Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Alma és fája

Torolt_felhasznalo_184229
Torolt_felhasznalo_184229
Létrehozva: 2006. október 10. 17:08

Sziasztok!

Ezt a topicot egy régi jó csapat (hogy kik ők, biztosan tudják) számára hoztam létre, hogy itt beszélgethessünk az almáinkról és a fájukról és az almamagokról!

  1. Torolt_felhasznalo_898202
    Torolt_felhasznalo_898202
    2009. december 20. 11:0011806.

    kész is van!

     

    szóval a jelenlegi tagok már be tudnak lépni, aki még szeretne odaátról, jelezzen!

     

    megyek készülődni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_898202 (11805)
    2009-12-20  10:46
  2. Torolt_felhasznalo_898202
    Torolt_felhasznalo_898202
    2009. december 20. 10:4611805.

    Sziasztok!

     

    köszönöm mindenkinek a jókívánságokat nagy készülődés van, ma ünnepeljük családilag a nagy egyévest!

     

    Erdei: sajnálom a párod melóját, tudom, milyen rossz ilyenkor ennyit dolgozni (neked meg nélkülözni őt), amikor a párom még a kereskedelemben volt, ilyenkor ment a nagyüzem, még 24-én is, hogy én azt hogy utáltam!!!! Most már jó, több, mint két hétig itthon van velünk A sétáltatás ismerős, Boti is állandóan ezt csinálja, menni menni menni... inkább egyedül kéne már elindulnia lassan

     

    Mango: grat a barátnődnek a babához is, meg a bátorsághoz, én már 4. gyereket nem mernék és drukkolok nekik, hogy kislány legyen! Itt is csodálatos hó van, minden nap szánkózunk a gyerekekkel, azt a sok kacagást imádom közben! Moziba is elszöktünk tegnap, Kaláka is jó volt, jól telnek a napok. Közös karácsonyt nagyon irigylem!! Puszi a lányoknak, Zselinek kitartás, uh eredményeket majd várom, és Nandatti elveszett báránykának is üdv!!!

     

    Na és akkor közérdekű bejelentés: máris csinálom a zárt topikot! Jelenlegi topiktagokat automatikusan felveszem, megy a privi, ha kész, ha valakit kifelejtenék, azonnal szóljon, kismamaagyam van!!!!! És a babaprojis barátaink közül is ugye többen olvasnak/írnak hozzánk, aki szeretne a jövőben is tiszteletbeli tag lenni, dobjon már nekem egy privit, és felveszem a listára!!

    előzmény:
    mangogirl (11803)
    2009-12-19  15:39
  3. 2009. december 19. 15:5611804.
    Hozok két képet. Majd válogatok még.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. december 19. 15:3911803.

    Sziasztok!

     

    Boldog születésnapot Beninek utólag és mára Botinak. Hihetetlen, hogy már egy éves. Hisz csak most született.És nemsoká érkezik majd a kishugi is, de jó!

    Egy barátnőmnél most derült ki- nem tervezetten, hogy a 3 fia után most negyedszerre is babát vár. Hát nagyon kiváncsi leszek, hogy sikerült e kislányt összehozni és nagyon drukkolok nekik.  

     

    Erdei. szegényke, nehéz lehet apát nélkülözni mostanában. Csabi most szabin van karácsonyig, viszont a két ünnep közt be kell mennie.

    Addig viszont jó kis programokat csinálunk. Voltunk már szánkózni a Normafán, Csani főleg a hógolyózást élvezte. Most is gyönyörűen zuhog a hó, szerintem holnap is megyünk szánkózni, bár biztos sokan lesznek a hétvége miatt. Visszük az Aquaworldbe hétfőn, mi meg megyünk gospel koncertre, moziba, meg jönnek barátok, ilyesmi.

     

    Hami: jó felőletek is hallani. Gondolom, hogy jól el vagy havazva a munkahelyen. Hát egész más már így az élet, ha dolgozol. Nem lehet könnyű.

     

    Steel: jó olvasni, hogy mennyire élvezi Áron az ovit.

     

    Zseli jól van, bár még mindig feküdnie kell. Majd a hó végén mennek a 12. heti uh-ra. Mi meg majd megyünk hozzá Kishegivel, Nandattival és a fiúkkal egy kicsit karácsonyozni.

     

    Mi is megvagyunk, élvezzük, hogy itthon van apa. Nekem hetek óta nagyon jó a kedvem, mióta eldöntöttük, hogy vállaljuk a tesót. Egész más így készülni a jövő évre, mint korábban tettem. 

     

    Szerintem is lehetünk zárt topik, akkor végre nem kell nickeket használni és pakolhatunk képeket is ezerrel. Steel megcsinálod? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. december 19. 14:4911802.

    Sziasztok!

     

    Boldog szülinapot Beninek és Botinak is!!!

     

     

    A topic-záráson már én is filóztam és részemről oké, tán több képet is raknék úgy fel....

     

    Mi el vagyunk totál havazva... a szó minden értelmében, kinn épp dől a hó.... másrészt meg páromék most költöztetik a komplett gyárukat (azt az idiontát aki ezt karácsony-szilveszterre időzítette...) és min.  napi 12-14 órákat dolgozik minden nap, hétvégenként is... ha megcsúsznak 24-én is megy... szóval emellett elég macerásan készülünk a karácsonyra...

     

    Beni ma is oviban, Borcsa meg egyre jobban foglalkoztat... vezetgetni kell... jön, feláll,  megfogja a kezem és mondja, hogy "menni-menni"...

     

    Kellemes Ünnepeket Csajok, ha már nem tudnék jönni!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top