Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baba Jóslás?!

Laird
Létrehozva: 2006. július 9. 12:58
Először is leszögezném,h pusztán szórakozásból szeretném megtudni,azt amit...nem vagyok elvakult fanatikus
szóval a lényeg:arra kérnélek,hogy csináljatok meg egy rövidke tesztet.
Annyi az egész,hogy egy tűt kell felfűzni egy cérnára,majd ezt a cérnát (a tű lefelé nézzen) tenyérrel felfelé tartott bal kézen (lazán tartsd) húzogasd párszor a kisujjad felőli csukló-tenyér találkozásánál.Majd óvatosan (!) emeld a csuklód fölé a tűt...(egy pár másodpercig hagyd dolgozni).
ha kör:kislány
ha vonal:kisfiú
Ha kirajzolódik a vonal/kör utána megint érintsd hozzá a csuklódhoz és húzogasd.Tedd a csuklód fölé...újra tedd a csuklódhoz..így tovább.Ja és időrendi sorrendben van(nak).

Egy pár emberrel már megcsináltam és be is jött az eredmény.Kíváncsi vagyok,hogy véletlen volt-e, mert abszolút nem hiszek a jóslásokban.
Kérlek írd le,hogy bejött-e vagy sem.Köszi!
  1. 2015. február 24. 09:4558.

    Sziasztok! Elkérhetném az elérhetőséget? Köszönöm előre is :)

    előzmény:
    Pommes (38)
    2009-02-05  09:34
  2. 2010. május 12. 13:3957.
    Negyedszerre is bejött!!!!!!
    előzmény:
    mucó32 (52)
    2009-09-23  19:37
  3. 2010. május 12. 11:0656.
    ez a módszer gyakorlatilag a radiesztézia ingázásának felel meg, nem?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  4. 2009. november 14. 23:2755.
    A barátnőmnél nem jött be
    előzmény:
    Laird (1)
    2006-07-09  12:58
  5. 2009. november 8. 11:1154.

    Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy a férjemnek ugyanezt mutatta, aztán megállt!! Pedig ő még tiltakozik a 3 gyerkőc ellen, csak én gondolom, hogy esetleg lehetne 3 is majd... ( pár év korkülönbséggel, hogy "túl is éljük"... )

     

    És pl. anyósomnak, aknek 10 terhessége volt, de csak 2 maradt meg belőle - :(:(:( -, szóval neki is csak 2szer forgott a gyűrű, abban a sorrendben, ahogy kellett - sógronőm, aztán férjem -, és anyunál is először bátyámat, aztán engem jelzett.

     

    Én nem tudom, de szerintem ebben van valami!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. november 7. 16:2553.

    Sziasztok,

     

    Tudom, hogy már régi a topik meg mostanában nem nagyon volt mozgás errefelé, de én pont most csináltam meg és bejött!!

     

    A jeggyűrűmet fűztem fel egy vastag fonálra és teljesen magától kezdett el mozogni a gyűrű!!! Először fiút jósolt - eddig bejött -, aztán körözött, tehát lányt és végül mégegy fiút!  Aztán pedig teljesen magától leállt!!

     

    Ami már csak azért is érdekes, mert a bal kezemen a kisujj alatt ha ökölbe szorítom az öklömet, akkor szintén három vákony vonal található. Kettő közel egymáshoz, egy távolabb.

     

    Nekem a kínai baba kalkulátor is pontosan megmondta az életkorom és a fogantatási hónap alapján a fiút.

     

    Szóval szerintem ebben van valami!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. szeptember 23. 19:3752.

    Sziasztok!

     

    Én ezt a jóslást cérnával és karikagyűrűvel ismerem.

    Nekem a három gyerek nemét pontossan mutatta és volt egy vetélésem ami nem olyan erőteljessen körözött,valószínüleg lány lett volna.

    Tutira veszem a dolgott,mert a férjem elöttem lévő kapcsolatából született volna baba és neki azt is jelzi,csak utána a gyermekeinket.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top