Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Négynapos fogyókúra

Torolt_felhasznalo_354728
Torolt_felhasznalo_354728
Létrehozva: 2003. július 21. 13:03
Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy mi a tapasztalatotok a 4 napos fogyókúrával kapcsolatban? Konkrétan miket lehet enni?
  1. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. június 10. 12:183451.
    Lehet, hogy ott volt a baj, hogy egyke vagyok. :)) Ha Anyukám megkért mosogassak el akkor szépen megkértem Apukámat. :))
    Mondjuk felmosni és porszívózni szerettem, azt megcsináltam, meg a kertben is pepecseltem, csak a mosogatás volt a mumus. :)

    Külföldön élek, ezért nem tudom, hogy felétek van-e Discovery Health. Ha úgy jó akkor elmesélem majd, hogy milyen okosságokat mondott a csaj. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828005 (3447)
     
  2. 2004. június 10. 11:393450.
    Ez a sorozat engem is nagyon érdekel, tudod-e? Mikor megy? Rettegek, hogy visszamennek a kilók!
    Figyu, most az én szervezetem a disznósajtot hiányolja? Abban semmi vitamin, se nyomelem, se semmi tápláló és mégis reszketek érte, annyira kívánom. . . röhej, nem?
    Most épp vizet fogok inni, és utána választékbővítésnek egy kis vizet, és utána iszom rá vizet. . . itt meghalok, eltemettek?
    Igen, igen, minden apróságért dicsérni kell a párodat, mert az neki JÁR. Csak neked természetes, hogy megtett valamit. . . Amit te csinálsz, az meg a világon a legtermészetesebb, ha te gályázol. Nincs igazság a Földön!!!!
    Gyerekeket motiválni? Na neeee. . . Férjem tegnap ráreccsent a fiamra, hogy vigye le a szemetet, pedig ő ritkán ordibál. Hát itt tartunk. . . Lányom gumikesztyűben szokott mosogatni, szökőévenként, most nyáron muszáj lesz felidéznie, hogy is kell. . . de még nemtom, mivel veszem rá. Azzal henceg, hogy az iskolatársai se dolgoznak semmit otthon, sőt kiszolgálják őket. Brávó! Ott a minta. . .
    Ez nagyon tetszik, hogy nem tudsz olyan gyorsan pakolni, mint ő kupit csinálni. . . . ezt otthon elmesélem a páromnak. . .

    A partin is kopogott a szemem tegnap, fasirtgolyók voltak, abba is isteni fokhagyma (mint a disznósajtban - lehet, az hiányzik nekem, a fokhagyma???), friss kenyérrel, és lekváros fánk. . . Mondanom se kell, vittem haza, senki se ette, fiam fitymálva egy fánkot, csak mert éhes volt. Kár beléjük. . .
    Na, elég, ennyit írni, te jó ég, sorry!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (3446)
     
  3. 2004. június 10. 11:333449.
    Figyuka, ne irigyeljél itten engemet a vacak 5 kilómmal 90 nap alatt, jó? És hallod, hogy kopog a szemem? Ez az utolsó víznap, éhendöglök mingyá! :))) Van otthon disznósajt, holnap igenis azt fogok enni!
    Én se tudok olyan gyümölcsöt, amire ne kapnék hányingert. Talán, a telkes cseresznye, most fog érni, mire befejezem a kúrát. . . na, olyat még idén nem ettem, még új íz. De szerintem mi hibáztunk, rosszkor kezdtük az egészet, most kellene kezdeni, amikor nagyobb a gyümölcsválaszték! Ja, egy ötlet: Auchan-ban van 160 pézé sárgadinnye. Na, az még elég elfogadható ízre is, meg még nem untam halálra. . .
    Takarításilag én valamit baromira elcsesztem, hogy otthon nálunk senki nem akar semmit csinálni, most kezdem a népnevelést, de lehet, már késő. . . . . )))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_828005 (3447)
     
  4. Torolt_felhasznalo_828005
    Torolt_felhasznalo_828005
    2004. június 10. 11:313448.
    Mikor van az a sorozat? Én is nézném. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (3446)
     
