Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Amikor Ámor csak illúzió

Liana4
Létrehozva: 2016. július 3. 19:01

Sziasztok Lányok asszonyok!


Voltatok már így átverve ffi által? Vagy hallottatok már ehhez hasonló sztorit?


Mert én még mindig nem akarom elhinni hogy ez velem történt meg....


Pár éve megismerkedtem egy ffival. Úgy nyitott, hogy korábban elvált, gyerek nincs, teljesen egyedülálló, független ffi.


Nekem se volt már akkor jóideje senkim, szép lassan összejöttünk.


Nem volt nyomulós, se nyálas, tetszett hogy tök normális józan komoly gondolkodású embert kezdtem benne megismerni.


Alig telt el pár hét, de felvállaltatta magát, mondván neki ez a bizonyíték hogy komolyak a szándékai, éshogy velem tervez.  Mit tagadjam, tetszett a dolog komolysági szintje, na meg a pasi is, belementem.


Pedig nem volt saját egzisztenciája, a válása után anyagilag padlóra került.


Nos, gondoltam...az anyagiak pótlását elérhetjük ha mindketten akarjuk egymást komolyan, szóval sosem voltam egy penzhajhász Nő, îgy ez a tény se érdekelt, felvállaltam.


Ígért ez a pasi nekem mindent a világon. Közös együttéléstôl kezdve, gyűrűt, programokat, jövőképet, és nem tűnt elérhetetlennek az egész, hiszen 45éves Ffiról beszélünk, azt gondoltam hogy érett már ahhoz hogy átgondolja a szavak súlyát!


Egy éven át azt mondta hogy a barátai adnak neki lakhatást, ideiglenesen. 


Mivel nem akart felvállalni ezeknek a barátoknak sem, így szakítani akartam , mert nem akartam egy egyoldalú s méltatlan kapcsolatban maradni.


De ő nem akart szakítani, azt mondta hogy higgadjak le, mert ő csak nehezebben ad bizalmat.


És az én marha nagy szerelmes szívem ellágyult mindig..


Kb másfé év múlva mert exeiről beszélni nekem, akik állítása szerint csak segítenek neki a lakhatásban, az üzleti dolgokban, éshogy ezek neki a megélhetés szempontjából fontos dolgok, fogadjam el hogy csak ez indokból muszáj tartaniuk a kontaktot. De esküdözött mindenre ami szent hogy nincs köztük semmi, csak segítségnyújtás, jóbarátság.


Csakhogy az egyik exének elkezdett rólam beszélni, azt sosem tudom meg hogy miért. Nem értem ebben a logikáját.


Ugyanis ez az exe erre nemsokára bekavart a kapcsolatunkba úgy, hogy elkezdett rólam lefeketítčst lejárató kampányt indítani, hamis pletykákkal, ezt a pasi mondta akárhányszor megrágalmazott.  Éreztem hogy teljesen össze van zavarodva a sok hamis pletykáktol, amiket az az exe zagyvált össze rólam!


Kértem hogy szembesítsünk, mert ez már magasan veri a rosszhírnčvkeltés fogalmát jogilag is, szóval nekem nem volt miért félnem.


Erre persze nem kerülhetett sor, hiszen az exe mondta neki hogy nem adhatja ki a azt az illetőt akitől hallotta a pletykákat.


Annyira átlátszó az egész  kavarás, nem? De később egyre jobban kezdett megismerni,és rájött hogy semmi sem igaz azokból a pletykákból, csak tudatos bekavarás volt az ő oldaláról.


Már 3 év is eltelt, és még mindig húzta nekem a mézest, tovább ígérgetett, hogy így meg úgy szeret, akar, kíván...


 


És képzeljétek h mi történt egy nap.


Teljesen véletlenül megláttam a városban, ahol az exével vihorásztak. Ráköszöntem a pasira, de ő direkt nem akart tudomást venni rólam. Ez teljesen le sokkoló, nagyon fájt a felismerés hogy ennyire megalázott. Utána meg beszéltünk pár mondatot, mert ki akarta magyarázni az egészet.


