Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

És a szüzekkel mi lesz?

MOSÓMEDVE
Létrehozva: 2003. október 9. 14:55
Én speciel bak vagyok, de tekintve, hogy már majd minden jegynek vagy topicja, gondoltam lehetne a szüzeknek is:-)) Kedves tőle, nem?:-)))
  1. 2004. december 23. 12:29426.
    jah hasonló sors?:))))
    előzmény:
    pepszon (425)
     
  2. 2004. december 21. 22:38425.
    w. tiger, keblemre, testvér :)))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_160860 (423)
     
  3. Torolt_felhasznalo_194123
    Torolt_felhasznalo_194123
    2004. december 21. 18:51424.
    1 főnök, 1 kolléga és egy feleség csak aki skorpió körülöttem. :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_659030 (422)
     
  4. 2004. december 21. 14:10423.
    sziasztok!
    én is szűz, skorpió aszcendensel:) skorpiós dologhoz hozzászólva, én még magamban is utálom a skorpiót nem hogy másban, megprobálom öket elkerülni olyan messzire amennyira csak lehet:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_659030
    Torolt_felhasznalo_659030
    2004. december 20. 23:29422.
    Ez az "egyik" amugy munkahelyi kapcsolatod vagy tobb volt ennel?
    előzmény:
    Boldy- (420)
     
  6. Torolt_felhasznalo_659030
    Torolt_felhasznalo_659030
    2004. december 20. 23:28421.
    Jaj ne vedd oket ennyire a szivedre! Inkabb fokuszalj a jo oldalukra.
    Pl. ok legalabb nem unalmasak, ahogy az ikrek sem, es a nyilasok sem. Ja es a vizontok sem. Nem akarok altalanositani , de megfigyeltem h minket szuzeket a legtobb jegy untat, foleg hosszu tavon. Talan mert tul magasan van nalunk a merce, es uber kritikusak vagyunk?
    előzmény:
    Boldy- (420)
     
  7. Torolt_felhasznalo_194123
    Torolt_felhasznalo_194123
    2004. december 20. 12:56420.
    Nem akarok "izgisebb"lenni a szemükben, azt hiszem nagyon beléjük fáradtam. Az egyikbe különösen. E-le-gem van be-lő-lük. Hagy-ja-nak bé-kén.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_659030 (419)
     
  8. Torolt_felhasznalo_659030
    Torolt_felhasznalo_659030
    2004. december 19. 20:41419.
    Egy skorpiotol ezt a megjegyzest akar boknak is veheted, de legalabbis az erdeklodes jelenek. Tuti meghatodott a gondoskodasodon , csak nem tudta maskepp kifejezni magat. :)
    A pillantasuk tenyleg fel tud perzselni. . . . viszont az is igaz h nem viselik jol ha nem ugrasz az elso futtyukre. . . . persze ettol csak izgisebb leszel a szemukben ;)
    előzmény:
    Boldy- (418)
     
  9. Torolt_felhasznalo_194123
    Torolt_felhasznalo_194123
    2004. december 19. 17:41418.
    Mondok egy nagyon egyszerű példát. A terembe érve a skorpió hanyagul ledobja a mögöttem lévő padra a pulcsiját. Félig a földön, félig a padon. Mellettem ülő hölgyről van szó, tehát akár előzékenység is udvariasság is lehetne a dolog, én persze szépen összehajtogatom szegény pulóvert és rendben teszem le a padra. Helyette. De ő skorpió és a köszönöm helyett , "jaj de kis gondos valaki" -t mond. Mert ő a laza és elegánsan hanyag skorpió. Elmegy a p-ba. És ez még a legegyszerűbb eset volt, higyétek el. Értitek?Nem egy köszi vagy ilyesmi, hanem sokkal inkább a gúnyos megjegyzés. Csak az érthetőségem miatt írtam le, remélem elfogadja mindenki a skorpiók miatti "kiborulásomat".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_256064 (413)
     