  5. Torolt_felhasznalo_828005
    Torolt_felhasznalo_828005
    2004. június 10. 11:293447.
    Sziasztok!
    Lufi: tök jó, neked mindjárt vége, nem? Irigyellek.
    Nekem ma gyümölcsnapom van, de már elegem van ebből is. Nem tudsz olyan gyümit mondani, amitől ne fogna el a hányinger.
    Vankaa: minket anyuék kiskoromban azzal motiváltak, hogy elmagyarázták, hogy milyen fáradtak, ha hazajönnek. Aztán beosztottuk a házimunkát és ha nem csináltam meg vmit, bizony az látszott. Nem csinálták meg helyettem. Pl a mosogatás volt rámbízva és mindenki nézett nagy szemekkel, ha már nem volt tiszta tányér a vacsihoz. Ilyenkor kénytelen voltam nekiállni, különben addig nem ettünk.
    :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. június 10. 10:303446.
    Szia, sajnos nem vagyok elég kitartó. De most elkezdtem nézni egy sorozatot a Discoveryn. Egy nőci ad táplálkozási tanácsokat, olyanoknak akik úgy érzik nincs elég energiájuk.
    Próbálom megfogadni a tanácsait és tényleg jobban érzem magam. :) Semmi extra csak elmondta, hogy mit mikor kéne enni és mit mivel lehet helyettesíteni.
    Úgy gondolom a nagy zabálhatnék azért van, mert a szervezetem hiányol valamit. Meglátjuk csökken-e az étvágyam. :)
    Fini gombapöri, jaj én is főzök majd egy adagot. :)
    Hogy megy az utolsó gyüminap?
    Még lehet, hogy a víznap miatt több is lesz a -. Drukk. :)
    Rendrakás. :(( Tudom, hogy meg kéne dícsérni, minden apróság miatt, csak valahogy nekem természetes, hogy megcsinálta. Majd igyekszem. :)
    Gyerekeket nem tudod valamivel motiválni? Mondjuk amikor én tini voltam semmivel sem lehetett rávenni arra, hogy megcsináljak otthon bármit is. A mosogatástól egyenesen undorodtam. Ez amint elköltöztem megváltozott és most már egész rendszerető vagyok. :)) A párom néha balhézik, hogy rendetlen vagyok, de ez nem igaz, csak nem tudok olyan gyorsan elpakolni, ahogy ő kupit csinál. :)

    Milyen volt a party? Nem csábultál el egy kis pogira?:)
    előzmény:
    lufi (3445)
     
  7. 2004. június 9. 11:003445.
    Ne így fogd fel, hogy feladtad! Ha nem meggyőződésből csinálod, meg főleg ha szenvedsz tőle, hidd el, nem is hatott volna sehogyse, nem ment volna le a kiló, csak kínzod magad. A másik diéta is jó ám, meg maga az, hogy kevesebbet eszel (emléxel, mi nagyon sokat tudunk enni. . . ).
    Ügyes vagy, tele vagy energiával, mi kell még?
    Férjedet meg bizony-bizony, dícsérjed, minden piszlicsáré dologért! Akkor fellelkesedik, és hátha nagyot is alkot majd! Az csak természetes, hogy te miket meg nem teszel dicséret nélkül. . . értem én.
    Nálunk senki semmit nem takarít a családban, csak én, és kezdem unni marhára. De jön a nyár, a két gyereket megszivatom kissé, kis mosogatás, ez-az, porszittyó. . .
    A műzli tényleg jó, a lányom többet is megeszik egy nap, igazán nemes kaja. . .
    Tegnap ettem gombapörköltet, há-há-hát izé, há-három tányérral, de kis adagok voltak! Utána megkívántam három kalácsszeletet, ami négy lett, sajnos. De vacsira csak egy kis tönkölybúzalisztből sült kenyerecskét ettem, volt vagy 10-15 dkg liszt, fokhagyma, só, szárított snidgling, pici sütőpor, fini volt. De azért már ez se igazi diéta, már ami a mennyiséget illeti. De belefáradtam, mit mondjak.
    Ma gyüminap, holnap víznap és vége. És örülök, ha marad a minusz 5 kiló. Mindegy, már így is jó, ennek is örülök.
    Na, lassan elpályázom, valami hepáré lesz délben, koccintás, megyek készülgetni rá. Látod, milyen peches vagyok, ha tegnap van, legalább pogácsát ehettem volna. . . így csak gyümölcslevet ihatnék, ha szeretném, brühühü. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (3444)
     
  8. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. június 9. 10:433444.
    Pasik. :)) Enyém férj kijelentette, hogy ő nem takarít, inkább keressek takarítónőt. . . Nem mintha megengedhetnénk magunknak. De nem panaszkodom mostanában van, hogy elpakol, rendberakja a konyhát ilyesmi. Csak akkor akad ki, ha nem dícsérem meg ilyenkor. Igyekszem, de nehéz minden apróságot észrevenni, főleg, hogy ahhoz képest, amit én csinálok ez semmi. Halkan megjegyezve. :)