Ott akkor szakítottunk, vagyis én vele. Pár nap múlva ismét találkoztunk, szerette volna elmondani hogy mi is van vele valójában, mert szerinte nem tudok semmit sem, csak belekčpzelgek dolgokat.


 


 Bevallotta nekem, hogy valójában azzal az exével még nem tudott mindent lezárni, ezért viselkedett velem olyan csúnyán az utcán a nő előtt is..


Elmondta hogy az a nő úgy tudja hogy vele volt s van mint ffi, neki meg muszáj ott egy látszatkapcsolatot mutatni színlelni, mert fél a nő haragjától, bosszúvágyától, mert tud a pasi korábbi üzleti dolgairól, és ezt a visszájára üthet neki.


 


Meghogy az a nő úgyis öreg hozzá, mert kicsit idősebb, éshogy nem volt vele boldog, de megismerkedett velem, éshogy inkább én tetszek neki jobban,  velem szeretne kapcsolatot a jövőben is, és arra kér, hogy legyek türelmes és várjak amíg békében elrendezni ott s dolgait a nővel.


 


szerintetek hogy lehet valaki ennyire pofátlan és gátlástalan  ember?


Pedig én annyira akartam és szerettem, hogy azt leírni sem tudom!


 


És megis képes volt évekig megvezetni, manipulálni,szerelmet színlelni, képes volt felhasználni, és örök ellenségnek szembeŕllítani egy számomra vadidegen asszonnyal.


 


Teljesen kiábrándultam belôle, amiért ilyen méltatlan helyzetbe hozott engem...


Fogalmam sincs hogy miért csinálta ezt, miért kellett éveken át párhúzamosan kettős életet élni?


jahhh, amióta lebuktattam ott az utcán, azóta tudatosan nem mer írni nekem egy árva betűt sem! Fél hogy felhasználom ellene hogy megmutatnám annak az asszonynak, és ebből neki csak balhéja lenne ott..


,


 

  1. 2016. július 4. 12:1226.

    Hány éves vagy? 15? Mert akkor még érthető, hogy nem ismered a jeleket, vagy nem tudod kellően értelmezni.

    előzmény:
    Liana4 (11)
    2016-07-03  20:42
  2. 2016. július 4. 11:3725.

    Azt gondolom hogy azert huzhatta ennyi ideig mert te maskent AKARTAD LATNI a dolgokat mint ahogy elotted voltak.


    Plusz azt is gondolom hogy nagyon ragorcsoltel hogy legyen egy pasi az eletedben.


    sokkal jobb ha a no igenis elvarja a pasitol hogy koltson ra , vigye ide oda es foleg csak akkor legyen komolyabb a viszony amikor mar minimum megvolt az eljegyzes, ismer csalad , barat mindenki.


    remelem tanultal a leckebol es nem lesz tobb ilyen atveresed.


    nem szabad ilyen hiszekenynek lenni.


    engem soha nem tudna egy pasi atverni mert en meg soha senkinek eletemben egy pohar vizet se fizettem es elvartam attol aki velem akart jarni fedezze a koltsegeimet minden szinten.


     

    előzmény:
    Liana4 (1)
    2016-07-03  19:01
  3. 2016. július 4. 10:1724.

    Na itt a másik nlc női fórum kedvenc!


    Thomas te gőzmozdony! Hát ide robogtál? 


    Fiatalnak mondasz egy 45 éves többszörösen elvált ffit???


    Akkor te jó vén aggastyán lehetsz már hallod!


    Tudod ha csak vmi eltitkolt szeretősdit játszottunk volna éveken át, akkor azt mondanám hogy mégis mit vártam, és egy zokszavam se lehetne hiszen az egy teljesen más titulus abban az életvitelben.


     


    De ez a jómadár kikérte magának, és határozottan kiprovokálta, elvárta hogy felvállaljam az összes rokonaimnak, mert ő nagyon komolyan gondolja velem a jövőt, terveket...


