csak nem volt net:( 

    Pénteken isteni volt a vidámpark, tegnap meg a bulija volt Dorcinak. Ma kiakartunk menni a sportavarázsra, mert Sogoróm si tart kint ijászatot, de sajna mire elindultunk volna, leszakadt az ég:(

    Ma megyek dupla órára, majd beszámolok.

     

    Wetike sajnálom de Dorci miatt nem tudtam veled tartani, pedig csudajó lett volna, de te nagyon ügyes vagy!!!

    A flörtölőssrác tartotta  a pilatest? :))

     

    Na csajok, most csak ennyire futotta, mert legozunk, társasozuk Dorcival. de este igérem jövök már vissza térek!

     

    szép napot nektek!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  63. 2009. június 7. 11:4921439.

    Na itt vagyok, szép napot. Mára milyen szép idő lett. :)

     

    Sita, az ayurvédát én sem tudom pontosan, hogy micsoda. De a könyvhétre én is ki akarok menni jövő héten, Anya már bevásárolt albumokat 1000 ft-ért. A kajálással vigyázz akkor, próbáld meg elfoglalni magad valamivel, itt a jó idő, annyi mindent lehet csinálni! :)

    És köszi, hogy leírtad ezeket a terveket, erről a munkahelyi projektről végülis még nem tudtam, szóval nem csoda ha nem bírom követni a dolgaid. :)

     

    Hexi, itt felénk nem volt vihar, sőt, estére megjött a meleg is, de akkor azért csak jól sikerült a grillezgetés. :) Jó szórakozást a bucsúra, Sz-nál is lesz majd falunap, aztán velejáró hejehuj. :)

     

    Mai program: megyünk szavazni meg át a nagymamámhoz, és még lehet a Decathlonba is beugrunk, elég jó akciókat láttam most.

     

    Ja és a karomban-vállamban meg a combomban.fenekemben van kellemes izomlázam. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  64. 2009. június 7. 10:3421438.

    Jo reggelt!

     

    Wetike, köszike a beszamolot, jo lehetett akkor ez az aerobiknap!! En olyan szivesen elmennek ilyesmire, de itt niiiincs...

     

     

    Sita, oksi, masolom a dvd-t (dvd, nem vhs). Küldd a cimet priviben  Meg mindenki mas is, akit erdekel, jooo?? Asszem jövö hetvegen vagy utana heten megyünk haza anyumhoz Zegre, majd onnet küldöm.

    Az ayurveda tulkepp miröl szol? Mar sokat hallottam rola, de meg nem foglalkoztam nagyon a temaval, de ha ez is ilyen termeszetes gyogymod stb. tema, akkor tenyleg illene hozzad sztem is.

    Jah, az unalmamban kajalast en is ismerem... Csak ra ne szokj, mert vegzetes

     

     

    Mit csinaltok ma? Mi du. falunapra megyünk a szomszed települesen, nagy zenes-kajalos-kirakodovasaros hacacare lesz (hasonlo, mint Mo.-on a bucsu, csak nagyobb, mindenfele programokkal), majusfa-kivagassal stb., stb. Meg eperföldre is akarunk menni szedni (meg persze enni) egy par kilo epret, most pont van hely a fagyasztomban.

    előzmény:
    _sita (21437)
    2009-06-07  09:05
  65. 2009. június 7. 09:0521437.

    Sziasztok!

     

    Wetike, nagyon ügyes vagy!

     

    Meghoztad a kedvem, úgyhogy mindjárt megyek is tornikázni valamit

     

    Évike, tényleg, ti már eljegyeztétek egymást. Most esik le, hogy miért jött fel ez az esküvőtéma  Biztosan nagyon szép leszel majd, meg minden szuper lesz, de még ráértek a szervezéssel. Inkább az éttermet meg az időpontot kell leegyeztetni a polg.hiv-ban. Addig még lehet keresgélni zenekart, vőfélyt... egy jó vőfély mindig olyan jól fenn tudja tartani a hangulatot

     

    Hexi, gondoltam rád, hogy írtad, grillezni mentek, mert látszott itthon is, hogy vihar készülődik. De végül csak ettetek egy jót!  Húúú, engem érdekelne az a Sinkó Andrea kazi, ha nem gond, de ez dvd, vagy cd ugye? Merthogy videóm az már rég nincs. Pont a napokban merült fel egyébként a neve, egy másik helyen olvastam, és gondoltam is rá, hogy valahonnan meg kéne szerezni.

     

    Egyébként megint nagggyon sokat zabálok, szerintem agyamra megy a csinálhatnék, a munkahelyi dolgok nem nagyon kötnek le, valamit nagyon csinálnék, és mivel nincs egyelőre semmi, ami lekötné a figyelmemet - eszek. Pfff.... úgyhogy most megint elkezdtem írni, hogy mit eszek össze, hátha elrettent, és így jobban kordában tudom magam tartani.

     

    Tegnap voltunk kint a könyvhéten és vettem magamnak egy ájurvédáról szóló könyvet, ez is a természetgyógyászat egyik ága, így ha más nem, legalább egy kicsit autodiktata módon elkezdek ismerkedni a témával.

     

    Szép napot nektek mára is, holnap megyünk az utolsó jóga óránkra

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  66. 2009. június 7. 00:0321436.

    Sziasztok!

     

    Ki vagyok purcanva, de az aerobicnapos beszámolóval jövök azért amíg még friss. Szóval megmentettem a topic becsületét és elmentem egyedül. Hát így kevésbé volt jó, de azért végigküzdöttem helyettetek is. :) (eztmind csináltam helyettetek )

     

    Ugye a tét egy dvd elkészítése volt, ezért versenyeztek öten, öt elég különböző órát tartottak: volt fit&dance, ami végülis egy táncos bevezetés után sima erőítő aerobic, volt kicbox jellegű, egy gerinctérning, (társas)táncos meg yogalates (jóga+Pilates), bár ezt bevallom nem csináltam meg, mert addigra már elég fáradt voltam, meg ugyanaz tartotta, aki a jóganapon a Pilatest és kb ugyanaz is volt a koreográfia (Vik!). De a többi órát megcsináltam, a kickboxos elég kemény és izzasztó volt, de élvezhető, a fit&dance olyan semmilyen, a társastáncos nekem bejött, de túlságosan is társastáncos volt, persze a csaj társastáncolt, de úgy éreztem, ez nem közönségnek való, a gerintréning hasonló volt mint a múltkori, de annyira nem volt magával ragadó.

     

    Meg voltak még "sztárfellépők", pl a Gyula, jaj nem jut az eszembe, Vik ismerőse, most egésen követkető órát tartott, bár meg nem izzadtam benne. Viszont a Katus órája! Na az brutál volt, csak combra mentünk, de egy oldalra legalább 10 percig dolgoztunk, ilyen Rezsi-féle szadomazót képzeljetek el, vááá, holnap szerintem járni nem fogok tudni, a combjaim odavannak.

     

    Ja ééééééés... a Katus megfogta a derekamat az egyik gyakorlatnál, juppijuppijupii! Meg csináltak rólam címlapfotót, majd felteszem a bemre, csak be kell majd szkennelni.

     

    A szervezés elég jó volt, bár meglepően kevesen voltak, 500-at mondtak (Csini ha a jóganapon voltak 600-an...), lehetett szavazni ugye az 5 jelöltre, én a kickboxosra szavaztam, de a gerinctréininges csaj nyert, meg is lepődtem. A díjakat az Alexandra adta át, már látszik rendesen a pocakja. :) Egyik fő támogató ilyen salátás cucc volt és a végén odaadták az összes salátát, amit addig venni lehetett, úgyhogy hoztam is haza 4 adag salátát, ez ilyen újdonság, én még nem láttam, egy nagy átlátszó doboz, benne külön zacsikban a saláta, a pirított zsömikocka, a sajt, a bacon, az öntet plusz egy villa és szalvéta. Na ez volt a cézár leírása volt, de van görög saliban is. Itthon már benyomtam a cézárt, huh nagyon jól esett, aztán megittam a fehérjeport, amit a múltkori aerobicnapon kaptunk, hát brrrrr, szörnyű volt. :) Ja és ami még furcsa volt, hogy mivel ingyenes volt, nagyon sok volt a fiatal lányzó,szerintem még gimisek.