    Én is olvastam rosszat a táplálék kiegészítőkről, de lehet kapni gyógynövényes bogyókat. Azoknak is van mellékhatása?
    Disznósajt 9-kor. :))
    Tegnap hazamentem farkas éhesen és bevágtam két müzliszeletet vacsi előtt. Ez úgy eltelített, hogy nem is ettem csak egy kis salit vacsira.
    Ma is ezt fogom csinálni ez tök jó, mert sokkal kevesebbet eszem és tele voltam energiával. Levágtam a fűvet és eltűntettem a maradék lébecoló dobozokat is. Yeeeeeeeeee

    Rád is fér egy kis pihenés. Nagyon ügyes vagy, hogy végig tudtad csinálni a 90 napot. :) Itt vagyok pl. én aki feladta a 3. gyümölcsnap után. :((
    előzmény:
    lufi (3443)
     
  9. 2004. június 8. 12:593443.
    Na, ez a tévé előtt döglés, mintha ismerős lenne. . . . Képzeld, volt olyan, hogy a férjem rokonait vártuk ebédre, karácsonykor, és a férjem közölte: zavarja a porszívó zaja, elmegy sétálni a fiammal. . . ahelyett, hogy kiporszívózott volna. . . most is inkább tévét néz, minthogy csinálna itthon valamit. . .
    A kutyu jó ötlet, már ha valóban lehet ilyet, mert az egy plusz gyereknek számít ám!
    Most annyi Sunrider cuccot ettem, meg ilyesmi marhaságokat, egy darabig elteltem velük, mindről olvastam annyit pro meg kontra, a fene se tud eligazodni rajtuk, melyik jó, melyik nem. Most a 90 napos kúra után pihenek egyet. . . . oké, lehet, lemondok a disznósajtról este 9-kor. . . :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (3442)
     
  10. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. június 8. 12:093442.
    Nincs semmi olyan mozgás amit szeretsz? Mi sokat sétálunk kettesben, állítólag az is számít.
    Szeretek tornázni, futni, mozogni, de egyedül nem megy. Kéne valaki aki motivál, de erre a párom nem jó, mert ő is lusti. A sétára tudom csak rávenni, amúgy döglik a tv előtt vagy szerelget valamit. Ennyi.
    Bezzeg nagyszüleimnek akik tanyán laktak nem voltak ilyen gondjaik. :)
    Lehet, hogy vennem kéne egy kutyát és akkor nem lenne kifogás, hogy miért nem megyek futni. :)
    Te meg sokat telkezel, az is mozgás ám rendesen. Sőt a házimunka sem semmi. Mire kiporszívózom a házat bizony van, hogy megizzadok. Mondjuk lendületből csinálom.
    Annyiféle gyógyteát, meg gyógynövényes bogyót lehet kapni. Ezeken is gondolkozom most, próbáltál már ilyesmit?
    előzmény:
    lufi (3441)
     
  11. 2004. június 8. 12:003441.
    Szerintem ilyen lokális zsírokra semmiképpen nem jó a diéta, annak torna kell. Van ez a callanetics torna vagy mi a bánat, az helyi fogyasztást tud, olyasmi, ha jól tudom, hogy egy mozdulatot több ezerszer (na jó, annyiszor talán nem) kell ismételni, tehát nem ugribugri, és akkor nő az izom. Nincs kedved hozzá?
    (Én inkább éhen döglök, mintsem tornázzam, akár a kisujjam megmozdítsam. . . :((( )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (3440)
     
  12. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. június 8. 11:383440.
    Teddy hengerrel estem neki én is, de a plafont nem festettem be. Az a legnehezebb az egészben.
    A párom elfogad ilyennek, mert mindig ilyennek ismert. De látom rajta, hogy mennyire tetszenek neki a vékony képeim, és amikor lefogytam 56-57kg akkor is jobban tetszettem neki. Igazán a gond, nem azzal van, hogy ő hogy szeret, hanem azzal, hogy én nem érzem jól magam így. Érzem, hogy ott van a zsír a fenekemen és lötyög. Fúj. :))
    Persze, ha jobb kedvem van én sem foglalkozom az evéssel, de akkor én tartom a súlyom ennyi. Fogyáshoz koplalni kell.
    Vacak grapefruit csepp. :(( Az Anyukám masszőr. Neki van olyan speckó kréme amitől nem leszel éhes. Tényleg hatásos és van is otthon egy adag. Majd ma jól magamra kenem.
    A gyümi és víznap biztos megteszi majd a hatását és lefogyod a cseppes pluszt. :)
    előzmény:
    lufi (3439)
     
