Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Folyás?? HELPPPPPPP

Sjudit84
Létrehozva: 2009. Április 14. 23:30
Sziasztok!

A következő lenne a gondom, kicsit kényes a téma, de ez van...mindig úgy gondoltam hogy két menszesz között a fehér folyásom több mint egy átlag nőé, vagy nemtom másnak mennyi van, de magamon kívül nem sok csajt látok aki minden alkalommal tisztasági betéttel járkálna a fehérneműjében és a nap végére sárga (enyhe sárga) lenne...

Amikor tablettát szedtem, akkor nem volt annyira jelentős ez...

A jelenlegi barátommal 3 hónapja járunk, gumival védekezünk, de kb. két hete (ha nem több) egyszerűen olyan folyásom van, hogy nem elég hogy eléggé erős a szaga is (kicsit olyan savanykás szaga van), csípi is a bőrömet, a nap végén szabályosan mint a kisbabáknak...

Most sajna nincs lehetőségem dokihoz menni, legközelebb talán júniusban lesz, úgyhogy addig gondoltam megkérdezem hogy van-e valakinek hasonló tapasztalata, mennyire kell az ilyesmitől megijednem, mennyiben lehet a jelenlegi barátom az "okozója" ennek???

Előre is köszönöm a válaszokat!
  1. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 15. 08:3326.
    Micsoda? Tanga meddősége tokoz? Atyavilág, ezt a marhaságot. És vegyen intim mosakodógélt? Persze, tegye csak tönkre szépen még jobban az amúgy is megromlott hüvelyflórát. Ez az, okoskodjunk, monjuk meg a tutit, ne menjen orvoshoz. Minek az, nemdebár?
    előzmény:
    noeria (20)
    2009-04-15  08:28
  2. 2009. Április 15. 08:3325.
    Ez nem sürgősségi ellátás, míg a kéztörés az. Mondom hogy ha nincs ideiglenes vagy bejelentett lakcímem itt, elküldenek a fenébe, amikor anno tablettát akartam íratni, akkoris ez volt, mikor adenomával fejgörcsöm volt és igencsak szarul néztem ki, akkoris.

    Lógni nem tudok a suliból, nálunk félévente 3-at lehet hiányozni (utána nem teljesítettnek kiáltják ki a szemináriumot) és sajnos ezt anyukám betegsége miatt már lehiányoztam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_281127 (21)
    2009-04-15  08:31
  3. 2009. Április 15. 08:3324.

    Még azt akartam írni, hogy javaslok egy otthoni kúrát. Vegyél teafaolajat, 100%-osat. Lehet kapni drogériákban. Univerzális gomba,vírus,baktériumölő,jobb,mint bármelyik kúp és nem teszi tönkre a hüvelyflórád. Vegyél a patikában még egy semleges kenőcsöt, pl. babakrém, de jobb a bóraxos,amivel a babák popsiját kenik. Egy nagyobb diónyi krémhez adj egy csepp olajat és keverd össze.Azzal azután kend be a hüvelyed, kívül-belül.Ezt ísmételd meg pár napig,addig amíg úgy érzed, hogy megvannak a tünetek. Joghurttal pedig kenegetheted közben.

    Persze szerintem el kellene majd menned orvoshoz, de ez hidd el hatásos.Én ezt tudtam tanácsolni. Remélem tudtam segíteni. 

    előzmény:
    Sjudit84 (18)
    2009-04-15  08:26
  4. 2009. Április 15. 08:3223.

    Persze, h mindenkinek van-volt-lesz ilyen baja, de a normális azonnal orvoshoz megy, nem pedig topikot nyit, amiben még le is írja, h meddig tervezi halogatni az orvos felkeresését. Ne haragudj, de ha annyi eszed van, h nemi életet élj, akkor az alapvető eü gondoskodást is add meg magadnak. Ebben az esetben pláne, mert a pasidat is megfertőzöd.

     

    Hát ezért volt harcias mindenki, mert azonnal bepöccentünk a butaságod miatt...

    előzmény:
    Sjudit84 (18)
    2009-04-15  08:26
  5. 2009. Április 15. 08:3122.
    KÖSZÖNÖM, ez egy rendes, értelmes hsz, valami ilyesmit vártam volna az elején...tényleg, kösz!
    előzmény:
    noeria (20)
    2009-04-15  08:28
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 15. 08:3121.

