Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Színes alufólia-hol?

olajbogyo11
Létrehozva: 2014. Április 18. 22:58

Tudom,hogy már nagyon last minute ötlet,de ma leárazva vásároltam szuper szilikon tojás formákat,amibe csokit fogok önteni.Szeretném becsomagolni,színes alufóliára gondoltam.Tudja valaki,hogy hol lehet venni Bp-en?Webáruházat találtam,de ugye nekem holnap kellene. 
  1. 2014. Április 19. 08:084.
    A Müllerbe szokott lenni arany fólia
    előzmény:
    olajbogyo11 (1)
    2014-04-18  22:58
  2. 2014. Április 19. 00:113.

    Köszi az ötleteket,lehet így teszek,ha nem látok holnap a boltban:)

    Boldog Húsvétot Nektek is! 

    előzmény:
    klára13 (2)
    2014-04-19  00:08
  3. 2014. Április 19. 00:082.

       Szép az ezüst tojás is. Olajbogyó, ha vannak otthon valamiféle gyöngyeid, pillanatragasztóval felgyöngyözheted a tojásokat, aztán mondhatod, hogy ezek a híres cári tojások közül valók.

    Színes fonallal hálót tudsz ragasztani rájuk, selyemfényűt tudok elképzelni, a szőrös gyapjú valahogy nem tetszene.

      Ha átkötöd őket selyem vagy organza szalaggal, egy édes kis masni, és máris megvan az egyedi, csinos és nagyon finom ajándékod.

       Boldog Húsvétot kívánok!

    előzmény:
    olajbogyo11 (1)
    2014-04-18  22:58

Címlap

top