Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jól vagyok és pont :D

gemini2005
Létrehozva: 2016. június 6. 18:41

"Ma végre jól vagyok és pont! Nem érint meg, hogy más mit mond."


Egy kuckó a lazításra. :)


(Politika, celebek, reklámok, hittérítés és társai máshová tartoznak. )


Képek, videók, viccek amik valamit tesznek hozzá az életünkhöz - örömmel veszem, és ilyesmiket én is rakosgatok fel.


Legyen szép napod!


 

  1. 2016. június 18. 10:1626.

    Álmodtál már konyhát ki a szabadba? Gyönyörű kert kellemes sarkába egy igazán "olyat"... száll az illat, sül-fől valami, az innivaló behűtve és ... Álomkonyhák szabadba - gyönyörűségek...


     


    Maradjunk annyiban, vannak különös képességű emberek - itt ez a fickó és bekötött szemmel - szerintem - bármit eltalál bumeránggal... Döbbenetes.


    Egy kis vizeskedés a westivel - na azért én a verdát is megcsodáltam... De a téma a kis csutak kutya irtó helyes: imádja a vizet!

  2. 2016. június 18. 09:5725.

    Kaméleon? Béka? - festett emberi testek, egyszerre több is, de most a kép megmozdul. Fantasztikus látni, ahogy a beállításból kimozdulnak a szereplők! Nagyon tetszik!


     


    És itt jön a viccből a száguldó budi - ajtó nélkül! Ez és hasonló baromságok, amik lényegében járművek, mert kereke van, motorja van és önjáró... De marha jól néznek ki!


     


    Ez meg itt tó a ladikban - Kertépítészet, de valami eszméletlen jó ötletek, gyönyörűség az egész videó. Szívfájdításnak kiváló... nekem már vérzik...

  3. 2016. június 17. 11:4424.

    Ez aranyos, jót vigyorítottam rajta: tarajos sül élete első sütőtök élménye. Nekem fogalmam nem volt róla, hogy ez a kis csufi ilyen édes. De ez semmi: azt hallgasd meg, amikor rákap az ízére mit csinál. Behaltam, az elmúlt pár nap legaranyosabb vidije!


     


    Ez meg itt a rejtélyes múmiák sorozata, mindjárt 15-öt hoz. Lehet bekapcsolni a magyar fordítást. Van itt nem csak Lenin, hanem különös esetek is. Érdemes olvasgatni az infókat is hozzá. (Töri a magyart, de érthető.) A képen egy gyermekáldozat hihetetlen éppen megmaradt, mumifikálódott teste van.


    A lehető legszebb kislányok: gyermek-szépségverseny. Ez nagyon divít, de igazából nem érzem egészségesnek. A gyerekeknek ilyen fajta sikerélményre nincs szükségük. Felnőttek sem tudják kezelni - általában - a sikerdömpinget. De persze lehet hogy tévedek. Minden esetre érdekes, érdemes megnézni nem csak a gyerekeket a színpadon, a szülőket is a háttérben... hm?

  4. 2016. június 16. 06:1623.

    A fiatal anyuka egy hónapos babáját szoptatta, amikor elájult majd a kórházban kómába esett. Az orvosi javaslat szerint érdemes lett volna lekapcsolni a gépeket - úgy gondolták, már soha nem fog magához térni. Ekkor jött a drámai fordulat, amikor egy ápolónő épp gondozta, amikor belenézett a hölgy szemébe és az lényegében visszanézett rá - nem volt mély kómában! Ma már ő meséli el történetét.


     


    Mosolyvideó mára - játékos, pajkos állatok! Van itt mindenféle szőrös, tollas, csupasz. Jöhet a "lazítok pár perc?"


     


    Vicc mára a focisták "dícséretére" Figo, Ronaldo és Beckham állnak a Mennyország kapujában - persze mindegyik be szeretne jutni.

  5. 2016. június 15. 15:2722.

    Édes kis botladozós állatbébik - újszülöttek vagy csak néhány naposak lehetnek. Próbálgatják a lábaikat, de a gravitációval néha gondjuk akad


    Kikavarod a "piskótát" kisütöd és amikor felvágod, ott a krém az alján. Imádom az ilyen egyszerű, kavarcsos kajákat.


    A megunt farmisból hogy miket lehet kihozni... Néha csak ötlet kell hozzá és az aranykezűek csodát tesznek. Ez is egy ilyen, nagyon klassz dolgok elkukázás helyett.

  6. 2016. június 14. 20:1821.

