Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Összeesküvés Elméletek

Koncentráció
Létrehozva: 2015. február 25. 23:21

Ezek általában olyan elméletek, amik mélyebb rétegeiben vizsgálnak különféle eseményeket, élethelyzeteket, nézőpontokat és több alternatív szemszögből is betekintést adnak sokféle dologgal kapcsolatban. Hülyeség, vagy nem hülyeség? Mi a hülyeség valójában? Miért és kik akarják elhitetni egyébként tök logikus tényszerű adatokról azt, hogy hülyeség? Ezekre és még sok más kérdésre kaphatunk itt választ. Egyik kedvencem a témával kapcsolatban David Icke. Hihetetlen részletességgel, pontossággal és terjedelemben alkot.:)


David Icke: Ébred már az oroszlán (Brixton Akadémia, 2010)


 


Ki az aki szokott még ilyen, vagy ehhez hasonló videókat nézni és miért?

  1. 2015. február 27. 18:5826.

    Ez a szellentés elmélet egy vicc.


    A klímaváltozás és a dínók kihalásához valami elképesztően nagy klímaváltozás kellett. Ami a dínókat kipusztította az valószínű minden életformát kipusztított volna ezzel együtt.


    Nem tartom kizártnak ezzel egy időben más fajok távoli és közvetlen beavatkozását sem.


    A logika elvét követve jelen korunkban a főbb társadalmi változásokat is meghozzák a fejünk fölött és ez jut el törvények, rendeletek, normák formájában a közemberekhez is. Ugyanígy lehet mindig mindenki feje fölött egy olyan szervezet, olyan emberek, akik irányítják az alsóbb rétegek döntéshozását. Ez a dolog pedig szerintem fölfele menvén a ranglétrán már olyan személyek és életformák felé is mehet, ami mondjuk hihetetlen.

    előzmény:
    zsof.berg (20)
    2015-02-27  08:23
  2. 2015. február 27. 18:3925.

    Én sem hiszem, hogy a hüllők rosszindulatú lények lennének. Vannak viszont szerintem rosszindulatú lények.


    Különféle filmekben is van, hogy a hüllőket jóként és szimpatikusként hozzák ki. Ott van például a 47 Ronin című film. Abban pedig a hüllők kifejezetten bölcsek és jók, akiket az emberek elnyomtak és a föld alá kényszerítettek.


     


    Számomra, ami érdekes az ilyen videókban azok az összefüggések, amire rávilágítanak.


    Konkrétan a sok közül egy.


    A politikai színjáték, a jobb és bal oldal. Minden országban ezt a színjátékot játsszák el.


    Akik hatalmon vannak azok végrehajtják a pénzhatalom intézkedéseit, az ellenzék úgy csinál, mintha ellenezné, ha fordul a kocka ugyanez a színjáték csak más bábpártokkal. A választás illúziójához pedig hozzátartozik az is, hogy több párt is van nemcsak kettő. Ezek azért kellenek, ha netán megrendülne a szavazók hite a két fő pártban akkor is legyen alternatíva és az emberek ne ábránduljanak ki a politikából teljesen.


    Ez csak egy kis részlet abból, amiről érdemes beszélni a világot érintő, az emberiség szeme előtt zajló néphülyítő dolgok előtt, amiket az emberek az arcukba kapnak a politikusoktól és híres közemberektől, akiket nagyra tartanak, mert még náluk is nagyobb gazemberek.

    előzmény:
    Steampunk (13)
    2015-02-26  20:07
  3. 2015. február 27. 15:1724.

    Ne bántsd, szerintem még ő sem botlott beléjük, mint te...))) Üsd be a keresőbe, hogy reptiliánok és nem csak magyarul, de más nyelven is rengeteg anyagot találsz, "bizonyítékokkal".

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (23)
    2015-02-27  14:49
  4. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2015. február 27. 14:4923.

    Jól értem, hüllők éltek már a Földön az emberi faj megjelenése előtt is? Hű, ez tényleg döbbenetes információ :)

    előzmény:
    Steampunk (22)
    2015-02-27  13:14
  5. 2015. február 27. 13:1422.

