Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kapcsolat Fertőtlenítés

Koncentráció
Létrehozva: 2015. január 9. 00:05

Farkasvonyítás!


Már a címet ha olvassátok biztos azt hiszitek nem vagyok normális, pedig vannak olyan dolgok az életben, amiket lehet élvezni. Ilyen például a többség negatív, tetetett pozitív lelkiállapotától való függetlenség, a kreatív gondolkodás, az egyedi világnézet. Nagyszerű dolog nem elhinni azokat a negatív és hamis értékrendeket, amiket lavinaként zúdítanak az emberekre. Rengeteg jó tanács, csajozási tanfolyamok, társkereső oldalak, ilyen- olyan baráti, ismerősi vélemények. Ezek igazából semmit sem érnek valójában, pár kivételtől eltekintve. Az emberek már a kezdetektől fogva sem tudnak normális, őszinte, tiszta kapcsolatokat kialakítani egymással, ami nemcsak az érdekről, hanem az érzelmek tiszta áramlásáról szólna.


Elképesztően szánalmasak a mai pasik és nők egyaránt. Igazából az ötlettelen, unalmas sablonemberekkel van tele a világ. A nők gyakran választanak maguknál jóval butább pasit, akit persze irányítani akarnak. Amint ez nem jön össze jön a sárdobálás a pasira, az átverés, kihasználás. Amint kiderül, hogy a pasi elég nagy balek és birka, úgy még a házasság is szóba jöhet. Ahogy végigolvasom sok lány hozzászólását gyakran fordul ki a gyomrom és megy el az életkedvem olyan szinten lehangoló az írásuk. Jó lenne néha egészséges embereket is beszélgetni látni, nemcsak a szerepes maszlagokat, meg a közhelyes jó pofizást olvasgatni. Többre becsülöm ha egy nő és egy pasi egymással vitázik, mintha pöffeszkedve, önhittem, gőgösen, nyálasan hozzák a megszokott, kiábrándító degenerációjukat.

"A szerelem két bolond félreértése egymás között."

Remélem mindig lesz annyi lélekjelenlétem, hogy ne hagyjam magam egy olyan érzéki csalódásba sodorni, mint a szerelem, mert az teret ad a nem szerelmes félnek a manipulációra. A szerelem egy hazugság, egy tehetetlen és elvarázsolt lelkiállapot, mentális állapot. A szeretet viszont sokkal többet ér a szerelemnél és az egy normális érzés.

A netes párkeresés sosem komoly, mert hiányzik az emberekből a jellem és nem egyediek. A legtöbb társkereső oldal pedig fizetős, amivel az üzemeltetők járnak jól. Nagyszerűek a fórumok is, de hiába, ha az emberek a szellemi érettségük hiányánál fogva nem képesek élni ezen nagyszerű lehetőségekkel sem.


 


Igazán tiszta kapcsolatot mindaddig nem létesíthetünk másokkal, amíg meg nem tisztítjuk önmagunkat a sok mocsoktól és rá nem lelünk önnön tiszta értékeinkre. Nem a párunkat keressük egy életen át, hanem önmagunkat.


 


https://www.youtube.com/watch?v=ehNMtvoAIRY


Tompos Kátya-Magányos csónak


 


https://www.youtube.com/watch?v=YpJlf7IGOcE


Crystal Ha Velem Élsz (Dalszöveg-Lyrics)

  1. 2015. január 14. 13:4026.

    Értelek. Szerencsés, akinek összejöttek az életben a párkapcsolatai és sikerült jó kapcsolatot kialakítani, azzal akivel szeretett volna, de talán ez nem is szerencse függvénye, csak nem találtam rá más szót. Vannak olyanok, akiknek ez nehezen megy és nagy csalódások érték már ilyen téren.  Néha, vannak olyan helyzetek, amikor szükség van a páncélokra, de szerintem ha van egy őszinte párunk, akkor előtte nem kell szerepeket játszani. Amúgy az embernek az igazi lénye az más számára lehet félelmetes és rémisztő is. Szerintem ez az önmagunk elmaszkosítása ez minden embernél így van kivétel nélkül. Sokan azt hiszik, hogy ők aztán önmaguk maszkok nélkül, pedig ez nincs így. Csupán nem tudnak különbséget tenni sokszor, a maszkjaik ráforrtak az arcukra és nekik a maszk lett az igazi arcuk. Ezt senki sem jelentheti ki csak úgy, hogy ő tökéletesen önmaga és megszabadult minden gátló tényezőtől, ami ahhoz kell, hogy kiteljesedjen.  El kell mondjam, hogy nem mindig rossz, ami régi. Nem feltétlenül a régiséggel van a baj. Ezért nem a legjobb a motor, autó hasonlat sem.


