Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2008 Januárjától ÉLESBEN!

Torolt_felhasznalo_597485
Torolt_felhasznalo_597485
Létrehozva: 2007. szeptember 6. 13:03
Sziasztok!
Lehet nyilt ebben a témában topik csak nehéz beileszkedni egy új társaságban!
Tehát várok mindenkit szerettel aki januártól kezdi el a babprojectet
és most kezdi az előkészületeket (vitaminok,egézsséges életmódra való váltás stb.... )
Nekem ez lenne az 1-ső kisbabám de sok anyukát is várok akiktől tapasztalot szerezhetnénk és akár a 2-dik kisbabát tervezik jövöre!
Remélem jo kis topic lesz ez és lesz sok sok tanulni való amit egymástól tanulhatunk!

Várok SOK mindenkit szerettel!!!
Üdv Mrbaba
  1. 2009. június 29. 08:3891401.
    Hello!
    előzmény:
    tadrika (91399)
    2009-06-29  08:30
  2. 2009. június 29. 08:3791400.

    Jó reggelt mindenkinek! Legalább olyan napsütésest mint itt van!

     

    Tadrika: Nem, én nem vettem észre hogy hangja lenne a szopipárna gyöngyöcskéinek!

     

    Képzeljétek! Ficus este 10-től reggel fél 5ig aludt!!! Éééés, nem rajtam, hanem a szopipárnán. Most pedig önállóan alszik a bölcsőjében. Nem volt semmi nyűgösködés az éjjel, semmi pocakfájás... Tényleg ekkora vízválasztó lenne  6 hét, vagy ez csak vmi véletlen???

    előzmény:
    tadrika (91399)
    2009-06-29  08:30
  3. 2009. június 29. 08:3091399.

    Jóhhóóó reggelt

     

    aranyosak vagytok

    fuszer: bocs, de mikor végigolvastam a listát hát mi tagadás én a kis tudatlan kb arra gondoltam hogy majd elég lesz nekünk egy verzió, a legszimpatikusabb pl, a pihenőszék rezgő funkciója ühüm, és akkor bilibe ér a kezem mi?

    kismac: ha jól értem írni kell neked hogy felvegyél, oké, mindjárt kiokoskodom

    Hunc: benneteket nem zavar a szopipárna hangja?én ugyanonnan rendeltem a makói csajtól, de én bevallom őszintén kicseréltem a töltetét habszivacsra, mert azok a golyók olyan hangosak voltakde még így is jó áron volt és szeretem, kényelmes vele aludni

     

    susy: apjuk aztán biztosra ment a gyártási folyamatnál, basszus jól betolta a kisasszonyt a helyére

     

    Noki: most komolyan, neked kijött az a számítás, hogy fogantatás + 266 nap, eskü megyek és kiszámolom én is hogy hogy esikte is rekorder vagy egyébként nem? te meg az előbb érkezéssel..

     

    egyébként nekem is van egy nagyon kísérteties időpontom októberre

    mindjárt elmesélem..

     

    bendi: tudod hányan kérdezték tőlem (már az agyamat eldobom ettől), hogy biztosan Lucának hívjuk-e azt a gyereket?

     

    1. azt mondják ha a név összefügg tényleg a gyerek habitusával, akkor isten kegyelmezzen nekünk

    2. nem vagyunk babonásak?

    3. nem félünk hogy csúfolni fogják ezzel a névvel?

    és hasonlókéééész vagyokcsak sokszor elég ciki amikor képébe röhögök a kérdezőnek

     

    Timinnyó: továbbra is drukkolok, de az a dupla erősségű tesztcsík arról árulkodik hogy Nyunyó jó helyen van, barnázás meg annyi kismamánál előfordul, Te ilyen progibombával apám be vagy biztosítva

    előzmény:
    fuszer (91359)
    2009-06-28  11:03
  4. 2009. június 29. 08:2991398.

    Jó reggelt!

     

    Hova költözünk? Hol van az új topicunk? Nehogy itthagyjatok.

     

    Susy, még mindig egyben? Nagyon jól érti magát nálad az a kislány!

     

    Nem tudok jönni nagyon, mert Á. egyáltalán nincs el egyedül, állandóan kézben akar lenni. Így marha nehéz, remélem, hamarosan elmúlik ez az időszak. Hétvégén pl. több napra előre megfőztem, mert esélyem sincs arra, hogy ez hétközben, napközben menne. 