    Ebben a hozzáállásban hol látsz te olyat hogy "fiatal és dugni akar"?


    Sekélyes egy vén fax lehetsz te hallod, minden tčmába beleköpsz a primitív zagyva nőgyűlölő stílusoddal, és ezen élvezkedsz, kárörvendezel ha valakinek valami bánata van.


    Hol olvasták te olyat hogy én zsaroltam bármivel is?


    Fussál már neki még1X ha ennyire nem megy a szövegértés!


    Ez a pasi egyszerre vert át párhúzamosan több Nőt, egyik családból a másikba mŕszott, manipulatív jellemével kihaszŕlt mindenkit, az egyiknél aludt, a másik mosott- főzött rá, közbeN engem is hitegetett, felvállaltatta magát az én bizalmi szférámban is, az egyik nap én voltam, a mikor éppen dolgoztam, akkor meg ment a másikhoz..


     


    Utólag össze rajtam már a kčpet, csak sajnos későn bukott le!


    Vagy te is ilyen jellem lehetsz, azért pártolod, vagy pedig ennyire nőgyűlölő lehetsz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_176902 (23)
    2016-07-04  08:32
  4. Torolt_felhasznalo_189001
    Torolt_felhasznalo_189001
    2016. július 4. 08:3223.

    Amor mit keres itt ?
    Egyszeruen fiatal es dugni akar.
    Igy keresi az olyat , akivel majd ha ideje lesz, csaladot fog alapitani.
    Es nem Te leszel az.
    Ennyi.
    Tulajdonodnak tekinted , szamonkered , zsarolsz...nyilvanosban szapulod... ez nem nagy szerelem , ez csak megsertett liba-onerzet .
    Azt hiszed hogy azt hiszi hogy visszaelsz a levelevel es odadorgolod az ismerosenek .... feltekenyseg....

    Hogy is mondja kitettszoru szerelmem :   "... a  feltekenyseg hamis torz undok erzes,mely akkor tamad fel bennunk, ha valakit tulajdonunknak tekintunk..."


     

    előzmény:
    Liana4 (1)
    2016-07-03  19:01
  5. 2016. július 4. 00:5522.

    Ugy hogy a zoldalmaval  volt.....


    Almacska,luke vagy,minek probalkozol mar megint a 1000-ik nickkel?Annyira nincs a munkehelyeden mit csinalni?Vege lesz az allsodnak,ha igy folytatod....aztan johet a zoldalma martini.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_412193 (13)
    2016-07-03  20:50
  6. 2016. július 3. 21:5521.

    Így van!


    Azért "húzom le magamat" ahogyan te fogalmaztad meg, mert rendelkezem ÖNKRITIKÁVAL!


    Talán ismered ezt a kifejezést?..


    Hidd el hogy senkit se érdekel hogy szerinted hányan hahotáznak még az én szösszenetemen!


    Azok az emberek akik estek mar áldozatul egy hamis hazug manipulatív ffinak, azok mind tudják hogy ez a lelki állapot bizony nem túl vicces...  De neked legyen csak az, én örülök ha te ettől a padlón vergődsz a kacarászástól. 


    Legalább egyikőnknek jó a kedve! 


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (20)
    2016-07-03  21:46
  7. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 3. 21:4620.

    Milyen ítélkezésről beszélsz???????Hiszen éppen te magad húzod le a legjobban.


    Jókat írtál, kb mindenkinek ez jut eszébe ha ezt a kis te  szösszenetedet elolvassa.

    előzmény:
    Liana4 (19)
    2016-07-03  21:40
  8. 2016. július 3. 21:4019.

    Ŕhhhhhh, a hülye az enyhe kifejezčs!


    Én egy vadbarom, nagy marha voltam, vŕllalom!


    De hidd el....sose tudhatod hogy mit hoz még neked is a jövő!


    Ezt senki sem tudhatja előre.