     


    Láttam pár napja a Családi Titkok műsort. Volt benne egy érdekes rész. Egy pár örökbefogadott egy kisfiút, de a kisfiú AIDS -es volt. Az akkori párja elhidegült tőle és nem akarta, hogy a kisfiú velük maradjon. Sokan elfordultak tőle, az óvodában, amikor megtudták, hogy a kisfiú hív pozitív. A szülők megrémültek a kisfiú betegségétől és megtiltották a gyermekeiknek, hogy a kisfiúval játszanak. Ez előtt annyi volt, hogy az anya egyik óvodában sem tudta elhelyezni a gyermeket , mert amikor a telefonban meghallották, hogy a gyermek beteg, sehol sem vállalták.


    http://frissvideok.hu/mozi-tv/468511-video-csaladi-titkok -soma-1


    http://frissvideok.hu/mozi-tv/468512-video-csaladi-titkok -soma-2


    http://frissvideok.hu/mozi-tv/468513-video-csaladi-titkok -soma-3


     


    A 3. videóban a 3 perc után, amit a nő mond az érdekes.


    "És majd szerzünk új gyereket, aki jobban illik a bútorunkhoz?"


     


    Sok dolog ma már erről szól. Az emberek számára a külső a kényelem, a valahová illés, passzolás sok esetben fontosabb, mint a tényleges értékek és az, hogy valamiért, valakiért küzdjenek.


     


     

    előzmény:
    FullMoon (24)
    2015-01-14  10:48
  2. 2015. január 14. 10:5425.

    Mindenkinek van rá igénye. Csak van aki élete végéig spórol, gyűjt és meghal mielőtt megvenné. A kocsit is, vagy drágább holmit, és ugyanez igaz a párkapcsolatra. Gyűjti az erőt, hogy odaálljon a másik elé és megmondja mi a problémája, talán maga sem tudja megfogalmazni még. Talán fél a másik reakciójától, a saját kudarcától, mert tudja hogy a hiba nem a másik készülékében van, hanem a sajátjában elsősorban és ezzel piszok nehéz szembenézni (javítani) - elfordulni (lecserélni) meg lehet, de előbb utóbb ugyanaz a probléma jön... mint ha csak a kasznit cserélnéd le, és beleraknád a régi szar motort. És mellesleg hiába cseréled le vadiúj szalonautóra, ha úgy bánsz vele mint a régi vacakkal (amikor már vacak volt), hamarosan tönkremegy a 0km-es járgány is. Inkább a nehézség az, hogy valamire/valakire mindig úgy nézz rá, mint ha most látnád először, olyan figyelemmel, olyan érdeklődéssel, kutatva az értékeit. Mert ha ezt teszed, kiderülhet, hogy a vacak verdád egy csodás veterán autó... 

    előzmény:
    Koncentráció (22)
    2015-01-13  21:10
  3. 2015. január 14. 10:4824.

    "Igazán tiszta kapcsolatot mindaddig nem létesíthetünk másokkal, amíg meg nem tisztítjuk önmagunkat a sok mocsoktól és rá nem lelünk önnön tiszta értékeinkre. Nem a párunkat keressük egy életen át, hanem önmagunkat."


    Ezzel egyetértek, a többivel nem tudok, mert nekem nem ez, vagy inkább egyáltalán nincs is ilyen jellegű tapasztalatom, szerencsésnek mondhatom magam mert nem keresgéltem éveken át a páromat és így nem vonok le általános következtetést sem arról, hogy milyenek a férfiak és nők. Az biztos, hogy minden egyes sikertelen párkapcsolat sérülést okoz, amit cipel tovább az ember (de minek?), egyre óvatosabb, egyre vastagabb a páncél, ami mögé egyre nehezebb belátni és egyre nehezebb megnyílni is egy másik páncélos előtt.


