Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Keresem MALOTA főhősét

Torolt_felhasznalo_257278
Torolt_felhasznalo_257278
Létrehozva: 2005. június 2. 23:57
Szia!

Bocsánat ha levelemmel zavarlak, de nagyon fontos, hogy megtaláljak valakit, és meglehet, hogy éppen te vagy az, vagy egyik ismerősöd!

Keresek egy lányt, akiről Malota László, akit a magyar Paulo Coelhonak is tartanak, a SZÉGYENÉRZET című könyvében ír!

Elkeseredetten keresem azt a lányt, és ezért akinek csak tudom elküldöm ezt a levelet.
Vannak akik gúnyolódnak ezen a levélen és vannak, akik rosszindulattal vannak felőlem.
Nem baj, minden pofon és kudarc megerősít!
De vannak olyanok akik megpróbálnak segíteni:))

Sokak számára nevetségesen hangzik, de beleszerettem ebbe a lányba, aki létező ember!
Könnyen lehet, hogy te vagy az.
Kérlek ha így van akkor válaszolj nekem.
Sokan azt mondják kicsi az esély rá, hogy megtalálom, de én hiszek abban, hogy kitartással minden elérhető!!!
Hiszek a szerelem mindent elsöprő mivoltában, és nem adom fel amíg meg nem találom Őt!

Nagyon hálás lennék és addig is szeretettel üdvözöllek:

István

Elérhetőségem, ahová a leveleket várom: amideo@freemail. hu
  1. Torolt_felhasznalo_831685
    Torolt_felhasznalo_831685
    2005. június 3. 08:3926.
    lassan egy annotáció is megjelenik ezen a topicon, ha így haladunk. . . ügyes, de nem leleplezhetetlen
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. június 3. 08:3725.
    Tételezzük fel, hogy nem reklám. . . Ne haragudj MyLove, de hány éves vagy? Mert szerintem az, hogy valaki egy könyv főhősébe szerelmes, kiskamaszként normális, de a stílusod nem azt a korosztályt tükrözi. Miért nem foglalkozol a körülötted élő hús-vér nőkkel??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257278 (1)
     
  3. 2005. június 3. 07:2124.
    Hogy mi a logikus azt inkabb hagyjuk. En tovabbra is azt gondolom ez igen hulye, agyament reklam lenne. En peldaul ennek hatasara biztos hogy nem fogom elolvasni a konyvet! Nem keltette fel az erdelkodesem.

    Arra pedig valaszolt hogy miert a kulfoldi iro nevevel illeti Malotat. Az illeto lanynak Coelho a kedvenc iroja es remenykedett benne hogy igy felfigyel a topikra, ha esetleg 'erre jar'.
    előzmény:
    saschamora (23)
     
  4. 2005. június 3. 04:4923.
    alabecsulod a reklam hatekonysagat!:-)PP

    es az nem hulyeseg, hogy egy divatos iro nevevel femjelezve keres valakit? valakit, aki akar letezhet is, de akit az iroi fantazia- ha mar van nekije' olyanja'-egeszen biztosan atalakitott?
    de persze olyan, de olyan romantikus az egesz! itt van ez a sima modoru jofiu, aki beleszeret egy irodalmi alkotasba -ez a kifejezest csupan megelolegeztem- es tuzon-vizen at elviseli a lehulyezo kritikat, szepen valaszol azoknak is, akik hazugnak tartjak, szoval illedelmes urigyerek. haja lobog a szelben! a nok alma!. -))

    annyira keresi a lanyt, hogy egy ujabb topicot nyitott, ahol elolvashatjuk a iro eletutjat. . .
    ez is biztosan azt szolgalja, hogy minel hamarabb ratalajon a lanyra!
    tok' logikus! hehehe!:-)
    előzmény:
    Miett11 (22)
     
  5. 2005. június 3. 04:2722.

    Jajistenem, persze hogy elojott a levele, mert abban is benne van a 'Malota' szo!!! :)) Tudod a keresok igy mukodnek! :) A konyvpiac honlapjara is feltette gondolom a levelet ha ez a rogeszmeje hogy meg akarja talalni azt a not!

