Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Petesejt adományozás!

sandbaby
Létrehozva: 2007. március 4. 20:20
Sziasztok!

Többször vettem rész Lombikprogramban.De sajnos mindig sikertelenül.
Illetve részben sikeresen .A serkentő kúrák után mindig lett elegendő petesejtem de sajnos nem tudom kihordani a babát.Ismeretlen okokból elvetélek.Most a helyzet az van még 5 db megtermékenyitett petesejtem
lefagyasztva.És mivel a béranyaság nem megengedett Magyarországon,nem hordhatja senki ki az én babámat a jog szerint.Arra gondoltam lehet hogy találnák valakit akinek adományozás cimén a doki mégis beültetné a mi kis petesejtünket .??
Mi a véleményetek ez járható út lenne?
  1. 2016. augusztus 17. 20:1956.

    Ugye tudod,hogy ez Magyarországon nem legális,törvénybe ütköző és keményen büntetik azt,aki ilyet tesz! 


    A felhívásod az NLC fórum szabályzata szerint is tilos!

  2. 2011. május 10. 13:3355.

    de jó neked...nekem nővérem van:-(

    pedig nagyon szeretnék kisbabát...bízom benne, h találok itt egy lányt,aki segít nekem...

     

    A hugod nem vállalkozna rá mégegyszer?

    Milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

    előzmény:
    tokari (51)
    2010-06-19  19:06
  3. 2011. január 7. 09:4254.

    Szerintem a  kérdés inkább az, hogy hogy dologzod fel lelkileg, hogy sosem lesz gyereked?

    Vagy hogy meg akarod-e tapasztalni az "áldott" állapotot, a szülés élményét? Ehhez képest kis kompromisszum, ha genetikailag semmi közöd a babához.

     

    http://nol.hu//belfold/20101224-egy_petesejt donor_naplojabol

    előzmény:
    regan (53)
    2011-01-04  23:15
  4. 2011. január 4. 23:1553.

    segíteni nem tudok, és ne haragudj, h ilyet kérdezek , de

    hogyan dolgozod fel ezt a helyzetet lelkileg? 

     

    mármint hogy "genetikailag" nem lesz a tied a baba, akit te hordasz ki...

     

    Remélem, h kapsz segítséget! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  5. 2011. január 4. 22:5952.
    csajok segitsetek petesejtre lenne szükségem debreceni kaáliba járok elöre is köszönöm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     

Címlap

top