  10. Torolt_felhasznalo_194123
    Torolt_felhasznalo_194123
    2004. december 19. 17:34417.
    Sziasztok. Nem tudom mi az aszcendensem, igazából azt sem tudom mi az. Én egyszerűen nézem a dolgokat, nem szeretem megbonyolítani a kapcsolatokat, de ezek a bosszantó hozzáállások velem szemben már nagyon kihoztak a sodromból. Az húzott fel leginkább, hogy képtelenek elfogadni a ritmusomat, állandóan a lassúság vádjával illetnek. Holott ez inkább megfontoltság szerintem és ha a célt, vagyis a feladatok befejezését nézzük, sokkal hamarabb és szerintem sokkal kevesebb kockázat nélkül is érek oda mint a kedves skorpió ismerőseim. Egyszer rohannak mint az őrült, pörögnek ezerrel, máskor meg egyhelyben topognak és akkor csesztetik legjobban az embert. Nem fogom hagyni magamat, mert nincs igazuk és utálom ha valaki azzal fedezi el a hibáit hogy támadja a másikat. Ezek az én tapasztalataim, jó ideje így viselkednek velem, nem fogom hagyni. Már oda jutottam, hogy ha nem működnek velük a dolgok, fogom magam és faképnél hagyom mindőjüket, szenvedtessenek mástTudom, hogy jól csinálom amit csinálok, nem hajolok tovább előttük. B.
    előzmény:
    pepszon (416)
     
  11. 2004. december 19. 12:33416.
    jaj, boldy, a szívemből szóltál :))))
    én is, akárhány skorpiót ismertem, lett légyen az nő vagy férfi, kikészítettek!
    azt nem mondom, h rabszolgának tekintettek, mert az én aszcendensem is skorpió, tehát azért én felvettem a kesztyűt, de jobb a békesség alapon inkább elkerülöm én is őket.
    magamban meg megpróbálom mináél jobban elfojtani a skorpiót, annyira utálom :)))
    előzmény:
    Boldy- (412)
     
  12. Torolt_felhasznalo_346467
    Torolt_felhasznalo_346467
    2004. december 18. 17:45415.
    Halihó! Vagy én vagyok eltévedt szűz jegyű vagy az ismeretségemben van sok eltévedt skorpió. Vagy ennyit az általános horoszkópokról. Az összes többéves haverom skorpió, sőt a férjem is. . . :-)))
    előzmény:
    Boldy- (412)
     
  13. Torolt_felhasznalo_632322
    Torolt_felhasznalo_632322
    2004. december 18. 17:31414.
    nekem anyukám skorpió, nagyon imádom, néha vannak veszekedések, de ez a legjobb családban is előfordul:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_256064
    Torolt_felhasznalo_256064
    2004. december 18. 14:48413.
    Hát jól kiboritottak azt látom! :-)))
    Nálunk is az egyik kisfőnök pasi skorpió volt, de általában én boritottam ki őt. Jól kijöttem vele és veszekedésre sem került sor soha, sőt ő hivott vissza dolgozni, mikor kiléptem a munkahelyemről. Igy nekem csak pozitiv tapasztalatom van velük. Hagyni kell őket uralkodni, ennyi.
    Ha dühösek, ne szólj hozzájuk, várd meg mig lenyugszanak. Bár te férfi vagy neked ez valamivel nehezebb feladat lesz. :-)) Ja és neked mi az ascendensed, mert lehet azért nem jössz ki vele, az enyém rák valszinű ezért sincs bajom velük.
    előzmény:
    Boldy- (412)
     