    Ezek csak kifogások. Majd ha 30 évesen azzal szembesülsz, hogy nem lehet gyermeked, akkor siratod, hogy egy napot miért nem lógtál a suliból. Miaz, hogy nem lát el az orvos a másik városban? Na nemár! Én is voltam főiskolás másik városban, bementem, mondtam a betegfelvételin, hogy sajnos problémám van. Ha eltörik a kezed, akkor nem mész el orvoshoz csak júniusban? Arról nem is beszélve, hogy a közös mosdóban/kollégiumban/albérletben hány nőre akarod átragasztani az izékéidet?

    Méghogy minden nő kap gombás fertőzést legalbb egyszer? Pfff....

    Ne csodálkozz, hogy kapsz hideget-meleget, megérdemled, ha így gondolkodsz. Nyomás az SZTK rendelésre!!!!

    előzmény:
    Sjudit84 (18)
    2009-04-15  08:26
  7. 2009. Április 15. 08:2820.

    Szia!

     

    A lányok előttem elmondtak mindent,de én is úgy gondolom,hogy orvoshoz kell menned.

    Vannak dolgok,amikre viszont mindig ügyelned kell,hogy ne legyen problémád a későbbiekben.

    Először is,nem biztos,hogy fertőzésed van,lehet,hogy érzékeny vagy az óvszerre, túl magas az ösztrogén szinted, esetleg vékony a hüvelyflórád és megborult a ph-ja.Ezek még nem jelenteke fertőzést.Egészséges folyása minden nőnek van, valakinek kevesebb,valakinek több. De az,hogy csíp és ég,az tényleg aggodalomra ad okot.A sárgás folyás pedig baktériumra utal.

    Én azt javaslom,hogy wc használat előtt ha máshol vagy tegyél papírt bele,hogy véletlenül se  csapódjon fel, én a tanga viselésétől is óvlak,mert meddőséget okozhat hosszútávon, ráadásul hajlamosít a fertőzésre,ezt minden nőgyógyász megmondta,akármilyen divatos is. Lehetőleg pamut alsót hordj és vegyél valamilyen intim mosakodógélt, ne szappannal és tusfürdővel most a kényes részeket. Vannak nők,akik bármit tehetnek magukkal soha nem kapnak el semmit,olyan erős a szervezetük,de úgy tűnik,te nem ebbe tartozol. Tudom,hogy kényes téma és nem szívesen megy el az ember nődokihoz, de ezzel nem szabad várni. 

    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 15. 08:2719.

    Hogy te mekkora alpári bunkó vagy Az ilyen pasiktól mentsen meg minden nőt a sors...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687548 (16)
    2009-04-15  08:18
  9. 2009. Április 15. 08:2618.
    Hát igen szomorúan látom hogy a hozzászólások felében ismét (mint már annyiszor az NLC-n) leanyáztak és trágár szavakkal illettek azért amit leírtam. Szerintem ha valaki őszintén leír egy problémát, akkor azt nem azért teszi hogy utána valami ilyesmit olvasson vissza másoktól hogy "fúj milyen igénytelen, büdös vagy".

    Szerintem minden nő majdnem kap gombás fertőzést legalább egyszer az életében és nem feltétlen azért mert igénytelen.
    Azért írtam ide mert természetesen el fogok menni az orvoshoz, de már több topikot olvastam itt az NLCn hasonló esetről ahol minden orvos mást mondott és az illető megkérdezte kinek mi a tapasztalata, nem tudom mi a rossz abban hogy ezt megtettem...

    Igen zavar, a barátommal pont emiatt nem is tervezek addig "érintkezni", amíg ki nem derítem hogy mi ez...
    Orvoshoz azért nem tudok júniusig (csak egy kb. időpont volt) elmenni, mert egyrészt nem tíz fillér, másrészt mivel egy másik városban tanulok (már máskor is kellett volna orvos itt, úgyhogy volt szerencsém a szituációhoz), itt nem látnak el mivel nem ide vagyok lakcímre bejelentve, az otthon orvos meg hétközben rendel, amire nincs lehetőségem elmenni mivel itt vagyok...legközelebb csak május valahanyadikán, mikor a szorgalmi időszaknak vége...Nem direkt nem megyek el, ha valaki netán még azt is hinné...


