Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2007 júniusi babások

tunderke13
Létrehozva: 2006. október 3. 15:49

 Szép napot! 

Gratulálok a pocaklakóhoz! Ha te 2007 júniusára várod a kisbabádat, akkor itt a helyed köztünk!

 Babátvárni csodálatos dolog, felnevelni még fantasztikusabb.  Beszéljük meg az elkövetkezendő hetek, hónapok, évek örömeit és nehézségeit.

    

  1. 2010. február 13. 12:4868451.

    Sziasztok!

     

    Bennem is felmerült a kérdés hogy honnan fogjuk tudni ha megalakult a zárt topic...bár gondolom úgyis itt lesz a link. 

     

    Egyébként már eldöntött dolog hogy zárt lesz? 

     

     

    Nálunk nagyon fúj a szél és nagy hóátfúvások vannak...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2010. február 13. 12:4468450.

    Sziasztok! 

     

    Jogos a kérdés hogy honnan fogjuk tudni ha ellindult az új topic...bár gondolom ha eluindul nyilván itt lesz a link.  

     

    Egyébként akkor mostmár eldöntött dolog hogy zárt lesz a topic?

     

    Borzasztóan fúj a szél nálunk és tök ngy hóátfúvások vannak. 

     

    dia örülök hogy jobban Zille! Teljesen természetes hogyha nem terveztek egyenlőtre tesót akkor bölcsis lett Zille!Ez normális de a szomszéd aki nyáron költözött mellénk neki 3 hónapos volt a kislánya és már akkor mondogatta hogy ha egy éves lesz megy bölcsibe....őt viszont tökre nem értem mert nem úgy néznek ki mint akik rászorulnának arra hogy dolgozzon inkább arról lehetett szó hogy nem igazán neki való az anyaság....gyakorlatilag ki sem jár a házból a kislánnyal meg mindig tök depi.

    Na ezt nem tudom  miért írtam csak érdekesség. 

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2010. február 13. 11:3368449.

    sucsak! Én pl. most tudtam ideülni előszőr, de egyenlőre most is csak épp hogy...

    Tegnap szarakodott az nlc, nem is sikerült új topicot nyitni. Én az új topic mellett vagyok, mert motsanában nekem is adódtak és sajnos fogkank is F miatt olyan dolgaim, amit egy nyilt topicba már nem írnék le, de azért néha jó lenne megbeszélni vagy csak leírni.

    előzmény:
    sucsak (68448)
    2010-02-13  10:49
  4. 2010. február 13. 10:4968448.

    szép napot mindenkinek!

     

    most azért nem vagytok, mert nem tényleg nem vagytok itt, vagy azért, mert zárt topic lettünk, és új topic indult, és ott van mindenki???

     

    vagy, ha azért nem vagytok, mert dolgotok van, akkor honnan fogjuk tudni, hogy másik topic indult?? ha egyáltalán kell, hogy másik topic induljon?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2010. február 12. 23:0968447.
    dia! Új topic indítása (bal oldalt fent), majd beírod a címet, kiválasztod a csatornát (babázzunk), majd bejelölöd, hogy csak topictagok olvashassák, írsz valami kezdő rizsát és már mehet is!
    előzmény:
    diana80 (68443)
    2010-02-12  22:08
  6. 2010. február 12. 23:0668446.

    dia! Bal oldali menüsor, fent... új topic indítása, adsz címet neki, kiválasztod a csatornát (babázzunk) és bejelölöd, hoyg csak topictagok olvashassák (ez a teljesen zárt). Ha azt jelölöd be, hogy csak topictagok írhassanak, akkor csak azok írhatnak,de olvasni mindneki olvashatja.

     

     

    előzmény:
    diana80 (68443)
    2010-02-12  22:08
  7. 2010. február 12. 22:1268445.

    miért szarakodik???

     

    két h.sz.-omat sem küldte el!

    előzmény:
    kicsibarbi (68442)
    2010-02-12  20:57
  8. 2010. február 12. 22:1068444.

    nem küldte el.....

     

    Hogy rohadna meg!

    írtam egy csomót...

    előzmény:
    kicsibarbi (68442)
    2010-02-12  20:57
  9. 2010. február 12. 22:0868443.

    Sziasztok!