     

    Na bocsi lányok, holnap tényleg jövök rendesen, de most kivagyok... 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  67. 2009. június 6. 23:2021435.

    Hi Csajok,

     

    sehol senkiiii???

     

    Mi nemreg ertünk haza a grillezesböl es ugy elmosott bennünket az esö, hogy csak na  Az elejen meg egesz türhetö volt az idö, de aztan befelhösödött, nekiallt fujni a szel, aztan a közepen meg is eredt, pakolhattunk be. De azert jo volt, jot beszelgettünk es fincsiket ettünk.

     

    Ja es kepzeljetek, du. meg ugye volt egy kis idöm indulas elött es megint tornaszhatnekom volt, igy nekialltam, megcsinaltam a RR2-t, es hogy kiegeszitsem 1 orara, meg atnezegettem a dvd-imet, hogy mit is csinaljak meg a maradek 20 percre. Es a kezembe akadt egy Sinko Andrea dvd, egy zsiregetö kickbox, illetve az eleje, 30 perc bokszolos, aztan meg 30 perc zsiregetö erösites van rajta, + 15 perc nyujtas a vegen. Na erröl a kazirol megcsinaltam a kickbox reszt es meg utana belenezegettem a zsiregetöjebe is, es hat csajok, tökjoooo ez a dvd! Nem is tudtam rola, hogy ez nekem megvan, meg sosem csinaltam eddig, de tetszett. A bokszos resze jo kis ugralos, kis koreografia, de nem nagyon bonyi, tenyleg jo kis kardios. A zsiregetöjet meg ugyan nem csinaltam meg, csak beleneztem, de sztem az is jo, ugyhogy felveszem a programomba. A stretchingje sem lehet rossz. Ja es masolt kazi, ugy kaptam meg valakitöl ezer eve, ugyhogy sztem en is tudom masolni, ugyhogy ha valaki szeretne, csak szoljon, szivesen

     

    Jo ejt mindenkinek!

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  68. 2009. június 6. 14:3121434.

    Hello Evike!

     

    Jah, itt nalunk se nagyon szep az idö, bar most kisütött a nap, de uuugy fuj a hülye szel. Azert grillezni megyünk majd, de csak 5 ora fele, esti grillparti lesz.

    Es milyen menyasszonyi ruhat szeretnel? Huuu, tök izgi, kivi leszek rad, szep leszel!

     

    En közben nyomtam egy Uj kihivast, ezzel 5 ora mozgim van a hetre. Meg egy futrinka beleferne most, de meg tele vagyok az ebeddel, ugyhogy asszem kihagyom mara.

    Gogyszert meg nem vettem be, mert delben is "csak" 130/90-et mertem, hat nemtom, meg megmerem egyszer, aztan meglatom. Azert kene szednem sztem is, de olyan nehezen veszem ra magam...

     

     

    Többiek??????????? Merre vagytok csajok?

    előzmény:
    Évike86 (21433)
    2009-06-06  11:35
  69. 2009. június 6. 11:3521433.

    Sziasztok!

     

    Hexi azért még van ám, 12 hónapom az esküvőig. Szóval nem lesz az olyan hamar, bár ahogy mostanában érzékelem az idő múlását...

    Hát, nem túl jó dolog ez, amit az orvos mondott. Vigyázz magadra!! (Azt hiszem én elkezdeném szedni a gyógyszert, de hát ez a te dolgod, hogy hogyan döntesz)

     

    Wetike de jó, tanulsz vezetni. Majd mesélj az aerobik napról, hogy milyen volt.

     

    Mi sütögetnénk délután a kertben(tesómnak névnapja, sógoromnak pedig szülinapja volt kedden), de nincs valami jó idő. Tegnap úgy elment az idő, hogy már nem is értem ide vissza. Mára tervezek tornát, vasalást, filmezést, aztán meglátjuk mi valósul meg belőle.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  70. 2009. június 6. 09:4821432.

    Hi Csajocak

     

    Dorcinak nagyon boldog szülinapot!!!!

     

     

    Wetike, szuuuper, hogy megcsinalod a jogsid, ez manapsag mar tenyleg alap dolog, nagyon jol teszed, hogy belevagsz! Meglatod, nem lesz nehez!

    Milyen kepeket neztetek a kiallitason?

    Aerobicnapra akkor mesz?

     

     

    Gaby, te is ügyi vagy a tornakkal!

    A hugid a Bandus anyukaja?

     

     

    Sita, sztem 5 ev nagyon-nagyon hosszu egy tanfolyamra, akkor inkabb tenyleg valami "rendes" felsöfoku intezmenyben tanulnek. Sztem a termeszetgyogyasz jobban menne hozzag. Vagy valami jogas??

     

     

    Missi, Wetikenek es Noecsinek is igaza van az elöre-kompenzalassal kapcsolatban: ha a nagyzaba elött nem eszel, akkor a szervezeted annal jobban elraktarozza a kesöbb bejövö kaloriakat. Szoval inkabb forditva müxik a dolog: elöször zaba, aztan inseg  

    Dobostortat en eletemben egyetlen egyszer sütöttem (meg apukamnak, az utolso, 73. szülinapjara, az volt a kedvence es annyira örült neki!!), de annyira maceras es bonyolult, nemcsak a 7 lap, hanem a kremje is (2 reszletben kell elkesziteni es borzaszto bonyolult), meg a tetejere a piritott cukros genya, szoval en azt többet nem sütök, az tuti...

     

     

    Evike, tenyleg, össze is hazasodtok nemsokara???? Erröl valahogy en is lemaradtam. Nem semmi, nagy gratula!!!

    Köszike a kerdest interju ügyben: felhivtam öket szerdan, es közöltek, hogy elötte 1/2 oraval betöltöttek az allast, ugyhogy erröl lecsusztam... De igazabol nem is banom, mert egyböl kellett volna kezdeni, nekem meg az tul gyors lett volna amugy is.

     

     

    Többiek merre??? Marcsi, Csini, Boddi, Ungi, Aditte? Mi lehet Lili kutyaval??

    Noecsi meg mar Komaromban, szupi lehet!!

    Ja tenyleg, Pletyi is irt, hogy megvan, mar labadozik, de nehezen viselte a mütetet, szegenykem... Azert mar jobban van, majd kesöbb biztos jön vissza ide is!

     

     

    Ki mit csinal hetvegen?? Mi du. grillezni vagyunk hivatalosak, haaat, nemtom, az idö nemtesz-e be neki, egyelöre jo felhös... Futni is kene, meg tornaszni. Futni tegnap is voltam, megint 1:15-öt, az uj körömet nyomattam le, ezt most nagyon szeretem

     

    Ja, tegnap, a kardiologus nem sok jot mondott: eleg szarok a vernyomasertekeim, az EKG-m se valami jo, valami szivzörejt is hallott, most kaptam valami bogyot, amit ma kellene elkezdeni szedni. Elolvastam a tajekoztatojat, hat basszus, ennek annyi, de annyi karos mellekhatasa van, ill. lehet, hogy nemtom, akarom-e en ezt... Tanacstalan vagyok. Raadasul ma reggel tökjo vernyomast mertem: 109/79 volt, bezzeg tegnap a dokinal 160/105...

     

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  71. 2009. június 5. 20:3121431.

    Halihó..Jelentkezem..Sajnos ma belefulladtam a diagrammokba ezért nme tudtam jönni..Nagyüzemben készítettem őket..Nem is ez a baj, hanem hogy sztem csak töredékére lesz szükség..Na mindegy..

    Tegnap megint torna, így 3 órám van már a hétre, és a vasárnapi spinninggel együtt meglesz a 4..És lehet a hugom is eljön velem

     

    Wetike, hajrá előre a jogsiért!!

