Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Komolyan támadják a Vajna házaspárt

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 1. 07:58
Egyre több támadás éri a Vajna házaspárt a vagyonuk miatt.

Nők Lapja Café: Keményen támadják a Vajna házaspárt
  1. Torolt_felhasznalo_418344
    Torolt_felhasznalo_418344
    2014. augusztus 1. 18:3126.

    A sok szegeny prolinak szánt bulvárlapok szeretnek kispécizni olyan személyeket akiket könnyű támadni, irigylésre méltóak és gazdagok.


    Aztán nem szükséges sokat lázítani, magától is beindul az irigység.


    Mindenkit irigyelnek aki kicsit is jobb, szebb, jobban él vagy több jutott neki az élettől valamien téren.


    Érd ezt ugy hogy már az általánosban is érezhető a gyerekek között ez a fajta gondolkodás.


    Miért nem írják hogy "milyen jó végre, ennek a szegény lánynak esélye van egy jobb életet élni Andy Vajna mellett"


    Nem, itt csak a mocskolodás megy. Pedig senkinek nem ártott Palácsik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_418344 (25)
    2014-08-01  18:24
  2. Torolt_felhasznalo_418344
    Torolt_felhasznalo_418344
    2014. augusztus 1. 18:2425.

    Ritkán van hogy egyetértek veled Amarynda de most nagyon is igazad van. Szörnyű az hogy mennyire irigyek az emberek (ahogy írod nagyon szegény vagy nagyon irigy van ennek a párosítása) ezáltal milyen sok mocskoságot írnak erről a lányról/házaspárról.


    Szerintem Vajnával kötött egy jó megállapodást ennek a keretében elvette feleségül, senki nem hisszi el azt hogy összinte igaz szerelem lenne közöttük.


    Egy vidéki szegény lány aki ki akart törni és ehhez a lehető legtöbb lehetőséget megfogta. De ezért nem szabad elítélni senkit.


    Dobo Kata hollywoodi karriert szeretett volna amikor ésszrevette hogy nem jön össze továbbment. Szerintem örökre szoroló élményekkel távozott ebből a kapcsolatból és LA-ból. Megprobálta amit szeretett volna, nem jött össze. Ő többre vágyott. Talán ezért sem vette feleségül akkor Andy Vajna, de ezt csak ők tudhatják.


    Palácsiknak még karrier sem kell (eddig), megelékszik a luxuséletmóddal ami Andy Vajna mellett természetes. Szíve joga hogy megosza mindezt a luxust a social media oldalain, úgyis mindenki azt osszt meg amit tud..


    Mint kirakati bábú jól jön Andynak mondhatnám úgyis hogy a káposzta is megmarad és a kecske is jól lakik esete.


    Érthetetlen ez a mérhetetlen gyülőlet és utálat ami Palácsik fele irányul, sokan ha tehetnék egy kanál vízbe belefujtanák. Senkinek nem tett rosszat a lány.


    Mérhetetlen az irigység és a szegénység ebben az orszgágban akit csak tudnak támadnak ok nélkül is.


    Ő az aki ártatlan a kaszinomutyikban, biztos nem vele íratták alá a megállapodási szerződést.


     

    előzmény:
    Amarynda (12)
    2014-08-01  10:48
  3. 2014. augusztus 1. 18:1524.
    Ha neked aják, tudtál volna mit kezdeni vele? Vagy csak jár a szád? 


    Te kire szavaztál? Hadd röhögjek...
    előzmény:
    gasex (17)
    2014-08-01  13:18
  4. Torolt_felhasznalo_676497
    Torolt_felhasznalo_676497
    2014. augusztus 1. 18:1423.
    "Vajon mivel tudta Vajna megzsarolni Orbanisztán legfelső vezetését, hogy ő kapja meg a kaszinók koncesszióját?"

    Na vajon mivel? Tényleg ekkora problema neked? Szegény fejed...

    "Ezért kellett Damunak börtönbe mennie?"

    Damunak azért kellett börtönbe mennie, mert egy agresszív barom.

    "már meg tudom érteni, hogy Palácsik miért kapta a verést"

    Na, ezért kellett Damunak börtönbe mennie. A bíróság valahogy nem a te szemszögedből nézte a dolgokat.

    Miért kell dicsekedni egy szegény országban egy vidéki parasztlánynak, hogy megfogta az isten lábát?




    Hogy te, és a hozzád hasonlók irigykedhessenek.
    előzmény:
    LHedvig (14)
    2014-08-01  11:18
  5. Torolt_felhasznalo_676497
    Torolt_felhasznalo_676497
    2014. augusztus 1. 18:0522.
    ".ja, még annyit, hogy sokkal intelligensebb, és szebb nő volt Dobó Kata......!!!!!"