     

    Mindenkinek:

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. június 28. 23:1891397.
    Susykám: Neked pedig privi ment!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. június 28. 23:1391396.

    Sziasztok Csajszik!

     

    Húúú...de sokat írtatok, amióta nem jöttem. (2,5 napja).

    Kismac, jól esett, hogy hiányoltál "van-e kimenőm?", hát, nem volt, csak épp nagyon sűrű volt a 7végénk, alig voltam a gép előtt. Szombaton konkrétan csak szopizni ugrottunk haza mindig és utána egyből csavarogtunk valamerre. Itt voltak apa nővéréék, voltunk a háznál, a Nagymamámnál, a mekiben, Tesco-ban, sétáltunk.....szóval jöttünk-mentünk. Ma meg apa vidéki rokonait látogattuk, hamar elment a 7vége.

     

    A zárt topic témát már én is felvetettem néhány napja, igaz, akkor senki nem reagált a témára , de lényeg, hogy akkor mégiscsak lesz, szerintem jó ötlet, egyrészt a "fej nélküli képek" miatt is, aztán pl. rólam is sokan kideríthetik, hogy ki vagyok, ha az ismerőseim mondjuk beleolvasnak a fórumban (lakhelyemet többször említettem, melóhelyem is olyan, hogy a lakóhelyemen csak 1 van belőle)...szóval könnyen rá lehet jönni dolgokra és az ember egyre több intim infót is megoszt a másikkal egy összeszokott csapatban, szóval...szerintem nagyon jó ötlet a zárt topic! Meg is keresem, amit Kismac indított és csatlakozom.

     

    Gyorsan visszaolvastam és most csak hirtelen, emlékezetből reagálok:

     

    Csenci: Hatalmas nagy a pocakod, nagyon széééép és igen, igen, engem is nagyon érdekel már, hogy mi lesz a kislányotok neve, eldöntöttétek már?  Nagyon szépen köszönöm, hogy felajánlottad a segítségedet a levelezőprogimmal kapcsolatban, közben megoldódott a dolog, most kaptam új jelszót is, valamit Apám variált vele, mert nálunk egy rendszeren van az összes gép a lakásban, mekis munkához tartozók, húgomé+enyém....szóval bonyesz, de a lényeg, hogy most már újból műxik!

     

    Tadrika: Olyan jó, hogy megint bekukkantottál hozzánk, remélem, maradsz is!  Pocód nagyon szép nagy gömbölyű, viszont te ugyanolyan csini és vékony maradtál, mint voltál!!!!

     

    Hunci: Szegény Ficus, gondolom jól megijedtetek, amikor ez a levegőt nem vevés és lila arcocska volt nála, húúúú, azt hiszem, bennem is megállt volna az ütő! Mi lehetett vajon???? Még jó, hogy volt lélekjelenléted, szerintem működött az anyai ösztön és így Ficus is 'helyre jött". Megértem, hogy most tolod a külön szobába költözés időpontját.

     

    Írtátok ezt a légzésfigyelő tikegést, nálunk semmi ilyet nem csinál, nekünk nem ad ki alapjáraton hangot. Csak, ha Lexi mozog vagy sír vagy gagyog, azt halljuk és ennek lehet állítani a hangerején.

     

    b.k.a.: Nálunk Lexi 3 hetesen kb. 50-60-akat evett. Sokáig erre volt "bekalibrálva", aztán utána ugrott egyik napról a másikra a 100-110-ekre.

     

    Fűszer altatási listája elég kimerítő volt tényleg, nem semmi....

    Na, mit is akartam még.....biztos kifelejtek valamit, most így hirtelen ennyi, jaj Head anyesz nagyon jó volt veled dumcsizni tel.-on, Lexi meg tök jól elvolt közben, tisztára jó kedve volt, folyamatosan gagyarászott, hívhatsz gyakrabban!!!

     

    Jó éjt   mindenkinek!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 28. 22:5691395.

    Nohát Huncc, képzeld mi történt... az, amit írtál. Fontolgattam a dolgot. Uramnak elmeséltem. Derültünk rajta, de egy marha nagyot beszélgettünk. És ez már jó. Aztán hazautaztunk, nemrég érkeztünk meg. És az út szuper volt. Azaz újra hiszti, kisbringa felébred Luc hisztijétől, aztán ő is rázendít. Türelmes voltam. Megálltunk. Kis séta, Luca megígéri, hogy nem hisztizik. Indulunk. De igen, újra hiszti. Végül hátra ültem, bepréseltem a nagy hátsómat a két gyerekülés közé, Bendi szájába nyomtam a cickót, közben Lucát szórakoztattam, jól elnevetgéltünk. Aztán Bendi elaludt, Lucával verseltünk, mondókáztunk, néztük a víztornyokat stb. Szóval remek volt. Talán neked is köszönhető. Meg annak is, hogy közéjük ültem - nem gondoltam, hogy beférek... - Na hát ez volt. Ettől függetlenül kis tüske azért maradt bennem.

