Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megcsal a feleségem

megcsalva
Létrehozva: 2017. december 7. 19:45

Kb két hónapja gyanús lett a feleségem aki egy "hol voltál" kérdésre úgy válaszolt hogy "nem mondom meg", ekkor még azt hittem hogy semmi komoly és nem is foglalkoztam vele, de a kocsijába maradt egy papír ami kellett aznap és -mivel a telefonja ki volt kapcsolva- utána mentem oda ahol mondta hogy van. Ez egy mélygarázs, de nem volt ott az autója. Legközelebb amikor mondta hogy elmegy oda akkor már szándékosan mentem arra, persze telefon kikapcsolva, kocsi meg sehol. Majd rá egy hétre mint benyögte hogy elmegy "szaunázni", de feltűnt hogy szauna előtt nagyon kicsinosította magát, ami kissé feltűnt. Ekkor hirtelen felindulásból betettem egy mobilt nyomkövető üzemmódba a kocsijába és hangfelvételre állítottam. A kocsi egy hegy tetején egy turistaháznál állt meg és ott állt kb 2 órát. A telefon felvette hogy egy volt osztálytársával van-aki szintén házas és ő volt ez első barátja több mint harminc éve- és azt is hogy ágyneműt is vitt magával. Még poénkodtak is, hogy milyen könnyű lenne lebukni, csak elég lenne megnézni, hogy ott van-e a kocsi a mélygarázsban.


28 éve vagyunk házasok, szerintem csak kalandot keresett. Itthon -szerintem- mindene megvan, megbecsülés, évente 3-4 külföldi nyaralás, szex, pénz,  gyerekek, családi légkör, nincs semmilyen káros szenvedélyem, látszólag most is nagyon szeret. Nyilván apró veszekedések voltak, de sohasem voltam tettleges, legfeljebb a hangomat emeltem fel, de ezt is csak kb félévente legutoljára nem is tudom mikor, de több mint egy éve. Érdekesség hogy október végén nyaralni voltunk egy földközi tengeri szigeten és -látszólag- nagyon dúlt a szerelem köztünk. Most is kérdezte hogy mikor megyünk legközelebb ketten, gyerekek nélkül. 


Már belengette hogy hamarosan megint "szaunázni megy". Általában szerdánként van "szauna nap"


Én szeretném ha abbahagynák ezt a kapcsolatot, és meg tudnék neki bocsátani. Nagyon szeretem így ennyi idő után is. Mostanában felpörgettem a szexet is napi szintűre (előtte heti 2X-3X volt 28 év után is) Szerintetek hogy kellene hozzákezdeni a kapcsolat rendbetételéhez. Ehhez le kellene buktatnom a feleségemet? Ha igen hogyan tegyem úgy hogy megmaradjon a méltósága? Nyilván gáz hogy kémkedtem utána, mivel előtte még a telefonjába sem néztem bele soha, de nyilván érthető, hogy erősen gyanús lett. Kikértem a híváslistáját is és összehasonlítottam a telefonjában tárolt adatokkal. Azok a hívások amikor a pasijával beszél hiányoznak a híváslistáról 95%-ban. Volt hogy napi 5X beszélt vele volt hogy több mint félórát, persze amikor nem voltam otthon.


Szóval a kérdésem hogyan tovább, ha folytatni szeretném vele? Várjak hátha elmúlik? Borítsam a bilit? MIT  TEGYEK? Felőröl a bizonytalanság.


 

  1. 2017. december 7. 21:5526.

     


     


     


     


    Karinthy Frigyes


     


     


     


    Karinthy Frigyes
    NEM TUDOM, DE NEKEM A FELESÉGEM GYANÚS...

    Egy férj naplójából


     Nem tudom, de nekem a feleségem gyanús. Ma este, mikor hazajöttem, egy kardot találtam otthon a szobában, de a feleségem megmagyarázta, hogy hogyan esett be véletlenül az utcáról a kard, mikor lent elmentek a katonák, hát ami igaz, az igaz, nagy szél volt ma.


    De nekem mégiscsak gyanús a feleségem. Ma gyereket szült nekem, hát nézem a gyereket, vörös haja van és három füle, nézem a szobaurat, annak is vörös haja van és három füle, de furcsa találkozás, mondok, de a feleségem megmagyarázta, hogy aszongya, biztosan ikreknek akartak születni, aztán meggondolták, és összementek mégis, de siettükben az egyiknek a másik füle kimaradt, hát ebbe lehet valami.


