Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Partijátékok gyerekeknek

Doeril
Létrehozva: 2011. augusztus 26. 16:36

Sziasztok Anyukák (és idetévedt Apukák)!

A gyerkőceimnek minden évben a szülinapi zsúrjukra valamilyen játékos vetélkedőt is szoktam szervezni. Ez egyre nehezebb, kezdek kifogyni az ötletekből és ők sem lesznek már kisebbek, úgyhogy komolyodik a feladat. Tavaly térképes kincskeresést csináltunk, idén is hasonlót szeretnék, de most úgy, hogy csapatmunkában kelljen egyre közelebb jutni a KINCShez. Szívesen várom ehhez vagy más társas játékhoz asz ötleteiteket! Köszi!

  1. 2013. március 22. 13:557.

    Sziasztok!

     

    Nálunk nagyon népszerű a pezsgőkeresés. A kölyökpezsgőket elrejtjük a kertben, (a lakásban is lehet) és térképet mellékelünk hozzá. A múltkor a térképeket darabokra tépve kapták, 3-4 fős csapatok egyet-egyet. Boszi kutyánk összetépte indokkal. Első feladat volt tehát a puzzle kirakása, majd összecelluxozása, aztán indulhatott a keresés. 

     

  2. 2011. augusztus 28. 15:176.

    Köszönöm az eddigi ötleteket!

    Közben én is agyaltam és kezd összeállni a kép -az idei szülinapra... Persze keresgéltem már a neten és sok jó ötletet fel is hasznéáltam már! A lányaim 2,7 és 10 évesek. Ezért is nem írtam kort, mivel minden gyerek-korosztály képviseltetei ilyenkor nálunk magát!Megnézem, amiket ajánlottatok! köszi! Még jöhetnek ötletek, bármikor szükség lehet rá!!!

    előzmény:
    csutak51 (4)
    2011-08-26  20:41
  3. 2011. augusztus 26. 20:414.

    ügyességi játékok a szabadban, gyerekeknek

     

    csapatjátékok gyerekzsúrra

     

    vetélkedők gyerek-szülinapra, gyerekzsúrra közös játékok, csoportjáték ....éveseknek, (hány évesek?? ezt nem írtad!), stb, stb

     

    (a hirdetéseket ugord át!)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. augusztus 26. 20:313.

    Neten keresgélés???

    pl : játékos vetélkedők gyerekeknek

     

    Többféle módon is keresgélhetsz, és csak végig kell nézned a linkeket, rengeteg ötletet találsz majd!

    előzmény:
    Doeril (1)
    2011-08-26  16:36
  5. 2011. augusztus 26. 16:462.

    Hello,

     

    en gyerekkoromban az akadalypalyat szerettem nagyon, melyet idore kellett teljesiteni. A leggyorsabbak nyertek es minden pontnal alltak ellenorzok, hogy ne lehessen roviditeni, sumakloni,csalni.

     

    Hat hirtelen ennyi jutott eszembe.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     

Címlap

top