    Na megyek alunni-jóccakát!

    Susy, holnap nézlek, történt-e valami!

    előzmény:
    Hunccutka (91391)
    2009-06-28  21:31
  8. 2009. június 28. 22:4891394.

    ja, de megis betette!

     

    Huh. Azt hittem irhatom ujra. Eselytelen lett volna.

     

     

    Barnus ma egesz delutan irto nyugos volt. Aztan 5 fele uuuugy telipakolta a pelust h feny derult a miertjere. A hata kozepeig fostos volt!Pedig en azt gondoltam fogacska. Be is kentem minden joval. Csodalkoztam h miert nem hat. Hulye.

     

     

    Hunc: hasonlokepp gondolkozok, mint te. En epp ma akarom leszogezni apaval a helyzetet, kicsit szamolgatni, hogy is lenne jo, h azert lassam magamat a jovoben...de en nem varnek 3-4 evet a gyartassal, nekem eleg a 2, es kb 3 lesz B, mire jon a tesokaja. Az nekem szuppper lenne. 

     

    Ficuson meg behalok, ahogy ez ki van nyulva...

     

    Bendi: hat igy erteto. Az ember ezekre nem feltetlen gondol, vagy azt hiszi majd megoldja. Mondom, en tesomon lattam h mi az amit NEM akarok. Tesom tipikus "gyedbeteg" lett, egyadta unalom, egymaga egy szep hazban, kutya macska, papagaj, es ezzel kifujt, ferj haza este 8kor, el reggel 7kor, mert messzi dolgozott, ha Mano beteg volt, senki segitseg, soha egy mozi, semmi...szoval kesz volt. Megertelek. O sem gondolta volna akkor. Amugy is nehez a gyerek utan, jonnek a problemak, kover vagyok, van-e tejem, semmi idom magamra, vagy elmennek dolgozni, mittudomen. Mindig van vmi. De az teny, h ha az ember olyan beallitottsagu, mint pl Hunc, akkor konnyebben tullendul a dolgokon. En olyan vagyok, h egy napig puffogok, vilagvege, aztan kesz, es sut a nap ujra. Te hogy vagy ezzel?

    Es ne hulyulj, sztem mi azert us vagyunk h durroghass. En is szoktam, nem keveset!

     

    Es en szeretem benned pl h bevallalod ha vmit szted nem jol csinaltal. Pl h tul korai volt a 2 baba nalatok, vagy nem kellett volna odakoltozni. Sok ember elete vegeig elhessegeti ezeket, csak hogy ne kelljen szembenezni vele. 

     

     

    Timi: izgalmas napok! Nagyon megijedhettel a barnazastol, szegenykem. Na de hat ha ilyen eros a csik, ott nagy baj nem lehet. Es hogy telnek egyebkent a kismamanapok? Hol tartasz pontosan? Ha jossz es irsz, ird a vegere!!!! 

     

     

    Kedden amugy megyunk a gasztrora. Szoval asszem aznap kikeszul Barnusom. Reggeli metrozas (apa videkre megy, meg hat kocsival sem sokkal jobb a reggeli csucsban) aztan korhazasdi, eljen, aztan dogmelegben vissza...huh. Kicsit felek, de tuleljuk. Szoval KEDD DELELOTT nem jovok. Csak szolok. A beengedes vegett.

     

    B kapott egy hintat unokatesomektol. Rugos, igy le-fel is rugozhat benne. De ez  a gyerek ugye majd' 10 kg, igy ugy kinyujtja a rugot h lelog a laba vicces. De uuugy elvezi!!!!Csinaltam fotokat, majd felteszem.

     

     

    Ja! El is felejtettem, h NEszterr uzeni h levagta Bogesz hajat es most olyan kisfius es edes lett!!!! 

     

     

    Sztem HOLNAP DELELOTT KIIROM H ELKOLTOZTUNK!!! 

     

     

    Gyerekek, a csutortoki talival mi a szitu?