    Jé, aztán Vajna mégsem őt vette el! Nem is értem miért nem kért tőled tanácsot.
    előzmény:
    bekes072 (10)
    2014-08-01  10:25
  6. 2014. augusztus 1. 17:5521.
    "egyebkent altalaban azokat zavarja ilyen mertekben a masok penze akik
    vagy nagyon szegenyek vagy nagyon irigyek. a rosszabb valtozat ha mindez
    parosul."
    Egyetértünk.
    Sosem fogom megfejteni, engem miért nem zavarnak. Pedig én még csak gazdag sem vagyok.
    előzmény:
    Amarynda (12)
    2014-08-01  10:48
  7. 2014. augusztus 1. 17:5320.
    Hát ez érdekes. Ugyanis a minap volt egy cikk Dobó Katáról, és ott meg pont őt fikáztad. (igaz, általában mindegy, kiről van szó).
    Egyébként egyetértünk: Kata minden szempontból különb. Egyszerűen más kategória volt. Elegáns, szerény, visszahúzódó.
    előzmény:
    bekes072 (10)
    2014-08-01  10:25
  8. 2014. augusztus 1. 17:5119.
    Teljesen úgy néz ki mint egy rozsomák.
    Timike megdolgozik a jólétért...  az biztos. sosem lesz gondja semmire többé.
    De nem árt ha vigyáz, mert gyorsan az öreg mellé vénülhet ő is.
    előzmény:
    Amarynda (11)
    2014-08-01  10:44
  9. 2014. augusztus 1. 17:4818.
    Meg kell a szivnek hatódni!

    és mi van a  kaszinómutyival??
    előzmény:
    Olasimbo (6)
    2014-08-01  09:02
  10. 2014. augusztus 1. 17:4717.
    Hát ez egészen pontosan igy van!
    Sok embernél vágja ki a biztositékot, hogy amugy is milliárdos  Vajnabácsi hazajött,  hogy a magyar adófizetők pénzén hizzon még zsirosabbra  és hogy az útszéli macája is abból a pénzből dőzsőljön, amit a  hatalmon lévő  komája kimutyizott nekik abból amit az elszegényedő  emberektől nyúlnak le mindenféle adók cimén.
    előzmény:
    zsof.berg (3)
    2014-08-01  08:15
  11. 2014. augusztus 1. 13:1817.
    Miért pont ő kapta a kaszinóüzletet? Nekem is adhatták volna és én is külföldön költeném el a nemzeti adófizetők pénzét, és röhögnék a sok hülye fideszes szavazón. Megérdemelték. Besoroznám őket az ukrajnai vagy az azeri hadseregbe. A Magyar Nemzeti Gárda adhatna nekik kiképzést!
  12. 2014. augusztus 1. 11:4215.
    Isten eltesse Andrew G Vajnat szuletesnapja alkalmabol!
  13. 2014. augusztus 1. 11:1814.
    Ez nem kemény támadás, ezek a kemény tények. Vajon mivel tudta Vajna megzsarolni Orbanisztán legfelső vezetését, hogy ő kapja meg a kaszinók koncesszióját? Ki az az ember ma Magyarországon, aki - miután még csak nem is magyar állampolgár, max. kettős...- 7 milliárdot zsebre vághat legálisan? Ezért nem megy haza a vén marha Amerikába? Ezért kellett Damunak börtönbe mennie? Legalább, ha befognák a pofájukat és hátrább húzódnának kicsit, de most már meg tudom érteni, hogy Palácsik miért kapta a verést, már ha egyáltalán kapta. Itt sem fogad szót Vajnának, hogy kussoljon. Miért kell dicsekedni egy szegény országban egy vidéki parasztlánynak, hogy megfogta az isten lábát? (Kimondva: Vajna f..zát?) Szerintem itt is elcsattan nemsokára egy-két pofon, mert ez a pietscha nem ért a szép szóból. Vajon Vajnát is feljelenti???
  14. 2014. augusztus 1. 10:5113.
    Ennek a nonek pont annyira megfelelo a viselkedese a kozonseg elott mint a ferjenek. egyebkent meg szerintem egyikuk se csinal semmi egrekialtot.

    mondom ezt ugy hogy a pasit vegkeppen nem birom a felesege meg kozombos a szamomra.

    o a dekoracios hatteret biztositja , arra meg tokeletesen megfelel. NYilvanosan nem piszkalja az orrat, tud enni kessel villaval es nem reszegedik le a nyilvanossag elott.

    ennyi boven eleg, sokan meg ennyit se tudnak nyujtani.
    előzmény:
    Qkorika (8)
    2014-08-01  09:52
  15. 2014. augusztus 1. 10:4812.
    megmondana nekem valaki hogy miert zavar ez barkit? a ti fizetesetek lett kevesebb attol ami naluk befolyik?

    egyebkent altalaban azokat zavarja ilyen mertekben a masok penze akik vagy nagyon szegenyek vagy nagyon irigyek. a rosszabb valtozat ha mindez parosul.

    az meg egyeniseg kerdese hogy ki hogyan szeret dicsekedni. ha ez a lany szeret vagy a ferje akkor nyilvan tisztaban vannak vele hogy lesznek negativ reakciok.

    gondolom nem igazan izgatja oket ha kiposztoljak mindenhova.
    előzmény:
    bekes072 (9)
    2014-08-01  10:23
  16. 2014. augusztus 1. 10:4411.
    jo lenne bezsebelni azt amit az oreg szerez a szerencsejatekokbol?

