Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ha szűz a pasi...

Torolt_felhasznalo_827659
Torolt_felhasznalo_827659
Létrehozva: 2006. június 12. 09:07

 

Van egy srác, akit nemrég ismertem meg, egymásba szerettünk már első találkozásra, és most nálunk volt hétvégén. Ő két évvel fiatalabb nálam, most töltötte a tizenkilencet. Sose volt még fiatalabb barátom, de ez most se zavar. Nagyon jóképű, roppant férfias külseje van, így már alig vártam az éjszakát, hogy együtt lehessünk. De nem történt meg amit annyira akartam, és nem értettem hogy miért, egész este ezen agyaltam, hogy velem lehet a gond, és ráadásul nagyon kívántam. Második este már tényleg nagyon kivoltam, hogy miért nem tudunk a csóknál tovább jutni, főleg hogy bevetettem mindent, de neki nem volt jó, azt mondta fáradt. Teljesen magam alatt voltam, mert még sose volt kudarcom ilyen téren, mire nagy nehezen kibökte, hogy még szűz. Nagyon nehezen mert elmondani, de magamhoz öleltem és mondtam neki, hogy nem érdekel, és ezért ne érezze magát kellemetlenül, mert nem vagyunk egyformák, és ezért nem haragszom rá, csak rossz volt hogy előtte levő nap magamban kerestem a hibát. Aztán beszéltünk róla, hogy voltak ugyan barátnői, de egyikkel sem jött össze, pedig tényleg nagyon jóképű, de így alakult, engem ez nem zavar. Szeretem őt és ez számít. És most megint együtt töltjük a hétvégét. Nem akarom, hogy megint stresszeljen, idegeskedjen, és ezért ne legyen rá képes...olyan röhejesnek érzem magam, hiszen már több férfi is volt az életemben, és most mégis itt ülök és azon agyalok, hogy hogyan kapcsoljam ki őt agyailag, hogy ellazuljon és ne azzal foglalkozzon hogy nekem megfeleljen és hogy ő bénább lenne bármivel is nálam, hanem hogy elengedjen és jó legyen. Ti hogy vennétek el egy srác szüzességét?: )))) (elsősorban nőkre gondolok): ))) Mit tegyek, hogy ne azon agyaljon, hogy teljesítenie kell, és ne blokkoljon le ettől? Mert tudom hogy ezen stresszel. Vag fogjam vissza magam és ne erőltessem, hanem bízzam rá? A másik, mikor akartam, azt mondta hogy neki fáj. Nem tudom, egy pasinak mennyire fáj elvesztenie a szüzességét, de én most már mindenre kész vagyok mert szeretem őt: )

  1. Torolt_felhasznalo_321728
    Torolt_felhasznalo_321728
    2011. március 19. 11:4085.

    OFF: Mivel 5 év eltelt a topik indítása óta, a topiknyitó most már idősebb nálad, hiszen akkor 21 volt, most 26.

     

    ON: Érdekes probléma... elképzelni is nehéz, hogy egy egészséges huszonéves férfi - ha már addig eljut, hogy párkapcsolata legyen, ne akarjon szexet. 

     

    "Igaz előttem hosszú ideig járt egy lánnyal, de nem történt köztük mega dolog: a lány nem szerette, csak úgy "tartogatta"."

    előzmény:
    looforlov (83)
    2011-03-17  09:22
  2. 2011. március 19. 11:0884.

     

    jelentem :  én nem vagyok szűz!!!

     

    sőt:           szeretem a próbababa szerepét!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_827659 (1)
    2006-06-12  09:07
  3. 2011. március 17. 09:2283.

    Sziasztok!

     

    Tudom, nem illik más kérdésével kapcsolatban tanácsot kérni, de talán picit az én problémám is hasonló. Leírnám nektek, bölcsebbeknek a problémám, kérve titeket, adjatok nekem tanácsot.

     

    Én néhány hete ismertem meg egy srácot. Mi kicsit idősebbek vagyunk az előttem szóló hölgynél: én 25, a fiú 30 éves. Belefáradva az előző rossz kapcsolataimba regisztráltam egy párkeresőn, itt ismertem meg Őt. Nem gondoltam komoly kapcsolatra, szeretek egyedül lenni, egyedül élni. Sokáig nem szerettem volna senkit. Az első találkozás alkalmával mégis megtetszett nekem: jó pasinak találtam, okos és igényes. (Nem is értettem, miért él a webes lehetőséggel?!) Aztán első este, mikor nálam aludt, a férfias oldala egy tinédzserébe fordult át. Tudtam, hogy tapasztalatlan, de azt, hogy szűz még, azt csak egy héttel később merte elmondani.

     

    Először őszintén szólva sokkolt kicsit a dolog, eléggé rosszul is reagáltam. Becsapva éreztem magam, és alkalmatlannak a "dologra"... De valahogy nem "taszít" még ez sem, szóval azt hiszem tényleg tetszik a fiú.

     

    Tegnapra lenyugodtam, átgondoltam a dolgot. Elhatároztam, hogy nem siettetem. Mégis, elkezdtünk beszélgetni a dologról őszintén. Megkérdeztem, mi lehet az oka? Ő azt felelte, hogy fiatalabb korában teljesen lekötötte a munka. Aztán mindenki elkezdte piszkálni azzal, hogy mikor lesz már barátnője, benne pedig fokozódott a nyomás. Végül azt érték el, hogy elment a kedve a nőktől. Igaz előttem hosszú ideig járt egy lánnyal, de nem történt köztük mega dolog: a lány nem szerette, csak úgy "tartogatta".

     

    Én tetszem neki (remélem...). Ő tetszik nekem. Viszont vannak kétségeim. Lehet ez a szüzesség-kérdés az oka annak, hogy sokszor úgy viselkedik, mint egy kisgyerek? Ezalatt mozdulatokra gondolok, néhány gyermeteg elszólásra... Lehet, hogy ebben az esetben "gyermeklelkű" marad a férfi? Egy idősebb férfi pszichoszexuálisan is lassabban fejlődik? (Azt már nem is ragozom, hogy én jobban izgulok a szex miatt, mint Ő...) Ő csak az intimitással kapcsolatban ilyen, egyébként tényleg felnézek rá. Ötletek? Válaszok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2006. június 12. 15:4582.
    Persze,hisz mindenki más és más!
    Mi lenne,ha mindig ebédre is ugyanazt kapnád!
    Egy hét után már nagyon unnád,és köritésnek legalább mást akarnál!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_359740 (81)
    2006-06-12  15:28
  5. Torolt_felhasznalo_359740
    Torolt_felhasznalo_359740
    2006. június 12. 15:2881.
    Mindenkinek lehet újat mutatni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_869058 (80)
    2006-06-12  15:11
  6. 2006. június 12. 15:1180.
    Igen a témát nagyon vágja!
    Nem is gondolom,hogy zavarba jönne még az ágyban!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_297045 (79)
    2006-06-12  15:05
  7. Torolt_felhasznalo_297045
    Torolt_felhasznalo_297045
    2006. június 12. 15:0579.

    őszülő kecske is megnyalja a sót (mivel sterni nem vén ezért lett megreformálva a mondás&nbsp

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_869058 (78)
    2006-06-12  14:45
  8. 2006. június 12. 14:4578.
    .................lenne!
    előzmény:
    sternglass (77)
    2006-06-12  13:41
  9. 2006. június 12. 13:4177.
    Minden alkalom nem de egy huszonéves igenis az.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_869058 (76)
    2006-06-12  13:36

Címlap

top