    Nem tudom, de nekem roppant gyanús a feleségem, mégis. Ma megyek az utcán, hát véletlenül fölnézek egy ablakba, ott látom a feleségem, kibontott hajjal csókolózik egy alacsony fiatalem­berrel. Mindjárt különös volt nekem, direkt megvártam lent a lépcsőházban, és kérdeztem tőle, mit keres ebbe a házba, erre pofon vágott, mondta, hát egy új unokafivérem született, marha, azt jöttem üdvözölni. Kérdeztem, hogy akkor mért bontotta le a haját, mondta, mert meleg volt, hát abba igaza van, kezd már nagyon meleg lenni.


     Mégiscsak gyanús nekem a feleségem, tudja isten. Hazajövök a hivatalból, hát amint megyek keresztül a szobán, a feleségem, látom fekszik a díványon, és a házmester is feküdt a díványon, eleinte nem akartam szólni, bementem a másik szobába, de aztán, mikor a házmester elment, mégiscsak szeget ütött a fejembe a dolog, meg is kérdeztem egyenesen a feleségemet, nem sokat teketóriáztam, hogy mi az, de ő mondta, hál' istennek, hogy csak valami lakbérről volt szó, aztán közbe elfáradtak, hát azért feküdtek le, szegény házmester fáradt volt, az igaz, egész éjjel kell neki szaladgálni ajtót nyitogatni.


    Valami jót kitaláltam ma, mert nekem nagyon gyanús volt a feleségem, éjjel, mikor azt hitte, hogy alszom, lassan felöltözött mindig, és elment hazulról. Hát erre kötöttem egy spárgát a lábára, egy hosszú gombolyagról, mer' az ember vigyázzon a feleségére, ha az elmegy hazulról, ezer szeme legyen az embernek a feleségére, mondok, nehogy megcsalja. Így most jó lesz, gondoltam, a feleségem járkálhat, de nem csalhat meg, mer' én abban a percben, amikor akarom, visszagom­bolyítom a spárgát, és visszahúzom a feleségem.


    De mégiscsak gyanús nekem a feleségem. Ma éjjel megint felkel, én lassan, hogy ne vegye észre, ráteszem a spárgát a lábára, ő meg húzta maga után a spárgát és elment. Most legalább nyugodt lehetek felőle, gondoltam, mert az utóbbi időben, mondom, igazán szinte gyanús nekem a feleségem. Egy óra múlva kezdtem gombolyítani visszafelé a spárgát, húztam vissza a feleségem, egész szépen jött, de egyszerre csak, furcsa, kétszer olyan nehéz lett húzni, ez tartott egy darabig, aztán egyszerre megint könnyű lett húzni, később pár percre megint sokkal nehezebb volt húzni, aztán megint olyan könnyű lett, mint eleinte, és végre behúztam a szobába. Nem értem, mért lett közbe nehezebb, roppant gyanús nekem a feleségem, meg fogom kérdezni.


    Már régebben meg akartam írni a naplómba, hogy nekem gyanús a feleségem. Ma este hazajövök, és le akarok feküdni, hát nem lehet lefeküdni, próbálom így, próbálom úgy: egyszerre rájövök, hogy azért nem lehet lefeküdni, mert már fekszik valaki az ágyamban. Mondok csodálkozva, nini, hát akkor én már előbb lefeküdtem? de az nem lehet, mert hiszen még fent vagyok. Megkérdeztem a feleségemet, hogy lehet az, ez a helyzet nekem nem elég világos. Mondja a feleségem, gyújtsak gyertyát, és tartsam egy ideig a fejem előtt, akkor majd világos lesz. Meg is gyújtottam a gyertyát, és tartottam egy ideig a fejem előtt, arra aztán mondta a feleségem, hogy oltsam el hirtelen. Hirtelen eloltottam, de mondom, nekem roppant gyanús a feleségem, csak nem szeret ez a nő valaki mást?


