Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lombikos kismamák,anyuká k

Torolt_felhasznalo_269448
Torolt_felhasznalo_269448
Létrehozva: 2004. december 6. 13:10
Egykor a Lombik-baby program topik aktív résztvevőjeként nagyon sokat jelentett számomra, hogy próbálkozásaimat, örömeimet, bánatomat megoszthattam a sorstársaimmal. Aztán a program sikerült, kismama, majd anya lettem és a régi lombikos kismamákkal, anyukákkal elveszítettem a kapcsolatot.

Szeretném, ha mindazok, akik "kinőttek" valamelyik lombikos topikból - hiszen elérték álmukat - itt ismét összegyűlnénk, kicserélni az új helyzetből adódó tapasztalatokat, vagy egyszerűen csak azért, hogy ne csak a bánatban, hanem az örömben is együtt legyünk.

A topik természetesen nem zártlörű, jöjjenek bátran azok is, akik eddig nem fórumoztak, de tudják, mit jelent sokat küzdeni egy kisbabáért!

Üdv mindenkinek: Zsuzska
  1. 2004. december 6. 16:2426.
    Sziasztok Lányok!

    Én is itt vagyok és igazán örülök ennek a topicnak!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2004. december 6. 15:2725.
    Na, ezt meg elolvastam. . . Teo: akkor mi majdnem egyidösek vagyunk! :-) Nem is tudtam.
    Na, tenyleg megyek - ünnepi vacsit kell föznöm ma estere :-) Jok legyetek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_564487 (24)
     
  3. Torolt_felhasznalo_564487
    Torolt_felhasznalo_564487
    2004. december 6. 15:2024.
    Bedoce!
    Hat tenyleg gyakori az ikerelhalas!! De legalabb a vigaszteso tovabbel!!

    Benoket aprilisra varjuk.

    Te dolgozol meg?

    Teo 21+3
    előzmény:
    Bedoce1 (9)
     
  4. Torolt_felhasznalo_564487
    Torolt_felhasznalo_564487
    2004. december 6. 15:1723.
    Edesek a gyerkoceid. Milyen nagy lanyod van!!!!
    előzmény:
    Babettke (7)
     
  5. 2004. december 6. 15:1322.
    Nekem is mennem kell Lanyok, de jo volt olvasni, hogy mindenki jol van!! Majd jövök holnap!! Puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. december 6. 15:1021.
    Hu, nem tudom követni ezt a tempót!
    Nekem még nincs bem oldalam, de majd igyekszem elkészíteni. Molnárka, nagyon szép menyasszony voltál!
    Amúgy én elvileg március 8. -ra várom a lányom, de ha a bátyóból indulok ki (aki problémás terhesség után nagyon könnyen és gyorsan született), akkor már február közepén megérkezhet.
    Most el kell mennem, de majd este még benézek.

    Üdv MIndenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. december 6. 15:1020.
    Hu, nem tudom követni ezt a tempót!
    Nekem még nincs bem oldalam, de majd igyekszem elkészíteni. Molnárka, nagyon szép menyasszony voltál!
    Amúgy én elvileg március 8. -ra várom a lányom, de ha a bátyóból indulok ki (aki problémás terhesség után nagyon könnyen és gyorsan született), akkor már február közepén megérkezhet.
    Most el kell mennem, de majd este még benézek.

    Üdv MIndenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2004. december 6. 15:0819.
    Mennem kell, ébredezik a babám, és követeli az uzsit:)
    Sziasztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2004. december 6. 15:0418.
    Ja: es nemetorszagban elek - itt jartunk egy nagyon rendes magyar dokihoz aki azota csaladi jobarat lett - meg most is visszamegyek Hozza rendszeresen - nagyon lelkiismeretes, kedves. Nemreg született meg a 3. fia lombikkal Nekik is :-))
    előzmény:
    Babettke (16)
     
  10. 2004. december 6. 15:0317.
    Akkor tenyleg gyakori a verezgetes - mondjuk en nagggyon vereztem :-(.
    En aprilis 25re vagyok kiirva - meg van idöm :-)
    Jelszo: erika
    előzmény:
    Babettke (16)
     
  11. 2004. december 6. 15:0116.
    Bedoce köszi , aranyos vagy. :)

    Molnárka
    Én is vérezgettem a 6-8 hét között.

    Ki melyik meddőségibe járt?
    Én Kaáli Dr. Krizsa.