    nem gondolnam hogy kulonosebben zavarni fogja oket hogy nehany kis ujsagirocska epesen nyilatkozik roluk.

    ez a csaj kulonben is megdolgozik a penzert, mert az oreg nem egy gusztusos latvany meg ruhaban sem. hat meg anelkul

    en nem irigylem tole a ferjetol meg vegkeppen nem. mindenki ugy szerez vagyont ahogy tud, ha az torvenyes.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-08-01  07:58
  17. 2014. augusztus 1. 10:2510.
    .....ja, még annyit, hogy sokkal intelligensebb, és szebb nő volt Dobó Kata......!!!!!
  18. 2014. augusztus 1. 10:239.
    Qkorika, olyan jól megfogalmaztad a frankót, hogy ehhez hozzá se tudok tenni semmit. Teljes mértékben egyetértek Veled.....!!!!! Butácska hölgyemény kifelé kérkedik, mert a belső élete siralmas, és szánalmas....:(
  19. 2014. augusztus 1. 09:528.
    Tisztára , mint a Gyurcsány meg a Bajnai, az ő havi tiszteletdíjuk is jótékonyra célokra ment és Gyurcsányé megy a mai napig is. Közszolgaként egyetlen fillért sem vettek fel soha a közpénzből, a felségük mégse posztolta magát  félpucéron, bikiben, vitorláson, edzőteremben feszengve, Balaton-Soundon se**et rázva, fiatal pasikkal ölelkezve bevonulóban a szállodába, buvárkodva,  magánrepülő ajtajában pózolva, Cannban, Szardínián és nem írták ki soha, hogy mennyibe került a gönc, ami rajtuk van és nyaraláskor hány dolcsi volt a luxus lakosztály és menniybe került a kutyájuk.
    Palácsik a tipikus vidéki, aki belecsöppent ész nélkül a jóba. Ha Damu nem rugdossa meg Damunét (ahogy akkoriban nevezte magát), még mindig castingokon, meg szereposztó díványokon kuncsorogna, hogy fotózza már le valaki .

    "Egyebkent nem ők kerik, hogy a Blikk, Bors, nlc, meg hasonlo "szinvonalu" bulvarlap allandoan veluk foglalkozzon." - akkor tiltsák meg, ha nem tetszik nekik valami.
     Áder, Navracsics, Orbán, Lázár és a többiek felesége, sőt Selmeczi nyugdíjvédő szenátorasszony se rázza a  se**ggét a bulvárban, pedig mindannyian milliárdosok lettek, hála nekünk és Istennek. Ők még a havi juttatásaikat is felveszik, a jótékonykodásnak még a látszatát is elkerülve.
    Tudom Vajna nem egy diplomás túlművelt, de annyit kinéztem volna belőle, hogy tekintettel a kormányra, amely befogadta és megengedte neki, hogy havi fizetés nélkül, csak az "állami" kaszinókból osztalékként milliárdokat vegyen ki (ha le is kell neki adni belőle) legalább szégyelli ezt a szárnyast, ha már maga mellé szerződtette és megkövetelhetné tőle az úri viselkedést, ha nem is úgy nevelték a leánykát Miskolcon.. Beíratja egy tánc- és illemtan tanfolyamra, aztán mutatkozhat vele. 
    előzmény:
    Olasimbo (6)
    2014-08-01  09:02
  20. 2014. augusztus 1. 09:147.
    Timikével jótékonykodik hisz cserébe már nem kér semmit.......
  21. 2014. augusztus 1. 09:026.

    Csak, hogy tudjad: Vajna egy fillert nem vesz fel a fizetesebol, amit kap(hat)na, minden honapban - az altala kivalasztott - jotekony celra utaljak at az oszeget. Ez nem szenzacioerteku, tehat nem errol ir a bulvar.


    Egyebkent nem ok kerik, hogy a Blikk, Bors, nlc, meg hasonlo "szinvonalu" bulvarlap allandoan veluk foglalkozzon.

    előzmény:
    zsof.berg (3)
    2014-08-01  08:15
  22. 2014. augusztus 1. 08:465.
    Az egy kulon tema hogy mibol...
    Ha vki "tele van" nem szokott plusszba kerkedni vele mert izlestelen. Tudja mindenki es tudja o is...
    Aki megis az "orrunkaladorgoli" tipus az szerintem szimpan ostoba!...es megerdemli az osszes "tamadast"
  23. 2014. augusztus 1. 08:404.
    Miért is van ez a nagy csodálkozás?????!!!
  24. 2014. augusztus 1. 08:153.
    Nem maga a vagyon, ami miatt támadások érik őket, hanem annak közpénzből való gyarapítása.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-08-01  07:58
  25. 2014. augusztus 1. 07:582.
    Hát igen, nem kéne Timikének ki írni, hogy mikor hol mennyit költ és mikor hol nyaralnak milliókért.
    És akkor nem érnék támadások. Ennyi.
    Nap mint nap csak ő folyik a csapból és már kicsit uncsi.

Címlap

top