     

    Látom volt forgalom, szuper..Holnap visszaolvasok..Most csak hoztam nektek egy kis vidámítót..Én úgy szeretem az ilyen videókat..(A Hug-ot láttátok?? Az a kedvencem..még majdnem sírok is rajta olyan jó)

     

    http://www.youtube.com/watch?v=0UE3CNu_rtY

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  72. 2009. június 5. 20:1221430.

    Na mi van lányok, sehol senki?

     

    Jelentem befizettem a jogsit, hétfőn kezdek is az elmélettel. Még el sem hiszem. :) A kiállítás pedig szuperjó volt, kár, hogy a héten bezár és már hiába ajánlom nektek! Rengeteg képet el tudnék képzelni a szobám falán!

     

    Ja és eldöntöttöm, megyek holnap! Ki jön velem? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  73. 2009. június 5. 13:4521429.

    Wetike, néha én magam sem tudom, hol tartok

     

    Pályázat témában most arra gondoltam, ami a cégnél folyik, ugyanis egy hatalmas kórház javítási-karbantartási szolgáltatását akarjuk megnyerni. Az első forduló már megvolt, azon átjutottunk, most jön a második, és millió papír, nyilatkozat, igazolás... stb. kell, azt mazsoláztam.

    És reményeim szerint +3 fővel leszünk gazdagabbak, ha ezt megnyerjük, és akkor hátha megyek a másik irodába, vagy egy teljesen új telephelyet fogunk csinálni, ahol egyben iroda, szerviz, minden megtalálható, és ahol rengetege a hely!!!

    Tudod, most leginkább helyhiányom van, 2 iroda között ingázok, és a fiúk túlságosan le vannak terhelve, több munkaképes ember kéne, megjegyzem: vezetőből már több van, mint aki effektív dolgozik

     

    Az öncélú terveimmel most még barátkozom, nézelődök még más tanfolyam iránt is.

    Egyébként képzeld, felhívtam egy nőt, aki asztro-pszicho tanfolyamot hirdet itt nálunk, és anyám mondta, hogy szerinte az nekem nagyon jó lenne, mert kellően elvontnak tart engem ehhez. Hát... 5 éves! ... ezen már lehidaltam, hiszen egy egyetem is ennyi, ez meg egy nyavalyás tanfolyam. Asztrológiát tanít olyan pszicho megközelítésben... (???) és az egész végén igazából semmilyen végzettséget nem ad, mert ma Mo-n nem létezik olyan, hogy asztrológus - ez volt a magyarázat arra, hogy mi értelme lenne nekem 5 évet ott tanulni. Tehát 5 éven keresztül hallgatom az egyébként önismeretfejlesztő okítást, és a végén elmondhatom, hogy volt miért dolgoznom/robotolnom, mert fizetni is kellett ugye érte (még nem tudom mennyit).

     

    Na, jó, megyek vissza a papírokhoz

    előzmény:
    wetike (21426)
    2009-06-05  13:18
  74. 2009. június 5. 13:2621428.

    MissB, én nem nagyon értek ezekhez a táplálkozási dolgokhoz, majd a többiek biztos jobban elmagyarázzák. De az jó, ha reggelre sokat eszel, az kell, mindenhol ezt lehet olvasni. Egyébként én úgy gondolom, hogy 1. ha nagyon keveset ennél, tehát ha a szervezeted azt érzékelné, hogy úristen, éhinség, mi lesz itt később, be kell osztani ami van, tehát ha jön egy kis kaja, elrakjuk ínségesebb időkre, mert ki tudja... másrészt meg 2. ha az ilyen alacsony kalóriás táplálkozás után kezdenél el újra sokat enni, akkor kezdene raktározni, ugye a jojóhatás.

     

    Amúgy a vezetéstől parázok, a tanulástól nem, én aztán bármit megtanulok, de nem sok önbizalmam van, ha rajtam múlna, nem is erőltetném ezt a jogsi dolgot, csak úgy vagyok vele, hogy ez manapság már tényleg annyira alap. Most időm és pénzem is van rá (még az őszi gyakorlatomból spóroltam össze), szóval a józan eszemmel beláttam, hogy most vagy soha.

     

    Na most nézem, hogy ezt Viknek címeztem válasznak, jól mellékattintottam. :)

    előzmény:
    vik-vuk (21424)
    2009-06-05  13:00
  75. 2009. június 5. 13:2221427.

    Köszi mégegyszer a mindenféle gratulációt mindenkinek!! 

     

    Vik Dorcinak boldog szülinapot!

     

    MissB még tavaly nyaraláskor kérte meg M. a kezemet, méghozzá úgy, hogy 1,5 év múlva hozzá megyek-e. Én mindig azt mondtam amíg tanulok, nem megyek férjhez, és ugye januárban államvizsgázom (ha minden jól megy), így jövő nyáron esedékes a 1,5 év.

    Még csak az időpontot találtuk ki, meg egysze összeszámoltuk nagyjából hány embert hívnánk meg. (persze feljegyzés nincs róla). Amúgy elképzelésem sincs, hogy milyen ruhát szeretnék stb.stb.

    Mindenki meg van döbbenve, ha azt mondom, én megelégednék azzal, ha csak mi 2-en lennénk, és az utcáról behívnánk 2 embert tanúnak. De mindenki azt mondja, ezt így nem lehet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  76. 2009. június 5. 13:1821426.

    Sita, most épp mi  aterved és milyen pályázatot nézel hozzá? Kicsit elvesztettem a fonalat, hogy most épp mi a terv? Természetgyógyászat vagy ilyen öko-dolog?

     

    Vik, Dorcinak nagyon boldog szülinapot, érezzétek jól magatokat a vidámparkban!

     

    A héten voltam könyvtárban és vettem ki pár könyvet olvasgatni. Például Wass Albertet. Soha nem olvastam tőle, kiváncsi voltam. Lányok, fantasztikus! A Jönnek! c. regényt(novellát?) olvastam és nagyon jó. Pont olyan, amilyen könyvet én szeretek: tanulságos, komoly téma, de a stílusa eszméletlen jó, nekem nagyon bejön! Olyan ironikus, tehát pl mikor arról ír, hogy hogy megszivatták egy hivatalban akkor a hivatalnokot "nagyon szimpatikusnak" nevezi, amikor tudod ugye, hogy ez persze egyáltalán nem volt neki szimpatikus. Mondjuk a téma is nagyon érdekes volt, pedig semmit nem tudtam róla. Arról szól, amikor a bécsi döntés (1940) után Erdély egy része visszakerült Magyarországra és hogy ők ott ezt hogyan élték meg, milyen érzés volt 22 év román "megszállás" után újra szabadon magyarnak lenni, miközben a szomszédok még Romániában maradtak. Nem vagyok egy nagy Trianonon siránkozó valaki, hiszen senkimet nem érintette a dolog, ezért nem is tudom igazán elkpzelni se, de ez a könyv nagyon érzékletesen írja le. Főleg, hogy amikor a könyv íródott, még nem lehetett tudni, hogy nem tart örökké és visszakerülnek Romániához. Na ez most jó hosszú lett, de nekem nagyon tetszett, ilyen egy délután kiolvasható könyv, szerintem én végeztem vele 1-1,5 óra alatt. Van még tőle egy másik könyvem, remélem az is jó lesz, ha igen, akkor rászabadulok a könyvtárra. :)

    előzmény:
    _sita (21423)
    2009-06-05  12:02
  77. 2009. június 5. 13:0821425.

    Sziasztok!

     

    Csak gyors reakció

     

    Hexi, köszi G. nevében is, nem igen ünnepeltünk most, kapta ugye a bicajt már kb. 1 hónapja, pünkösdkör meg elvittem egy kalandparkba+ ígértem neki egy ebédet vhol, és, h. megsütöm a kedvenc tortáját, dobost. Ezt kedden, a napján akartam, de nem volt kapacitásom 7 lappal tökölni, így lett a baromi egyszerű, és gyors lisztnélküli csoki helyette, de azért majd vmikor bepótolom.