     

     

    csücsök!Igen,áprilisban már 1 éve lesz(te jó ég!!),hogy visszamentem dolgozni. De,természetesen furcsa volt az elején,bele kellett rázódnunk,deutána már jó volt.Élveztem,hogy nem csak a négy fal között vagyok...Félre ne érts,imádtam zillével itthon lenni,de nekem ennyi pont elég is volt...Én ilyen típus vagyok,mindig is tudtam,hogy nem leszek itthon a gyerekemmel 3 évig.

     

    És igen,Zille természetesen azért bölcsis,mert dolgozom.Ha nem mentem volna vissza melózni,akkor nem adtam volna be a bölcsibe.Szereti amúgy nagyon!A kezdeti nehézségeket leszámítva(míg meg nem szokta),nem volt semmi gond.Most már ő egy egyik főszóló a csoportban.

     

     

    sucsak!Igen,én még popsiban mérek hőt,de Zille totál hagyja,csak úgy csapja fel a lábát,ha meglátja a hőmérőt!Ebből a szempontból(is) szerencsém van vele,mert lázat hagy mérni,kúpot is simán be lehet neki adni,és a gyógyszereket is zokszó nélkül veszi be.Sőt,valamelyik reggel még ő szólt rám,hogy be kell venni a gyógyszert,mert majdnem elfelejtettem.Némelyiket már nevén is nevezni.Felismeri az acc-t,a nurofent és a cebiont is.

     

     

    Barbi!Nem mentem táppénzre,ha erre voltál kíváncsi. Meg tudtuk oldani,meg a jövőhéten amúgy is csak 2x megyek,bár kedden már megy Zille bölcsibe szerintem.

    Jól van amúgy,csak hőemelkedése volt,viszont a hangja!! Mint egy rapadtfazék....Tegnap még semmi,ma meg már így kelt fel,hogy alig ismertem meg a hangját.

     

     

     

     

     

     

    Megpróbálom megcsinálni a zárt topicot,bár fingom nincs hogy kell... Ezt lehet zárttá tenni?Vagy most egy újat kell csinálni?

    előzmény:
    egycsücsök (68432)
    2010-02-12  12:32
  10. 2010. február 12. 20:5768442.

    Sziasztok!

     

     

    Ideérek én is végre.... 

     

    Zárt topic: nekem személy szerint mindegy...nem hinném hogy többet vagy mást írnék le mint eddig.

     

     

    csücsök köszi a nevet,megnéztem a lányokat nagyon édes mindkettő! Tényleg Viviről nem is nagyon meséltél a féltékenységen kívül...szobatiszta már?beszél?

    Megírnád nekem priviben a gyógyszer nevét amit szedsz szoptatás alatt?Mert én csak egy fajta olyat ismerek de azt nem lehet szoptatás után szedni csak alatt. 

     

     

    dia örülök hogy jobban van Zille!Ilyenkor ha beteg most otthon vagy vele? 

     

    magdi tök jó lett a hóbunker! 

     

    sucsak na akkor mindenki küzd valamilyen depivel 

     

    Mi simán hólapáttal csináljuk a hóembert de gondolom ez nincs kéznél nálatok mindig 

     

     

    renoci ne haragudj de nem írom le...nem akartam  harangozni csak leírni hogy nem vagyunk mintacsalád mi sem...amúgysem szoktam csak a legjobb barátaimnak beszélni iylen dolgokról. 

     

    Az szupi hogy Anna nem volt beteg nyár óta! 

     

    evica nagyon sajnálom hogy Oni lázas lett...pedig nagyon vártunk ám!És itt a meglepi is este 7-kor érkezett!Remélem hamar rendbejön és tudtok jönni 

     

    Jah igen itt is olvad  

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2010. február 12. 19:1068441.
    renoci! Nem te írtál arról nem olyan rég, hogy Anna veled nem szeret annyira játszani és ha nagyiék képben vannak, akkor csak ők léteznek?
    előzmény:
    renoci (68437)
    2010-02-12  17:42
  12. 2010. február 12. 18:5268440.
    Jobbulást Oni!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2010. február 12. 18:3468439.

    Még gyorsan sucsaknak...

     

    Én mindig egy kis pohát teába öntöttem,és Zille felhajtotta egy húzásra.Zille nem 10 napig,hanem 1 hónapig szedte.