    Úgyhogy ne ítčlkezz, mert anno čn sem gondoltam volna hogy egyszer így fogok járni valakivel.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (18)
    2016-07-03  21:24
  9. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 3. 21:2418.

    Na, persze.


    Csak éppen neked van tele a gatyád  ha valaki megmondja azt amit gondol arról amit idehordtál.


    Nem butuska voltál kedves, hanem hülye, húúúúúúúúúú, majdnem leírtam amit gondoltam.

    előzmény:
    Liana4 (17)
    2016-07-03  21:17
  10. 2016. július 3. 21:1717.

    Na majd ha a karörvendezéstől kihahotáztad magad, veregesd vállon magad, mert nekem - és hidd el, itt bárkit is megkérdeznénk, - semmit se jelent hogy te egy nick névvel vagy jelen itt, vagy a x-edikkel!


    Van egy olyan taszító stílusod, amihez teljesen felesleges is lenne hogy váltogasd a neveidet.


    Tuti felismerhető lennčl 100 másikból is!


    De a témához szólva: igen butuska voltam, így van!


    Igen, tanultam belőle!


    Igen, ő meg jól kihasználta és visszaélt a bizalmammal, az érzéseimmel!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (15)
    2016-07-03  21:03
  11. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 3. 21:0716.

     kigyűjtötte magát, rajtam spórolt elég szépen...


     


    Tulajdonképpen igaza is van.Mert ha nem ő, akkor más is megtette volna veled, hát úgy gondolta akkor inkább ő legyen a szerencsés flótás.


    Ugyanis ezeknek lézer fegyverük van a buta nőket imádják, amíg van minden. Ellátás, meleg ágyikó, tiszta gatya és ami kell...


    Tanulni kellene az esetből ha már így megégetted magad.

    előzmény:
    Liana4 (14)
    2016-07-03  21:00
  12. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 3. 21:0315.

    Röhejes amit írsz.Nekem soha nem volt és nem is lesz másod- harmad - meg századnickem.Ellentétben egyesekkel, meg kettesekkel..........


     


    De, vissza a témához.Dehogynem hibáztam, hibáztam bizony.De kihasználni nem  hagytam magam soha.Ellentétben egyesekkel és kettesekkel............Viszont nem én nyitottam a topikot hanem te, mert neked jelent ez még mindig problémát, ennyi év távlatából is látod hogy mennyire kis butuska voltál.


     


     


     

    előzmény:
    Liana4 (11)
    2016-07-03  20:42
  13. 2016. július 3. 21:0014.

    Örülök a hsz-odnak, Te intelligensen kezeled ezt a fórumot. 😇


    Tudod, úgy utólag magam hibaztathatom teljes mértékben, hiszen egy szélhámos hazug ffi is csak olyan nővel tud évekig játszadozni, manipulálni, aki ezt hagyja neki.


    Nos, én teljesen hittem benne, annyira hitelesen tudta előadni a komoly szándékú ffit a rokonaim előtt is, hogy álmomban se gondoltam volna hogy mellettem még hiteget egy másikat is.


    Én nem vagyok ilyen kétszintű, érdekember!


    Sosem tudnék párhúzamosan kapcsolatokat szînlelni csak azért, hogy melyik válik be biztosabbá!


    Igen, én is hallottam már olyanokról ahol sokkal rosszabb a végkifejlet.


    De azért pár évünk alatt jól  kigyűjtötte magát, rajtam spórolt elég szépen... Na ok, nem egy full házat, de ingóságot igen.


     


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_412193 (13)
    2016-07-03  20:50
  14. Torolt_felhasznalo_412193
    Torolt_felhasznalo_412193
    2016. július 3. 20:5013.

    Én azon csodálkozom kissé - ha nekem is szabad hozzászólnom - hogy hogyan tudta az úr ilyen hosszú időn keresztül folytatni a kisded játékait. Amúgy szerintem rosszabbul is történhetett volna, mert olyasmiről is hallani, hogy tönkretette a párja egzisztenciáját, adósságokba verte, stb.


