Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anyós kedvence: az EXnő

a_weaver
Létrehozva: 2007. július 16. 10:25

Sziasztok

Fogalmam sincs, hogy előfordul-e ilyen másokkal is, de nálunk az a helyzet, hogy a párom szülei a barátom volt csaját tutujgatják, a nőci állandóan visszajár hozzájuk a házba. Anyuci (azaz a párom anyja) persze imádja és nagyon sajnálta, hogy szakítottak a pici fiával. Persze a csaj Anyucihoz járogat vissza (persze persze), mert olyan jóban vannak. Emellé ugyan hozzá kell tennem, hogy volt idő, mikor ez a kis nőcske mindennap hivogatta a páromat, képeket küldözgetett magáról és mindig volt valami apró kis kérése, kérdése hozzá.

Én ezt megelégeltem, írtam neki, hogy szálljon le legalább rólunk. Aztán meg én voltam a fekete bárány, hogy hogy merészelem... merthogy ő a családhoz tartozik... Anyucinak kint van a képe is, naptár is van róla, meg hűtőmágnes, meg minden anyámkínja. Nekem ez visszataszító és mikor kértem a kedves mamát, hogy szállítsa le rólunk a pártfogoltját, először azt hittem, segít. De nem. Karácsonyi vacsora, menjek én is, jajj de ott lesz az exnő is, nem baj? Mondtam, akkor nem megyek. Persze bőgéses zsarolás meg stb, így kötelező volt. Mondtam, hog ilyet többet SOHA!

Azóta is minden családi étkezés azzal telik, hogy bár nincs ott, de a róla szóló híreket tudnom kell. Felfordul a gyomrom ettől. Szeretem a páromat és sajnálom a helyzetet, de leginkább magamat, fogalmam nincs mit tegyek! Várom a negatív és a pozitív véleményeket is! Köszönöm...

  1. Torolt_felhasznalo_544433
    Torolt_felhasznalo_544433
    2008. október 11. 16:37307.

    Figyelj csak!Azt kérdezd meg a kedves Anyucitól,hogy:"Hé mama,nem akarod elvenni feleségűl?"De most viccen kívül!Nálunk is hasonló a probléma,úgyhogy 100000000%-osan megértelek!

    Amikor mi összekerültünk a párommal azt hallgattam,hogy E.ilyen meg olyan szemét,aljas,ádáz stb....Aztán meg amikor összeköltöztünk(anyósomékhoz)jött a fekete leves!!!

    Mondogatta is,hogy E.-vel nem így csinálta az ő kicsi fia,meg E.olyan sokat volt itthon!(Jah ezért nézett ki úgy a párom szobája mint egy disznóól)Teszem hozzá,hogy én esti suliba és dolgozni jártam,úgyhogy este kilenckor már haza is estem és ez nem tetszett neki!Mondogatta is,hogy:nem pakoltad el a ruhákat amit tegnap mostál ki,meg:nincsenek rendesen behajtogatva a szekrénybe!De bezzeg E.!Ő megcsinálta!Dehogy csinálta!Még én dobáltam ki a ruháit utólag,mert Anyós nem merte!

    Aztán egy szép júliusi napon összepakoltam és elköltöztünk az én édesanyámékhoz!Mert addigra már teljesen elvadultak a dolgok.Egy este azt vágta a fejemhez,persze nem a fia elött,hogy állandóan programot csinálok hétvégén,és miért kell mindíg az én anyáméknál lenni(ez minden szombat estét jelentett...),hogy többet vagyunk ott mint itthon,és neki ebből elege van,mert bezzeg E.-vel mindíg itthon voltak és nem mentek sehova,mert szerettek itthon lenni!!Az volt a célja,hogy sírógörccsel,az exre gondolva hazamenjek,és ne zaklassam a kicsi fiát.Aztán valahogy nem jó napomban kapott el és azt találtam neki mondani:Figyelj,mintha azt mondtad volna,hogy nem bírtad E.-t?Jah,hogy azt nem úgy akartad mondani?Aha!Jó,akkor megvárjuk a fiadat és megkérdezzük,hogy ő mit szolna hozzá,ha visszaköltözne az exe,én meg hazamennék?

    Nah ez bejött......Mert egy gyáva ember,aki nem mer a fiával szembeszállni!Ilyenkor gondolj arra,hogy a tiéd is ilyen gyáva!Merj vele szembeszállni!Lehet,hogy pattogás lesz belőle,de ha a párod szeret,akkor támogatni fog!Nyugodtan elmesélheted neki mit művel(t)az anyja.Hidd el meg fog érteni!És tudatosítsd magadban,hogy erősebb vagy az Anyósnál!Mert ha nem lennél az,szerinted még együtt lennétek?

    előzmény:
    a_weaver (1)
    2007-07-16  10:25
  2. 2008. október 11. 08:07306.

    Nos, van sok, amiben igazad van, főleg, hogy miért ettem magam emiatt. Csak tudod, az anyóst maximálisan leszarom e tekintetben, hogy szeret-e vagy sem. A kislányka ugyanis mindig mást mondott anyós pajtásnak és mást a páromnak. Ilyen egy jellemtelen köpönyegforgatóval az életben nem találkoztam... anyós jóhiszeműen mondja nekem, hogy dehát a kislányka már nem hivogatja a páromat... aha, hiszékeny volt

     

    Szóval nem anyós pajtival járok, most már sok minden változott, szerencsére elköltöztem onnan, és nem kellett végigülni több karácsonyt azzal a csajjal, aki annyira ragaszkodott ahhoz a pasihoz, akivel én jártam. Nekem ez nem normális. Van, akinek igen, de nekem nem volt gyomrom hozzá. Ilyen vagyok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_266823 (295)
    2008-09-11  16:46
  3. 2008. szeptember 11. 19:29303.
    Ez nem megy a végtelenségig...ráadásul az evés elég kényes téma nálam,nem tudok enni,ha bosszantanak közben.Mindegy,túlvagyunk rajta.Csak érzékeltetni akartam,hogy az se egy kéjhömpöly,ha szidják az exnőket az aktuális előtt.(Az én szüleim pl. soha semmilyen említést nem tettek semmilyen expasimról a jelenlévő pasi előtt-szerintem ez a normális)
    előzmény:
    Szoljanka (302)
    2008-09-11  18:15
  4. 2008. szeptember 11. 18:15302.
    talán ez a legjobb megoldás, mosolyogva mondani: bocsánat,ez nem tartozik rám,
    előzmény:
    rahan (297)
    2008-09-11  16:57

Címlap

top