  13. 2004. június 8. 08:243439.
    Te is ilyen festegetős vagy? Én is kifestettem már a konyhánkat, retyét, fürdőszobát, nem is volt egy nagy durranás. Teddy-hengerrel is csináltam, a plafon egész okés lett. . . Gratulálok, ügyes vagy! A hajadra meg mondd rá, hogy ez az új divat!!!
    Tudod, mire gondolok? Hogy van-e valaki, aki így elfogad téged, ahogy vagy? Akkor esetleg nem kéne aggódnod az alakod miatt. De lehet, ha zavar, akkor mindenképpen rosszul érzed magad a bőrödben. De ha mondaná valaki, milyen csini vagy, nem ezzel foglalkoznál mindig, és akkor hamarabb lemenne. Azt tapasztaltam, ha rossz passzban vagyok, többet eszem (még többet. . . ), és robognak FEL a kilók, míg ha jókedvem van, nem is érdekel az egész kaja-ügy, és lemennek a fölöslegek. Ez érdekes, akárhogy is van.
    Gatyafelvevésnél már én is voltam úgy, hogy csak úgy tudtam a cippzárt felhúznik, hogy lefeküdtem hanyatt, akkor a hasam beesett, lapos lett, és feljött a cippzár. Na, amikor felkeltem, alig kaptam levegőt, de kis idő múlva tágult az anyag, szószerint fellélegeztem. . Mit szólsz, micsoda praktikák. . .
    Én ma gombapörköltet eszem tésztával, már alig várom. Képzeld, elkezdtem grapefruitmag-cseppet szedegetni, és egyszerűen hízlal!!! Már egyszer próbáltam, de akkor nem gondoltam, hogy attól, Hát most tessék, igenis, ez a csepp hizlal. Most ez piszkosul betett az önérzetemnek, a diéta végén, most 4 kig a fogyás. Vicces, nem? Holnap van az uccs gyüminap meg a víznap, és vége. És akkor tessék, ilyen kevés az eredmény. Na, mindegy. Te jó ég, de hosszú lettem, sorry.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (3438)
     
  14. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. június 7. 12:043438.
    Aranyos vagy, hogy bíztatsz, de nagyon rosszul érzem magam a bőrömben így. :((( Nem vagyok kövér, de nem is vagyok vékony, látszik, hogy van rajtam extra és már alíg férek bele valamibe.
    Tegnap egy régi gatyóban festettem és rendesen tornáznom kellett, hogy feljöjjön, arról nem is beszélve, amikor le kellett tolnom. . .

    Miért csaltál volna? Ezek mind beleférnek a diétába, max. a candidába nem. Megfeküdt poci. :(
    Mondjuk az 5-6 kg-t én sem értem. Szép fogyás, de több is lehetne 3 hónap után. :((

    Ma hoztam fini pulyka husis székely kápit magammal, barna rizzsel. Nyami. :)) Mozogni is fogok ma, mert kifestem az előszobát. Tegnap a wc festettem, kicsit csíkos lett a hajam. Már megkérdezte a munkatársam, hogy befestettem-e. :)))
    előzmény:
    lufi (3437)
     
  15. 2004. június 7. 10:343437.
    Ne mondjad ezt a kitartást, akkorákat csalok mostmár, mint egy ház. . . És van hátra egy hetem az egészből. . . És 5-6 kg-nál nem ment le több, jó, mi?
    Tegnap este fél 9-kor szégyenszemre megettem egy adag, 15 dkg disznósajtot, egy joghurtot meg kenyérnek egy auchan-os pogácsát meg egy uborkát. Hát mi ez, ha nem csalás? Mondjuk egész nap telkeztünk, nem volt kaja, de akkor is. Délben megettem három sajttal-sonkával töltött pulykaszeletet, uborkával, de megülte a gyomrom marhára.
    Szóval kitartás, nem hiszem, hogy dundi vagy, inkább csak gondolod magadról, egy jó ruhában nem is látszik. Hiszen nem vagy nagy súlyú, csak esetleg lokális kezelés kéne. . . tehát kis hasizom vagy lábemelgetés popóizmosításilag, ilyesmi. Amíg nem vagy 75 kiló, addig nem is vagy kövér!!!! :)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (3436)
     