    Bizony egyébként igazad van, a Fórum arra /is/ való, hogy kiírjuk magunkból a feszültségeket. Kár, hogy egyesek ezt nem így gondolják...

    előzmény:
    Liana4 (1)
    2016-07-03  19:01
  15. Torolt_felhasznalo_573614
    Torolt_felhasznalo_573614
    2016. július 3. 20:4412.

    Csak megerősítettél, hogy egy 13 évessel beszélgetek..

    előzmény:
    Liana4 (6)
    2016-07-03  20:12
  16. 2016. július 3. 20:4211.

    Figyelj, igazad van abban hogy már a legelső jeleknél szakítanom kellett volna.


    Te nem voltál soha szerelmes?


    Úgy csinálsz, mintha te nem hibáztŕl volna soha!


     


    Egyebként meg csak pont annyira vállalom magam itt, mint te is!


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (10)
    2016-07-03  20:31
  17. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 3. 20:3110.

    Amúgy miért vagy ilyen fröcsögő?


     


    A rendes nickeddel nem merted felvállalni a történeted?


    Bárki írt volna ilyen zagyvalékot, akkor is ez lenne a véleményem.

    előzmény:
    Liana4 (5)
    2016-07-03  20:07
  18. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 3. 20:299.

    Na és miért nem hajítottad ki őt korábban?


    Hogy lehet ilyen buta valaki? Ne hivatkozz a szerelemre!Nem igaz hogy nem lehet észrevenni dolgokat ami a csibészségre utal.


     


     


    Legalább tanultál belőle? Ha nincs meg a magadhoz való eszed mindig így fogsz járni.

    előzmény:
    Liana4 (8)
    2016-07-03  20:24
  19. 2016. július 3. 20:248.

    Biztos nem fogod elhinni nekem, de ha most nyernék akármilyen szerencsejátékon, az se tudna vigasztalni, annyira fáj a tény hogy kidobtam a kukába pár évet egy olyan ffiért, aki azt sem érdemelte volna, hogy szóba álljak vele! 😢

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (7)
    2016-07-03  20:16
  20. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 3. 20:167.

    Látod ha lottóztál volna most nagyon rosszul jártál volna, mert 3 telitalálatos is van!

    előzmény:
    Liana4 (5)
    2016-07-03  20:07
  21. 2016. július 3. 20:126.

    Te most jársz elôször ilyen fórumon hogy ilyen bugyuta kérdéssel szólsz be?


    Több száz topic nyîlik naponta itt ott női fórumokon, érdekes, az értelmesebb embereket nem a kötekedés és a gúny vezérel, mint téged is...


     


    Egyszerűen csak ki akartam magamból írni hogy hogy megjártam egy ffival éveken át.


    Tudod, sajnos nem én vagyok az első, de az utolsó sem, aki itt kiírja magából a bánatát...


    szia neked is!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_573614 (3)
    2016-07-03  19:26
  22. 2016. július 3. 20:075.

    Na így lenne lottó5- öm!


    itt van az ügyeletes csendes gyilkos!


    hajrá, undokoskodj, gúnyolódj, köpdöss és fröcsögj!


    Ne hazudtold meg önmagad, mert te tényleg olyan vagy amilyennek itt olyan nagyon sok "szeretnek"!


     


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (4)
    2016-07-03  19:32
  23. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2016. július 3. 19:324.


     


    Aha.Vihar a biliben.

    előzmény:
    Liana4 (1)
    2016-07-03  19:01
  24. Torolt_felhasznalo_573614
    Torolt_felhasznalo_573614
    2016. július 3. 19:263.

    Végül is mit szeretnél? Együtt fröcsögni a pasira?

    előzmény:
    Liana4 (1)
    2016-07-03  19:01
  25. 2016. július 3. 19:212.

    A kezdő smiley-ért bocsi, nem azt akartam, nem is vagyok mosolygós kedvemben.... 


     

    előzmény:
    Liana4 (1)
    2016-07-03  19:01

Címlap

top