    En most nem vedem, de kicsit hulyeseg lenne igy reklamot csinalni a konyvnek, ha belegondolsz. Ezer mas mod van ra, es egyebkent is egy igen nepszeru irorol van szo.
    előzmény:
    saschamora (21)
     
  6. 2005. június 3. 04:1321.
    csusztatsz!:)) es nagyon rutintalanul muveled ezt a csunya tevekenyseget!:-))
    nem valaszoltal!. -)
    ugyanis nem azt kerdeztem, hogy a media mit tart Malota urrol, hanem azt, hogy a lany megtalalasahoz mi szukseg volt/van Coelho nevet is odapottyinteni?
    na?

    hja! es utaneztem Malota urnak! a keresobe beirtam a nevet, es kepzeld! tobbek kozott elojott a mar az nlc. re is ezerszer bemasolt uzeneted, eppen a konyvpiac honlapjan is!:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257278 (12)
     
  7. 2005. június 3. 04:0620.
    Oh most esett le ki is ez az iro, hogy a masik topicodon irtal a konyveirol :). Az elso konyvet olvastam, amelyben kispap korarol irt. . .

    Szoval, igy meg inkabb azt mondom vedd fel vele a kapcsolatot, nem hiszem hogy O egy olyan hogy is mondjam "magatol-elszallt-sztar-iro" hogy ne alljon szoba veled, es ne segitsen ha tud.

    Ugyhogy hajra! Majd szamolj be a fejlemenyekrol jo?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257278 (18)
     
  8. 2005. június 3. 03:3519.
    Szia! Ha tenyleg meg akarod talalni, nem lenne erdemes felvenni valahogy a kapcsolatot az iroval? (valaki mas is javasolta mar ezt)
    1. O tutira ismeri a lanyt
    2. Meg mindig konnyebb felvenni Malotaval a kapcsolatot, mint megtalalni a lanyt (tu a szenakazalban).

    Kivanom hogy megtalald (ha tenyleg letezik es valosagos szemelyrol irt Malota), es kivanom hogy ne csalodj benne mert bizony az ugy van, hogy az iro formalja a karaktert, beladja a szavakat a szajaba, o iranyitja tetteit stb. . . Nem hinnem hogy emlekszik pl. minden szavara a lanynak es ugy adja vissza. . . de ez csak az en velemenyem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_257278
    Torolt_felhasznalo_257278
    2005. június 3. 03:2018.
    miért zavar téged, hogy beírom máshová?
    miért nem érted meg, hogy nem tudom melyik forumokba szokott irni a lány.
    Lehet, hogy én itt keresem, ő pedig egy másikban van.
    hid el elég munka bemásolgatni, és ide is oda is válaszolgatni.
    Kérlek adj tanácsot:

    te hogyan csinálnád?
    előzmény:
    snebaj (15)
     
  10. Torolt_felhasznalo_257278
    Torolt_felhasznalo_257278
    2005. június 3. 03:1717.
    akkor ki leszek, aztán úgyis visszajövök!! Mert meg akarom találni!!!!
    És nem adom fel, egy moderátor kedvéért sem!!!!!!
    előzmény:
    snebaj (15)
     
  11. Torolt_felhasznalo_520843
    Torolt_felhasznalo_520843
    2005. június 3. 03:1316.
    miért nem látom, mire irok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257278 (13)
     
  12. 2005. június 3. 03:1315.
    Most mar van 2 topicod is, igy ne masolgasd mar be mindenhova az irasodat, mert hamar ki leszel moderalva!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_257278
    Torolt_felhasznalo_257278
    2005. június 3. 03:0914.
    persze nem Coleho, hanem Coelho.
    bocsánat Paul.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_257278
    Torolt_felhasznalo_257278
    2005. június 3. 03:0613.
    nyitottam egy új topicot:

    Azoknak akik bántanak címmel.

    Oda is irhatnak mindazok akik gunyolnak, és akik csak rosszat feltételeznek rólam!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_257278
    Torolt_felhasznalo_257278
    2005. június 3. 02:5412.
    nem kértelek, hogy megvedd a könyvet. Ha olvastad a tizenegy percet a Colehotol akkor tudnád, hogy miért van ez. Malota könyvében az éjszakai életről ír, és nem én hasonlitom a Colehohoz hanem a média, az ujságok stb.
    Valóban a lányt szeretném megtalálni.
    De nem baj ha nem hiszed el. Csak kérlek mondj egy okot ami végett itt vagyok.
    Reklámozom a könyvet ugye? Ezt állitod! Nyilván azt feltételezed, hogy jtalékot kapok. No, akkor, kérdezem én, hogyan tudja leszűrni az író, hogy mennyi fogyott el az én reklámom után, ha ez rklám.
    Ha erre válaszolsz igazán okos vagy. Mert ugye, a Malota nemcsak itt volt.
    Kérlek válaszolj, hogy miként fizet nekem a reklámért?
    akkor valóban még én is elhiszem, hogy az!
    előzmény:
    saschamora (8)
     
