Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Alföldi Róbert megfegyelmezte Tóth Gabit és Szikora Robit

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 30. 06:38
Alföldi Róbert avatkozott be a Szikora Róbert és Tóth Gabi közötti heves vitába.

Nők Lapja Café: Alföldi Róbert megfegyelmezte Tóth Gabit és Szikora Robit
  1. 2014. október 27. 09:566.
    Sajnos a műveletlenség az élet végéig meglátszik. Tóth Gabin is. Úgy gondolom, hogy az adásrendezőnek kellene kordában tartani Gabikát, ha már feltétlen őt kellett ismét meghívni az X-faktor műsorba. Ugyanis tavaly is így viselkedett és az önkontroll nem működik.
  2. 2014. október 1. 07:495.
    Akik nézik a műsort láthatják,hogy bizony vannak felkészületlen de hatalmas egóval bíró önjelöltek és őket is ugyan olyan türelemmel kellene végighallgatni mint a Tapolcáról érkezett csapatot. bizony néha alpári stílusban küldi el őket egy olyan mentor akinek nincs még érettségije sem /tudtommal,-de ha van is,nekem mindegy!/ Gabika elszállt önmagától,pedig ha kicsit szerényebb lenne még szerethető is lenne. / A túlmozgásos viselkedés 3 éves korig aranyos,utána infantilis/
  3. 2014. szeptember 30. 10:034.
    Tóth Gabikának nincs elve, ő nem művész csak egy celeb páva. a tehetség a családjukban a Gabi. Pont. Ő azért hisztizik mert egy idegbeteg, ideggyenge ember és még csúnya képe is van. Nem értem Alföldivel vagy Szikorával hogy ültethetik le egy asztalhoz ezt a kis majmot. Gáz nagyon és a legszomorúbb, hogy azt hiszi magáról, hogy jó. Majd, ha drogon vagy redbullon élek lehet nekem is tetszeni fog!
  4. 2014. szeptember 30. 09:513.
    Most tényleg erről kell írni már napok óta? Mennyit fizet ezért az RTL az nlc-nek?
  5. 2014. szeptember 30. 06:382.
    kell a cirkusz különben nem nézné a kutya sem...................

Címlap

top