    Zsuzska
    Milyen betegség????
    Van elég tejcsi a 2 babácskának?
    Nekem idáig van, de nagyon változó van, hogy majd szét durranok, és van, hogy alig van 100 a két ciciben.
    előzmény:
    Bedoce1 (14)
     
  12. 2004. december 6. 14:5515.
    Zsuzska
    Gyönyörűek a kisfiaid:))
    Én is császárral szültem.
    CTG-re mentem, ami rossz lett, teljesen elment a szívhang, azonnal bentfogtak uh, magzatvíz vizsgálat, stb.
    Szépen elszivárgott a vizem, amit sajnos nem vettem észre, és 4-szer rá volt tekeredve a nyakára a köldökzsinor.
    A dokik szerint nagy szerencsém volt, hogy éppen a CTG közben derült ki a baj.
    Még aznap 3-kor megcsászároztak, de szerencsére teljesen egészéges a kismanóm.

    Elkérhetném a többiektől a bem jelszavakat?????

    Kismamák ki mikorra várja a babucit??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269448 (11)
     
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. december 6. 14:5414.
    Mire megírtam az elözö hozzászólásomat, azalatt még 5 új érkezett! Jó, hogy ilyen sokan vagyunk, akinek teljesült az álma! Molnárka Neked is gratulálok a kislányodhoz! (Ritkaság ennyi fiú között) és Babettke, megnéztem kis Balázst! nagyon szép kisbaba!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_269448
    Torolt_felhasznalo_269448
    2004. december 6. 14:5213.
    Bedoce, miazhogy befogadunk!
    Annyira meghatódom mindig, mikor valaki - ismeretlenül - azt írja, hogy végigkövette a terhességem. Köszi szépen.

    A terhességemnek vannak olyan részletei, amiket még nem mondtam el senkinek és csak most kezdek rájönni, mi is történt valójában az utolsó hetekben. Szóval a 36. héten születtek, de már a 34. héten meg akartak császározni, mert a dokik nagyon megijedtek. Akkor nem mondtak semmit, mi a baj, csak azt láttam, hogy mindenki nagyon bepánikolt.
    Így utólag kiderült, olyan betegség-gyanús voltam, ami miatt potenciális életveszélyben voltunk mindhárman. De erről majd később írok
    előzmény:
    Bedoce1 (9)
     
  15. 2004. december 6. 14:5112.
    Zsuzska, nagyon jo ötlet volt a topic! :-)

    Mi jol vagyunk. Mostmar. . . . A 8. heten korhazi tartozkodas verzes miatt, de allitolag a lombikososknal ez elegge gyakori sajna. En azert jol megijedtem. . . Azota minden OK - elözö heten voltunk genetikai vizsgalaton es ott is minden OK. Igyhat most elegge vidaman varjuk a Karacsonyt. Anyukam jön hozzank latogatoba :-).

    Bedoce: persze, jer közenk - miert ne? Örülünk minden elmenynek, törtenetnek :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269448 (11)
     
  16. Torolt_felhasznalo_269448
    Torolt_felhasznalo_269448
    2004. december 6. 14:4611.
    Jaj, de jó, jaj, de jó, nem győzök örülni Nektek, csajok!
    Babettke, akkor a babáink közt két hét van. Vidám fiad lehet. Nálunk Peti sokat mosolyog (ha éppen nem visít), Fercsi pedig komoly úriember. . .

    Molnarka, mizújs ott a messzi távolban?

    Meséljetek, lányok! Bár szerintem úgyis beindul majd. . .

    Teo, nekem csaszi volt, mert Peti haránt feküdt, nem tudtam volna megszülni. Nem volt vészes a műtét. De már csaszi előtti nap elkezdett iszonyúan fájni a derekam, csípőm. Ez folytatódott műtét után is, annyira, hogy nem tudtam az ágyra felmászni, fekve megfordulni, felkelni, sőt menni sem. Ez tartott két és fél hétig, annyira el voltam keseredve, azt hittem, sose gyógyulok meg. Ja. és így kellett ellátni a babákat. Valszeg Fercsi elnyomta a csípőmet, mert rossz helyen feküdt.
    Egy vidéki megyei kórházban szültem, hat hétig voltam bent.

    Babettke, Neked csaszi volt?

