Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Keresztes Ildikó összeropp

fórumozok
Létrehozva: 2011. október 23. 09:53

Keresztes Ildikó összeroppant - videó

 

http://www.nlcafe.hu/sztarok/20111023/keresztes_ ildiko_osszeroppant__video/

 

az összeroppanásról a videó sehol ... ez az nlc

 

amúgy meg maradjunk abban, hogy Ildikó színész!

  1. 2011. október 23. 11:3526.

    Én egyszerűen azt nem értem, hogy ő végül is minek van ott? Nem mondták el neki, h ez egy verseny, ahol szépen lassan mindenki kiesik és egy nyerni fog a végén?

     

    Kabaré volt az egész tegnap...rossz volt nézni. Mintha az egyik rokonát készül volna fejbelőni

     

     

    Geszti meg elmehet a pöcsbe. Semmit nem vállal fel soha, csak ne neki kelljen eldönteni. Szerencsétlen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. október 23. 11:3125.
    Utálom Keresztest.  Utálom, hogy egy cseppet sem jó, ritmusos számra majd kiesik a székből, úgy rázza magát, utálom, hogy mosolyogni nem bír, csak felhúzza azt a ronda nagy orrát és vicsorog, mint Drakula.  Eljátsza a nagy halált, nyivákolt össze-vissza, közben pedig megmenthette volna Demest, mert klasszisokkal jobban énekel , mint az a másik gyerek ( azt sem tudom, hogy hívják, ennyire nem ragadott meg... ) Demesnek különleges hangi adottságai vannak, ezt a Geszti is elismerte, most mégis kiszórták. Tudom, igen , kevés szavazatot kapott. De könyörgöm, azt még egy laikus is tudja, hogy Cserháti nótát nem igazán szerencsés pláne egy fiatal srácnak adni. Nem igaz, hogy nem találtak volna egy rá jobban passzolót. Úgy látszik a közönségnek sem jött be. Kétszeresen is buta a Keresztes,mert a másik bennmaradó gyerekkel úgy sem fog nyerni. Ja, és könnycseppet mutatóba sem láttam, csak hisztit. Olyan , mint Blaha Lujza: akkor sír, amikor akar. Könnyek nélkül... Tiszta buggyant.
    előzmény:
    fórumozok (1)
    2011-10-23  09:53
  3. 2011. október 23. 11:2724.

    Én is így látom: akkor kezdett pánikba esni, mikor látta, hogy a többi mentor emberei egyre fogyatkoznak, az ő 3 "fia" pedig még mindig ott áll. Ezt tragédiaként élte meg, és megszűnt az önkontroll.

     

    Higyjétek el, nem vagyok egy összeesküvés elméletekben hívő egyén, de meggyőződésem, hogy ez a szerkesztők provokációja volt, hiszen ők alakították úgy, hogy ez a 3 fiú maradjon ott a végén! Simán szólíthatták volna az elején a Baricz Gergőt, és akárki ott maradhatott volna a két párbajozó mellett. De nem, ők szándékosan úgy szerkesztették, hogy a 3 Keresztes-tanítvány maradjon.

     

    Gondolom, számítottak erre a reakcióra, hiszen együtt dolgoznak vele második éve, feltételezem, hogy a színfalak mögött is egy igazi ideggyenge hisztigép, tudták, hogy el fog szakadni nála a cérna.    

     

    Az egésznek ez volt a célja, hogy most egy darabig erről beszéljen az ország. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_664144 (17)
    2011-10-23  11:01
  4. 2011. október 23. 11:2623.
    Keresztes művésznőnek volt egy érdekes megjegyzése- hogy minden élő koncerten lehet hallani hamis hangokat. Nekem meg az a véleményem, hogy akkor rosszul választja meg a koncerteket amire elmegy. Mert egy igazán jó koncerten nincsenek hamis hangok! Szerintem alap, hogy egy énekes tudjon énekelni- a többit aztán lehet ráépíteni, ha megvan az alap.
    előzmény:
    mikro (21)
    2011-10-23  11:17
  5. Torolt_felhasznalo_664144
    Torolt_felhasznalo_664144
    2011. október 23. 11:2122.

    A "színészkedés" része a dolognak az volt, amikor "előadta", hogy a "fiai" egytől egyig kivételes, nagy tehetségek, bla-bla-bla

     

    Szóval igaza van azoknak, akik úgy érezték, hogy színészkedett...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_664144 (17)
    2011-10-23  11:01
  6. 2011. október 23. 11:1721.