    Csak arra hívnám fel a figyelmed, hogy itt nem a földi hüllőkről van szó., hanem földönkívüliekről. Némelyik teória szerint ugyan földiek, de még az ember előtti világból, valamelyik őskontinensről. Azt hiszem alakváltóztatóak is, hiszen embernek álcázzák magukat. Na...?

    idézet:
    eda-1952 (15)
    2015-02-26 21:50:02

    Ja, bocsi, így már más a helyzet. Imádom a sci-fit, és tény, hogy nem egyszer már bejött olyan amit leírtak anno mint tudományos fantasztikus dolgot. (pl.műhold), de azért Atlantisz és a hüllőemberek nem hiszem, hogy ebbe a kategóriába sorolandóak.


    a fantasy irodalom a másik kedvencem. Inkább tündérek, manók és mágia létezzenek, ha már lehet választani :)


     

    előzmény:
    eda-1952 (15)
    2015-02-26  21:50
  6. 2015. február 27. 10:1521.
  7. 2015. február 27. 08:2320.

    Egyetértve veled, csak az utolsó gondolatra reagálnék. Szoktam én is mondogatni, hogy csak az ember lehet annyira nagyképű, hogy saját magának tulajdonítja a klímaváltozást. A klíma mindig is változott. Vqagy akkor is mi voltunk a hibásak, amikor kihaltak a dínók? Vagy ők? Túl sokat szellentettek? :-D Szerintem egyszerűbb ennél a történet. A föld, vagy a természet, vagy akárminek nevezzük, időnként nyom egy reset-et. Aztán újraindul, és egyre jobb lesz.

    előzmény:
    Steampunk (13)
    2015-02-26  20:07
  8. 2015. február 27. 00:5619.

    Haaaaaat......TE  AZTan  TUDOD!!!!


     


    amikor  a  Marslakok  utoljara  erre  jartak,  kidobaltak  a  budos tojasokat.


     


    Te  meg  a  testverkeid  masztak  ki  azokbol  2  hettel  kesobb       :-(((


     


    Nezz  egy  tukorbe,  BUNKO!!!!!!!!!!


     


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (16)
    2015-02-26  21:52
  9. 2015. február 27. 00:3218.

    Konyv:Karel Capek ,harc a szalamandrakkal......

    előzmény:
    eda-1952 (15)
    2015-02-26  21:50
  10. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. február 26. 22:1717.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (16)
    2015-02-26  21:52
  11. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. február 26. 21:5216.

    Valamennyi földönkívüli élőlény közös jellemzője a természetellenes nemi élet.


     termeszetellenes nemi elet jellemzi oket


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (14)
    2015-02-26  21:42
  12. 2015. február 26. 21:5015.

    Csak arra hívnám fel a figyelmed, hogy itt nem a földi hüllőkről van szó., hanem földönkívüliekről. Némelyik teória szerint ugyan földiek, de még az ember előtti világból, valamelyik őskontinensről. Azt hiszem alakváltóztatóak is, hiszen embernek álcázzák magukat. Na...?

    előzmény:
    Steampunk (13)
    2015-02-26  20:07
  13. Torolt_felhasznalo_176902
    Torolt_felhasznalo_176902
    2015. február 26. 21:4214.

    Teljesen igazad van. Szobanovenyeidre is vigyazni kell : Opal Sandor..ismered ? X-aktak , budi komcsik stb...
    O mar volt energiaurhajoval a Marson


    idezet :


    "...Egy rokonom, dr. Opál Sándor, a hadtudomány kandidátusa szerint az alakváltó szörnyek olyan energiaestek, amiket földönkívüli civilizációk kémkedés céljából küldenek a Földre. (Ő a rendszerváltás előtt egy ideig a BM "X-aktás ügyek osztályát" vezette, amiről a 90-es években számos interjút is adott.) Elmondta, hogy az ilyen energiatestek főként háziállatok és szobanövények alakját veszik fel. Így szigorúan védett, sokféle titkos ügyről tárgyaló emberek követlen közelébe tudnak férkőzni...."


     


    Meg ez is Neked ad igazat , ez is Opal Sandor idezet:


    "....szakértők szerint a földönkívüli felderítők, kémkedők és szabotőrök öt különböző fajtája bujkál köztünk. Közülük a legveszedelmesebbek az emberszabásúaknak látszók. Fő jellemzőik és egyben felismerhetőségük közé tartoznak pl. a következők.
    Valamennyien talált gyermeknek álcázva érkeznek a Földre. Pici gyerekkoruktól kezdve valamennyien nekrofiliások, vagyis hullaimádók. Főleg állati és emberhússal táplálkoznak. A testükből kibocsátott elektromossággal bárkit és bármit képesek felgyújtani. Régen az ilyen eseteket öngyulladásnak hitték. Először az amerikai FBI nyomozói, 1972-ben leplezték le az emberi öngyulladások okát. A vonatkozó amerikai tudományos lexikonokban megtalálhatok az emberi „öngyulladások” leírása és az okozóik leleplezése. Valamennyi földönkívüli élőlény közös jellemzője a természetellenes nemi élet. Ezzel nem a melegeket kívánom bántani, hanem őket is figyelmeztetni, hogy akárkinek a nemi közeledését ne vegyék azonnal normálisnak. Előbb tanulmányozzák az illetőnek az egyéb szokásait is. Pl. nekrofilia, csak húsevés, indokolatlan éjszakai csavargások, hirtelen eltűnések és váratlan felbukkanások stb...."


    forras itt


     

    előzmény:
    Koncentráció (9)
    2015-02-26  16:38
  14. 2015. február 26. 20:0713.