     

    Testzsír témában nézted a múltkori linkemet? ott centizni kell, de nem annyira értem, h. mit is

     

    Wetike, gratu az elhatározáshoz, h. megtanulsz vezetni, bölcs gondolat, ez mindenképp hasznos

    Nem értem ezt a raktározós dolgot, mostanában mindenki ezt mondja, h. sokszor kell enni keveset, mert különben jön a, de én reggel nem tudok nem jól lakni, azaz nem eszem keveset, utána meg már pár hete csak gyümit, és működik, kevesebbet viszek be, mint , amit elégetek. Ha sok részletre osztanám le ugyanazt, sose laknék jól

     

    Noémi, jó pihit akkor Komáromban!

     

    Sita: 5 üveg lett, 4 kis vékonyka, egy meg szélesebb, mint amilyenben árulják a bolti meggybefőttet. Citromsav akkora zacsiban van, mint a sütőpor v. van.cukor, sztem még kisboltban is lehet kapni. Belevágsz akkor?

     

    Gáz a lerobbanó kocsi, ezért írtam tegnap a  Gaby-nak, h. ilyenkor nálam nemigen van második esély, ha egyszer otthagy vhol (csak keményen), de ezzel a kockázati tényezővel együtt is jó dolog van az ember birtokában, ha vezet.

     

    Évike, házasodtok? ez csak nekem új v. vmi felett igencsak átsiklottamÉs részleteket lehet már tudni?

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  78. 2009. június 5. 13:0021424.

    Sziasztok!!

     

    Nincs otthon net :((

     

    MOst gyorsan bentről írok, úgy hiányoztok!

    Ma Dorka 4 éve, megyünk a kis vidámparkba, csak be kellett ugrani dolgozni. 

     

    Sok puszi nektek amint tudok jovok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  79. 2009. június 5. 12:0221423.

    Jajj, de jó, Évike, esküvő meg évforduló, meg torna

     

    Gratulálok nektek én is.

     

    Egyébként a 7-es szám jelentése:

    Jó úton vagy. Csak így tovább!

     

    Wetike, jól hangzik a wellness nap, mégy akkor? Mucha kiállítás nagyon szép lehet

     

    Én meg eddig a pályázatunkat bújtam, amihez a jövőbeli reményeim fűződnek

     

    Most eszek, aztán van egy csomó levél, csomag, csekk... szóval megyek majd postára

    előzmény:
    Évike86 (21421)
    2009-06-05  11:15
  80. 2009. június 5. 11:2021422.

    Évike, hát gratulálok mindegyik fordulóhoz, akkor lehet kirúgni a hámból! :) Na de mégis, kb milyen fazonú ruhát szeretnél? :))

     

    ja és elnézést a lányoktól, hogy már bevízionáltam itt az esküvőtöket, csak hát ahol eljegyzés meg babaprojekt van, ott lassan esküvő is lehet.

     

    Na én megyek, főzök a fiataloknak valami finomat (tesóm barátnője van itt)

    előzmény:
    Évike86 (21421)
    2009-06-05  11:15
  81. 2009. június 5. 11:1521421.

    Ruha ügyben nincs elképzelésem. Meg egy tavaly férjhezment lány (egy másik fórumról ismerem), azt tanácsolta a ruhával még várjak, mert a 2010-es kollekció még kijön addig. Meg hát ugye, hátha addig elérem az álom alakot, súlyt.

     

    Hú, és hogy csigázzam a kedélyeket, hétfőn lesz egy éve, hogy rendszeresen tornázom, bár hozzátok még nem csatlakoztam (az csak 07.17-én történt meg). Szóval teszek majd fel képet a bemre legkésőbb hétfőn. 

    Na, és most néztem, ma van 210 napja, azaz 7 hónapja, hogy leszoktam a cigiről. Úgy látszik nekem ez a hét az évfordulók/hófordulók hete.

    előzmény:
    wetike (21420)
    2009-06-05  11:03
  82. 2009. június 5. 11:0321420.

    Évike, na akkor konkretizálódnak a dolgok az esküvővel kapcsolatban, jujj de jó! :) Ez az étterem jól hangzik, nagyon szimpatikus ez a hozzáállás. Milyen ruhát szeretnél? :) Most rákattantam erre a témára. :))

     

    Remélhetőleg mondjuk Csiniéknél, Boddiáéknál és Noémiéknél is lesz jövőre lagzi, de izgiiii!  Váá, miért nincs tapsikolós-ugrálós-örülős szmájli? :)

     

    MissB, ja igaza van Noéminek, előre ne komplenzálj, két dolog miatt: 1. lelassul az anyagcsere, elkezdesz raktározni és a soksok kajajobban rakódik majd, 2. úgyfogod érezni, hogy "hiszen egy hete erre koplalok, akkor most mindent lehet". Főleg ne böjttel, mert aután meg marha nehéz visszaállni a rendes kajálásra. 

     

    Évike, szóval nem tudom még mi a hétvégi program, elvileg mennénk le Veszpémbe barátnőmmel, de nem tudom ilyen időben is megyünk-e, van-e kedve, majd ma megbeszéljük. :)

     

    Addig is nézegessetek Mucha képeket:

    http://images.google.hu/images?hl=hu&q=mucha&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

     

    előzmény:
    Évike86 (21418)
    2009-06-05  10:37
  83. 2009. június 5. 10:4021419.

    Wetike pont akartam írni, hogy mész e holnap a Wellness napra. Csak kifelejtettem, aztán láttam, hogy írtál. Kiváncsi vagyok ki fog nyerni. Mert annak ugye kiadják a dvdjét, és azt hiszem a wellness magazinban lesz.

    És mi lesz az a nagy esemény? És kit akarsz megpukkasztani? Jaj, de titokzatos lettél.

    előzmény:
    wetike (21417)
    2009-06-05  10:18
  84. 2009. június 5. 10:3721418.

    Sziasztok!

    Hú, mennyit írtatok ez szuper!

    Boddia nem azt akartad írni, hogy nem feltétlen szükséges a könyv, mert a dvd-n mindent elmond? Amúgy tegnap délelőtt megvettem a dvd-t, az utcsó darab volt a boltban. Hát a neten úgy láttam 3000Ft itt meg 3600 volt, de mindegy.

     

    Hexi örülök, hogy jól éreztétek magatokat. Wow, mennyit sportiztál! Na, akkor megy a szorítás, remélem a néni elviszi a kocsit. Tényleg és az interjú, amire hívtak? Vagy már lecsúsztad?

     

    MissB még nem tudom mi lesz a feladatom. Mivel azt még ráérek leadni, azt mondták, majd mailben elküldik később.

     

    Wetike igen jövőre lesz az esküvő. De kicsit tanácstalanok vagyunk,mert azt mondják éttermet most kéne foglalni, de az önkormányzaton meg csak 6 hónappal előtt lehet. Most egy másik étteremben voltunk, ami szintén közel van hozzánk. Itt szoktak esküvőket is szervezni, beszéltünk a pincér csajjal, és elfogadható feltételek vannak. Már most felírattatuk magunkat, mert itt még foglalót sem kell fizetni, meg kaptunk egy telefonszámot, hogy kivel lehet részleteket megbeszélni. És nem utolsó szempont, hogy meg lehet beszélni, hogy a rövideket mi vinnénk be. Szóval érdeklődünk és próbálunk okosak és ügyesek lenni.

     

    Sita nagyon ügyes vagy, ezzel a pénzgyűjtéssel! Csak így tovább! És remélem megőrzöd jó szokásodat!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  85. 2009. június 5. 10:1821417.

    Sziasztok!

     

    Először is, megosztanám veletek a mai napi jóhírt: mégis csak felmerészkedtem a mérlegre és csodák-csodájára pont ugyanannyi vagyok, mint a kaja-maraton előtt! Hát ezt nem értem, persze a gyüminap biztos segített, amúgy tök jól is bírtam, de hát ez csudijó! :)

     

    Hexi, vérnyomásoddal mész kardiológushoz? Tényleg, a múltkori vérvételed eredmény megvan már?

     

    Noémi, tiszta hülye vagyok, Komáromot akartam ám írni, nem tudom miért sikerült Szolnok. :) Na de akkor érezzétek jól magatok! És tök jó, hogy nem feszengesz bikiniben, ez már siker!

