Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Alak szerinti öltözködés

Szintigörl
Létrehozva: 2007. november 10. 14:49

Sziasztok!

Annyi hülye topic van, gondoltam gazdagítom egy picikét a sort..  

 

A kérdés voltaképpen egyszerű: hogy öltözködjön egy nem tökéletes alakkal megáldott lány? (164/58, tehát nem kövér, de van mit fogni azért elégg&eacute

Az egyik ismerősőm szerint bővebb ruhák, ami nem tapad az emberre, pulóverek, egy számmal nagyobb pólók, semmi csípőnadrág, semmi csini ruci, inkább laza, egyszerű dolgok.

Szerintem meg nem. Oké, a pocit kitenni túlzás. De... szoknya, kivágott felső (buliba), magassarkú, rövidnaci, egyberuha, hátul nyitott dolgok. Ezek mind beleférnek, hisz egy férfit akkor is jobban megfog egy csinos, szexis nő picit teltebben, mint ugyanez talán a takarás miatt pár kilóval kevesebbnek látszó, de pont ezért magát el is rejtő egyén. Meg eleve vannak dolgok, amik úgyse takarhatóak....

Ti mit gondoltok?  

  1. 2010. június 3. 15:0356.

    Lányok!

     

    Hol lehet jó minőségű használt, de szép, ízléses darabokhoz hozzájutni? Ahol nem áll meg 42-esnél az élet, mint a plázákban? És ezek milyen árkategóriában vannak? Köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  2. 2010. június 3. 14:5055.
    Én amikor ennyi centisen annyi kiló voltam, kúúúúúúúúúúúúúúúúúúrva jól néztem ki!! Mindegy mit vettem fel!!! nem értem mi a gond!??
    előzmény:
    Szintigörl (1)
    2007-11-10  14:49
  3. 2008. szeptember 15. 09:2254.

    Szia!Szerintem sem kell elrejtened magad a világ elől, azért mert nem vagy modell alkat.Én 163 centi vagyok és 60 kiló.Nem takargatni kell magunkat, hanem elfogadni. Szerintem nem csak a kivillanó lapos has lehet szexis, hanem mondjuk egy szabadon hagyott hát vagy egy kivillanó váll is.Szerintem bátran felvehetsz mindent amiben jól érzed magad.Mondjuk a hasamat én sem teszem közkincssé, így azt takargatom egy hosszabb felsővel amiben van egy kis rafinéria, viszont hozzá én simán felveszek egy szűkebb egyszerű nacit vagy egy sima szoknyát.Csinirucit is nyugodtan fel lehet venni, csak meg kell találni azt a fazont, színt amiben bikavadítóan jól nézel ki és úgyis érzed magad.

    Sok sikert!

    Andi

     

    Ui.:A használtruha boltokat csak ajánlani tudom ilyen téren!Nekem nagyon bejöttek!

    előzmény:
    Szintigörl (1)
    2007-11-10  14:49
  4. 2008. szeptember 4. 14:5053.
    Csatlakozom az előttem szólóhoz, én 160/75 kg vagyok. Nem szeretem azokat a ruhákat, amiket a molettruhaboltok árusítanak, szerintük egy testesebb nő akár a kukás zsákot is magára húzhatná ennyi erővel. Meg azok a minták... Nem tudom hol élnek. Én nyáron szívesen viselek szoknyát, és tavaly télen életemben először kaptam magamra végre térdcsizmát a vastag vádlijaimra, olyan boldog még sosem voltam. Fekete "bőr" csizma, harisnya vagy legging, farmer szoknya combközépig, és egy finom kötött garbós nyakú pulcsi, igazán szexi voltam. És az önbizalmam is megnövekedett, hogy találtam magamnak megfelelő ruhadarabokat, amiben igazán jól érzem magam. Szeretek turiban vásárolni, mert nagyon válogatós vagyok és ott nem nézik ki az embert, ha a 20. ruhát próbálja, mert egyszerre 10-et vihet be, de van amikor 12-ért sem szólnak és ha nem jó istenem visszateszik gond nélkül. Egydeül csak azt sajnálom, h kicsi és kevés a próbafülke.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. július 12. 16:5052.

    Nyugodtan öltözködj csak, ahogy neked tetszik, gondolom, egyáltalán nem vagy túlsúlyos. 

    Hát, én mindenesetre örülnék neki,ha ismét csak 58 kg lennék a 164 cm-emhez. A mostani 74 helyett.

    előzmény:
    Szintigörl (51)
    2007-11-14  09:48

Címlap

top