    Az ókori papok "isteneinek" hatalma, avagy vastag becsapás, hazugságok - dokumentumfilm magyarul az egyiptomi vallás bámulatos szerkezeteiről, gépeiről...


     


    Csirkemell ropogósra sütve, isteni finom töltelékkel kibélelve! 


     


    Kína belehúzott: fantasztikus hegyei vannak, káprázatos... Megépítették a világ legnagyobb kilátóját, ami mélyen a szakadék fölé nyúlik. Üvegből és titánötvözetből. Mindent a látogatókért, a látványért... Hát én fordítva vagyok bekötve, mert az a baromi nagy monstrum rohadtul nem néz ki jól a tájban. Kaparni tudtam volna az asztalt, mikor megláttam. Szerintem gusztustalan és nagyon idióta a motiváció.


     


     

  7. 2016. június 13. 11:0220.


    Neked is a legszebbeket, köszönöm, hogy benéztél :)


     

    előzmény:
    anyamari007 (18)
    2016-06-12  22:09
  8. 2016. június 13. 10:5719.

    Zsánna és anyamari007 köszönöm a biztatást :) próbálok folyamatosan ilyen posztokat hozni! Legyen szép a napotok, ha van kedvetek, gyertek máskor is :)


     


    A ma délelőtti ámulatom ez a hálószobai padló, meg a többi helyiség is, mindegyik 3D-s ÁLOM. Még ilyet nem láttam, de ez valami fantasztikus...


     


    Annak idején imádtam a Lord of the Danc-t, az ír tánc akkoriban végig tarolt a világon. Most itt ez a KISBABA és  szó szerint: nem hinném el, ha nem látnám - megszólal az ír zene, s ez a kislány, aki JÁRNI NEM tud még... a lábait látni kell. Azt mondanánk, ilyen nincs... Hát lehet vitatkozni a felfoghatatlan észbeli vizuláis képességén (ha rá akarjuk fogni, hogy biztos ezt látja reggeltől estig a tv-n) vagy megsuhint  a gondolat: ír származás előző életből? - mindegy, a TÉNY az tény, nem kamu a film.


     


    Hogyan juthatunk hozzá a kivi "beléhez" egyrészt gyorsan, másrészt mancsikolás nélkül. Nekem a csuklómig folyik a leve - EDDIG. Jön ez a fickó és megmutatja, hogy 3 féle módon hogyan lehet kivetkőztetni a kis zöld szőrmókot. (y)

    előzmény:
    Zsánna (17)
    2016-06-12  21:49
  9. 2016. június 12. 22:0918.

    De jó ez a topic, köszi, hogy elindítottad!


    Legyen mindenki jól! 

    előzmény:
    gemini2005 (1)
    2016-06-06  18:41
  10. 2016. június 12. 21:4917.

    öröm olvasni a topicod, köszi  

    előzmény:
    gemini2005 (16)
    2016-06-12  16:52
  11. 2016. június 12. 16:5216.

    Kakaós kelt kalács, akár egy hatalmas virág - hónapok óta végre megint megtaláltam a videót! Ma már nem, de ezt is meg fogom csinálni!


    Egy ilyen ló már paripa és megillethetné a királyi fenség... Ahogy elnéztem a mozgását, borzongatott a gyönyörűség. Hát még milyen lehetett élőben... a közönség sikongatott a gyönyörűségtől. Aki a lovat szereti... az pl. én :D :D :D Múltkor láttam egy videót, hogy a kőmilliárdosok hogyan alkudnak a sok millió dolcsis paripákra - szépek voltak, fantasztikusak, de fene a gusztusomat, nekem ez Az A ló, ami a mérce. Persze  lehet, hogy ez is iszonyatosan drága... :D


    Na ez még egy jó ötlet - hányszor volt már, hogy vagy véletlenül belecsúszott a tojás sárgája is a fehérjébe vagy elbénáztam és belevertem. Jön ez a fickó és pikk-pakk maszatolás nélkül, mosolyogva öt másodperc alatt megoldja az öt tojás sárgáját.

  12. 2016. június 11. 19:0115.

    Vicc mára - A földesúr két fia meg akarja viccelni a szegény parasztot


    Meggymagozás szemtelenül egyszerűen...


    Megható lovas történet - a gazda a két öregebb ló mellé egy fiatalabbat vett, s nem gondolta volna, milyen fogadtatásra talál az újonc... Megdöbbent. A történet különlegessége, hogy csikó korában a mostani újonc ott volt a két másikkal egy ideig, de eladták. Most visszavásárolta a hölgy. Imádom a lovakat, és látni azt, ahogy fogadták a régi-új társukat, nagyon megható :)


    Legyen szép napotok - az érzés belül dől el :)

  13. 2016. június 10. 15:0314.