    Nyilván azt is megmondják a mentoroknak, hogy ki kapott a legkevesebb szavazatot, olyankor rá lehet lőcsölni a nézőkre a döntést.

    Keresztes, most, nem akarta ezt a nézőkre bízni.

    Egyébként nem tudom mi a kiborulás oka? Ez egy ilyen műsor. Minden alkalommal kiesik valaki.

    Keresztes mondta a Barnának, hogy ideggyenge, ezért nem hozza magával az élő műsorba. A kérdésem az, hogy akkor Ő, hogy a fenébe került ide?

    A másik kérdésem hozzá az lenne, hogy egy hivatásos énekestől, vagy attól, aki az akar lenni, nem az a minimum elvárás, hogy ne hamisan énekelje el azt az 1 db, 3 perces nyűves nótát, amit előad? Mert, hogy nem érdekes?

    Már, hogy a fenébe ne lenne érdekes? Ha nem tud, nem hamisan énekelni, akkor ne énekesnek jelentkezzen, hanem versmondónak, de annak is csak akkor, ha minimum képes arra, hogy szó szerint és értelmesen elmondja. Ha ez már megy, na ezután lehet már "művészkedni".

    előzmény:
    Bölcssali (18)
    2011-10-23  11:01
  7. 2011. október 23. 11:1120.
    Azt először én sem értettem, miért nem a közönségre hagyta a döntést. Aztán annak fényében, hogy számomra eddig minden gesztusa eltúlzottnak és mesterkéltnek tűnt, minden elképedés, öröm, bánat, így végül is logikus, szüksége volt egy magánszámra, amivel eltereli a tényről a figyelmet, hogy az ő emberei maradtak a legvégére. Mondjuk a szereplőket sajnálom, akiket mentorál.
    előzmény:
    Bölcssali (18)
    2011-10-23  11:01
  8. 2011. október 23. 11:0919.

    Nem értem, miért is nem nyittatta ki a borítékot? Inkább hisztizett nekünk. Az lett volna a korrekt viselkedés. Nem lett volna kötelező neki dönteni...Dehát ugye, valamiért mégis megtette. De akkor minek a műsor mellé????

     

    Egyébként ez az idei felhozatal kifejezetten gyenge...Érthetetlen például, hogy az Ikrek bent vannak, őket ki nyomja ennyire? Borzasztóak, egy sulibulin még elmegy, na de egy X-faktorban????  

    Engem a többi sem nagyon fogott meg, sajnos nekem unalmas.:-(((( 

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    fórumozok (1)
    2011-10-23  09:53
  9. 2011. október 23. 11:0118.
    Nade ha kihozta volna a döntetlent, az egy reális és mindenki számára érthető lépés lett volna- Bocs, de nem tudok dönteni a saját két emberem között, döntsön a néző.-akkor elmarad a nagy cikusz, nincs min hisztériázni és akkor már Keresztes Ildikó tegnapi " produktuma" nem is olyan emlékezetes. Így viszont erről beszél egy hétig a fél ország......:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (10)
    2011-10-23  10:43
  10. Torolt_felhasznalo_664144
    Torolt_felhasznalo_664144
    2011. október 23. 11:0117.

    Keresztes Ildikó nem színészkedett, tényleg kiborult.

     

    Csakhogy az oka nem az volt, hogy meg kellett válnia egyik versenyzőétől, hanem az, hogy minhárom versenyzője ott állt a legvégén Ez hatalmas sokk lehetett neki.  Személy szerint neki szólt az üzenet, hogy kudarcot vallot. Ez még akkor is igaz, ha az utolsónak beszavazott gyerek nem az utolsó helyen beszavazott volt, mert nem a kapott szavazatok sorrendjében szólították a versenyzőket.

     

    Egyre elképedtebben figyelte, hogy már csak az övéi maradtak. Nem a srácok miatt sírt, hanem saját maga miatt.

     

    Demest, ha el akarta küldeni, akkor jó feladattal bízta meg.

    előzmény:
    fórumozok (1)
    2011-10-23  09:53
  11. 2011. október 23. 11:0016.

    Épp ezért jelzem - és még rajtam kívül sokan - hogy nem, nem ezt várjuk :) Épp azért, mert ez egy tévéműsor. Nem kérem sem a valódi, sem az ál-drámát. Könnyed, felületes szórakoztatást kérek, profi színvonalon, köszönöm. Hisztériát, idegrohamot, zokogó-szörcsögő-vinnyogó főszereplőt végképp nem kérek.