    Nagyfokú önismeret és magabiztosság kell az álarcok levételéhez, de szerintem minden esetben megéri.

    előzmény:
    Koncentráció (1)
    2015-01-09  00:05
  4. 2015. január 14. 01:2023.

    https://www.youtube.com/watch?v=UxCpMhzxCcI


    Homonyik Sándor - Mosolyod börtönében

  5. 2015. január 13. 21:1022.

    Nem erről szólt az idézet.


    Amúgy a mai világban nem bánnak jól az emberrel, mégis jó ez neki és nincs másra igénye. Ez az igény egy érdekes dolog. Valaki igényli a drágább kocsit. Gyűjt, spórol és megveszi. Érdekes, mert a kapcsolatok minőségét nem szokták lecserélni, jobbá tenni. Azok évről évre romlanak.

    előzmény:
    Nikita 666 (21)
    2015-01-13  08:59
  6. 2015. január 13. 08:5921.

    És milyen jól látod!


    Egy dicső hadvezér nem lehet rabszolgahajcsár, meggyűlölik. Ellenben ha szépen bánik a meghódított emberekkel, akkor szívből behódolnak neki.

    előzmény:
    Koncentráció (19)
    2015-01-13  01:34
  7. 2015. január 13. 08:5520.

    Én tisztelem az ellenségeimet. Általuk (is) lehet többé válni.


    Nem, nem nyertek csatát. Annyit kaptak amennyitől lenyugszanak, "vért és tépett beleket". Tömegámítás a nők felé. Akinek viszont nyitott a szeme a világra, azt nem kell ámítani.


     


    Nem emlékszem...ha összetalálkozna, milyennel, mit írtam?


     


     

    előzmény:
    Koncentráció (18)
    2015-01-13  00:32
  8. 2015. január 13. 01:3419.

     


    "A legtöbb nő háborúnak tekinti a hódítást, s az első megnyert csatától kezdve uralkodni vágyik. Többé már nem dicső hadvezér, hanem rabszolgahajcsár: jogcímeket kohol hozzá, berendezkedik a győzelem kényelmében, s ezzel mind több kényelmetlenséget teremt, amelyek hamar nyomorúsághoz vezetnek." Vavyan Fable


     

  9. 2015. január 13. 00:3218.

    Ha az ellenségednek is igazat tudsz adni, az nagyon erős jellemre vall és valamennyi elfogulatlanságra is.


    Tisztában vagyok vele, hogy nem vallják be.


    A győztes hadvezérek sem hódoltak soha egy "retkes kis katona" előtt. Ahhoz ők túl sok csatát nyertek meg, hogy valaki megmondja nekik a tutit.


     


    Olvastam egy régebbi hozzászólásodat és most értettem meg igazán mit is értettél alatta.


    Azt írtad valakinek összecsinálná magát, ha egyszer találkozna egy olyannal.


     


     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (17)
    2015-01-12  21:32
  10. 2015. január 12. 21:3217.

    Végig olvastam a topicot. Azt talán már nem szokványos, hogy igazat adok neked. Fáj bevallani épp neked, de amit a nőkről és férfiakról írsz, a többségre ráillik.


    De ezt a nők nem fogják neked bevallani, keresik a vélt jogaikat.

  11. 2015. január 11. 23:4016.

    "A nők ma már egyre kevésbé akarnak nők lenni. Valami szerencsétlen, végzetes ideológiai tévedés sodorta őket abba a mozgalomba, amely a nő "fölszabadulását" attól várja, hogy női feladatait, sőt természetes női adottságait is elveti magától. A nő a férfivel való egyenértékűségét azzal akarja bebizonyítani, hogy hozzá hasonlóvá korcsosítja magát és elfelejti, hogy egyenértékűvé éppen a különbségei teszik." Nagy Endre


     