     

     

    Nem kell annyira véresen komolyan venni azt az evés előtt 1 órával dolgot...Kaja előtt vegye be és kész.

    előzmény:
    diana80 (68438)
    2010-02-12  18:32
  14. 2010. február 12. 18:3268438.

    Sziasztok!

     

     

    Most csak gyorsan,mert nincs időm,de én is arra szavaznék,hogy legyünk zárt topic!!!!!

     

    Tényleg tudnánk úgy sokkal több mindenről és esetleg személyesebb dolgokról dumálni.Aki meg csatlakozni akar még a topichoz,azt fel lehet venni.

     

     

     

     

     

    Oninak jobbulást!!!

    előzmény:
    sucsak (68431)
    2010-02-12  09:57
  15. 2010. február 12. 17:4268437.

    evica: mire értettem hogy nyugtalan vagyok Annával kapcsolatban???vagy te mire irtad?

     

    előzmény:
    evica76 (68435)
    2010-02-12  14:30
  16. 2010. február 12. 15:2868436.

    Sucsak, nekünk is az volt a szerencsénk, hogy a telek amire építeni akartunk, pont 2 héttel később lett eladó mint ez a ház amit megvettünk.

     

    Magdi, persze hogy vannak szomszédok, de most per. pill. egy olyan házrszben lakunk, ahol 6 család lakik, és elég sok a gond... vannak alkoholisták, olyanok, akikkel 8 éve pereskedünk, stb... szóval ennél azért sokkal jobb lesz a helyzet.

     

    Renoci jobbulást Annának!

     

    Dia, örülök hogy jobban van Zille, remélem a hét végén meggyógyul teljsen!

     

    Csücsök, valahogy az utóbbi pár évben én sem szívesen szednék fogigátlót, de valóban az lenne a legegyszerűbb... Asszem te irtad, hogy utálod az uj smileykat, hát mint láthatod, én nem csak az újakat, hanem mindet:)

     

    MEgyek keresek képeket, ha nem ébred fel Karina, rakok...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2010. február 12. 14:3068435.

    sucsak! Én benne vagyok egy zárt topicba, akár meg is csinálom, ha a többiek is egyetértenek. Sokat motoszkált az én fejemben is ez a gondolat. Aki meg rég nem jött és mégis szeretne, attól még jöhet, fel lehet venni. De szinte mi vagyunk az egyetlen nyitott babás topic, lehet minden barom rajtunk legelteti a szemét. És nekem is volt mostanában 1-2 dolog, amit már nem írtam le ide a nagy nyilvánosságnak.

     

    egycsücsök! Ráharapott?

     

    renoci! Megnyugodtál picit Annával kapcsolatban?

     

    Emagdi! Micsoda hóbunkert építettek a fiúk!!!

     

    dia! Örülök, hogy jobban van Zille! Onur nem nagyon viseli.

    Neki is felment tegnap este a láza, na nem nagyon épp hogy, de láz volt. Gondoltam nem viszem ma bölcsibe, hétvégén mentünk volna kicsibarbiékhoz, gondoltam ha ma teljesen láztalan, és holnap reggel is, akkor nekivághatunk, de sajnos hőemelkedése azért még van (37.4 volt reggel és 37.2 most lefekvés előtt), így maradunk a seggünkön és remélem, hogy hétfőre jól lesz és mehetünk bölcsibe.

     

    kicsibarbi! Olvad nálatok is a hó? Itt esett délelőtt, de elég vizes és tök latyak az egész város. Ezt talán jobban utálom, mint mikor a hó okoz némi gondot.

     

    Csatlakoznék a tavaszvárókohoz!!!

     

    Annie! Most nem tudom visszakeresni, Onur szerintem hamarosan ébred, de írtál valami olyat, hogy Dádó nagyon kreatívan épít, és sajnos a rosszalkodásban si kreatív. És mintha erre írtam volna valami olyat, hogy hát aki kreatív, az bizony mindenben az! De nem esküdnék meg rá...

    előzmény:
    sucsak (68431)
    2010-02-12  09:57
  18. 2010. február 12. 14:0668434.

    Bocsi, utólag kissé megkésve

     

    ellinor és sucsak sok boldogságot kívánok!! persze külön -külön

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2010. február 12. 14:0268433.

    sziasztok!