    Én június 20-án megyek egy (nekem) fontos eseményre és ott fontos, hogy jól nézzek ki, lesz ott vki, akit azt akarom, hogy megegyen a fene!

     

    Sita, nagyon ügyes vagy a 40-es spórolással, hihetetlen! :) Meg ügyi vagy, hogy így nekiálltál a Rékának későn is. 

     

    Mi ma a barátnőmmel a Mucha kiállításra megyünk a Szépművészetibe, de szerintem este még belefér valami torna! :)

     

    Ja és ne feledjétek, akit érdekel: szombaton Wellness-nap! Ingyenes!

    Sportmax-Hegyvidék rendezvénycsarnoka
    (Budapest XII., Csörsz utca 14-16.) 

     

    9.30-10.25 Szentgyörgyi Rómeó - Latin aerobik
    10.30-11.10 1. guru-jelölt: Földvári Zsófi - Fit&dance
    11.15-11.55 2. guru-jelölt: Kovács Erika - Fogyi-box
    12.00-12.30 Ebédszünet alatt: Capoeira bemutató az Abada Capoeira társulat előadásában, majd a Nikó&CO csoport Dance Moves bemutatója.
    12.30-13.10 Katus Attila Best Body órája
    13.15-13.55 3. guru-jelölt: Nagy Amarilla - Gerinctréning
    14.00-14.40 4. guru-jelölt: Horváth Gréta - Bailar-dance
    14.45-15.25 5. guru-jelölt: Fűzy Gábor - Yogalates
    15.25-15.45 Szavazatok leadása
    15.45-16.30 Varró Gyula - Aerobik Performance
    16.45-től Sorsolás és eredményhirdetés Béres Alexandrával
     

    Nem tudom mi a hétvégi program, de engem érdekelne. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  86. 2009. június 5. 07:4521416.

    Sziasztok!

     

    Na, ez már döfi  Üdv minden visszatérőnek!

     

    Hexi, ezek szerint nagyon jól éreztétek magatokat! A fotógépet mi se nagyon szoktuk kattintgatni, amit néha sajnálok is, mert olyan jó kis fotóalbumokat lehetne összerakni. Viszont ma reggel készítettem a kicsi hajamról nektek képet, majd felrakom

     

    Noécsike, csak jössz és már mégy is  Érezzétek nagyon jól magatokat, hátha jó idő lesz. Vigyázz a gombócodra. Ja, a felmondáshoz akartam mondani, hogy én amondó vagyok, ha valaki tényleg nagyon rosszul érzi magát a munkahelyén, akkor ne gondolkodjon, és jöjjön el. De ha tűrhető, akkor bírja ki addig, amíg talál másikat, mégis jobb a folyamatosság, nem?

     

    Missike, köszi a lekvár receptet, nagyon ügyes vagy. A citromsavat simán lehet kapni a boltban? Hány üveget készítsek elő, ebből mennyi lesz? Tényleg, jó hogy mondod, végül nem is vettem sóskát meg spenótot se... pedig jó volna, csak unok mindig a konyhában robotolni. Ja a vezetés... egyszer kiskosztümben lerobbant alattam a kocsi, és próbáltam kitolni az út szélére, hát marhára örültem neki, azóta mondtam, hogy kösz, nem. Pedig tényleg kellene

     

    Csinike, látod milyen jó, hogy neked van egy tartalék "foglalkozásod", amit bármikor előkaphatsz, és elmehetsz dolgozni. Ilyet szeretnék én is, ezért gondolkodtam a természetgyógyászon, de egyelőre még csak nézegetem, mert jó drága. És megint sikerült félretennem 40-et lányok

     

    Wetike, de jó hétvégétek volt nektek is, Sz. akkor nagyon örülhetett a jegynek  Gyüminapoztál? Ügyes vagy  Nálam tesóm volt tegnap, este 8-ig dumáltunk, aztán hogy elment még gyorsan lenyomtam egy Réka 2-t.

     

    Szép napot nektek mára

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  87. 2009. június 5. 06:5521415.

    Jo reggelt!

     

    Este mar nem volt itt senki??

    Mindenki tornaszott??

    En mar nem, bealudtam mar 10-kor...

    Ma meg nemsokara megyek a kardiologushoz, hat kivi vagyok, mit mond majd...

     

    Mindenkinek szep napot!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  88. 2009. június 4. 20:2121414.

    Helló Csajszikáim!

     

    Huh, alig van időm, aztán megint csak hétfőn este vagy inkább kedden fogok jönni.

     

    Gab, úgy van, ahogy Marcsi írja, azért számoltam másfél órának, mert fél óra futás, fél óra taposás, ez valóban egy teljes óra, de utána van azért egyes súlyzós gyakorlatok között némi pihi, ezért fél órát levontam.

    Sógornőm pont ilyen aerobik oktatói izére jár. Valóban szinte minden hétvégéje foglalt és hát nem egyszerű egész heti teljes napos robot után. Én tuti nem tudnám csinálni. Ő fontolgatja, ha jól tudom, hogy ezzel szeretne majd foglalkozni.

    Képzeld, a múltkor voltak azon a TB-féle versenyen a suli miatt, kötelező részvétel jelleggel. Gondoltam Rád, mikor mesélte.

     

    Marcsi, úgy csináltam a taposást, hogy 12-es fokozaton 5 perccel kezdtem, aztán 10-esen megint 5 perc, 8-ason 10 perc, vissza 10-esre megint 5 és feljebb 12-re megint 5. Fogalmam sincs, hogy jól csináltam-e, de izzadtam (nem nagyon szoktam) és azért vártam a végét, viszont egyáltalán nem lett izomlázam, úgyhogy nem tudom, hogy jól csináltam-e vagy sem.

     

    Én majd hónap végén fogom összeadni az eddigi órákat, hogy lássam a féléves eredményt. Kívnáncsi vagyok. Akartam negyedéveset is számolni, de inkább várok még, hogy szebb számot lássak.

     

    Boddikám, a zabpelyhes fent van a blogon, tudod, ez az, amit ezerszer emlegettünk, és amin mazsival ki van rakva a MÖSZTE szó, így bizti emlékszel.

    A túrós muffinnak nincs receptje, mert a zabpelyhes maradék túrójából öntözgettem össze ezt-azt.

    A babapiskóta receptjét pedig inkább nem teszem közzé, mert nem volt az igazi, úgyhogy majd ha lesz egy olyan teljesen tökéletes, inkább akkor azt osztanám meg veletek.

     

    Sita, ügyi vagy a Rékával!

    A Kriston intimtorna tényleg nagyon jó és hatásos is. Most már nekem is el kellene mennem tényleg, tudjátok, Anya barátnője intimtorna oktató, nagyon megy neki maga az üzlet (egyébként középiskolában tesi tanár), én meg mehetnék "ingyé", de erre is lusta vagyok. Pedig szülés előtt meg igazán fontos lenne. Áááááááááá.

     

    Vik, nem is írtam még, nagyon szuper, hogy a popód ilyen szépen alakul.

    Pont az jutott eszembe ma, ahogy megpróbáltam a bikinimet, hogy talán most először megyek úgy valahova, hogy nem vagyok teljesen kikészülve, hogy le kell vetkőznöm. És ez olyan jóóó érzés. Ja, mert nem tudom, hogy írtam-e, hogy ez a házikó a komáromi strandfürdő területén van. 

     

    Hexim, akkor most figyelj a kajálásra nagyon.

    Jó kis programjaitok voltak akkor.

    Én is pont akartam kérdezni a kocsit, de látom már a választ is. Megy a szorítás.

     

    missB, nem tudom, miért nem hiszek benne. Fogalmam sincs. Mert nem és kész. 

    Huh, hogy miért nem vezetek? Nincs rutinom és félek, röviden és tömören.

    Volt szerencsém nem is egyszer előre kompenzálni, DE NE TEDD!!!! NINCS SEMMI ÉRTELME! Csak utólag! Szerintem fogadd meg a tanácsot, tapasztalatból mondom.