     

    Most megyek, furdes es HVG+Nok lapja.

     

     

    Cuppp

     

     

    előzmény:
    Hunccutka (91364)
    2009-06-28  13:16
  9. 2009. június 28. 22:3091393.

    hello gyerekek.

     

    minnya megnezem mi van erre, csak annyit h en ma becsulettel visszaolvastam, meg minden, es ugy latom h nem jelent meg a hszom. lehet az????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. június 28. 21:5291392.

    Kitartás Timi, meglátod minden rendben lesz!

     

    Ilyen barnázgatás nekem is volt anno, és tényleg a pihenés a fekvés a kulcsa mindennek... Amikor böcsülettel végigfeküdtem a napot akkor minden rendben volt, amikor "ugráltam" akkor meg estére mindig dögfáradt voltam és barnáztam! Úgyhogy tényleg ne csinálj semmi mást az első 12 hétben mint feltett lábakkal pihengess. Aztán ha Nyunyó előbújt, erre már úgysem lesz lehetőséged!

    előzmény:
    Timinnyó (91387)
    2009-06-28  19:20
  11. 2009. június 28. 21:3191391.

    Ne haragudj bendi, én nem akartalak megsérteni, így is keztem a mondandóm. Persze számítottam rá, hogy ilyesmi reakciót fog kiváltani az irományom. Kár ebből rögtön éles következtetést levonni, hogy akkor én most nem szeretlek, mert nem erről van szó. Vélhetően segíteni próbálok a magam módján, ezért mondom el amit én kiérzek az írásaidból. Ha nem érdekelne akkor magasról tojnék rá és elmennék mellettük szó nélkül. Szerintem oka van annak, hogy ez nem így van! Miért nem ebből a szemszögből közelítetted a dolgot???

     Lehet azonnal támadni, hogy én vagyok a hülye és nem látom át, hogy milyen két pici gyerekkel, nagyszülők, barátok nélkül és ebben igazad is van. Aztán lehet onnan is közelíteni a dolgot szerintem, hogy lehet segítő szándék van a másikban és átgondolom vajon van e vmi igazság abban amit ő lát külső szemlélőként. Ha nincs miért látja így, ha van akkor min lehetne változtatni, hogy kipróbáljam vajon igaza van e...

     

     

    Én nem azt mondtam, hogy Te vagy minden bajnak az okozója, rosszul értelmezted! Tény, hogy szerintem a hangulatunk kihatással van a környezetünkre, átragasztjuk a negatív vagy a pozitív érzéseinket és ezek jelennek meg a körülöttünk élőkben. Problémák mindenhol vannak, ezeket nem mi okozzuk, az viszont hogy ezek a problémák növekednek vagy eltörpülnek tőlünk IS függenek!

     

    Node meg lehet cáfolni, én is láthatom rosszul a dolgokat.

    előzmény:
    bendianyu0 (91386)
    2009-06-28  16:36
  12. 2009. június 28. 21:1291390.

    Azért jöhetnél gyakrabban ám! Ilyen mutatványokat ne csinálj egyedül, oks?

    A családban már szétkürtöltétek a hírt?

    előzmény:
    Timinnyó (91387)
    2009-06-28  19:20
  13. 2009. június 28. 21:0991389.

    Dehogy pécéztek ki! Kívülállók egy kicsit másképp látják. Én sem veszem zokon, ha bunkónak és tolakodónak tartanak. Pedig nem vagyok az (A csóvált fejeket látom ám!!!), legalábbis magamat nem úgy látom. Veled is ilyesmi lehet. Nyilván van egy csomó + dolog amit mesélsz,de az egész összességében nem túl derülátó. Ez nem baj, hiszen 2 kisgyerekkel nyilván nem sétagalopp a hétköznapok taposómalma, de azért fogadd el, hogy kivülről így látszik.

    Méghogy te vagy minden rossz okozója a családban.......na az ilyen önostorozó megjegyzések, még ha nem is gondolod komolyan, na ezek miatt látszol negatívnak.

    előzmény:
    bendianyu0 (91386)
    2009-06-28  16:36
  14. 2009. június 28. 21:0291388.
    Hahóóóóó! Van itt valaki?
    előzmény:
    Timinnyó (91387)
    2009-06-28  19:20
  15. 2009. június 28. 19:2091387.

    Sziasztok!

    Susy, reméltem már gratulálhatok, de látom no fejlemény, akkor drukk tovább hogy kijöjjön már a kiscsaj!

