Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dr. Oberna Ferenc

Bumpy
Létrehozva: 2011. március 29. 18:39

Sziasztok!

 

Barátnőm 4db bölcsességfogát kell kiműteni. Már bő hónapja indítottam egy másik hasonló topicot, de most felmerült egy új variáció. A SOTE klinikán túl hosszú a várólista, a műtét pedig sürgős lenne. Eszünkbe jutott a Bács-Kiskun Megyei Kórház, és ott Dr. Oberna Ferenc.

 

Ki tud valamit róla?

Elérhetőség?

Anyagi része a dolognak?

Minden érdekelne minket.

 

Aki járt már ilyen cipőben, és Oberna dr. műtötte, az legyen olyan kedves, írjon már pár sort. A kórházról is, a tapasztalatokról is, a körülményekről is. Szobák, nővérek, előtte, utána, stb.

 

Köszi!

B. 

 

  1. 2019. december 11. 06:5412.

    Szia 


    Szuksegem lenne a Dr Oberna Ferenc elérhetőségére nagyon sürgősen 


    megtennéd hogy elküldöd nekem a következő e-mail címre ?


    pavmolkat@gmail.com


    nagyon köszönöm ! 


    Udv 

    előzmény:
    Sovanne1 (5)
    2011-04-04  11:24
  2. 2018. július 1. 19:4411.

    Sziasztok!


    Nekem is el tudnátok küldeni dr. Oberna Ferenc doktor úr elérhetöségét? :)


    Köszönöm.

  3. 2018. június 4. 20:0010.

    Sziasztok!


    Nekem fül állkapocs bölcsességfog gondom van és szeretnék valahogy eljutni a dr úrhoz.Tudnátok infót adni hogyan lehet hozzá bejutni ha én gödöllői vagyok ö meg úgy tudom a kecskeméti kórhŕzban rendel,mert jobb lenne egy kórház ahol mondjuk ct-t is csinálnak.Vagy csak maszekba mehetek hozzá?


    Köszi a válaszokat.


    Niki😊

  4. 2018. január 8. 19:469.

    Kedves Sovanne1!
    Meg tudnád adni a doktor úr elérhetőségét?Régebben én is voltam nála de akkor még másik kórházban dolgozott.


    Köszönettel:Krisztina

    előzmény:
    Sovanne1 (5)
    2011-04-04  11:24
  5. 2017. január 30. 08:388.

    Szia! Volnál olyan kedves a doktor úr elérhetőségét megadni? Email címem: racz.anita.bacs1@gmail.com 


    Köszönöm a segítséget! Anita 

    előzmény:
    Sovanne1 (5)
    2011-04-04  11:24
  6. 2011. Április 20. 09:407.
    Hát erről már nem is beszélnék.... :) Valóban sok mindennek el lehetne viselni! Kevés ilyen jóképű doktorbácsi van a magyar egészségügyben :)
    előzmény:
    rimszi77 (6)
    2011-04-15  21:56
  7. 2011. Április 15. 21:566.
    Osztom az előttem lévő véleményt,elviselném főnökömnek a mostani helyett!Igazából sokmindennek el lehetne viselni,az egyik a főnök lenne!
    előzmény:
    Sovanne1 (5)
    2011-04-04  11:24
  8. 2011. Április 4. 11:245.

    Szia!

     

    Én betege voltam a doktor úrnak, senki sem vállalt el sehol, mert speciális volt a problémám, de ő szó nélkül elvállalt! Csak jókat tudok mondani róla!

    Fantasztikus orvos, nagyon kivételes! Karakán, de tisztelettudó, szerény és a beteg neki az első. Ugyanakkor vicces is, és ezzel át tudja segíteni az embert az esetleges kellemetlenségeken. Az egész országban csak őt ajánlanám, és nem azért mert mások rosszak, hanem mert tapasztalataim alapján a legmegbízhatóbb, viszonylag gyorsan adott időpontot a műtétre és már az első beszélgetés után, amikor felhívtam telefonon, tudta a nevem és hogy mi a problémám...mondanom se kell, hogy más már másnap azt se tudná fiú vagyok e vagy lány! 

     

    Mivel a Kecskeméti fekvőbeteg szájsebészeti ellátás egyedülálló módon finanszírozott ellátás az országban, ezért is ajánlotta hogy menjek Kecskemétre a műtétre hozzá és ne magándokihoz több 100 ezerért! Azért ez se semmi!

    Én a varratszedésnél a műtét után 2 héttel adtam neki pénzt, nem kérdeztem mennyit kér, a lehetőségeimhez képest adtam neki, de nem tartotta érte a markát, sőt!!! Nagyon szerényen fogadta el.

     

    Tudom hogy ha problémám lesz valamikor, vagy a családomnak, akkor hozzá fogunk menni, félelem és anyagi félsz nélkül!

     

    Ugyanakkor pedig a legnagyobb koponya a szakmában, érdemes utána olvasni, miket ért el és milyen bonyolult műtéteket is megcsinált, mindezek ellenére pedig megmaradt egyszerű embernek, aki, habár lenne miért, mégsem szállt el a sikereitől! Le a kalappal előtte, én nagyon megszerettem!

    Elérhetőségét email címre szívesen elküldöm!

     

    Még valami kérdés? :)

    előzmény:
    Bumpy (1)
    2011-03-29  18:39
  9. 2011. március 29. 19:144.

    Itt is van várólista, nem tudom mennyi. Párom ahhoz ment, akihez leghamarabb kapott időpontot.

    Másnap haza lehet menni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  10. 2011. március 29. 19:143.

    Igaz, de be volt gyulladva az ínye, ezért a fogorvosa nem engedte műteni. Most már rendben van, műthető. Így most keresgéljük a lehetőségeket. 

     

    Köszi, hogy írtál!

    Üdv:

    B. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_425455 (2)
    2011-03-29  18:48
  11. Torolt_felhasznalo_425455
    Torolt_felhasznalo_425455
    2011. március 29. 18:482.
    Bő egy hónapja már előrébb lenne a várólistán.
    előzmény:
    Bumpy (1)
    2011-03-29  18:39

Címlap

top