Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bikinivonal gyanta -csupaszra?

Ms75
Létrehozva: 2003. Április 10. 11:10
Sziasztok!

Ki mit tesz az ellen, hogy ne gyulladjanak be a szortuszok? Nekem allandoan tiszta hupni az egesz. Masik kerdes: mennyien gyantaztatjatok teljesen csupaszra, vagy csak egy kis csik meghagyasaval? Ehhez spec. kozmetikus kell, vagy barmelyik megcsinalja?
Kivancsi vagyok, ez mennyire nepszeru, es aki probalta mar, mit tapasztalt?? Nagy sikere volt?
  1. Torolt_felhasznalo_694512
    Torolt_felhasznalo_694512
    2003. Április 10. 14:0026.
    Ki mennyire indul be erre??? A párod vajh tesz a csupaszság érdekében valamit? Szóval ő . . az vagy sem? Amúgy nálam nagyon is feldobta a szx-életem a dolog. Bár már azóta szakítottunk, nem felejtettem el, hogy reagált, amikor leborotváltam teljesen csupaszra. . . :-)))
    előzmény:
    Ms75 (20)
     
  2. 2003. Április 10. 13:5225.
    Ha annyira tetszik a csupasz a párodnak, érdemes egyszer kipróbálni. Nekem egyszer volt totál csupasz (szülések kivételével), de utána ANNYIRA sz@r volt, h. letettem róla. Úgy vakaróztam, mint aki rühes, meg szúrt is mindkettőnket. Marad a borosta.
    előzmény:
    Ms75 (20)
     
  3. 2003. Április 10. 13:0724.

    Nos, a gyantázástól nem kell annyira parázni. Kicsit fáj, de megéri. A szülőpóz meg nem gáz. Hajjrá csajok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2003. Április 10. 13:0523.
    Úgy értettem, hogy a partneredet, mert nekem egyszer volt egy partnerem, aki azt mondta, hogy vagy semmi ne legyen, vagy a teljes hosszúság, mert neki szúrta azt a bizonyos testrészét és kis apró piros pöttyök lettek rajta neki.
    előzmény:
    salsa (21)
     
  5. 2003. Április 10. 12:5722.
    Van valakinek tapasztalata a végleges szőreltávolítás terén? Lézer, ha jól tudom?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2003. Április 10. 12:5321.
    Engem nem szúr :-)
    előzmény:
    kt36 (18)
     
  7. 2003. Április 10. 12:5220.
    Arrol meg nem irtatok, hogy a pasiknak hogy tetszik a tok csupasz? Volt, akinek nagyon feldobta a szexualis eletet? Csak azert, mert a ferjem nagyon akarja, biztos be fog tole indulni. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. Április 10. 12:4819.
    Hat, nekem annyira eros a szorom, hogy a borotva kizart. Azert erdekelne annyira a csupaszra gyantazas. A krem meg gyakorlatilag borotva, mert ugyanugy a borfelszin felett vagja el a szort. Szerintem csak annak jon be, akinek szoke, pihesebb, enyhebb a szore, nekem viszont drot :)
    előzmény:
    ZiD (17)
     
  9. 2003. Április 10. 12:4518.
    Szia!Azt szeretném Tőled megkérdezni, hogyha lerövidíted a szőrt, ahogy írtad, az nem szúr?
    előzmény:
    salsa (13)
     
  10. ZiD
    ZiD
    2003. Április 10. 12:4017.
    Szerintem nem:) Vagy legalabbis "alkattol" fugg. En egyszer gyantaval probalkoztam sajat magamnak. Az eredmeny az lett, hogy az elso probalkozas utan nem mertem tobbet "tepni" rajta, es nagy nehezen levakargattam a gyantat. Soha tobbet! :-o
    előzmény:
    Ms75 (14)
     
  11. 2003. Április 10. 12:3916.
    MEG EGY KERDES: aki kozmetikussal szortelenitteti teljesen, az a fenekt is megcsinalja? Ugy, hogy total csupasz minden?? Ahhoz tenyleg nogyogyaszati poz kell, meg eleg ciki lehet. Tudtok ajanlani ilyen kozmetikustm aki ezt vallalja? Mert borotvalni semmikepp sem akarom, attol nagyon szuros lesz, es faj.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2003. Április 10. 12:3815.
    Én is krémet használok és tényleg nem "gyulladok" be utána, csak nagyon ritkán.
    előzmény:
    salsa (13)
     
  13. 2003. Április 10. 12:3514.
    Krisyke,

    rendes epilaloval csinalod, ami ugy forog es tepi ki a szoroket? Azt ki lehet birni a bikinivolnalon???
    előzmény:
    Krisyke (4)
     
  14. 2003. Április 10. 12:3113.
    Egyikőtök sem említette a krémet. Én krémet használok, nekem egyszerű, gyors, kényelmes. Csak egy-két szőrtüszőm gyullad be, nem nézek ki úgy, mintha ágyékon rúgtak volna. Mondjuk nem csupaszítanám le teljesen krémmel, az eléggé nem tenne jót az érzékeny területeknek. A rövidítésre Philips hajnyírót használok 1-es fokozaton.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. Április 10. 12:2712.
    ja még valami, nekem az epilálomhoz van oylan fej ami borotvaként működik na azzal szoktam tuti simára végezni magam:-)) mármint ezt lábon, mert a gépet még mindig nem tudom alulra használni. . . .
    előzmény:
    Krisyke (11)
     
