Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Óriáshüvelyujjuk nőtt a mobilfüggőknek

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 2. 10:14
Az okostelefonok érintőképernyői egyre nagyobbak, az ujjaink viszont nem nőnek. Erre is van azonban már megoldás.Nők Lapja Café: Óriáshüvelykujjuk nőtt a mobilfüggőknek
  1. 2014. október 2. 14:585.

    Na elolvastam a cikket. Kár volt...Akkor most ma már másodszor a cikkírót visszaküldöm az általános iskola alsó tagozatába, hogy tanulja meg a testrészek neveit. Helyesen.

  2. 2014. október 2. 14:494.

    Őszintén szólva a cím után már a cikk sem érdekel. Ez az "óriáshüvelyujj" megviselt...Azt tudom, vannak olyanok, akik velük született probléma miatt nem képesek helyesen írni, na de nem lehetne nekik megmutatni a helyesírás javítót is? Bár ez nem csak helyesírási probléma, hanem  szóhasználati hiányosság is...(((

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-02  10:14
  3. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2014. október 2. 11:253.

    Na, már ez is van!


    Az én időmben a hüvelynek nem volt ujja.Ejnye már, ennyire  elfajzott a világ?!


    Most már csak azt kellene megtudni, hogy a hüvelyujj az hová nő.


    Óriáshüvelykujjuk nőtt a mobilfüggőknek

  4. 2014. október 2. 10:142.
    HüvelyKujj, okostóni, nem hüvelyujj!

Címlap

top