Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szerető v. szexpartner?

csupaszp
Létrehozva: 2006. augusztus 9. 12:55

Férfiaktól szeretném megkérdezni?

Számotokra, miben különbözik, ha félreléptek, a SZERETŐ, v. SZEXPARTNER ??

Mi a különbség? Mindegyik tarthat évekig? Melyik, MITŐL más??

  1. 2020. március 29. 07:31482.

    Quite simply, your sense of self is the identity you carry around all day every day – it is your sense of “this is me” and “this is not me.” The sense of self, also known as the ego, is an image we carry around in our minds about who we are. When we have a strong sense of self, we are able to differentiate ourselves from other people. It is the biological, psychological, this great article from imvu credits exploit on free imvu credits for emotional, and spiritual destiny of all human beings to create a strong sense of self.

    előzmény:
    Mozdonj (479)
    2020-03-23  19:54
  2. 2020. március 23. 20:14481.

    ez az a vicc


    Te vezeted az utasszállító repülőt.
    Budapesten felszáll 11 utas.
    Bécsben leszáll 5 és felszáll 9.
    Párizsban 1 kivételével mindenki leszáll.
    Hány éves a kapitány?

    előzmény:
    Mozdonj (480)
    2020-03-23  20:12
  3. 2020. március 23. 20:12480.

    Huszoneves a megcsalt feleseg 2006-ban ... a felredugo ferje  20 evvel fiatalabb a csupaszpicsanal es csupaszpicsa azt mondja 2020-ban , hogy  " 22. éve vagyok boldog szerető " ....
    Van egy ilyesfele vicc .
    Ugy vegzodik : " .....hany eves a kapitany ?...."

    előzmény:
    Mozdonj (479)
    2020-03-23  19:54
  4. 2020. március 23. 19:54479.

    Szia!

    Az önérzet hol van a feleségnél? Például az én esetembe 8 éve vagyok szerető és nagyon boldog...

    Többet kapok mint a feleség.Karácsony este, csak EGY az év többi napjából, kit érdekel, ott a családom, akikkel töltöm, boldogan. Délelőtt meg már kiszeretgettük magunkat a Kedvesemmel..

    A Kedvesem felesége 1x eljött úgy 4 éve és könyörgött NE ENGEDJEM BE A FÉRJÉT !!! - nevetséges..Ő ettől boldogabb lenne, KÉRDEZTEM? érje el, h NE AKLARJON ELJÖNNI...

    Sokx épp a Kedvesem orgazmusa pillanatában megcsörgeti a mobilját, szinte érzi, még sem lép ki, és akkor NEKünk, nincs őnérzetünk...

    Nálam a kedvesem 20 évvel fiatalabb és még ezt is el kell viselni a huszonéves nejének,(bár nem cserélném ki magam vele, még akkor sem, ha annyi idős lehetnék mint Ő)  h VELEM csalja, s el sem tudnám zavarni, annyira ímád velem lenni... de, a gyermekei miatt, szülei miatt nem hagyná el a családját, megértem ! De Nekem is van saját boldog családom életem, de számomra Ő a FÉRFI, pedig lenne más korban hozzám illő, akár külföldi, de NEKEM Ő KELL.  Te meg csak légy boldog  karácsony este, Neked EZ JUTOTT.. 

    idézet:
    csupaszp (23)
    2006-08-10 13:08:28

    ???????????


    Huszoneves a megcsalt feleseg 2006-ban ... a ferj 20 evvel fiatalabb a csupaszpicsanal ....
    Van egy vicc , ami ugy vegzodik : " .....hany eves a kapitany...."

    előzmény:
    csupaszp (23)
    2006-08-10  13:08
  5. 2011. március 18. 18:00477.
    Küldj NORMÁLIS MEGNYÍTHATÓ LINKET. érdekelne...
    előzmény:
    reni1989 (473)
    2011-03-18  11:46

Címlap

top