     

    Csini, szerintem válts! Én soha nem voltam olyan (anyagi) helyzetben, hogy ésszerű lett volna felmondanom, de ha egyszer elpattant a cérna, akkor kinyomtattam egy felmondást, szépen aláírtam és odaadtam az éppen aktuális főnökömnek. Aztán persze mindehol mindig vissza akartak tartani ezerrel, egyszer sikerült (az előző munkahelyemen), de aztán fél év múlva megint nyomtattam egyet és szépen eljöttem. Ezért nem szabad nekünk lakáshitelt felvennünk, mert ilyen tekintetben megbízhatatlan vagyok. Vállalom. Nem túl kecsegtető tulajdonság rám nézve, de hát ez van.

     

    Wetike, nem-nem, most hétvégén voltunk Szolnokon és holnap megyünk Komáromba, tudod, abba a szép faházba.

    A műtét a szülinapomon lesz, június 29-én. Már alig várom, nagyon szenvedek.

    Húha, máris elkezded a jogsit? Hajrá!

     

     

    Akkor mindenkinek jó hétvégét, 4-5 nap múlva jövök!

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  89. 2009. június 4. 19:1721413.

    Sziasztok!

     

    Na én is itt, lassan befut mindenki. :) Nem volt túl nagy forgalom, de nem ígérem, hogy mindenkinek mindenre tudok majd reagálni.

     

    Hexi, én megértelek, ugyanazt írtad, ami nálam is a helyzet, amíg Sz-nál voltam, kajahegyek, iszogatás, szalonnasütés meg ami kell, kb kisgömböc vagyok... De azért neked a töménytelen mennyiségű sport biztos segít, nekem semmi mozgás nem volt.

     

    Na de mától! :) Már megcsináltam  hasburninget, meg a Réka2 második felét, így van egy órám  plusz ma gyüminap. Eddig csak cseresznyét ettem, ma vettem itt a helyi szociális boltban, ma voltam bent először, de szerintem szuper! Egy csomó minden van, főleg ugye zöldség-gyümölcs, de pl van házi tej, túró, sajt,gyümijoghurt, kenőmájas, még házi sütik is, piték, muffinok, pogik is. Tészta, kenyér, szóval tök sok minden, nagyon lelkes vagyok!

     

    MissB, huh, köszi az eperlekvár receptet, én is gondolkodtam rajta, de nem tudom, tudunk-e menni még megint az eperföldre, jó lenne! :)

     

    Marcsi, akkor horvátok végleg lezárva? Jöhet a London-projekt! :) Hogy álltok vele? Lesz költözés?

     

    Csini, az a legrosszabb, amikor úgy kell tenni, mintha lenne munka, de nincs, amikor hiába tudod, hogy tényleg nincs mit csinálni, de lelkiismeretfurdalásod van, hogy csak netezel, sztem tök szemét dolog. Remélem mielőbb találsz új helyet! Nagyon drukkolok! Maradsz ennél az ügyvédjelöltködésnél? Húú, tök jó, hogy Csani végül megszerette a helyét! :)

     

    Sita, az egynyelvű vizsgát már évek óta elfogadják, nehogy ezért kétnyelvűsítsd, elég lesz a honosítási procedúra! Nekem is egynyelvű a német nyelvvizsgám is, meg az angol felsőm is! Jó aktív voltál hétvégén!

     

    Noémi, most mentek ugye Szolnokra hétvégén? Hát, nem lesz strandidőtök, de talán kiránduló idő lesz, az már jó! Ez a kg téma elég idegesítő lehet, hogy ha jók rád a ruhák és mégis olyan nagy a különbség, én sem tudom hogy megy ez, persze mondanám, hogy ne a mérleggel foglalkozz, de  elhiszem, hogy igenis zavar. :( Mikor lesz a gombócos műtéted?

     

    Évike, sok boldogságot nektek az évfordulóhoz, tényleg jó sok idő ez már, főleg, hogy szinte a kezdetektől együtt is laktok, ez igazán wow! :) Esküvő mikor lesz? Jövőre? Mert ugye nem felejtem ám, hogy menyasszony vagy.

     

    Gabi, basszus, Bogyóval mennyi gond van már...  Ja, lehet el kéne gondolkodni az eladásán, bár én meg pont hogy iszonyatosan nehezen válok meg tárgyaktól, volt már, hogy egy poharamat megsirattam, mikor eltört. :( Kicsit dilis vagyok. :)

    Huh, és komolyan gondolod ezt az aerobic oktatóit? Mert tényleg nem olcsó és csak akkor érné meg, ha tényleg ezzel szeretnél foglalkozni szerintem. 

     

    Boddia, igen, Sz nagyon örült, ebéd után adtam át (ja többieknek: Sziget jegyet kapott, az egyik kedvenc együttesünk, a Placebo jön, arra a napra), még ebéd előtt is mondogatta, hogy reméli, hogy addigra lesz munkája, hogy el tudjunk menni. :) Én meg sunyítottam. :)))

     

    Na asszem ennyi. :) Ja és holnap megyek befizetni a kresz-re magam. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  90. 2009. június 4. 18:4021412.

    Szegeny Csinikem, sajnalom nagyon ezt a munkahely-dolgot, nagyion szar ugy es olyan helyen dolgozni, ahol az ember nem erzui jol magat. Az unatkozas meg gyilkos, na en mnar csak tudom... En a mult evet vegigunatkoztam (emlekztek az office-tornaimra?? ). Mondjuk en nem is szinleltem munkat, mert a fönök ugyis tudta, hogy nincs.

    Egyebkent ez a fitness-edzöi dolog nem elvetendö, ha engem kerdezel, en nagyon is gondolkozom rajta. Csak nekem ugye nincs edzöi papirom es most a nyaron valszeg nem is lesz, mert pont akkor van a nyari tanfolyam, amikor nyaralni megyünk. De ha összel se lesz masik allasom, akkor TUTTTTI megcsinalom es ilyesmivel fogok foglalkozni.

    Csani mivel foglalkozik?

    Anyuciddal jo idötöltest!

     

     

    Missi, happy birthday G-dnek!!  Hogy ünnepeltetek?

    Hat engem is baromira erdekelne ez a testzsir%, de eddig nekem sem sikerült rajönnöm, hol lehetne hitelesen lemeretni. Egy biztos: patikaban, felöltözve-ruhastul tutira NEM!! En inkabb sportorvosi (magan)rendelesre tippelnek, azok bizti ertenek hozza. Meg szeretnek laktat-tesztet is csinaltatni sportorvosnal, mert nemtom, hogy jo-e nekem futasnal a 10-11 km/h, ebböl kiderülne.

    Ja es holnap megyek kardiologushoz a vernyomasommal, mert hat az is tema meg mindig....

    előzmény:
    csinicsimp (21410)
    2009-06-04  16:46
  91. 2009. június 4. 17:2521411.

    Na, futtában végigrohantam a hsz-eken, nem is írtatok sokat mitóta nem voltam

     

    Noémi, a Kérd és megadatik-ot én is el akarom olv, de ha nálad működött, miért nem hiszel?

    És miért nem vezetsz?

     

    Sita, ezt tőleg is kérdem! Igaza van Boddiának, szabadságot ad, és nem szabad hagyni elveszni, mert ki lehet jönni a gyakorlatból!

    Látom, kaptál ötleteket spenótra, sóskára (egyiket se enném meg), volt vmi konyhai produkciód?

     

    Hexi, látom, jó sokat programoztatok, szerencsétek volt, h. ott jobb idő volt. Nem hiszem, h. eltehenesedtél (de jó szó ) volna, de sztem jó ötlet lehet előre kompenzálni, nem? én legalábbis azt tervezem, nyaralás előtt egy jókis léböjt, persze nem közvetlenül előtte

    Az állással mi van?

     

    Évike, gratu a 4 évhez, !

    Mit fogsz csin. a gyakhelyen, mi lesz a feladatod?

     

    Marcsi, köszönöm szépen a privit , remélem, sort tudunk rá vmikor keríteni, mert szívesen mennénk Au-ba, bár most nincs sok esély, mert munkafronton nem túl jók a kilátások, a G-nál sokakat elküldtek, ő is fél.