  16. 2003. Április 10. 12:2611.
    uppsz nekem leszokta a kozmetikus tök csupira, csak azért havonta 1, 5 havonta annyit kiadni, ezért ezt csak nyáron, iylenkor otthon szenvedek magam:-)
    előzmény:
    uppsz (11)
     
  17. 2003. Április 10. 12:2210.
    Háááát ez nekem elég húzós volt, mert amerikai márka, kutyanyíráshoz használják, tehát elég erős a motorja. Meg van vagy egy kiló. . .
    De láttam Phillipset az Intersparban elviselhető áron. Ahhoz is adnak toldókat, amivel szabályozhatod a hosszúságot. Érdemes megvenni a márkát, nem a gagyit, mert az saját tapasztalat szerint az első használat után beadja a kulcsot :(
    előzmény:
    uppsz (11)
     
  18. 2003. Április 10. 12:189.
    Kozmetológus bőrgyógyász meondta, h. akkor kell erőltetetten kifújni a levegőt, mikor jön le a csík. Kipróbáltam, tényleg használ, bár én a tényleg "kényes" helyen még nem próbáltam.
    előzmény:
    ZiD (5)
     
  19. 2003. Április 10. 12:168.
    Igazából hajnyíró cserélhető fejjel. Tud tiszta kopaszra, meg 1-2 milisre is. A férjem ezzel borotválkozik (borostálkozik), mert így legalább ember formája van. Csupasz arccal úgy néz ki, ment egy 15 éves. Ugyanazt a méretet használjuk, csak másik fejet, természetesen.
    előzmény:
    uppsz (4)
     
  20. 2003. Április 10. 12:147.
    Zid fáj, de idővel "megszokod" nekem is elöször az epilálás volt iszonyu aztán csak csak rávettem magam, hogy az eredményért muszály (meg a kozmetikus de olcsó). . .
    előzmény:
    ZiD (5)
     
  21. 2003. Április 10. 12:136.
    na én a bőrradirozást (ahogy andi irta)oldom meg a törölköző dörzsöléssel. . . . szerintem
    huu az elöbb de hosszu voltam megint. .
    előzmény:
    andi13hu (3)
     
  22. ZiD
    ZiD
    2003. Április 10. 12:125.
    HOgy birjatok ki? Komoly, en eddig csak ketszer gyantaztattam, de majd megvesztem a fajdalomtol. Marad a borotva. Igy is meg ugy is begyullad, elegem van az egeszbol. De mit lehet tenni. Mit csinaltok azellen, hogy ne fajjon annyira?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. Április 10. 12:124.
    sziasztok! Katinka mindig összefutunk máshol is:-)))
    Én leirom a módszerem: Elárulom én eléggé váltogatom a módszereket, nyáron gyantáztatom kozmetikussal (valahogy igy alakult, jóban vagyok a kozmetikussal nyáron tudja, hogy megyek mindenem csupaszitani hozzá) nyárig én nagyrész epilálom magam, az epiláló fejét arcszesszel (párom karácsonyi ajándékai)fertőtlenitem használat elött, művelet után az érintett területet lemosom vizzel, puha törölközövel megdörzsölöm, (szőrtüszök kijöjjenek)erre is kis arcszesz (tudom csip) majd kamillás hintőpor és végül mivel ált este csinálom tiszta rövidnacit huzok éjszakára. . . . van hogy magam gyantázom ill gyors eredmény miatt borotválom (borotvát is fertőtleniteni amit ide használok másomat nem borotválom azzal) akkor is kb ez a folyamat. . . . én leszoktam magam teljesen csupaszitani, az alsóbb részeken én még epilálóval nem fértem hozzá, odamarad a borotva vagy gyanta, az én párom igy szereti és nekem is az a kis vesződség megéri, kb két éve csinálom már és max kis csikocskát hagyok, ha oylanom van. . . pl nemrég volt az esküvönk akkorra kis szivet borováltam magamnak neki, a csikocska helyett, tetszett neki:-)))
    előzmény:
    H_Katinka (2)
     
  24. 2003. Április 10. 12:083.
    Én úgy vettem észre, h. kevésbé pattogok ki, ha radírozom a bőröm. Ezt hetente egyszer csinálom, a többi napokon hablabdával suvickolom magam. Egy másik gyantás fórumon a lufát ajánlották.
    Sztem nem kell spéci kozmetikus, akivel eddig beszéltem, mind azt mondta, h. megcsinálja. Én csak bikinivonalat gyantáztatok, a többit borostára vágóval. Nem szeretem, ha teljesen csupasz, a páromnak meg így is bejön. . . :)
    előzmény:
    Ms75 (1)
     
  25. 2003. Április 10. 12:002.
    Helló! Nekem az vált be, hogy gyantázás után (vmi gyógynövényes) egyből neogranormonnal bekenem a felületet és ez megnyugtatja.
    Nekem akkor pattog ki és gyullad be a bőröm, ha borotválom. . .
    A "kopasz"-ság kérdése engem is érdekelne. . . :-)
    előzmény:
    Ms75 (1)
     

Címlap

top