    Egy hónapja nem láttam a feleségem, egy hónap előtt azt akarta ugyanis, hogy menjünk a kaszárnyába lakni, de nem akartam, azóta nem látom a feleségem. Este mindig rá gondolok, és nagyon fáj a szívem, mert valami egészen különös, egészen érthetetlen gyanú lappang a lelkem fenekén, alig merem leírni: én azt hiszem, ez az asszony nem szeret már engem annyira. Norvég regényekbe olvastam én már valamikor, hogy lehetséges, hogy az asszony lassan-lassan elhidegül a férje iránt, és belső átalakulások lelki távolodást idéznek elő hovatovább. Lehetséges volna, hogy az én feleségem is egy ilyen átalakulás felé közeledik?


    Nem, nem: a feleségem mégis szeret. Két hónapi aggodalmak és lelki harcok után végre mégis megértettük egymást: ma este ismét enyém lett. Az Ó utcán jöttem éppen haza tizenegy után, hát egy kapu alól egyszerre elém toppant a feleségem, biztosan azonnal megismert, bár sötét volt, mert rögtön mondta, hogy jöjjek be hozzá, és még szép embernek is nevezett. Bementem, és feleségem rögtön karjaimba omlott - mégse volt hát igaz azzal a norvég regénnyel. Boldog vagyok, hogy gyanúm alaptalannak bizonyult; soha nem gyötröm magam többé ilyen elvont dolgokkal, melyek csak lelkünk nyugalmát zavarják.


     


     


     


     


     


     


     


     

  2. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 7. 21:5125.

    Felmelegítve csak  a káposzta jó.


    Szerintem írj alá egy bianco csekket neki és ereszd útjára.


    Ha elfogy az általa beváltott összeg majd visszajön.Vagy nem.Mindegy.


     


     


     

  3. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 7. 21:4724.

    Leírtam, hogy mit akarok kezdeni. Én szeretem a feleségem és vissza szeretném kapni. Kérdés hogy lehet-e? Van-e értelme, vgy egy olyan busz után futok ami már nem áll meg az én megállómban? 

    idézet:
    megcsalva (19)
    2017-12-07 21:32:42

    De, ki a Fitty Fene tudná neked megmondani, hogy neked mi éri meg!


    Senkit nem is érdekel.Kicsit elcsacsognak/csámcsognak rajta.Ennyit.


     


    Amúgy több ilyen topikot is nyitottál már erről, nemde?


    Lenne e valamilyen más témád, ami  tényleg érdekes?

    előzmény:
    megcsalva (19)
    2017-12-07  21:32
  4. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 7. 21:4723.

    Ezt megis honnan tudja egy kivulallo, aki egy huszadik senki az eletetekben es csak a te szemszogedbol ismer egy sablonos megcsalos sztorit nagyvonalakban?

    előzmény:
    megcsalva (19)
    2017-12-07  21:32
  5. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. december 7. 21:4422.

    Leírtam, hogy mit akarok kezdeni. Én szeretem a feleségem és vissza szeretném kapni. Kérdés hogy lehet-e? Van-e értelme, vgy egy olyan busz után futok ami már nem áll meg az én megállómban? 

    idézet:
    megcsalva (19)
    2017-12-07 21:32:42

    21+


    hinni


    ha én csak azt érzem, hogy nem tudok hinni valakinek


    csak érzem és még át se baszott bizonyítottan


    akkor is soha többet nem beszélek vele


    mert nem játszom görényen, hogy ok minden, de közben meg tudom, hogy nincs bizodalmam


     

    előzmény:
    megcsalva (19)
    2017-12-07  21:32
  6. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. december 7. 21:4021.

    Leírtam, hogy mit akarok kezdeni. Én szeretem a feleségem és vissza szeretném kapni. Kérdés hogy lehet-e? Van-e értelme, vgy egy olyan busz után futok ami már nem áll meg az én megállómban? 

    idézet:
    megcsalva (19)
    2017-12-07 21:32:42

    ezt előre nem lehet tudni


    de valszeg baromságot fogsz csinálni, mivel emócin állsz az esethez


    és többet tuti, hogy egy szavában sem fogsz hinni


     

    előzmény:
    megcsalva (19)
    2017-12-07  21:32
  7. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. december 7. 21:3520.

    nem kevés vastag faszi asszonya kefélget, kefélgetett és kefélgetni fog csórókkal, surmókkal satöbbi


    nem azt jelenti, hogy el akar szakadni a pénzeszsáktól


    csak kondizni jár a pináját kondiztatja


    az okos nem bukik le az ostoba igen, de ugye magáról egyik se gondolja, hogy ostoba


    ha borul a bili, akkor is sokkal többel megy el, mint amit a sajáteszéből megtudott volna keresni. és ugye 28-30 évig is sokkal jobban élt a másik eszéből, mint amire maga képes lett volna


    szóval ezért nem kell 1 nőt se ellátni jó élettel

    előzmény:
    megcsalva (17)
    2017-12-07  21:16
  8. 2017. december 7. 21:3219.