    Én izgi hetet zárok. Szerdán elkezdtem barnázni, gondoltam majd elmúlik, végül pénteken felhívtam a dokimat, kb másfél óra múlva már bent voltam a BMC-ben Dkesziről. 

    Most progeszteron injekciót kapok a fenekembe minden nap. a napi 3x1 szájon át szedős progi golyó (utro), és a napi 3x2 hüvelyen át adott golyó mellé. Szerencsére szombat délutánra teljesen meg is szünt minden színes folyás, és kezdek megnyugodni. 

    A doki sok pihenést, semmi megerőltetést sok fevést írt elő, nem napozhatok, no házasélet (eddig sem volt mostanában), ülőfürdőt kerülni (ez sem új).

    Anyukám egészségügyis volt, de már vagy 15 éve nem dolgozik benne, most gyakorolhat a szuriimmal. 

    Rémületemben csináltam pénteken egy tesztet, amin a tesztcsík kb kétszer olyan erős, mint a kontroll csík, ilyet még nem is láttam, úgyhogy feltételezem hogy Nyunyókámmal nincs baj. De most még jobban örökkévalóságnak tűnik a péntek. Akkor lesz uh.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 28. 16:3691386.
    tudnám miért pécéztetek ki... Pedig egyáltalán nem érzem negatívnak magam, és mástól is olvasok sok-sok negatív hsz-t. Na jó, én lezártam a témát, de persze meg lehet vitatni, hogy mennyire negatív vagyok, hát ez van. Azért szerencsére vannak, akik szeretnek ilyen negatívan is :-D))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. június 28. 15:4391385.

    Húha asszem enegem mindenki félreértett.Lili 99%-ban át szokta aludni az éjszakát csak a tegnapi volt ennyire nehézkes ill pár hete volt más ilyen.

    A lényeg h az éjszakára nem lehet panaszom.(kopp-kopp).

     

    Huncinak igazat kell adnom, tessék pozitívabban írni!  

    előzmény:
    bendianyu0 (91383)
    2009-06-28  15:30
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 28. 15:3991384.

    ja, tök negatív vagyok.... nem tudok erre mit írni.

    rengeteg pozitív dolog van az életemben, azt hiszem erről is be szoktam számolni, mint ahogy most is írtam, hogy Luc és B tök aranyosak egymással. De hát legyen, valószínűleg én vagyok az okozója minden rossznak a családban, a gyerekek életében. Persze, meggebedek, hogy ne így legyen, de hát úgy tűnik a meglátásod szerint ez van.

    (Én sem akarlak megsérteni, de amíg valakinek nincs két kiskölyke, abból az egyik nemalvós kisördög, és nincs semmi segítsége, vagyis nagyritkán nagyszülők, az ura dolgozik folyton, h-p-ig nappal, +2 éjszaka hetente, addig nekem senki ne mondja, hogy milyen könnyű, vagy milyen rossz vagyok, mert nem tudom te pl. hogy állnád meg a helyed. Persze befogom a szám, mert mi vállaltuk. Na jó, nem panaszkodom, soha többé, csak a mézesmázas sztorik jönnek tőlem ezután...) UFFFF....

    megyek, a gyereknek kakálni kell :)

     

    előzmény:
    Hunccutka (91382)
    2009-06-28  15:29
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 28. 15:3091383.

    Huncc: nagyon édes Ficus! Tündér!!!

    Tesó kérdésben teljesen egyetértek. A pelenkázós korszak végét nekünk is meg kellett volna várni, késő bánat. De nagy örömömre tényleg azt látom, hogy egyre inkább összecsiszolódnak. Ha Bendi nincs szem előtt (pl. alszik), akkor Luca folyton keresi, hol van Bendi stb... és puszilgatja, mostanában, csak puszi-simi, semmi verekedés. És ez olyan jó!!! De tudom, lesznek még nézeteltérések, csak most ez egy jó hullám, ami most van.

    Bka, Head: nagyon sajnálom a nemalvásokat, kitartás!!! Fűszer már mindent leírt, amit mi is csináltunk Lucánál, bár nálunk nem volt ennyire széles a repertoár. Bendzsókám meg szerencsére éjjel alszik. És most délután is aludtam vele 2 órát, a szokásos félórája utána felébredt, gyorsan mellre vágtam, és elszunyáltunk... Jaj de jólesett, nem is tudom mikor aludtam délután. Luca ébresztett....vááááá!!!!