    Nagyon találó az idézet. Régóta érzem én is, hogy mintha nem lennének a helyén ebben a világban a nemi identitások és mintha fölborult volna a dolgok természetes rendje. A mai világban, ha valaki beszél egy fiatal lánnyal sokszor nem tudja eldönteni, hogy most valóban egy lánnyal beszél e, ugyanis a személyiségük ki van magából fordulva. Jellemző rájuk a kicsinyes agresszió és a közönyös érdektelenség. Nem mintha egy pasi hasonlítana egy pasira habitusában és stílusában. Inkább hasonlít egy közönséges taplóra, mint egy értelmes valakire. Sajnos azáltal, hogy a humanoid föladta a tudata fölötti önrendelkezést, azáltal sajnos kitette magát igen nagy kockázati tényezőknek. Sajnos az emberek körében a csordaszellem is meghatározó. Sokszor süllyednek a társaság legbutábbja szintjére, ahelyett, hogy a legértelmesebbek követnék. Persze ez nincs mindig így, nem célom az általánosítás, de általában ezeket tapasztalom és ezen dolgok többsége általánosan elfogadott és követendő norma.


     

  12. 2015. január 11. 23:2515.

    "Biztos, hogy a férfiak legnagyobb ellensége nem maguk a férfiak?"


     


    Valójában a nőknek megvan az a képességük, hogy bármelyik pasit válasszák a sok közül, ám mégis azt választják, aki tetszik is ugyan nekik, de akit a legjobban irányítani tudnak. Főleg Magyarországon az emberek egy része rendkívül el van kapatva és a modern világ hatására rendkívül önteltté vált. A nők nagy részének annál jobb, minél butább egy pasi és minél együgyűbb. Ha valaki máshogy lát dolgokat és néha még gondolkodni is mer, az már a nők többsége szerint tévúton jár, buta, ostoba. primitív és hasraütésszerűen szenved valamelyik pszichés betegségben. Ezen kívül még okoskodó is és túl idegesítő és egyetlen szava sem igaz.


    Ezért rossz, ha valaki érzelmi lény, mert az agya nem működik. Az érzelmek folyton becsapják az embert. Először gondolkodni kell, aztán érezni. Ezért jobb ha egy kapcsolatban főként az irányít, aki inkább gondolkodik.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_163973 (13)
    2015-01-09  22:20
  13. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2015. január 9. 22:2414.

    Sztereotípia, ráadásul egyáltalán nem igaz.

    előzmény:
    Koncentráció (12)
    2015-01-09  22:16
  14. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2015. január 9. 22:2013.

    És akkor most a buta pasit kell sajnálni? Vajon hánynak a fejéhez tartanak pisztolyt párválasztáskor?
    Biztos, hogy ennyire félteni kell a pasikat?
    Biztos, hogy ennyire le kell az értelmi képességüket degradálni?
    Biztos, hogy a férfiak legnagyobb ellensége nem maguk a férfiak?

    előzmény:
    feleselek (11)
    2015-01-09  21:42
  15. 2015. január 9. 22:1612.

     


    "A világos, illetve a sötét haj az emberi jellem két pólusa. A sötét haj férfiasságot, elszántságot, nyíltságot és tetterőt jelent, míg a világos a nőiesség, a gyengédség, a tehetetlenség és a passzivitás jelképe. A szőke nő lényegében kétszeresen nő. Ezért kell a királykisasszonyoknak mindig szőkének lenniük. Ezért festik a nők a hajukat - hogy a lehető legnőiesebbek legyenek - mindig sárgára, és sohasem feketére. (...) A szőke nő, főleg a festett, szükségképpen hasonul a haja színéhez, és megjátssza a törékeny kis teremtést, a játék babát vagy kis hercegnőt. Gyengédséget és szolgálatokat követel, megköveteli, hogy udvaroljanak neki és gyámolítsák, egyedül semmivel sem boldogul, kívül maga a megtestesült finomság, belül viszont hárpia. Ha a sötét haj lenne a divat, sokkal jobban élnénk a földön. A leghasznosabb társadalmi reform lenne, melyet valaha is végrehajtottak." Milan Kundera


     

  16. 2015. január 9. 21:4211.

    A nők gyakran választanak maguknál jóval butább pasit, akit persze irányítani akarnak.


    Nekem pont ezzel van a bajom! Ld. a Maksa-topikot.

    előzmény:
    Koncentráció (1)
    2015-01-09  00:05
  17. 2015. január 9. 21:2710.