  16. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. június 7. 10:243436.
    Szia. A hal nekem is nagyon halszagú. :))) A tenger gyümölcseitől is írtozom, de a rák az más. :))

    Semmi gond, attól is függ, hogy mit fogok venni, hogy mit lehet kapni. Majd körülnézek és az eladót is jól kifaggatom. :))
    Azt hiszem beiratkozom fogyi klubba. :( Nekem "egyedül nem megy". :(( Megint dundi vagyok, és nem is tudom magam eléggé motiválni.
    Te hogy csinálod, hogy ilyen kitartó vagy? Neked aztán van akaraterőd.
    előzmény:
    lufi (3434)
     
  17. 2004. június 4. 10:393435.
    A fás cuccot elfelejtettem megnézni, bevallom töredelmesen, hétvégén hátha eszembe jut. . . olyan feledékeny vagyok, iszonyat. . . :(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (3433)
     
  18. 2004. június 4. 10:383434.
    Á, szépjónapotkedves!
    Na, a rák az nekem olyan, hogy nem is tudom, szóval nem tudom megenni. . . Képzeld, amikor az olaszoknál dolgoztam három évig, a frutti del mare meg ilyeneket, ha megláttam, menekültem. Valahogy számomra idegenek ezek a dolgok, a halat se igazán szeretem, nagyon halszaga van. . . De bezzeg a férjem, lányom imádja ezeket, fiam módjával. . . a halikrát is ha meglátom, rosszul leszek.
    De azért elhiszem, hogy ez másoknak nagyon finom kaja, egyétek csak jóétvággyal!
    Kiváncsi lennék erre a szárított paradicsomra, még sohase ettem ilyent, biztos nagyon fini. . . ügyes vagy!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (3433)
     
  19. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. június 4. 10:353433.
    Jó reggelt, tegnap nagyon finit főztem, legalábbis nekem ízlett. :)
    Összedaráltam napon szárított paradicsomot, megfűszereztem és ezt tettem rá tésztára. Parmezánnal megszórva lenne az igazi, de helyett egy kis zöldség is megteszi.
    Ma meg rák salátá szeretnék csinálni, már vagy fél éve figyel a mélyhűtőben egy zacsi rák. Pedig imádom ez a sali a legjobb, majd hétfőn leírom a receptjét. :)
    előzmény:
    lufi (3432)
     
  20. 2004. június 3. 13:283432.
    OK, én is megyek, töröm a fejem a fákon, van egy könyv otthon, hátha ír róla. Megyek haza kajolni én is. Holnap jövök, löpá, neked is jóétvágyat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (3431)
     
  21. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. június 3. 13:253431.
    Köszönöm, de fát szeretnék, mert léc kerítés van és azon futnak mindenféle növények és bokrok is vannak a kerítés körül. Viszont minden ház kétszintes errefelé, ezért rendesen van mindenkinek rálátása a kertünkre. Szerencsére sarkon lakunk ezért csak egy sarokba kéne fát ültetni. :)

    Megyek eszem egészben sült krumplit tonhallal és salival nyami. :)
    előzmény:
    lufi (3430)
     
  22. 2004. június 3. 12:423430.
    Biztos, hogy fát akarsz? Mert ötletem lenne más növényre, pl. ha van kerítés, arra fel lehet futtatni sokmindent. Gyorsan növő fát sajna, nem tudok, de áthidaló megoldásnak ajánlanám eseleg ezeket: tatáriszalag - azt olvastam róla, egy nyáron egy garázst befut, olyan agresszíven nő. Na, ha van valami, amire felfuthat, iszonyatra meg tud nőni. Aztán: komló, ez is nagyon hamar nagyra nő. Van vadszőlő is, ami gyorsan tud futni (nem éred utol).
    Aztán van a nemtommilyen nád, tulképp egy nádfajta, és 2-3 m magasra meg tud nőni, ha kap vizet. Nálunk a buszmegállónál van ilyen, egy panelház előtt, senki se gondozza, mégis úgy megnő minden évben, hogy nagyon. Most vettem egyet a telekre, piacon 400 pézé. Már fél méteres.
    Növényben van a csicsóka, az másfél-két m magasra megnő, sűrű és jól takar. De ezek sajna, nem fák, csak futók. Mindenesetre addig jók lehetnek, míg egy fa megnő. Pláne, ha meg utána a fára futhatnak, ajjaj, ki se látsz. . . Csakhát, kérdés, hogy be tudod-e szerezni ezeket. Vagy valami kertÉSZ adhat tippet esetleg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (3429)
     