    Aki a cicákat szereti.... itt most egy helyes kis majom! De még hogy szereti: imádja!

  14. 2016. június 10. 07:5113.

    Megalkották "őt" is... a gép ami kivasal és összehajtogat...


    Három képet hoztam - legyen szép napotok, holnap már szombat!

  15. 2016. június 9. 20:2812.

    Könny kicsordul a nevetéstől.Kandi kamerás átverés, eszméletlen jó :D


    Rózsát gyökereztetni - így akár már a kapott ballagási vagy más csokorból való gyönyörű rózsához is több esély van! Ez a módszer nekem újdonság, mindenképpen ki fogom próbálni.


     


    Észbontó ez a sárkány, lenyűgöző - bárki volt aki kiagyalta, jól tette!

  16. 2016. június 8. 07:4710.

    Ez nálam kiverte a biztosítékot. Egy fickó - a cikkben neve is van - mint kiborg érkezett/zik Budapestre.


    Az nem vitás, hogy már nem ő az első, bár állítják, az sem, hogy az ilyenfajta kísérleteket - meg amikről nem is álmodunk - megállítani nem tudjuk... DE  legalább ne akarnák népszerűsíteni. Mert ha már itt tartanak, hogy jópofin benyomják a köztudatba, akkor ez már az a stádium, amikor arról se lesz tudomásunk, hány ilyen "mutáns" járkál köztünk??? Nekem ez dermesztő... ritkán fog el az az  érzés, hogy bár meg se születtem volna, de most... legszívesebben menekülnék.


    Mindenhonnan villog a beszarásjelzőm. Véleményem: nyilvánvalóan nagy hazudozás, megvezetés az egész kampány, aminek egy célja van - egy nagy dobás előtt állnak. Ha meg tudnák kerülni a közvtudatot, közvéleményt, nem népszerűsítenék.


    És találtam hozzá még valamit kiegészítőnek. "Hónapokig robot volt a tanársegéd és senki nem vette észre"


    A 3. ilyen Morgen Freeman Isten nyomában videósorozatának 1. részét linkelem a youtobról, ott a 38. percnél vagy picivel előtte... na ezután mondja nekem valaki, hogy MOST KEZDŐDIK a kutatás...


    Szívesen vennék együtt gondolkodó hozzászólásokat, mert nem vagyok szakértő, sem boszorkány, hogy a jövőt olvassam vagy objektíven következtetni tudjak, viszont be vagyok ... :poop:


    (a youtob-os link, ha nem jelenne meg véletlenül a hivatkozás: https://youtu.be/P3QA6Pl2mn8 )

  17. 2016. június 8. 06:089.

    Ha láttál még lusta macskáááát.... Elnyúlt testtel a konyhában, azt látni kell, hogyan iszik.

  18. 2016. június 7. 20:238.

    Szia! Örülök, hogy így érzel, én is jól vagyok ...:))))

    előzmény:
    gemini2005 (1)
    2016-06-06  18:41
  19. 2016. június 7. 18:087.

    Tetszik a topicod, köszi

  20. 2016. június 7. 17:516.

    /Könnyekig meghatódott mindenki a stúdióban, pedig csak a kismamaknak terveztek meglepetést... Katona feleségek, akik újszülött babáikkal érkeztek a stúdióba, nem tudták, hogy szolgálatot teljesítő férjeiknek nem üzenni fognak, akik gyermekeiket élőben még nem is látták… Mindenki a könnyeit nyeldeste, amikor az apák először vehették karjaikba kisbabáikat!
  21. 2016. június 7. 06:305.

    Hihetetlen gyönyörű kis falu, ahol a háztömbök aprócska szigetekre épültek, az úttestek helyett csatornahálózat van. Hollandia észak-keleti részén fekszik Giethoorn, ahol a postás is csónakkal érkezik! A mindössze 2500 lakosú kis település maga a paradicsom gyönyörű csatornahálózatával, a 180 híddal és hangulatos vendéglőivel…


    Titokzatos állatok, akik emberek életét mentették meg...


     

  22. 2016. június 6. 19:074.

    Vicc az anyósok rovására

  23. 2016. június 6. 18:583.

    A nap megzabálom gyerekei - édes kis sportpalánták


    Fülig ér a száj, ahogy az öt kis sportoló palánták utánozzák a nagyokat! Falatnyi kölkök: brékelős totyogó, vízimutymuty, szívdöglesztő izompacsirta.

Címlap

top