    Hát mindenesetre köszönöm a kedves válaszokat azoktól, akik azt írtak, aki meg nem....hát, az nézzen magába, hogy milyen stílusban szól a másik emberhez...sziasztok...
    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30
  10. 2009. Április 15. 08:1917.

    Ha már ilyen komoly a helyzet, nem tegnap óta van ez a bajod. És még várnál két hónapot????

     

    Olyan gyógyszert fogsz kapni, amit a pasidnak is szedni kell az oda-vissza fertőzés elkerülése végett. De most, hogy ezt tudod, boldogan vársz júniusig? Nem értem az ilyent...

     

    Én biztos nem feküdnék össze a pasimmal, mert leégne a bőr a képemről, h ilyen igénytelen vagyok... De te tudod...

    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30
  11. Torolt_felhasznalo_687548
    Torolt_felhasznalo_687548
    2009. Április 15. 08:1816.

    Szerintem meg elég sokat, sajnos. Elég, ha csak azt megnézed, amikor bevásárolsz, hogy hány nő dobálja be ezeket a szarokat a kosarába. Nem is ez a baj, hanem az, hogy sokan megmagyarázzák, hogy ez természetes dolog, hogy betétet használnak. Szerintem meg nagyon nem az.

     

    Egy egészséges p****nak nem kell semmilyen betét. Ráadásul férfiként szerintem kifejezetten taszító, ha egy nő betétezi magát. Ha mellettem levetkőzne egy nő, s a bugyija alatt ott ficegne egy ilyen szar, nekem elmenne a kedvem a nőtől abban a pillanatban. 

    előzmény:
    RaspberryJam (3)
    2009-04-14  23:55
  12. 2009. Április 15. 08:1715.
    Sziasztok! Azonnal elolvasom amit írtatok és válaszolok!
    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30
  13. 2009. Április 15. 08:0214.

    szia!

     

    Igazuk van a lányoknak.

    Mi az hogy nem tudsz orvoshoz menni, csak Júniusban?

     

    valamilyen fertőzésed van, ami nem fog magától elmúlni, és a párod is elkaphatja..

    Ill nem zavar szex közben?

    Amúgy nincs minden nőnek folyása, én nem is használok intim betétet, mert nincs szükség rá.

     

    Menj orvoshoz!

     

     

    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30
  14. 2009. Április 15. 07:4213.
    Mindenképp menj el orvoshoz.Nem csak a párodtól lehet elkapni fertőzést.Én a kollégiumi wc-ben szedtem össze annak idején trichomonászt,és ezt csak vényre kapható gyógyszerrel lehet kezelni.A háziorvoshoz sem tudsz elmenni?
    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30
  15. 2009. Április 15. 06:5512.

    ha jön semiramis olyat fogsz kapni, hogy még azt is megbánod, hogy regisztráltál az nlc-re, nemhogy ezt a topikot megnyitottad

     

    júniusig járkálj csak büdösen, sárgán, trutyisan ... és két év múlva meg nyisd meg azt a topikot: meddő lettem 

    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 15. 05:0611.

    Ez döbbenet. Te erre itt az nlc-n kérsz tanácsot, ahelyett, hogy azonnal dokihoz mennél?

     

    Felsorolok egy pár dolgot-minden esetre igen szar a helyzeted, ezt meg kell mondanom:

     

    vagy: gombád+bacid van, vagy trichomonászod+ egy jó kis gyulladás is belejátszik.

     

    Nem tudom hány éves vagy-de egy bizti: egy nőnek sokkal jobban odakéne figyelnie magára-és nem várni.  Ráadásul júniusig....

     

    Én egy napot nem bírnék várni, a helyedben....

    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 15. 04:5710.

    Ezt így ennyiből kétséget kizáróan megállapítottad??