  16. Torolt_felhasznalo_257278
    Torolt_felhasznalo_257278
    2005. június 3. 02:4811.
    a Malota könyveire ez nem igaz, mert ő mindig a saját élményeit irja le és valósághű.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_324955 (7)
     
  17. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2005. június 3. 01:5210.
    ;-))))) Nálad a pont!
    előzmény:
    saschamora (8)
     
  18. 2005. június 3. 01:449.
    :-)
    minek tepem en a klaviaturat?:-)
    előzmény:
    KingaBrit (4)
     
  19. 2005. június 3. 01:438.
    jo! tegyuk fel hogy elhiszem, hogy beleszerettel egy konyvlapokbol ismert lanyba. . . igaz hogy ettol halmozottan retardaltnak gondollak, de ez az en dolgom. . .
    a kerdesem a kovetkezo:
    -ha valoban a konyvben szereplo lanyt szeretned megtalalni, miert hangsulyoztad hogy "akit a magyar Paulo Coelhonak is tartanak"??
    mi koze van ennek a szosszenetnek a lanyhoz? vagy most jol lehet eladni egy konyvet, ha Coelhoval emlitjuk egylapon?
    micsoda ocska, stilustalan, es hulye reklam!!:-DDD

    nem fogom megvenni a konyvet! juszt sem!:-PP

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257278 (1)
     
  20. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2005. június 3. 01:387.
    figyi, ha tényleg nem reklám vagy:))
    akkor gondoltál már arra, hogy a regény azért regény, mert nem igaz történet?

    egy író mindig úgy alakítja a főhősei életét, stílusát, szavait. . . ahogy ő akarja. . .

    bocsi. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257278 (5)
     
  21. Torolt_felhasznalo_257278
    Torolt_felhasznalo_257278
    2005. június 3. 01:016.
    Szerintem még nem voltál szerelmes. Én az vagyok, és csak megerősit, hogy reklámkampánynak nevezed azt, hogy szeretek valakit és keresem.
    Bánt, hogy így látod, de egy sikeres irónak nem kell az én reklámom.
    Ha meghivnak valakit olyan tvműsorba amit több mint egymillioan néznek, az szerinted itt kampámnyol?
    Azt hiszem a hiradót ahol volt többen nzik, mint amennyien ezt olvassák.
    Kívánom neked, hogy lásd másképpen a világot:)))
    előzmény:
    KingaBrit (4)
     
  22. Torolt_felhasznalo_257278
    Torolt_felhasznalo_257278
    2005. június 3. 00:595.
    hát nem annyira kevés ám akik olvasták a könyvet. Rengetegen irtak már, olyat, hogy olvasták de sajnos nem ők.
    A lány a könyvben szőkésbarna haju, persze lehet, hogy már nem az. Huh, nem tudom. egyszerűen képtelen vagyok leirni, mert igazából nem láttam. A személyisége fogtt meg, a viselkedése, a cselekedetei. Egyszerre volt határozott és nőiesen lágy, kedves és bájos.
    tusos abban bizom, hogy valaki tudja a Malotához füzőső viszonyát, vagy ismeri, vagy netán ő az.
    Miért irna?
    Abban bizom, meghatja a kitartásom, sé hogy ennyire keresem:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_825743 (3)
     
  23. 2005. június 3. 00:574.
    Ez csak egy idetlen reklamkampany a konyvnek. Ne doljetek be neki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_825743
    Torolt_felhasznalo_825743
    2005. június 3. 00:463.
    És ha az a lány nem is tudja, hogy benne van a könyvben? Írhatnál azért valami segítséget is a leveledbe, pl. hogy nagyjából mennyi idős lehet az illető, vagy milyen a kinézete (már ha leírja Matola a könyvben) stb. , mert így végképp csak azok játszanak, akik olvasták a könyvet, ami meg nem feltétlenül egy nagy szám.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. június 3. 00:362.
    el sem hiszem h ilyen pasik meg leteznek!!!!!!sok sikert. adj fel hirdetest a pesti estben is hatha valaki meglatja. malotat nem akarod megkeresni???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_257278 (1)
     

Címlap

top