    Leírtam, hogy mit akarok kezdeni. Én szeretem a feleségem és vissza szeretném kapni. Kérdés hogy lehet-e? Van-e értelme, vgy egy olyan busz után futok ami már nem áll meg az én megállómban? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (18)
    2017-12-07  21:29
  9. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 7. 21:2918.

    Ez mind oke, de egyelore nem ez a lenyeg, hanem az, hogy eljusson a tudatodig, hogy epp megcsalas aldozata vagy es hogy mit akarsz ezzel kezdeni. Tok mindegy, hogy kockahasu rasszista luzerrel vagy David Beckhammal csalnak meg. Bejott a kepbe egy masik him, aki a nostenyednek kell es kesz, egyelore legalabbis.

    előzmény:
    megcsalva (17)
    2017-12-07  21:16
  10. 2017. december 7. 21:1617.

    "ja és nagyon tévúton jársz ha azt képzeled, hogy a vastagabb buxád itt számít"


    Nyilván nem számít ha van pénz, de az számít ha nincs ;) Persze most még itt vagyok mint balek, de ha nem leszek elapad a pénzforrás is, legalábbis csökken, mert a pénzt meg kell tudni teremteni és a feleségem nincs a birtokában ennek a tudásnak.


    Persze egy darabig a felhalmozott vagyonból ellennének, de az 2-3 év, jó esetben 5 év és azt azért a feleségem is látja hogy a srác anyagilag nulla, a feleségem pedig megszokta hogy havonta 10 minimálbért költhetünk magunkra.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (16)
    2017-12-07  21:05
  11. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. december 7. 21:0516.

    "Valami hiányzik a kapcsolatotokból, amit a "másiknál" megkap. "


    Igen lehet, de hogyan tudom kideríteni, hogy mi az? Mi lehet az oka a megcsalásnak, mert látszólag nincs eltávolodva tőlem. 


    Amiben többet tud az másik fel az a "kidolgozott" test, (na nem sixpack, de izmosabb mint én) már amennyire az lehet egy 52 éves pasi. Én nem vagyok sportos, de nem rossz a BMI-m 182/69kg ráadásul régóta mennék kondizni, de idáig mindig megúsztam. Most kb 3-4 hete már mondtam a feleségemnek hogy menjünk együtt kondizni, mert Ö kondizott, de kb fél éve nem viszont igénye lenne rá, bár valahogy kikerüli a témát viszont hiteget hogy "jó menjünk"


    Ez elég lehet egy nőnek? Mert anyagilag a srác nulla, ráadásul egy fajgyűlölő náci nézeteket valló, mindenhonnan kiutált loser. Az akinek 52 éves korára gond megtankolni a 20 éves Astráját. Amikor a feleségem szóba hozza az ürgét akkor mindig lekezelően beszél róla.

    idézet:
    megcsalva (12)
    2017-12-07 20:49:36

    ja és nagyon tévúton jársz ha azt képzeled, hogy a vastagabb buxád itt számít


    a buxád a fiatal csajok felszedésénél nyomna a latba a megromlott külsődet kompenzálva


     

    előzmény:
    megcsalva (12)
    2017-12-07  20:49
  12. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. december 7. 21:0215.

    az egy másik fasz


    nem a tied amit már régen megunk


    és a 3. meg a 4. meg az 5. ........... új faszok lesznek az érdekesek


    nincs ebben semmi extra story


    de mááá ugye véncsaj, így nem sokáig fogják mások dugogatni


    totyimamának marad neked


     

    előzmény:
    megcsalva (12)
    2017-12-07  20:49
  13. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 7. 21:0014.

    "Valami hiányzik a kapcsolatotokból, amit a "másiknál" megkap. "


    Igen lehet, de hogyan tudom kideríteni, hogy mi az? Mi lehet az oka a megcsalásnak, mert látszólag nincs eltávolodva tőlem. 