    Kismamik, hogy viselitek az állapototokat?
    előzmény:
    Babettke (7)
     
  17. 2004. december 6. 14:4510.
    Csodas nalatok is a baba! Es a 4D-n milyen jol latszik mar a 17. heten! Nem gondoltam volna :-)
    előzmény:
    Babettke (7)
     
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2004. december 6. 14:459.
    Sziasztok! Én is szívesen irogatnék néha ide, ha befogadtok. Egyszer-kétszer írtam anno még a lomikobébis topikra is, de nem sikerült aktív résztvevövé válnom. Röviden rólam: a kisfiam 2 éves múlt augusztusban, és most a 7. hónapban vagyok a hugicával, ö is ikernek indult, de a 9. héten a másik baba meggondolta magát.
    Zsuzska a Te történetedet végig követtem. Gratulálok, nagyon édesek az ikrek!!
    Teo, te mikorra várod Benökét?

    Bedöce
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269448 (1)
     
  19. 2004. december 6. 14:428.
    Tünderiek a picurok!!!!!!!!! Annyira jo nezegetni az ilyen csöpp babakat! Hatalmas gratula!! Hany hetre születtek? Ki tudtad hordani Öket a "teljes idöre". En egy picit feltem az ikerterhessegtöl, de azert nagyon szerettem volna! Most viszont nagyon boldogok vagyunk ezzel az egyetlen kis pocilakonkal is - Hannacska ma pont felidöben betöltötte a 20. hetet :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269448 (3)
     
  20. 2004. december 6. 14:397.
    Sziasztok:)

    Előszőr is gratulálok minden kismamának, anyukának!!!

    Zsuzska ez nagyon jó ötlet volt:)
    Én is szívesen beszélgetek a "sorstársaimmal".
    A lombikos fórumra már nem írogatok, nem akarom, hogy rosszúl essen azoknak akiknek még nem sikerült, hogy áradozok a kisbabámról.

    Az én Balázskám október 15-én született.
    Nagyon édes fiúcska, már kezd gőgicsélni, vigyorog.
    Vannak képek a bemoldalamon róla, és a kislányomról.
    jelszó: zsuzsa
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. december 6. 14:386.
    En is, en is, en is itt vagyok :-)))). Szia Minden kismaminak! Eljen a topik! Hogy vagytok?????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_564487
    Torolt_felhasznalo_564487
    2004. december 6. 13:455.
    Az durva, hogy meg a 20. heten is elhalhat az ikermagzat!!

    Nekem is nagy trauma volt, annyira szerettem volna ikreket!!!
    Jovo heten megyunk 4D-re a Praxisba. Akkor lesz tuti a neme is. Mi mar a kezdetek ota Benokenek hivjuk (Benokek voltak), ugyhogy a 2. neve biztos Benedek lesz!!!
    Csaszival szultel? Hol, ha szabad kerdeznem!?
    Sajna nekem meg nincs fix dokim. . . (valogatos vagyok)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269448 (3)
     
  23. Torolt_felhasznalo_564487
    Torolt_felhasznalo_564487
    2004. december 6. 13:394.
    Na megneztem am a bem. oldalad es tenyleg jol emlekeztem. Hatalmas gratula!! Edesek a picik!!!!! Mekkorak most?
    A harmadik babo elment vagy redukcio?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269448 (1)
     
  24. Torolt_felhasznalo_269448
    Torolt_felhasznalo_269448
    2004. december 6. 13:383.
    Igen, van két kéthónapos fiam. Én meg hármasikreket vártam, de a 20. hét környékén a 3. sajnos elhalt.
    A fiúk már nagy betyárok, olyan jó látni, hogy napról-napra mennyit fejlődnek. Majd meglátod Te is. . . :))))
    Mi lesz a fiú neve?

    Tényleg jó lenne, ha a régiek idetévednének és tudnánk egymás dolgairól továbbra is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_564487 (2)
     
  25. Torolt_felhasznalo_564487
    Torolt_felhasznalo_564487
    2004. december 6. 13:332.
    Szia Zsuzska!

    Nagyon orulnek, ha tenyleg beindulna ez a topic!!! JO OTLET!!
    Tyuuu, de elment az ido, neked mar megvannak a babok (ha jol emlekszem ikreid vannak. . )???

    Nekem sajnos elhalt az egyik magzat a 11. het kornyeken, de a masik (valoszinu fiucska) koszoni jol van es jokat rugdal!!

    Veletek mi ujsag?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_269448 (1)
     

Címlap

top