  23. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. június 3. 12:243429.
    Persze, jól is teszed, hogy megnézed mire adsz ki majd a háznál. Úgy értettem, hogy nagyon jól el lehet rendezni egy kisebb házat is. :) Most akkor én irigyellek, mert nekem meg az nem adatott meg, hogy felépíthessem a saját házamat, pedig pontosan tudom milyet szeretnék. :) Az a rész annyira jó lehet, amikor ki találhatod, hogy mi hol legyen, beszélgetsz az építésszel stb. Az a része már nem amikor fizetni is kell. :)

    Hurrá meggybordó nadrág. :)) Régen én is csak fekete gatyót hordtam, mert nagyon széles a csipőm és abban annyira nem látszik, de most már nem érdekel. Simán felveszem a szűkebb vajszínűt is, csak tükör előtt ne sétáljak el. :))) Akkor azért látom, hogy mennyi minden van azon a tájékon. :)

    Na azért én is tudok hízni egy hét alatt 5 kg-t karácsonyi családlátogatás alatt, sajnos. Utána meg jön az, hogy lekezdek tornázni és koplalok kicsit. Így tudom tartani valahogy a súlyom, bár a felsőhatár szép lassan meg fel sajnos. :( Régebben 60 volt, de már voltam 62 is. :( Mától tornázom újra. :))

    Most, hogy ez a topic már csak kettőnkről szól, megkérdezlek, hogy mennyire értesz a kertészkedéshez? Szeretnék egy gyorsan, nagyra növő fát ültetni a kert sarkába, hogy ne lássanak be a szomszédok hozzánk.
    előzmény:
    lufi (3428)
     
  24. 2004. június 3. 11:583428.
    Hát, tudod, mi nem jól építünk, hanem a lehető legolcsóbban. Mondjuk gagyit azért nem veszünk, de ha egy mód van rá, jó és olcsó megoldásokat szeretnénk. De hát még olyan messze van az alapozás első ásónyoma. . . illetve inkább géppel maratjuk ki, nem értek igazán hozzá, de olyan más lesz a telek házastul. . . minden gondolatom most ottvan, hiszed-e.
    Szerintem, ha valaki nem eszik kenyeret meg csokit, ha nem vigyáz vagy ha a jóisten is úgy akarja, akkor is meg tud hízni. Példa vagyok rá én, baromira nem szeretem az édességet. És hiába eszem durum tésztát, ha sokat eszem, félek, visszahízom az egész 15 kilót, ami 2002 óta lement belőlem.
    Tegnap túrtam egy meggybordó gatyát, képzeld, annyira feldobott, utáltam már a feketét, ami slankít. Most már nem zavar, ha nem fekete a cucc rajtam. Ez is sokat számít ám, a színek, amik rajtam vannak, vidámak-e vagy sötétek. . .
    Költözni megyek, segítek, oké? :)))
    És most akkor te nem tudsz a kedvenc elképzeléseiddel foglalkozni, úgymint belsőépítész vagy tervező? Most egész másokat csinálsz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_914306 (3427)
     
  25. Torolt_felhasznalo_914306
    Torolt_felhasznalo_914306
    2004. június 3. 11:403427.
    Jól van szeretünk enni. :))
    Szerencse is, meg azért figyelek arra, hogy mit eszem. Ja és folyamatosan fogyókúrázom. :)) Kenyeret, csokit csak ritkán eszem, igyekszem olyan falni, amit lehet.
    Érdekes a disznósajt. :))) Lehet, hogy ez a candida diéta miatt van? Amikor csináltam én is ettem ilyesmiket, amit egyébként soha. Lehet, hogy ki van éhezve valamire a szervezeted. :)
    Nem vagyok precíz, inkább kreatív. Belsőépítésznek kellett volna mennem inkább. Fel is vettek egy főiskolára, építésznek, de akkor már jártam az egyetemre és végül nem tudtam elkezdeni mert több lett a tandíj, mint a meghírdetett.

    Pici házat is nagyon jól meg lehet csinálni, régen nagyon sok ilyesmivel játszottam. :))
    Gyere és költözz helyettem, mert nekem már nem tetszik annyira. Ma reggel 5-kor keltem, mert a párom elutazott és ki kellett vinnem a reptérre. Ez nem esett jól az amúgy is fáradt fejemnek és még annyi mindent kell csinálni, hogy messze még az édes semmittevés. :)
    előzmény:
    lufi (3426)
     

Címlap

top