    Amiben többet tud az másik fel az a "kidolgozott" test, (na nem sixpack, de izmosabb mint én) már amennyire az lehet egy 52 éves pasi. Én nem vagyok sportos, de nem rossz a BMI-m 182/69kg ráadásul régóta mennék kondizni, de idáig mindig megúsztam. Most kb 3-4 hete már mondtam a feleségemnek hogy menjünk együtt kondizni, mert Ö kondizott, de kb fél éve nem viszont igénye lenne rá, bár valahogy kikerüli a témát viszont hiteget hogy "jó menjünk"


    Ez elég lehet egy nőnek? Mert anyagilag a srác nulla, ráadásul egy fajgyűlölő náci nézeteket valló, mindenhonnan kiutált loser. Az akinek 52 éves korára gond megtankolni a 20 éves Astráját. Amikor a feleségem szóba hozza az ürgét akkor mindig lekezelően beszél róla.

    idézet:
    megcsalva (11)
    2017-12-07 20:49:32

    Az a rossz hirem van, hogy te sem poziciodnal, sem erzelmi allapotodnal fogva nem vagy alkalmas a vetelytarsad targyilagos megitelesere. (Pont ugyanaz, mint ahogy a masik no kivetel nelkul mindig ronda, buta ringyo....) Tok mindegy, milyen, a felesegednek valami miatt megiscsak jo, ha mas miatt nem, hat azert, mert MAS, mint a 28 eve megszokott. Igen, ez eleg lehet egy nonek, feltehetoleg atmenetileg, de eleg lehet. Mondjuk mert amit te luzersegnek latsz, asszon'ka szamara  ferfias osero.


    Ha ugy dontottel, eloallsz azzal, hogy tudod, mi a szitu, vard ki a megfeleo pszichologiai pillanatot es kezdj bele. Lehetoleg nyugisan, indulatok nelkul. Aztan majd onallo eletre kel a parbeszed es megy a maga utjan.

    előzmény:
    megcsalva (11)
    2017-12-07  20:49
  14. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. december 7. 20:5213.

    "Donts karaktered, vermersekleted szerint, ebben nem lehet okosnak lenni kivulallokent."


    Dehogynem, ez például már egy konstruktív hozzászólás volt.


    A kérdés az, hogy hogyan kezdjem el és mikor? Most, január 1.én?


    Mit mondjak? Megadjam a lehetőséget, hogy beszéljen arról hogy mi nem tetszik a kapcsolatunkban? Miért van benne egy harmadik? Leüljek, töltsek neki egy pohár pezsgőt és mondjam meg neki hogy beszéljünk komolyan vagy hogy?

    idézet:
    megcsalva (8)
    2017-12-07 20:37:59

     vermersekleted szerint


    ez is szar duma


    a bunkó az bunkón fog reagálni a civilizált meg elegánsan


     

    előzmény:
    megcsalva (8)
    2017-12-07  20:37
  15. 2017. december 7. 20:4912.

    "Valami hiányzik a kapcsolatotokból, amit a "másiknál" megkap. "


    Igen lehet, de hogyan tudom kideríteni, hogy mi az? Mi lehet az oka a megcsalásnak, mert látszólag nincs eltávolodva tőlem. 


    Amiben többet tud az másik fel az a "kidolgozott" test, (na nem sixpack, de izmosabb mint én) már amennyire az lehet egy 52 éves pasi. Én nem vagyok sportos, de nem rossz a BMI-m 182/69kg ráadásul régóta mennék kondizni, de idáig mindig megúsztam. Most kb 3-4 hete már mondtam a feleségemnek hogy menjünk együtt kondizni, mert Ö kondizott, de kb fél éve nem viszont igénye lenne rá, bár valahogy kikerüli a témát viszont hiteget hogy "jó menjünk"


    Ez elég lehet egy nőnek? Mert anyagilag a srác nulla, ráadásul egy fajgyűlölő náci nézeteket valló, mindenhonnan kiutált loser. Az akinek 52 éves korára gond megtankolni a 20 éves Astráját. Amikor a feleségem szóba hozza az ürgét akkor mindig lekezelően beszél róla.

    előzmény:
    castaneasativa46 (7)
    2017-12-07  20:34
  16. 2017. december 7. 20:4911.