    Sosem szerettem az ilyen agyon sztárolt "majdénmegmondomazigazat" prédikálókat.Olyan szekta fílingje (szép magyarosan) van az egésznek, mint Németh Sándor és a Hitgyüli.  Úgy alapvetően nem szeretem az összeesküvés elméleteket. Ugyanis ezek csak elméletek, de nincsenek alátámasztva 100% -an, ha úgy lenne, nem elmélet hanem tény lenne.


    Nagyon sok embert, nagyon könnyen lehet befolyásolni, manipulálni, természetesen, ehhez olyan ember kell akinek hihetetlen érzéke van a manipuláláshoz. Tehetségnek is lehet nevezni. Úgy átprogramoz, hogy még azt is elhiszed neki, hogy a kő valójában élőlény.


    Nem vagyok benne biztos, hogy a hüllők lennének a legfőbb ellenségeink, de hogy nem jóindulatú lények az biztos.


    A hüllők nem jóindulatú lények?Miért ne lennének azok? Mi baj van velük? Na, ez is egy olyan kijelentés ami a megvezetés minta példája.


    Az ember természetéből fakadóan kíváncsi lény, újra és újra felfedez. Ha nem tenné, még mindig a barlangban csücsülne.


     


    Abban nem kételkedem, hogy vannak olyan dolgok amiről az egyszerű halandó nem tud, ez teljesen tiszta ügy, de ami már átmegy paranoiába azt már nem szeretem.


    Én a klímaváltozás miatt sem aggódom, és amiatt sem, hogy elpusztítjuk a Földet. Ahhoz mi kevesek vagyunk. A Föld nem fog elpusztulni, max az ember pusztul ki, a természet meg szépen regenerálódik, mint oly sokszor már az évmilliárdok alatt.


     


     


     

    előzmény:
    Koncentráció (1)
    2015-02-25  23:21
  15. 2015. február 26. 18:4712.

    Délután vittem ezzel kapcsolatban a kemós topikba egy képet, láttad...?

    előzmény:
    eda-1952 (10)
    2015-02-26  17:11
  16. Torolt_felhasznalo_736884
    Torolt_felhasznalo_736884
    2015. február 26. 18:2411.

    Ez nagyon jó, köszi!

    előzmény:
    Rage (6)
    2015-02-26  10:12
  17. 2015. február 26. 17:1110.

    Kösz'szépen. Jó így egy helyen látni őket...))) Legújabb kedvencem közülük a víz DNS-e.

    előzmény:
    Rage (6)
    2015-02-26  10:12
  18. 2015. február 26. 16:389.

    "Ha neked ezek tényszerű adatok, akkor valami gond van..."


     


    Nekem ezek tényszerű adatok és ahogy írtad.


    Gond van. Sok dolog van amit Icke mondott a videóiban és anelőtt is tudtam már róluk, hogy megnéztem volna a videóit. Ezek szerint sem az én, sem az ő és a hívei készülékében sincs gond. Többen gondoljuk ugyanazt.


    A készülékek meghibásodási aránya igen nagy.


    Amúgy nagyon érdekesnek tartom ezen elméleteket és nagyon szívesen nézem a videókat, olvasok róluk.


    A nem hüllős megközelítések pedig nagyon is földhöz ragadtak és reálisak.


    Természetesen sokan a hüllős elméleteket ítélik el, mert nem bizonyítható és ezen elgondolások a legfélelmetesebbek.


    Én továbbfűzném Icke gondolatait és van, hogy helyenként még rá is teszek.


     


    Sajnálom, hogy nem tér ki a pszichológiára, zenére, filmekre, táplálkozásra még részletesebben.


    Nem vagyok benne biztos, hogy a hüllők lennének a legfőbb ellenségeink, de hogy nem jóindulatú lények az biztos.