  15. Torolt_felhasznalo_194123
    Torolt_felhasznalo_194123
    2004. december 18. 12:46412.
    Skorpiók?Érdekesek?Mondom, hogy kifacsarják a szűzből az utolsó leheletet is ha az érdekeik és az elképzeléseik úgy alakulnak!Nem mennék bele soha többé kapcsolatba velük és főnökként is messze elkerülném őket. Borzasztó jellemek, a szűzeket csak rabszolgáknak tekintik, miközben önmagukat a lehető legnagyobbra tartják. Azt gondolják, nincs hozzájuk hasonló ember a földön, közben meg csak a nagy akaratosságuk van. És ha elébük állsz és el mered mondani az aggályaidat, vagy csak egyszerűen fáradtságra mersz hivatkozni, azonnal felsőbbrendű hangon utasítanak el és gyengeséggel és túl érzékeny lelküséggel bélyegeznek meg. Csak akkor vagy ember előttük ha teljesíted a kivánságukat és szolgálod a makacs önfejű akaratukat. Sorry, de nekem most nagyon elegem lett belőlük, legszivesebben összegyűjteném mindet egy jó nagy befőttesüvegbe. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2004. november 20. 21:07411.
    Sziasztok

    Én is szept. 17-es vagyok. :) Dupla szűz, halak deszcendenssel, holdam a bikában, viszont a vénusz a skorpióban. :)
    Ahogy sikerült megismernem magam, elég "földes" vagyok, határtalan érzékenységgel, fogékonysággal a pszichológia+művészetek irányában. Baromi könnyen meg tudok bántódni, viszont az érzékenységem miatt nagyon könnyen ráhangolódok másokra. Könnyen kötődök, nehezen eresztek el bárkit. Ez néha jó, néha meg maga a halál. :)

    Nekem bejönnek a skorpiók, de néha soknak érzem őket, asszem túl intenzívek nekem. Viszont érdekesnek találom őket. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_530988 (400)
     
  17. Torolt_felhasznalo_256064
    Torolt_felhasznalo_256064
    2004. november 17. 16:38410.
    Sziasztok!
    Szűz nő-Bika férfi párosról kinek milyen tapasztalata van?
    Nekem nem igazán jött be ez a felállás, pedig azt mondják, hogy összeillenek. Ezért is lennék kiváncsi mások tapasztalatára is (bejött-nem jött be). Mitől működik és mitől nem egy ilyen kapcsolat.
    Az én asc. -em Rák, az övé Ikrek.
    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. november 15. 08:33409.
    Nekem is! :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_346467 (408)
     
  19. Torolt_felhasznalo_346467
    Torolt_felhasznalo_346467
    2004. november 14. 20:58408.
    Tetszik! :-))))
    előzmény:
    indira (406)
     
  20. Torolt_felhasznalo_256064
    Torolt_felhasznalo_256064
    2004. november 14. 17:17407.
    Köszi Indira!
    előzmény:
    indira (406)
     
  21. 2004. november 14. 08:56406.
    Ezt most kaptam e-mailben, gondoltam megosztom veletek! :-)))
    előzmény:
    indira (405)
     
  22. 2004. november 14. 08:55405.
    (folyt. )
    Szex: A higgadt, visszafogott külső egy szex-mániást takar. Aki csak akkor engedi, hogy eluralkodjon rajta a szenvedély, ha biztonságban érzi magát lelkileg is. Ekkor derülhet ki az is, hogy a hűvös Szűz, nem más, mint egy kitörni készülő vulkán, és csókkirály!

    Ideális partnereid: Halak, Rák, Skorpió

    Szerencseszámaid: 3, 17, 21, 36

    Gyengeségeid: kishitűség, smucigság.

    Erősségeid: megbízhatóság, alázat.

    Joy-tipp: Érdemes lenne pszichológiát tanulni, vagy a tudattalannal foglalkozó könyveket olvasgatni. Mert a psziché rejtelmeinek a kibogozásához, és a cselekedetek mozgató rugóinak felderítéséhez van most különleges tehetséged.
    előzmény:
    indira (404)
     
  23. 2004. november 14. 08:54404.
    Éves horoszkóp 2005-re

    Szűz (augusztus 23. – szeptember 22. )
    A rejtelmek éve
    Lead: A nagy szellemi fejlődés éve következik, amikor bejárhatod a világot, és olyan tapasztalatokra tehetsz szert, amelyek hatására újra értékelsz egy kapcsolatot. És végre azt is megtudhatod, hogy valójában te ki vagy?