    "Valami hiányzik a kapcsolatotokból, amit a "másiknál" megkap. "


    Igen lehet, de hogyan tudom kideríteni, hogy mi az? Mi lehet az oka a megcsalásnak, mert látszólag nincs eltávolodva tőlem. 


    Amiben többet tud az másik fel az a "kidolgozott" test, (na nem sixpack, de izmosabb mint én) már amennyire az lehet egy 52 éves pasi. Én nem vagyok sportos, de nem rossz a BMI-m 182/69kg ráadásul régóta mennék kondizni, de idáig mindig megúsztam. Most kb 3-4 hete már mondtam a feleségemnek hogy menjünk együtt kondizni, mert Ö kondizott, de kb fél éve nem viszont igénye lenne rá, bár valahogy kikerüli a témát viszont hiteget hogy "jó menjünk"


    Ez elég lehet egy nőnek? Mert anyagilag a srác nulla, ráadásul egy fajgyűlölő náci nézeteket valló, mindenhonnan kiutált loser. Az akinek 52 éves korára gond megtankolni a 20 éves Astráját. Amikor a feleségem szóba hozza az ürgét akkor mindig lekezelően beszél róla.

    előzmény:
    castaneasativa46 (7)
    2017-12-07  20:34
  17. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. december 7. 20:4710.

    Nincs mese, utána kell járni a dolognak. A megcsalás - amint előttem is jelezték - nem ok, hanem következmény. Valami hiányzik a kapcsolatotokból, amit a "másiknál" megkap. Nálad jó élete van, külföldi nyaralások, kocsi, stb, a "másiknál" talán... na, ezt kell minél előbb kideríteni. Egy szépen feldíszitett vacsoraasztalnál, vagy más alkalomkor. Nem erőszakosan, de határozottan /Más választásod egyébként nemigen van: a növekvő feszültség erre előbb-utóbb rákényszerít./


    Nagy baj akkor van, ha tagad a párod. Akkor bizony mérlegelni kell, mi a teendő...


    Ha kiderül, hogy hol szorít a cipő, talán lehet segíteni. /Persze a pakliban az is benne van, hogy akkor sem, mert az asszonyka bizonyára sokmindent megpróbált, mielőtt erre a lépésre szánta el magát.../


    Létezik pszichiáter, párterapeuta stb. /És persze hozzáértő szakember.../

    idézet:
    castaneasativa46 (7)
    2017-12-07 20:34:57

    Valami hiányzik a kapcsolatotokból, amit a "másiknál" megkap. 


    ezek milyen szar paneldumák


    milyen fasza lehet 30 évig 1 fasz, egy pina, naponta szalonnástojás, minden este májkrémes kenyér


    természete az embernek, hogy szexelni is változatosan szeret, hol ezzel, hol azzal


    hülye erőltetett papok törvénye csak a monogámia


    persze az igét hirdetők közben meg sorban basszák a nyálból a nőket, jó esetben csak a nőket


    mert a gyerekeket is nagyon szeretik baszogatni


     

    előzmény:
    castaneasativa46 (7)
    2017-12-07  20:34
  18. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. december 7. 20:389.

    Szívesen ápolgatom és mint az ábra mutatja más is és jelentkezőkből nincs hiány ;) DE nem ez volt a kérdés.

    idézet:
    megcsalva (5)
    2017-12-07 20:20:47

    Szóval a kérdésem hogyan tovább, ha folytatni szeretném vele? Várjak hátha elmúlik? Borítsam a bilit? MIT  TEGYEK? Felőröl a bizonytalanság.


    erre válszoltam


    baszasd mással, de rád házimelózzon


    és ne a te pénzed menjen a pasizására


     

    előzmény:
    megcsalva (5)
    2017-12-07  20:20
  19. 2017. december 7. 20:378.

    "Donts karaktered, vermersekleted szerint, ebben nem lehet okosnak lenni kivulallokent."


    Dehogynem, ez például már egy konstruktív hozzászólás volt.


    A kérdés az, hogy hogyan kezdjem el és mikor? Most, január 1.én?


    Mit mondjak? Megadjam a lehetőséget, hogy beszéljen arról hogy mi nem tetszik a kapcsolatunkban? Miért van benne egy harmadik? Leüljek, töltsek neki egy pohár pezsgőt és mondjam meg neki hogy beszéljünk komolyan vagy hogy?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_569017 (6)
    2017-12-07  20:28
  20. 2017. december 7. 20:347.