     

    Előbukkanva, bocsi...

     

    először is szia egycsücsök, nem tudom engem ismersz-e , én szerintem téged nem.. de majd most nevet kérhetek én is?

     

    Tanácsot adni nem tudok, esetleg amiket olvasgatok, de gondolom azt te is.. Nekem egy kis drága Annám van -egyedüli.

     

     Bea: Nagyon jók a képek, de az a hócica fenomenális, anna megőrülne tőle. cicabuzi, vagyis van neki egy, az a mindene. Beszél hozzá, szülinapját eljátsza, stb.

    Azért van, hogy simán itthonhagyja ha mondom, olyankor a cica őrzi a házat. 

     

    Én is mostanában így érzek mint te olyan malomkerék, olyan nagy semmi. 

     

    evica: azta tényleg de helyesek a fiúk, tényleg bujják egymást. Lehet egész életre szóló barátság lesz. Nekem van egy barátnőm 3 éves korom óta. Amellett vannak ált-suliból is, de ő a legrégebbi, mint a tesóm lenne.

     

     Barbi: igena harangozik, az prédikáljon is kicsit. látod kiváncsiak vagyunk. please...

     

    sucsak: szerintem is jó ötlet a zárt topik. volt szavazás? oh, nem is tudtam.. hát aki ritkán jön mi?

    de jó van telketek és nemsokára építkezés? irigyellek. merre lesz?

    mensinél sokan hisztisek, én is kissé.

    erről a fényképdologról én is olvastam, én is minimalizálom. 

     

    Magdi: De király képek, tuti jó a majom, meg mind..

     

    Ildi: Nektek is gratula a házhoz, biztos szép lesz. 

     

    Dia: Jobbulást Zillének, de látom már nem vészes. 

     

    Annie: itt vagyok, köszi Néztelek iwiwen, nagyon szép kislány voltál , meg hát most is persze. Nagyon helyes a kiscsalád, édik a gyerkők..

     

    Magunkról: Hétfőn Anna kicsit taknyos lett, de semmi extra. Nyár óta nem volt semmi, ez belefér..

    Kedélye változatlan, nincs láz, meg már csak nap 2-szer szívom neki. Fujja is jó erősen,de biztos ami biztos. Első nap az istenért nem engedte nekem, hogy kiszívjam, apja hazajött először a babán próbálták és utána megfogta kiszívta magának Anna. na mondom szép... Azóta engedi ügyesen. 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2010. február 12. 12:3268432.

    Sziasztok!

     

    Most csak rövid leszek.

    Tegnap bedurrant a bölcsességfogam (félig kinőve, félig nem). Nem tudok nyelni és már a fülem is fáj. Kaptam rá gyógyszert. Jövő hét pénteken kiműtik a számból. Nem tudtam mi hiányzott nekem.

     

    Dia: te már dolgozol? Nem tudtam. Kicsit még zavar van a fejemben, vissza kell szoknom. Nem volt furcsa visszamenni dolgozni? Akkor Zille gondolom h ezért jár bölcsibe.

    V ki nem nyitná a száját. A múltkor úgy ráharapott arra amivel megnézik a torkukat, h a doki ki sem tudta húzni a szájából. Félt h kitöri a fogait.

     

    Magdi: Micsoda hóbunker! És oda be is lehet bújni?

     

    Sucsak: ja igen kisebb korkülönbség kellett volna. Nem 2 évesen amikor amúgy is kibontakozóban van az egoja. Így sikerült.

    A fogigátló amit én szedek azt lehet szoptatás mellett is bár ez most téged nem érint. Csak progesztogént tartalmaz, ösztrogént nem. Ennél kisebb a trombózisveszély. Nekem a dokim mondta h ezzel nem lesz gond, terhesség alatt nagyon vizeres lett a lábam. A szopi abbahagyása után is ezt fogom szedni.

    Ez van írva a tájékoztatójában: Egyes esetekben az alsó végtagok visszereiben alakulnak ki vérrögök (mélyvénás trombózis). A mélyvénás trombózis ritka betegség. Egyaránt kialakulhat a tablettát szedő és nem szedő nőknél. A terhesség ideje alatt szintén kialakulhat trombózis. Statisztikai adatok alapján a hormonális fogamzásgátlókat szedő nőknél valamivel nagyobb a trombózis kialakulásának kockázata a tablettát nem szedőkénél, azonban kisebb a terhesség ideje alatt fenyegető kockázatnál. Azonban ez az összefüggés kevésbé tisztázott a csak progesztogént tartalmazó tabletták esetén.