     

    Gaby, azé nyomatják az esküvőt, me az átlag földi halandónak az minden vágya, főleg esküvő-szezonban, oszt házasság után lehet bálnának lenni

     

    Sok gond van a kocsiddal, én -nem leszek szimpi-, de eladnám. Az első autóm velem is köcsögösködött, volt, h. nagy gázon 20-szal bírtam menni, máskor a kipufogó esett le, ott is hagyott többször útközben, ezt pedig nem tolerálom még neki sem, nem azért van, szerencsémre nem kötődök túlságosan a tárgyakhoz

     

     Wetike, és ha másik nyelvvizsgára mennél?

     

     

    Vik, csini voltál nagyon az esküvőn, így, nem lila hajjal annyira hasonlítasz egy csajra, akivel kresz-re jártam, h. ihaj

     

    Boddia, a 150kg kollegának jár egy orrba vágás , bár tudnám, h. mé a vékonyakat kell zaklatni, a súlyosabbaktól senki nem meri megkérdezni, h. te mé lettél tehén? a vékonyabbakat- engem is- folyamatosan inzultálnak, h. eszel? mit ettél? biztos semmit, ugye? és sajna anyu is ilyen, de próbálom leszoktatni róla

    Csinálj lisztnélküli csoki -t, besz.rás finom

     

    Csini, nézegeted is a lehetőségeidet, állásajánlatokat, vagy már annyira tele a cipő, h. mielőbb dobbantani, aztán majd lesz más?

    Sajnálom, h. nem érzed jól magad, úgy nagyon-nagyon nehéz dolgozni, ha gáz a légkö r. Csaninak mi a szakmája, és mivel foglalkozik?

    Én is akarok karriert, de hogyan vonzzam be, mikor azt sem tudom pontosan, h. mit is csinálnék? mondjuk persze pénzügyes közgazdász-témán belül

     

    Aditte, mikor derül ki a titok?

     

    Képzeljétek, tovább nyomatom ezt a testzsír%témát, mert engem akkor is nagyon érdekelne, erre az egyik patikában azt mondja a nő, h. elment a kollégája, aki ért ehhez , a másikban azt, h. nem is tudja, működik-e a gépük, érdeklődjek másnap , ebből az következik, h. senki nem méret ebbena  városban, mindenki letojja, h. mennyi az annyi??? pedig sztem sokkal mérvadóbb lenne, mint a kg-k vagy a bmi, mert ha két azonos méretű (magasságú, és súlyú) embert egymás mellé állítasz, akkor tuti lesz eltérés, vmelyik zsírosabb, és az ebből a mutatóból látszana

     

    Ms törölte magát?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  92. 2009. június 4. 16:4621410.

    Helló Hexi! (ez egy kicsit integetős )

    De jó, hogy visszajöttetek, már úgy hiányoztak a hszaid! És nagyond urva hogy 4szer is sportoltál kint, azért ez kicsit ellensúlyozza a nagy evészetet, meg a pár nap alatt felcsúszott kilók, ugyanannyi idő alatt le is suhannak, ha visszaállunk a normál kerékvágásba.

    A munka tényleg borzalmas lett, sok- sok összetevője van, lehet hogy a topikban nem angyon hangoztattam, az aerobiknapon tartottam erről kiselőadást, szegény Lányok, akik végighallgatták a sirámomat.

     

    Boddia!Az én aerobiksulis törekvésem már 2005ben megvalósult, a TF-en csináltam meg, azért tarthattam órát Londonban is. Tegnap annyira ideges voltam, hogy komolyan azt gondoltam, hogy felmondok és elhelyezkedek egy fitness teremben, totál elegem lett! Na, azért ma más, de a felmondás nagyon érik, szerintem jövő héten összeszedem magam és lépek. A Csaniról nem tudom mit meséltem már, az első 2 hét borzalmas volt, teljesen ki volt készülve, aztán egyik pillanatról a másikra nagyon megszerette a munkakörét, meg a kollégáit is bírja, úgyhogy neki most tök jó! De pont azt beszéltük, hogy olyan még nem volt, hogy egyszerre mind a ketten normális helyen dolgozunk és szeretjük is. Na majd most!

     

    Gabi, remélem minden ok lesz Bogyóval, a nővéremék is nagyon VW pártiak, nekik is volt egy Polojuk, de azt 2 évesen totálkárosra törte a sógorom, most Golfuk van, ez is új kocsi és eddig még enm jött ki rajta semmi. De Te mindig megjárod a telefonoddal is sokat szenvedtél. Azzal minden ok? Nekem képzeld kb 1 hónapja elromlott, kikapcsolt magától és nem is lehetett visszakapcsolni, töltőre sem reagált... aztán kb félnaponta próbáltam lelketverni belé, de persze semmi, mínem majd 1 hét után hülyeségből újra próbálkoztam és lőn, bekapcsolt. :) Idióta! Ja és TB-ről képet légyszi!!!!!!!!!!!!!!!!!  Vagy írd meg a  nevét és megkeresem.

    Ma meg képzeljétek jön fel Anyu 2 napra és nálunk alszik! De így torna nem hiszem, hogy lesz és tegnap sem volt, szóval eddig 2 adag van.

    előzmény:
    hexilein72 (21408)
    2009-06-04  16:28
  93. 2009. június 4. 16:4421409.

    Sziasztok!

     

    Mászogatok kifele a csigaházamból, de nem szívesen, mert nagyon hideg van, nincs kedvem kimozdulni se.

    És ebből -vagy a lustaságomból- adódóan aktívitásom is nulla szó szerint, de  a mérleget bővölöm, mert beprogramoztam ugye az 54kg-t, most 58,4, de mindennap csökken, és szépen lemegy 54-re, de azt se bánnám, ha 52 lenne, mondjuk felöltözve és bekajálva

     Nem olvastam még vissza , csak az elmaradásom:

     

    Sita, a lekvárt ígértem: szóval 2,5 kg epret megtisztítasz, összeturmixolsz, és felteszed forrni, időközben beledobsz 1,5 zacskó dr.eotker 3:1 dzsemfixet, késhegynyi citromsavat, illetve ízlés szerint ízesíted, ami most nálam fruktóz volt, olyan 35dkg, de ez sok, picit édesebb lett, mint akartam, lehet, 25 is elég. Miután jónak ítéled az állagát (kiskanállal veszel belőle, vársz egy kicsit, és kezd megmerevedni, akkor jó) beletöltöd üvegekbe, rácsavarod a tetejüket és fejreállítod. Na, ezt jó részletesen taglaltam, vágj bele, de mielőbb, mert lemegy az eper

     

    Sütés terén aktívabb voltam, mert volt a G. szülinapja, sütöttem neki egy lisztnélküli nagyon csokitortát, meg norbi-lisztből linzert (ilyen macerás sütit), meg persze kipróbáltam egy 543. sajtos pogit is

     

    Mek visszaolv

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  94. 2009. június 4. 16:2821408.

    Jaaaah, a Touareg most fog majd eldölni az elköv. 2-3 napban ugyhogy SZORIIIITSATOK leccikeeeee!! Most lett kesz az összes import papir, ami kell hozza, holnap hivja fel G a nöcit, aztan megy az egyezkedes. Szeretne a nöci megvenni, a kerdes, meg tudunk-e egyezni az araban...

    Csak ilyen kis könnyed, nöcis magazinokat olvasgatok, ja meg elkezdtem egy szakkönyvet is, szabadforditasban ez a cime: Hogyan ne öregedjünk (vagy hogyan allitsuk meg az öregedes folyamatat). Hat kivi vagyok... Meg csak ott tartok, hogy a taplalkozas milyen nagy szerepet jatszik mindenben.

    előzmény:
    boddia (21406)
    2009-06-04  16:12
  95. 2009. június 4. 16:2521407.

    Szijja Boddikam  Nem fogod elhinni, de egyetlen keopet sem csinaltunk, mert itthon felejtettük a gepet  Ez TOTAL jellemzö rank, mint anti-fenykepezökre. Ha velünk lett volna se csinaltunk volna 20-30 fotonal többet, ahogy magunkat ismerem... De majd azert lesznek kepek, mert masok szorgalmasan fenykepeztek es küldenek at nekünk is.