    A menj el orvoshoz résszel azért egyetértek...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_170420 (9)
    2009-04-15  04:27
  18. Torolt_felhasznalo_170420
    Torolt_felhasznalo_170420
    2009. Április 15. 04:279.

    candida-D  VAN,  AMI  EGY NEMIBAJ.

    mENJ EL  AZONNAL  ORVOSHOZ,  MIELOTT  MASOKAT  ES  MEGFERTOZOL.

     

    eGESZSEGES  NOKNEK  nincs  "FOLYAS"-UK.

    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30
  19. pbd
    pbd
    2009. Április 15. 02:388.

    Először is: ha neked fontos az egészséged, akkor menj el orvoshoz.

    Június mikor lesz még? És még akkor is csak esetleg mész el....

    Ez csak vicc ugye?

     

    Ha már semmiképp nem mész el, akkor legalább ne laikusoktól kérj tanácsot!

    Hívj fel egy orvost - fog örülni, és megkér, hogy fáradj be- vagy van itt az nlc-n nőgyógyász szakértő több is, írj neki, ha más nem annyi választ biztos ad, hogy meddig halogathatod a dokilátogatást.

    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30
  20. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 15. 01:157.

    OK semmi gond :)

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_982657 (6)
    2009-04-15  01:13
  21. Torolt_felhasznalo_982657
    Torolt_felhasznalo_982657
    2009. Április 15. 01:136.
    Bocsi, a topicinditónak szerettem volna reagálni, csak a te hszedre sikerült rákattintanom.....:-DDD
    előzmény:
    Nikkki25 (4)
    2009-04-15  00:08
  22. Torolt_felhasznalo_982657
    Torolt_felhasznalo_982657
    2009. Április 15. 01:125.
    Sanda gyanum szerint(nekem is volt ilyen) Candibene-t fog felirni az orvos, DE szólj a pasidnak is ha nem akarsz feleslegesen gyógyszerre költeni, mert a következö szeretkezésnél visszafertöz téged, és ugyanott tartasz majd, ahol a part szakad....Tehát ciki, de öt is kezeltetni kellene.
    előzmény:
    Nikkki25 (4)
    2009-04-15  00:08
  23. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. Április 15. 00:084.

    Orvos, orvos, orvos.....szővödmények is felléphetnek, nem riogatásnak szánom, de nem egy ilyen elhanyagolt eset után évekkel később döbben rá az ember lánya, hogy pl. miért nem tud teherebe esni.

     

    Június? Miért pont június??? Külföldön vagy? Vagy miért? 

    Ok, az én dokimnál is min. 2 hét egy időpont, de azért nem 2-3 hónap.

    Ha paraszt lennék, most azt írnám, hogy pasira van időd, de egy nyamvadt vizsgáltara nincs, de gondolom van vmi nyomos okod. (remélem) 

    Dokihoz hamar!!!!

    Arról már nem is szólva, hogy igazából normál esetben ilyenkor az ember lánya kerüli az illetővel a szexet, nehogy átadjon vmit. 

     

    Azt meg hogy kinek a bugyijában van tisztasági betét, na ez érdekes kérdés, jó megfigyelő lehetsz, én volt hogy 2 lánnyal laktam egy szobában, de ha belepistulnék sem tudnám megmondani, hogy ki mikor használt.

     

    Ha teheted, tényleg menj dokihoz.

    Jobbulást

    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30
  24. 2009. Április 14. 23:553.

    Nem sok csajt látsz, aki tisztasági betéttel járkál a fehérneműjében... Hát, nem tudom, kikkel laksz/dolgozol, de ez a kérdés fel sem merül, és megtippelné sem tudnám, hogy a közvetlen környezetemben hány ilyen van, kellene tudnom?

     

    Egyébként meg: lehet gomba és baktérium is. Teljesen mindegy mit írnak Neked, hüvelykenet-vétel nélkül, az interneten keresztül elég nehéz kitalálni, mi bajod.

    Megoldás: Orvos. Ha neked csak annyira fontos, hogy csak júniusban van rá pénzed/időd, az egyéni probléma sajnos...

    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30
  25. 2009. Április 14. 23:332.
    Nem biztos, hogy ő az okozója. Főleg, ha gumit használtok. De szerintem minél hamarabb menj dokihoz, mert ez magától nem fog javulni.
    előzmény:
    Sjudit84 (1)
    2009-04-14  23:30

Címlap

top