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2010. február 12. 09:5768431.

    BEA, megtaníthatnál engem hóembert építeni. tavaly mit össze kínlódtam, és nem sikerült, feladtam.... nálunk is volt a farsangon vagy 3 pókember, szerintem ez a fiúknál genetikailag kódolt, mint lányoknál a hercegnő, tündér, stb.

     

    tényleg, LÁNYOK! tudom, hogy már megszavaztátok, és én akkor keveset voltam, de felvetem, hátha változott a vélemény. nem akartok még mindig zárt topic lenni??? én személy szerint akkor sokkal több dologról írnék szívesen, mert tudnám, hogy nem olvassa illetéktelen. nem mintha én lennék a legfontosabb, csak hátha más is osztja a véleményem.

     

    DIA, hogy van zille? ha árpi kérdezné-  - én az oktáviára szavazok. kinézetre, a tudást nem írtad. te még mindig fenékben mérsz???

     

    utálom a havat, ide senki ne küldjön! de ennél jobban az esőt utálom. ki küldte????????????  balaton méretű pocsolyák, a latyakban nem tudom tolni a babakocsit és még szarrá is ázunk. tavaszt akarok!!!!!!!

     

    ILDI, gratulálok a házhoz. sajnos nekünk nincs választás, megvan a telek, rajta a lebontandó ház. így muszáj azon építkezni, nem hinném, hogy variálunk az adásvétellel, ha találunk is kész házat. viszont ideje lenne belefogni, de csak húzzuk- halasztjuk... pedig muszáj, ha még akarunk gyereket, mert inkább kettővel, mint hárommal.....

     

    most mennem kell, indulunk játszóba szírával.

    előzmény:
    diana80 (68417)
    2010-02-11  05:49
  22. 2010. február 12. 09:4568430.

    sziasztok!

     

    tegnap elkezdtem visszaolvasni, de nem jutottam sokáig, mert mennem kellett, este meg kidőltem.

     

    csatlakozom ANNIE- hoz, szülés utáni depresszióm van... na jó, valójában csak megjött, de tegnap kicsit voltam idegbeteg, ma már nagyon, ráadásul bőgök mindenen... ha csúnyán néznek rám, akkor azért, ha nem néznek rám, akkor azért, ráadásul meg még azért is, mert gyűlölök menstruálni. és minden kib.szott hónapban ez van. és barátnőmet is megbántottam, pedig nem akartam.

     

    bocsánat, hogy rátok zúdítom, de nem tudtam már, hogy kihez foruduljak. annyira megvisel, és ki értené ezt, mint egy nő. már azon is elgondolkoztam, hogy fogamzásgátlót szedek. csak nem merek mégsem, a trombózis miatt....

     

    és még arra is rájöttem - nem most - hogy végső soron mindennek az értelme a gyerek. úgy szeretek a gyerekekkel lenni, csak nem ilyenkor. idegbeteg vagyok. és ilyen kiegyensúlyozatlan állapotben semmi esetre sem döntenék a szülés mellett, mármint a teherbe esés mellett. bár ezt mensi alatt eléggé nehéz is lenne kivitelezni!

    tegnap pár dolgot találtam, amiket ki fogok próbálni, hátha használ, bár én már nem hiszek semmiben... cseppek, melegítő tapasz, gyógytea. hátha.

     

    azt írtam már, hogy zille farsangja megvolt??? tündérnek öltözött.

     

    ja, és akartam írni, hogy ne nézzetek hülyének, de olvastam egy cikket, vagyis többet is a netre felpakolt fényképekkel való visszaélésről. és eléggé megrémísztett, pedig nem vagyok ijedős, de nem szeretnék több képet feltenni, amíg legalábbis nem vagyunk zárt topic. vagy küldök priviben. és ugyanez vonatkozik az iwiwre is, valószínű ki fogom törölni a lányokat.... személyes, családi oka is van, de ezt itt végképp nem. nem miattatok, hanem tudjátok, mások is olvasnak minket, akit nem is sejtünk esetleg...