     


    "Tudják, kik a világon a legádázabb nőgyűlölők? Maguk a nők. (...) Mit gondolnak, miért futnak utánunk, férfiak után? Csak azért, hogy vetélytársnőiket megalázzák és kínozzák. Az Isten azért ültetett gyűlöletet a nők szívébe a többi nő iránt, mert azt akarta, hogy az emberiség szaporodjék." Milan Kundera


     

  18. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2015. január 9. 18:039.

    Dezoxiribonukleinsav.


    Értem én, csak a nyitódban is meg azóta is csupa sablonos dolgokat írtál, azért érdekel, hogy mi a te célod?

    előzmény:
    Koncentráció (6)
    2015-01-09  16:48
  19. 2015. január 9. 17:078.

     


    "A nő élete az örök rabság tanyája, barmokhoz bilincselt lelkek élete, szüntelen kálvária!" Wladyslaw Stanislaw Reymont


     

  20. 2015. január 9. 17:037.

    Akik nőnek, pasinak hiszik magukat a soraim micsoda égések.


    Milyen megalázó lehet ezt olvasni sokaknak.

  21. 2015. január 9. 16:486.

    Nincs célom vele, csupán szeretnék találni lányokat, nőket, akikkel másképpen lehet beszélgetni és kizökkenni a hétköznapi, sablonos gondolkodásból.


    Amúgy pedig nem szeretnék birtokolni. Tehát nem (tulajdon)képpen. Szabadságképpen.


    Ne az indítékokat keresd, hanem mondj valami nem szokványosat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_163973 (5)
    2015-01-09  16:17
  22. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2015. január 9. 16:175.

    Tulajdonképpen mi a célod a topikkal?

    előzmény:
    Koncentráció (4)
    2015-01-09  15:44
  23. 2015. január 9. 15:444.

    Végül is rosszabbra számítottam, ami a hozzászólásokat illeti.


    Nem vitatkoznék senkivel, hiszen mindenkink megvannak az álláspontjai, véleményei.


    Igazából nem vágyom erre az életre, amit itt élni kell és kötelező, ezekben a fajta rémuralmi államformákban.


    Igazából nem lelem örömömet a színlelésben sem.


    Na de, aki mások gyűlöletének és ellenszenvének tárgyát képezi, az nem azért képezi, mert ostoba, hanem mert félnek az emberek az ismeretlentől és ragaszkodnak a megszokott dolgaikhoz.

  24. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. január 9. 07:513.

    Azt hittem a szerelem kemia.... ha jon, akkor jon es 18 honapig tart.


    Magadat lopod meg. Csak egyszer elunk. Se szerelmet, se konyvet, se barati tarsalgast , se bocsanatot es bocsanatkerest  ne halassz masnapra , mert az idod nem var meg: elmulsz , fiam!.... es jon a betegseg , a halal...es szurke, epevel teli eletet eltel...
    Azon is gondolkodj, hogy mindenkiben ellenseget es rosszat , butat latnod az valtoztat-e valamit azon az emberen, akit Te ilyennek latsz torzult szemuvegeden keresztul ?
    Amikor valaki lehulyez valakit , attol az nem  lesz hulye.
    En/te/o  pontosan az marad, aki  : a masik velemenye pedig megmarad sajat nezeteinek tukre...nem?


    Szerencsere  a szerelem, a baratsag , az emberek tovabbra is a helyukon maradnak s a Te frusztralt igazsagnak, tisztasagnak velt es altalad elt szemrehanyas-ozonod csak rossz , elfelejtendo pillanat lesz nekunk.


    Lattalak a hoxan es lattam a betiltott weblapot, ahonnet teveszmeket meritesz , de az is lehet , hogy a Te weboldalad... szomoru .


    Az otleted , hogy elso randin 10 oldal A/4-es idezetet elmagyaraztatni magadnak a kivalasztott kislannyal es abbol itelni , hogy megerdemel-e TEGED ... elallt a szam .


     


     

    előzmény:
    Koncentráció (1)
    2015-01-09  00:05
  25. 2015. január 9. 00:432.

    Nem szabad általánosítani, még ha zömmel így is van.


    Mindig akadnak gyöngyszemek, akiket érdemes olvasni, észrevenni.


    A dalok nagyon szépek, nem ismertem őket, de élmény volt hallgatni, köszönöm.


     

    előzmény:
    Koncentráció (1)
    2015-01-09  00:05

Címlap

top