    Tisztelettel: én, a közönség (egyik tagja).

    előzmény:
    vlcs (15)
    2011-10-23  10:58
  12. 2011. október 23. 10:5815.

    Nincsen itten semmiféle probléma.

    A "művészvilág" ilyen. Felszínes és drámázó, nullához konvergáló valódi tartalommal. A milliókban igazad van, csak épp hősünk bankszámláján, és azt hiszi, ezt a cirkuszt várják el tőle érte. 

     

    előzmény:
    Démétér (12)
    2011-10-23  10:44
  13. 2011. október 23. 10:5714.

    Én tegnap egyetlen könnycseppet sem láttam a szemében... , mint amikor

      a gyerek "műsort ad", hogy megsajnálják -  csak ennyit láttam.

     

    Úgy gondolom, hogy rosszul választott a fiúk közül. Ez a fiú - bár a hangja tényleg érdekes és jó -  egy hétköznapi, szürke emberke.  

     

    A Rocktenor's-szal is ez lesz a probléma, a műsoruk nagyon tetszik, de a tagok nem csigázzák fel az érdeklődésemet 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  14. 2011. október 23. 10:5213.

    Mélységesen egyetértek. Kínos volt a többi mentor számára is, látszott rajtuk.

    És ráadásul még jobban megnehezíti a kisetett versenyző helyzetét, mert tragédiaként fogja fel a kiesést. Pedig nem állt meg a világ, max nem lesz belőle fél évig "sztár" (hahhahhaaa).

    előzmény:
    Démétér (12)
    2011-10-23  10:44
  15. 2011. október 23. 10:4412.

    1. Mert NEM a gyerekei. Pár hónapja készíti fel őket, legfeljebb edzőként gondolhat a tehetséges versenyzőire. Ennél komolyabb kötődés nevetséges, és vállalhatatlanul nagy terhet ró a fiúkra, akik ezt valószínűleg nem is igénylik.

    2. Élő, szórakoztató műsorban szórakoztatni kellene. Ha királydrámát szeretnék látni, beülök egy színházba, megnézem a III. Richárdot, de egy X-Faktorban nekem ne kapjon idegrohamot, mert előre látható módon ki kell tennie egy versenyzőjét, mert hát van olyan.

     

    Elnézést, nem szoktam ilyen diktatórikus lenni, de teljesen elképedtem tegnap. Az óvodában több önuralmat, illemtudást követelnek meg egy gyerektől. A saját érzelmeimmel nem lehetek más ember (pláne milliók) terhére.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (9)
    2011-10-23  10:39
  16. 2011. október 23. 10:4411.

    Oké, de úgy viselkedett, mintha a halálba küldte volna őket, pedig csak haza. Azért ez óriási különbség. Mit tenne akkor, ha valódi tragédiákkal kellene megküzdenie?

    Számomra is kellemetlen volt nézni, el is kapcsoltam amíg kínlódott. 

    A másik: a helyében megfontolnám, hogy miért pont az ő két versenyzője állt ott a végén. Nem, nem azért, mert kevésbé jók voltak mint pl az Ikrek (akik borzalmasak), hanem azért, mert Keresztes Ildikó nem alkalmas mentornak, képtelen normális számot választani, és ez már tavaly is így volt. Iszonyúan mellé szokott fogni a számválasztásnál.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_422796 (9)
    2011-10-23  10:39
  17. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2011. október 23. 10:4310.

    MOndjuk azzal egyetértek, hogy visszafoghatta volna magát némiképp, hiszen ettől még nem dől össze a világ.

    És akkor talán oszthatott-szorozhatott volna, és kihozhatta volna a döntetlent - annak lett volna értelme inkább!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_687176 (7)
    2011-10-23  10:33
  18. Torolt_felhasznalo_422796
    Torolt_felhasznalo_422796
    2011. október 23. 10:399.

    Hát nem tudom, nekem inkább tűnt hitelesnek.

    Miért baj az, ha valaki szívvel-lélekkel ott van a műsorban? Miért kell ezt leszólni? Ahelyett, hogy örülnénk, hogy nem "kívülállók" ítélkeznek. Ahelyett, hogy értékelnénk, hogy nemcsak a versenyzőkből kapunk egy szeletet, hanem a zsűriből is...