     

    susy: kitartás, talán ma!!!

    előzmény:
    Headstar (91356)
    2009-06-27  22:47
  20. 2009. június 28. 15:2991382.
    Bendi: én nem akarlak megbántani, egy ideje magamban is tartom, de mostmár csak megkérdezem!Nem gondoltál még rá, hogy ha mindenben a pozitívat próbálnád keresni, akkor talán egyszerűbben mennének a dolgok??? Nem kizárt, hogy nekem jön le rosszul a dolog, de annyi-annyi negatívum van az írásaidban, hogy szerintem ezek miatt is lehetnek a gondok. Mármint, ha ugyanez jön le az életben is, ezt sugárzod a gyerekek, a család irányába, szerintem az nem jó dolog, mert akkor tényleg be is vonzod, és tényleg nem fog semmi működni.Persze ez csak az én meglátásom, ami természetesen lehet hibás...
    előzmény:
    bendianyu0 (91380)
    2009-06-28  15:17
  21. 2009. június 28. 15:2791381.
    Nálunk a nagy megfigyelés ott tart, hogy Ficusnak a tápszertől fáj a pocakja, amit pótlásnak kapott... Aztán majd ha újra jön a melegfront, akkor lehet megdől ez az elmélet!
    előzmény:
    Headstar (91379)
    2009-06-28  15:11
  22. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 28. 15:1791380.

    SSziasztok!

    Jaj de jó, hogy azt írjátok, leszakad az ég, így legalább van remény, hogy napsütés nélkül megússzuk a haza utat. Nyháza mellett vagyunk egyébként, nincs légkondi a kocsinkban, így kb 100 fok szokott lenni melegebb időben bent...

    Kismac, kérdezted, hogy miért utálok ott lakni ahová költöztünk. A házzal semmi gond, de az, hogy sehol semmi, minden km-re van, az nagyon zavar. Gyalog sehová nem tudok elmenni, dimbes-dombos vezetésre meg nem vagyok berendezkedve.Csak sík terepen tudok vezetni... Na jó, most ezerrel gyakorlom, de nekem nagyon nehezen megy a hegyoldalon a kézifékes elindulás. Bőgetem a motort, aztán mégis állok egyhelyben. Mondjuk valamelyik nap egészen szépen elindultam. Szóval utálom, hogy nincs semmi a közelünkben, vmelyik nap a gyerekorvoshoz 40 fokban lemenni babakocsival katasztrófa volt. És mindenkim Bp-en van. Minden barátom, barátnőm. GYerekek mellől nem tudom folyton Pestre járni, ha ott laknánk, lényegesen könnyebb lenne. Ráadásul a legjobb barátnőm most költözött oda, ahonnan mi eljöttünk (néhány lépcsőházzal arrébb). És sajnos, így hogy eljöttünk, el tudom képzelni, hogy egy-egy barátság meg is fog szakadni. És ez olyan rossz. Jó, nem olyan mély barátság volt, de kicsit fáj, na. Van egy nagyon jó haverom, mióta eljöttünk (fél éve), nem láttam, illetve egyszer üzent az urammal, hogy puszil, de amúgy nem találkozunk, Pedig olyan jókat dumáltunk régen... Hát ennyi, ezért utálom, hogy eljöttünk, és bánom, mint a kutya. Pedig a gyerekeknek jobb lesz itt, ez is biztos.

     

    Nem tudom írtam-e Bendikém felfedezte a lábujját, folyton a szájában van. Luca tündérbogyó mostanában. Na, kíváncsi leszek a hazaútra (azaz nem vagyok kíváncsi, szívesen kihagynám...)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. június 28. 15:1191379.
    Talán ma jobb npaja van Lilinek ( de nem kiabálom el).Ha meg ébren van akkor apa szórakoztatja (ezt is elértük).Előre rettegek h mi lesz este...
    előzmény:
    Nokedlili (91370)
    2009-06-28  14:15
  24. 2009. június 28. 15:0491378.
    A másik topikba betettem a linket, ahol vannak még Ficusomról képek! Majd holnap ha egyedül leszünk itthon teszek még fel képeket, csak most nagyon le van terhelve a net, apa dolgozik rajta ezerrel...
    előzmény:
    Headstar (91366)
    2009-06-28  13:39
  25. 2009. június 28. 15:0191377.

    hát nem ...

     

    na azért köszi! megyek lepihenni majd jövök még, puszika

    előzmény:
    Nokedlili (91376)
    2009-06-28  14:54

Címlap

top