    Kozmikus helyzet: Elszakadhatsz a megszokottól, mások elvárásaitól, a kötelességtől, a felelősségtől és az iszonyatos nyomástól, ami az elmúlt időszakban még az éjszakáidat is álmatlanná tették. Könnyebben veheted az életet, új tanulmányokba kezdhetsz, vagy olyan tapasztalatokra tehetsz szert, amelyek megváltoztatják a szemléletmódodat. Ezt hasznosítani tudod, és más értékek szerint fogsz élni. Leküzdheted a magány (a társas magány), az egyedüllét vagy a bezártság érzését, és rádöbbenhetsz arra is, hogy mit akarsz valójában az élettől.

    Szerelem: Még az is lehet, hogy nem akarod őt tovább eltartani. Vagy nem éri meg miatta újabb felelősséget, terheket vállalni, és inkább azon gondolkodsz, hogy kilépsz a kapcsolatból. Ha külföldre utazol, találkozhatsz egy olyan fickóval, aki mellett biztonságban érzed magad, és aki megfelel a férfiideálodnak. Viszont meg kell harcolnod érte, és ez a küzdelem akár évekbe is beletelhet. De megéri, hiszen vele lesz teljes az életed!

    Munka: Elmehetnél az év elején fizetés nélküli szabadságra, vagy tanulmányútra. Újra feltölthetnéd energiaraktáraidat, és ősszel fantasztikus sikereket érhetnél el. Úgymond karriert csinálhatnál. Felettesed jóindulatát ebben az évben élvezheted, de előfordulhat, hogy nem a régiét, hanem egy újét. Ha szerelmeddel, vagy házastársaddal akarsz közös vállalkozásba kezdeni, akkor pénzre, rengeteg munkára számíthatsz, viszont érzelmileg még távolabb kerültök egymástól.

    Szerencse: Utazás során, hivatalos ügyek intézésekor, vagy egy bonyolult jogi ügynek a befejezésekor érezheted, hogy a sors a tenyerén hordoz. Júliustól a szerencsejátékokban is nyertes lehetsz, amely fokozza az életkedvedet.

    Figyelem: Ha eddig elutasítottad az ezoterikus témákat, vagy mindent a hideg logika szerint vizsgáltál, az idén olyan jelenségeknek lehetsz a szemtanúja, vagy résztvevője, melyre nincs magyarázat. Ez még a hitrendszeredre is hatást gyakorol.

    Te és a férfiak: A Kost naivnak és túl harsánynak tartod. A Bika potenciáljában, ágybeli teljesítményében egyetlen pillanatig sem kételkedsz. Az Ikrek jól informáltsága lenyűgöz, és ki is használod ezt. A Ráknak, ha a mamája és a pszichológusa is leszel, akkor életre szóló kapcsolatot alakíthatsz ki vele. Az Oroszlánt felfújt hólyagnak tartod. Egy másik Szűzzel a legjobbat hozhatjátok ki önmagatokból. A Mérleg gavalléros fellépése meglep, és nagyon tetszik. A Skorpió hipnotikus tekintetétől szinte elolvadsz. A Nyilas humorát, és hogy nevetni tud saját magán, kedveled. A Bak bölcsességét szereted. A Vízöntő lustasága az idegeidre megy. A Halak rajongása, titokzatos csókja és kissé gátlásos viselkedése mindennél jobban vonz.

    (folyt. köv. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_346467
    Torolt_felhasznalo_346467
    2004. november 12. 22:20403.
    Egyetértünk. :-)))
    előzmény:
    ruzsmi (402)
     
  25. 2004. november 12. 19:32402.
    Hát én eddig az összes Skorpióval jól jöttem ki, abszolút nem összeférhetetlen szerintem a két jegy. Sőt sztem a Szűz talán az egyetlen jegy, amelyik képes elviselni egy Skorpiót, mivel türelmes, engedékeny. De így van ez a tüzes jegyekkel is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_346467 (397)
     

Címlap

top