     

    DIA, hogy adtad a broncho vaxot zillének? én alig várom, hogy leteljen a 10 nap, mert kész tortúra. zille simán beveszi, joghurtba, de szíra akkora hisztit csinál. tehetem én bármibe... mondjuk a másik, hogy 1 órával evés előtt, éhgyomorra.... az éhgyomor még okés, hát azt csak meg tudja csinálni az ember, de hogy még 1 óráig ne egyen a gyerek. áááá, kizárt. szíránál ez fogalmi összeférhetetlenség, hogy ébren lenni és nem enni.

     

    én a forever kidset adtam eddig, de most a multitabs immunot fogom adni. eddig nem adtam zillének, mert 4 éves kortól lehet, de az a kretén patikus nem mondta, pedig kérdeztem!!!! de már úgy vagyok vele, hogy mire a kids elfogy, addigra 3 hónap híja lesz a 4 évnek, nem hiszem, hogy bármi baja is lenne. szírának meg valami mást. talán cebion cseppet.

     

    CSÜCSÖK, testvérféltékenység ellenszere: olyan kis korkülönbség, hogy még ne fogja fel, hogy van testvére.  úgy látszik elmúlt a borús hangulatom. ezt persze csak viccnek szántam. de nálunk ez volt tényleg a felállás, hogy zille még nem fogta fel.

     

    EVICA, a markolónak tényleg tuti nagy sikere lesz! nagyon aranyosak lehetnek a fiúk.

     

    MAGDI, szerintem is hasonlítanak a fiúk. ikreknek nem nézném őket, de a hasonlóság egyértelmű.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_966379
    Torolt_felhasznalo_966379
    2010. február 12. 08:4268429.

    Ildi! Gratula, háztulajdonos. Hol vettetek? Azért szomszédok ott is lesznek, ha nem a puszta közepén van egy tanya. Bár nyílván sokkal kevesebb kellemetlenséget tudnak okozni, mint egy panelban, ahol nem csak kert, hanem falszomszédok.

    Gyors fogzást Karinak.

    Barbi! Boldog harmadikat 

    El nem tudom képzelni, mi lehet, ami nélkül semmit nem érnek az egészséges gyerekek, szerető férj, stb. stb. Áruld el mi az!

    Nálunk tegnap eső esett

    Annie! Jobbulást a családnak, hogy minél előbb meglátogathassanak.

    Evica! Onurnak máris van legjobb barátja. Nem semmi. Nagyon helyesek. 

    Bea! Gyors gyógyulást Patriknak. Nagyon örülök, hogy bejöt a zsák. Rakjátok bele a betegséget és jól zárjátok be.

    Mit hóember, ez kész hótörzs. Helyes a pukkembej. Dorcsi biztos stylist lesz

    Dia! Zillének is jobbulást

    előzmény:
    Ildi*** (68402)
    2010-02-10  14:23
  24. 2010. február 11. 21:4268428.

    Sziasztok!

     

    Melózok....

     

     

     

    Köszi  mindenkinek a gyógypuszikat,valamennyire máris hatottak! Reggel és délben már csak hőemelkedése volt a drágámnak,és most este is csak 37,5 °C volt a hője.Csak nem fog már romlani.Voltunk a dokinál természetesen,a torkával van egy kis gubanc.Írt fel cefzilt,keddig kell szednie.Ha még hétvégén is belázasodna,akkor hétfőn vissza kell vinni.Zille az orvosnál nagyon ügyes,de már jóideje!!!Olyan kis értelmes,okos.Mindig megbeszélem vele,hogy a doki bácsi belenéz a szájába,meg meghallgatózza,és annyi.Nyitja is a száját egyem meg,akorára,mint a bécsi kapu.

     

    Egyébként ma olyan volt Zille,mintha nem is lenne beteg.A hangja már újra a régi,a kedve pedig szuper.

    előzmény:
    bea7611 (68427)
    2010-02-11  15:42
  25. 2010. február 11. 15:4268427.

    Magdi - most volt a postás! El sem tudod képzelni mekkora örömet okoztál...

    Nagyon szépen köszönöm!

     

     

    Majd írok privit, most sajnos mennem kell, ezer a dolgom még!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top