    Es köszike a dicseretet, de most mar legalabb 1-2 kiloval több vagyok, mint 5 napja  Legalabbis erzesre, mérni nem merek...

     

    Na akkor probald ki a zabpelyhest, mert fini am!! De ha adhatok egy tippet: inkabb tejjel forrazd le a zabpelyhet, ugy fincsibb. Meg ha vajat is teszel bele, ugy meg jobb  Csak nem olyan fogyokuras...

     

    Lehet, este meg tornikazok en is valamit, de majd csak 1/2 9 fele, miutan ágyba tereltem a fiukakat (G se lesz itthon, ugyhogy szabad lesz a terep).

    előzmény:
    boddia (21406)
    2009-06-04  16:12
  96. 2009. június 4. 16:1221406.

    Szijjjjjja Hexi! De jó, hogy ilyen szuperül éreztétek magatokat! Ennyi program! De jó! Fényképek? Legalább a tájról? Atya ég, mennyit sportikáztál! Még meg sem dícsértelek, hogy mennyire nagyon csinos vagy! És remek a fürdőrucid! Én max. azt írtam, hogy nem sok reform dolog van otthon a spájzban, de ami finom, azt szeretem ámMit olvasol? Mizujs, elvitte a nőci a Tuareget?

     

    Ki mit tornizik ma?

    előzmény:
    hexilein72 (21405)
    2009-06-04  16:01
  97. 2009. június 4. 16:0121405.

    Sziasztok Csajszikaim

     

    Jelentem, itt vagyok, ragyogok  Köszike a hianyolast (Marcsinak külön, nagyon arika vagy), kedden ejjel ertünk haza, tegnap meg Sopronban voltam Muffinert, aztan meg pakolasztam kifele, mosas-hegyek, stb., stb. Ma de. meg lenyomattam a sportprogramomat, mert tegnap-tegnapelött nem jutottam mozgashoz, ugyhogy csak most ertem ide. De nem volt nagyon sok visszaolvasnivalom...

     

    Krk-ön nagyon jo volt, de zaba-hegyek es örökös party pialassal egybekötve, ugyhogy tehenke vagyok  Nemtom, mennyi ugrott fel ram a 4 nap alatt, de sok... Mindegy, most majd megint odafigyelek.

    Az idönk egyebkent nem volt olyan rossz, mint itthon: egyszer esett egy par orat az esö, egyebkent meg jo kis kiranduloidö volt, 22-23 fok es nap meg felhök kevereke. Voltunk hajokirandulason, cseppköbarlangban, borkostolon, nagyokat setalni, jo volt! Futni is voltam 2x + fitnessben szinten 2x, aztan ma megint futottam es tornaztam is egy fel orat utana.

     

     

    Gaby, nahat, Bogyo megint "rendetlenkedik"? Osztom a nezeteid: a VW-k nagyon megbizhato kocsik, nekünk sosincs gondunk a Passatokkal (volt mar egy par) es a Touareg is mindig rendesen ment. Nemtom, Bogyoval mi lehet a gond...

    Tornakkal ügyi voltal es örülök, hogy jo volt a tegnapi step.

     

     

    Vik, nagyon-nagyon csini voltal az esküvön!!!! Es gratula, hogy megdicserte Zs a popod, az olyan jooo, ha bokot kap az ember lanya

     

     

    Evike, nagy-nagy gratu az evfordulohoz!

     

     

    Marcsi, na szerencsere lezartad ezt a horvat fejezetet, de bosszanto lehetett tegnap zart ajtokat talalni... Most meg mar biztos a vonaton ülsz.

    90 ora azert jo kis teljesitmeny am! Nekem is lassan össze kene szamolnom a sportikat, de asszem varok juni vegeig, akkor lesz felev, akkor összegzek majd. A hetre bö 3 oram van, de 2 pihinappal, viszont mult heten 8,5 ora jött össze (4 futas, 4 torna, 1/2 ellipszis - ebböl 2,5 Krk-ön).

     

     

    Csini, hogyhogy ennyire megvaltozott a munkahelyed? Hiszen annyira szeretted az elejen... Ennyire nincs megbizas? Es nagy szemetseg, hogy nem engednek szabira, mikor nincs is munka...

     

     

    Wetike meg Sz-nel, de jo!

     

     

    Noecsi, szupi, hogy jo volt Szolnokon, a kilos serelmeidet meg abszolut megertem, nekem is a merleg mondja meg vegeredmenyben...

     

     

    Sita, basszus, 5 nyelvvizsga es mind angol közep?

    Jo ez a csuka (MBT), tetszik. Tudsz mar benne rendesen jarni? Mennyi idöbe telik megszokni?

     

     

    Boddika, a zabpelyhes fent a blogon, de sztem az nem lesz a te eseted, mert ha jol emlexem, te nem annyira szeretted ezeket a reformos izeket.

     

     

    Na megyek egyet olvasni, eppen nincsenek a fiuk, elmentek egy haverhoz, ki kell hasznalni a szabadsagot

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    hexilein72 (1)
    2008-03-02  08:53
  98. 2009. június 4. 16:0121404.

    Sita nekem megvan Kriston Andrea könyve is, dvd-je is, és ezerszer meg akartam már tanulni a gyakorlatokat. Egyszer nek is kezdtem, de az az oldalra szorítás nem ment, és feladtamDe igen, ott is ugyanúgy tornázni KELL(ene), mint más izmokon! Évike, Sita, sztem feltétlen szükséges a gyakszikhoz a könyv, a dvd-n mindent elmond!

    Csini, ez annyira szörnyű! Nagyon sajnálom, hogy már nem vagy boldog a munkahelyeden! Miért nem engedett el szabira, ha nincs munka?És igen, a látszat meló, tengi- lengi tényleg fárasztóbb! Kívánom, hogy minél hamarabb találj egy szuper állást! Csani állása milyen? Maradt végül az elsőnél?

    Évike, gratulálok az évfordulóhoz! Igen, nálunk is nagy gond már az ajándékozás. Bár én magamnak mindig ezer dolgot tudnék venni

    Marcsi, az én hetem is lightos lett, kúráltam a náthát. De már jól vagyok, ma torni, 4-es lesz természetesen!

    Diamondb, szerintem teljesen mindegy, hogy melyik Rékát tornizod, mert mindegyik egyaránt hatásos, és azért érdemes többet beszerezni, mert akkor tudod őket variálgatni, cserélgetni, nem unod meg!

    Vik, tényleg csak hó végén jón az új dvd? Ne már! Tavaly is ezt játszották!

    Gabi, remélem ma okosabb lesz a szerelő!

     

    Wetike, Hexi, Ungi, Pletyi, Missi, többiek hol vagytok?  

    Láttátok az nlc új ötletét?

    előzmény:
    _sita (21380)
    2009-06-03  12:31
  99. 2009. június 4. 15:0721403.
    Tudod Dius, ez még csak egy terv..Mivel nagyon szeretek mozogni ugyebár..De 200 000 Fabatka, és tulképp egy évig szinte minden hétvégém erre menne rá..Szóval még csak átgondolás alatt van..Valamit szeretnék tanulni, csinálni, de nem tudom merre induljak, túl sok minden érdekel!
    előzmény:
    boddia (21402)
    2009-06-04  15:03
  100. 2009. június 4. 15:0321402.

    Noécsi, leírod a kedvemért az SK babapiskóta recijét? és azt a sütés nélüli meggyes-túróst? És a túrós-zabpelyhes-Csini féle fent van a blogon? és a túrós-csokis muffint is leírod? Sütni szeretnék 7végén

    Wetike, mit szólt Sz az ajándékhoz? Meglepődött?

    Sita, Réka 1-ben? Wowmiért akarod honosítani az angolodat?

    Gabi, csak így írod, hogy aerobick oktatóit akarsz letenni? Hogy jött az ötlet?Tényleg, Hexi, és Csini edzői sulijából mi lett?

    előzmény:
    Noémi81 (21353)
    2009-06-01  20:31

Címlap

top