     

    Én el tudom képzelni róla, hogy közel kerültek a szívéhez a srácok, főleg, akit hazaküldött. Nem tudom, amúgy miért nincs neki gyereke, de szerintem tényleg a saját gyerekeinek érezte őket, amikor velük dolgozott.

    előzmény:
    fórumozok (1)
    2011-10-23  09:53
  19. 2011. október 23. 10:358.
    Nem, itt természetesen nem a tehetség számít. Ez egy tévéműsor, és nem alapítvány a tehetségek számára. Nekik ott van a Zeneakadémia, énektanárok serege, és így tovább. Ez - mint mondtam - tévéműsor. Nem feladata a tehetségek pártolása, csak a nézői igények kiszolgálása. Abban pedig zavaró egy ideggyenge, vagy annak tűnő szereplő. Ahogy nagyon sajnáltam Barna Gergőt, mert sokkal jobbnak tartottam néhány bentmaradónál - de megértem az eltávolítását, mert nem akarok hetente két összeroppanást nézni. Kellemetlen.
    előzmény:
    Lilly22 (4)
    2011-10-23  10:31
  20. Torolt_felhasznalo_687176
    Torolt_felhasznalo_687176
    2011. október 23. 10:337.

    Tegnap nagyon meglepett ez a dolog!

     

    Egy ilyen ideggyenge nő nem tudom, hogy lehet mentor és, hogy tud erőt adni a játékosoknak! Csak saját magával volt elfoglalva, hogy neki milyen rossz! Ekkora kiborulást élő adásba egy felelősségteljes művésztől akitől a stabilitást és az erőt várják nem engedhetné meg magának. Nem arról van szó, hogy nem egy rossz helyzet volt és nem lehet meghatódni vagy megkönnyezni egy versenyzőt, de neki kellene érettebbnek lenni és nem hagyni eluralkodni az ilyen szintű érzelmeket, mintha otthon lenne. Arról nem beszélve, h amikor nem az Ő versenyzői voltak akkor kinyitatta most is és az előző szériában is a borítékot. Most, hogy az egyiket versenyzőjét a profizmusáért a másikat az érdekes hangjáért szerette igazán bízhatta volna a nézők szavazatára a döntést. 

    Élből minden építő kritikát elutasít és nagyon rossz számokat választott a versenyzőinek (anno is). Inkább hallgatna azokra akik nem érzelmekre hagyatkozva mondanak véleményt

    Ideggyenge és labilis nő remélem a következő X factorban nem kap részt. 

     

     

    (Gesztire is vonatkozik, mert az meg a saját hiúságát nem tudja félretenni és a Malek Miklós kapott beszólásokat a versenyzőkön tölti ki!) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2011. október 23. 10:336.
    nalam van video - probalkozz firefox-szal
    előzmény:
    fórumozok (1)
    2011-10-23  09:53
  22. 2011. október 23. 10:315.

    én azt bírom, hogy ilyenkor annnnnyira megszeret minden énekest, mintha a gyereke lenne. mindet. és persze mindegyik a legjobb...

     

    én az orrhúzásától vagyok készen. borzasztóan elcsúfítja az arcát vele...

    előzmény:
    fórumozok (1)
    2011-10-23  09:53
  23. 2011. október 23. 10:314.

    Szerintem meg az kellemetlen nezni,hogy a tehetsegesek parbajoznak es a tehetsegtelenek nyugisan minden hetvegen elo adjak  az atlagos musorjukat.

     

      Azt hittem itt az enekles es a tehetseg szamit nem a jo elet story. 

     

        Ildiko helyeben en is ki akadnek sot mar nem is nezem tobbet mert csak felhuzom magam.

     

      Szoval ez a kellemetlen!

    előzmény:
    Démétér (2)
    2011-10-23  10:14
  24. 2011. október 23. 10:203.
    teljesen egyetértek veled
    előzmény:
    Démétér (2)
    2011-10-23  10:14
  25. 2011. október 23. 10:142.
    Nem tudom, hogy ennyire labilis vagy színészkedik, de mindenképpen ízléstelen és túl sok a reakciója. Közönséges dolog ennyire kiborulni. Feladata van: felkészítenie kell a fiúkat, majd elengedni őket. Pont. Komolyan: kellemetlen nézni.
    előzmény:
    fórumozok (1)
    2011-10-23  09:53

Címlap

top