    Nincs mese, utána kell járni a dolognak. A megcsalás - amint előttem is jelezték - nem ok, hanem következmény. Valami hiányzik a kapcsolatotokból, amit a "másiknál" megkap. Nálad jó élete van, külföldi nyaralások, kocsi, stb, a "másiknál" talán... na, ezt kell minél előbb kideríteni. Egy szépen feldíszitett vacsoraasztalnál, vagy más alkalomkor. Nem erőszakosan, de határozottan /Más választásod egyébként nemigen van: a növekvő feszültség erre előbb-utóbb rákényszerít./


    Nagy baj akkor van, ha tagad a párod. Akkor bizony mérlegelni kell, mi a teendő...


    Ha kiderül, hogy hol szorít a cipő, talán lehet segíteni. /Persze a pakliban az is benne van, hogy akkor sem, mert az asszonyka bizonyára sokmindent megpróbált, mielőtt erre a lépésre szánta el magát.../


    Létezik pszichiáter, párterapeuta stb. /És persze hozzáértő szakember.../

  21. Torolt_felhasznalo_151823
    Torolt_felhasznalo_151823
    2017. december 7. 20:286.

    Kivulallokent ez egyszerubb, mint neked, aki nyakig benne vagy erzelmileg. A kovetkezo lehetosegeid vannak.


     


    1. Elmondod a nejednek pont azt es igy, amit leirtal. Ez vagy szetvet benneteket, vagy a  belenyilllo fajdalom utan elindit egy oszinte parbeszedetAmi minden lesz, csak konnyu nem, elohozhatja 28 ev elhallgatott serelmeit. vagy elvaltok, vagy kiderul, hogy asszony csak kalandot keresett-talalt.


    2. Nem mondod el neki es orlodsz tovabb. Ez a struccpolitika hamis nyugalmat hoz a mindennapokban, viszont jol bele lehet  betegedni hosszu tavon. 


    Csak te tudod eldonteni, mit lepsz. 3. lehetosegkent te is keresel egy konnyed kalandot es megmondod, te meg csutortokonkent fogsz frissen borotvalva, illatosan szaunazni. jarni. Azaz jatszmazni kezdesz.


    Donts karaktered, vermersekleted szerint, ebben nem lehet okosnak lenni kivulallokent.


     

  22. 2017. december 7. 20:205.

    Szívesen ápolgatom és mint az ábra mutatja más is és jelentkezőkből nincs hiány ;) DE nem ez volt a kérdés.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_397210 (3)
    2017-12-07  20:15
  23. 2017. december 7. 20:184.

    "Ugyanebbe a kategóriába esik az is, ha valaki suttyomban  birizgálja a másik telefonját."


    Ok/Okozat, előtte eszembe sem jutott birizgálni, de amikor benyögte hogy "közöd" akkor azért kíváncsi lettem.


    "Beszélj vele.Így vagy úgy, oly mindegy."


    Kösz, de a ti véleményetekre van szükségem. Azt beláthatod, hogy ez így nem egy vélemény :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (2)
    2017-12-07  20:08
  24. Torolt_felhasznalo_397210
    Torolt_felhasznalo_397210
    2017. december 7. 20:153.

    örvendezz, hogy a nyanyát nem neked kell leápolgatni


    hátébé dolgokat csinálja meg, utána mehet

  25. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2017. december 7. 20:082.

    Újfent megbizonyosodhattunk arról, hogy milyen veszélyes üzem a mélygarázs, a szauna és a hegytetős kirándulás.


    Ugyanebbe a kategóriába esik az is, ha valaki suttyomban  birizgálja a másik telefonját.


     


    Ami a belengetett szanuna újrázást illeti, ha ez jótékony hatással van a menyecske egészségére, akkor egy idő után átkerülhet ez a tevékenység egy másik kategóriába.Bár, lehet hogy a többi tevékenységet is át kell értékelni egy idő után..........


    Lássuk csak, mit is lehetne tenni: leginkább te ismered a feleséged.28 év alatt csak csak kiszimatoltad hogy mégis mi az amivel el lehetne tántorítani őt a veszélyes vizekről.


    Beszélj vele.Így vagy úgy, oly mindegy.

Címlap

top