Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Liptai Claudia beszólt ByeAlexnek, aki erre kioktatta

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 8. 14:05
Pál Dénes ByeAlex Eurovíziós dalát énekelte a Sztárban sztár második évadának első adásában. A zsűri cinikusan értékelte a produkciót, ByeAlex pedig Facebook-oldalán reagált a kritikákra. Meglehetősen csípősen.

Nők Lapja Café: Liptai Claudia beszólt ByeAlexnek, aki erre kioktatta
  1. 2014. szeptember 15. 05:3816.
    Clau néha azt hiszi, hogy ő a világ közepe, pedig téved!
  2. 2014. szeptember 9. 17:0815.
    Klaudia csak humoros akart lenni. Nem sikerült. De ettől még nem kell az egészet olyan véresen komolyan venni. Játék az egész. Aki pedig fellép egy zsűri előtt, nos az számíthat mindig (jogos vagy kevésbé jogos) kritikára is. Azt írják sokan, hogy nem kevés gázsit kap a zsűri. Ugyanez igaz a versenyzőkre is. Szerintem ők sem nettó 80 rugóért lesznek itt 8 hétig. Én látatlanban is elfogadnám a javadalmazásukat.
    A Gangsta-féle utánzat szerintem sem volt nagy szám. Dukai Reginának meg olyan arcberendezése van, hogy inkább Bon Jovi helyett az Aerosmith-es palit kellett volna utánoznia. Bár nálam a mélypont az a Koós Réka-féle Vincze Lilla volt.
  3. 2014. szeptember 9. 14:2414.
    Bevallom számomra sem jelent annyit a "Kedvesem" című dal, mint az írójának, viszont a műsor nem is arról szól, hogy a dalokat, szövegüket kritizáljuk, vagy megpróbáljuk megérteni. A zsűri tényleg nincs tisztában azzal, hogy miért is ül ott és keres nem kevés pénzt vele. Nem kell mindig frappáns, szellemes megjegyzés, no meg pozitívnak sem kell lenni egyfolytában, hiszen sokszor jól jön egy építő jellegű kritika. Szerintem Dénes maximálisan jól oldotta meg a feladatot, ez nem vitás. Ezért is volt számomra finoman szólva is furcsa, hogy az előadásáról szinte szó sem esett! Vagyis a mozgását Zoli említette...... Gondolom a kedves zsűri úgyis kivágja magát ebből a helyzetből is, viszont tény, hogy szánalmas volt a hozzáállásuk.
  4. 2014. szeptember 8. 21:1013.
    Bízom benne, mert nem bánnak jól vele a szerkesztők. Gergely Róbert, most mit mondjak erre. Olyanokat lehet jól utánozni, akiknek van egyéniségük. 
    előzmény:
    manóka70 (8)
    2014-09-08  16:28
  5. 2014. szeptember 8. 21:0312.
    És ha már itt tartunk-bár az értékelést nem láttam, de több pontot kaptak mint ez a szegény fiú - Kós Réka és Nagy Sanyi is ripacs volt, egy deka hitelesség nem volt a produkciójukban. Tavaly néha belenéztem az adásba és pont az ilyeneket szólták le, azokat akik nem tudtak csak a eltúlzott külsőségekkel játszani és paródiát csináltak az egészből.
  6. 2014. szeptember 8. 17:2911.
    hm.....Érdekes módon a német rádióban naponta hallom ByeAlex Kedvesem című dalának angol nyelvű verzióját.....Majka és Claudia esetében semmi hasonlóról nem tudok beszámolni.....
  7. 2014. szeptember 8. 17:1510.
    Szerintem hiteles volt és jó... Ezt a dalt nem lehet ugrálva előadni, mondjuk Eminem-stílusban.... Bunkó volt a zsűri, ennyi.
  8. 2014. szeptember 8. 16:499.
    Én csak egy fekete téglalapot látok a videó helyén. :-((
  9. 2014. szeptember 8. 16:288.
    Teljesen egyetértek Veled.
    Nagyon hitelesen adta vissza az eredeti előadást és szerintem ezt kellene pontozniuk. Reginát épp nem láttam.
    Egyébként szerintem Dénest a fiatalok biztosan hosszan bent fogják "tartani" a szavazatukkal.
    előzmény:
    Ágasbogas (7)
    2014-09-08  16:20
  10. 2014. szeptember 8. 16:207.
    Most akkor megkérdezném Majkát, hogy szegény srácnak mit kellett volna csinálnia? Esetleg ugrálni? Pont úgy adta elő, ahogy azt kellett, meghallgatnám szívesen, hogy ő hogy csinálta volna? Lehet szeretni és nem szeretni az eredeti előadót, ez a verseny nem róluk szól. A zsűri rém bunkón viselkedett szegény Dénessel, aki szerintem teljesen hitelesen adta elő azt amit kiadtak neki. Legalább két jó szót megérdemelt volna, már csak a fiatal, kezdő segítése miatt is. Dukai Regina, aki valljuk be annyira hallgathatatlan bűn rossz volt, hogy ihaj, több dicséretet kapott. Nah, a Gangstát utánzó szörnyűségről ne is beszéljünk. Vannak a kedvencek és vannak a nem kedvencek. Hajrá Dénes, csodaszép hangod van. Ez a műsor valószínű még nem a tiéd, mert tapasztalatlan vagy még, de sebaj. A tisztelt fitymáló és unott zsűritagok pedig elmehetnek a fenébe, az ő szemük előtt úgyis csak a gázsi lebeg.
  11. 2014. szeptember 8. 15:576.
    De nem ám! Mert ha valaki nem ért valamit, az nem jelenti azt, hogy aki mondja, az a buta:)sőt!
    előzmény:
    apro (2)
    2014-09-08  14:05
  12. 2014. szeptember 8. 15:515.
    Szerintem a legjobb műsorszám volt!
  13. 2014. szeptember 8. 15:244.
    Nem szoktam ilyen műsorokat nézni, de tegnap úgy alakult, hogy bele-belenéztem a műsorba, ezt pont láttam és én sem értettem a kritikát.
    Ezt máshogyan nem lehetett volna megoldani, tökéletesen visszaadta az eredeti lényegét, hangulatát.

    Ha meg azért volt a lehúzás, mert ugyan mi abban akkora művészet, hogy felvesz egy sapkát, szemüveget, szakállat és az eredeti gitárossal, vokalistával elsuttogja a dalt, az meg a műsor kritikája, amihez a nevüket adták. Hisz nem ByeAlex és nem Pál Dénes találták ki, hogy ezt mot ők megcsinálják.
    előzmény:
    Kata41 (3)
    2014-09-08  14:30
  14. 2014. szeptember 8. 14:303.
    Kedvelem Liptai Claudiát, de most nagyon igaza van ByeAlexnek, csak a dala miatt pontozták le Pál Dénest, pedig hiteles volt, s itt most állítólag a showt pontozzák, nem ez történt az Ő esetében.
  15. 2014. szeptember 8. 14:052.
    Claudiának nem ez az első tudatlansági megnyilvánulása, nemrég mikuláskor azt mondta megjegyzésként, mikor elmesélték, hogy a Mikulás eredete Myra városának püspöke volt, azt válaszolta Claudia, igen és a Mikulás fönt északon lakik és onnan jár ide...

Címlap

top