     


    Nekem gyanús ez a több évtizede Marsra, Holdra járkálás a kőzetekért és a vízért, de talán ez nem furcsa több milliárd embernek, akik elhiszik, hogy ezek után több évtizedig kell kutatni. Számomra az információ visszatartás hihetőbb és az, hogy ott mi van az könnyen válhat nevetség tárgyává a megfelelő képek, videók, bizonyítékok ellenében.


     

    előzmény:
    eda-1952 (8)
    2015-02-26  14:36
  19. 2015. február 26. 14:368.

     Már a címed idegesítő. Magyar vagy? Akkor tudnod kellene,hogy közneveket nem írunk nagy  betűvel. Bocsánat a beszólásért, de mostanában gyakorlatilag nincs nap, hogy az ember ne látna ilyen szöveget, különösen ha a"magyar", a  "nemzet" és hasonlók szerepelnek benne.


    David Icke hihetetlen részletesen és pontossággal fejti ki a rasszizmusát...már a sci-fi-t megszégyenítő elméletei előtt persze. Ha neked ezek tényszerű adatok, akkor valami gond van...

    előzmény:
    Koncentráció (1)
    2015-02-25  23:21
  20. 2015. február 26. 11:267.

    Ismerem, rulez!

    előzmény:
    Rage (6)
    2015-02-26  10:12
  21. 2015. február 26. 10:126.

    Ajánlom a következő oldalt:


    www.mindmeghalunk.com


    Az összeesküvés-hívők legnagyobb marhaságait összegyűjtő oldal :)

  22. 2015. február 26. 10:055.

    Sosem hallottam még a nevezett úriemberről, de az alábbiak elolvasása után rájöttem, hogy semmiről nem maradtam le.


     


    http://hvg.hu/tudomany/20090723_osszeeskuves_elmelet_kons piracio_jfk_wtc


     


    Támadnak a gyíkemberek!


    Mind közül talán ez a legelrugaszkodottabb elgondolás, mely szerint földönkívüli, hüllőszerű, vérszívó alakváltók élnek közöttünk, akiknek az egyetlen célja az emberiség leigázása. Valójában közülük kerülnek ki a világ vezető politikusai, az Oscar-díjas színészek és a slágerlistákat uraló énekesek. Emellett pedig ők tehetőek felelősek a holokausztért, az Oklahoma City-ben történt robbantásért, a World Trade Center elleni merényletért és hasonló eseményekért. Az elmélet egyik zászlóvivője David Icke, a BBC egykori sportriportere, aki 1998-ban jelentette meg A legnagyobb titok című könyvét, melyben azt állítja, hogy a brit királyi család tagjai is a hüllőemberek közül kerültek ki.


    Icke szerint az Annunakinak nevezett lények az ősidők óta befolyásolják az embereket, s közéjük tartozik többek között George W. Bush, Henry Kissinger, valamint a Clinton-házaspár is. A téma avatott szakértője úgy fogalmaz, hogy szintén a gyíkemberek hozták létre a szabadkőművességet és a hasonló titkos társaságokat. Az újságíró, aki a Time szerint a kilencvenes években kiérdemelte az „évtized paranoidja” titulust, már több kötetet is írt a témával kapcsolatban, weboldalán pedig látszólag jövedelmező üzletet épített a gyíkemberek történetéből.

  23. 2015. február 26. 10:014.

    és ráadásul még "tudománynak" is hívják a fércelt alátámasztásukat. lsd. kemoterápiás topik.

    előzmény:
    zsof.berg (3)
    2015-02-26  09:49
  24. 2015. február 26. 09:493.

    Az a baj, hogy ezek az elméletek általában nem több különböző szemszögből vizsgálódnak, hanem egy prekoncepciót igyekeznek alátámasztani. Így aztán sikerül is nekik.

    előzmény:
    Koncentráció (1)
    2015-02-25  23:21
  25. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2015. február 26. 08:322.
    A legvadabb összeesküvéselméletek

    -kel


    ugy vagyok, hogy en ugyan nem hiszek bennuk, de letezhetnek .


    Videoknak nagyon joknak kell lenni , es  szamomra nagyon megbizhatonak annak aki ajanlja ,hogy en megnezzem


    , de a ilyen temajuk Forumokon szivesen reszt veszek 


     


    http://www.davidicke.com/forum/


     


    http://www.davidicke.com/


    hogy mi roluk a velemenyem az mar mas kerdes .


    Te mit szurtel le a videobol ? Miben erositett meg es miben lettel ketkedo a megnezese utan ?


     

    előzmény:
    Koncentráció (1)
    2015-02-25  23:21

Címlap

top