Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sajgó Attila

morzsa25
Létrehozva: 2008. január 14. 23:09
Sziasztok!
Biztos nagyon sok topik van már doktorokról, de én szeretnék a budapesti Kááli intézetben dolgozó Dr. Sajgó Attiláról érdeklődni! Ismeri valaki?Jár esetleg hozzá valaki?Jöhet priviben is.....Szakmai oldala érdekelne inkább, empatikussága....
Beírtam a keresőbe, de nem talált semmit.
Előre is köszi a válaszokat!(ha lesznek)
  1. 2020. szeptember 3. 13:563921.

    Sziasztok! Remelem, hogy van meg itt valaki és tudtok nekem Sajgó Attiláról véleményt mondani. Köszönöm!

    előzmény:
    Cvori (3919)
    2018-02-27  13:11
  2. 2020. szeptember 3. 13:533920.

    Szia! Hogy sikerültek a vizsgálatok? Hol tartotok a programban? Tudnál esetleg Dr. Sajgó Attiláról véleményt mondani. A hó végén megyek hozzá konzultációra nagyon izgulok. Köszi!

  3. 2018. február 27. 13:113919.

    Szisztok, tudom ez kb 4 éve volt hogy a Sajgó dokiról értekeztetek. Én most járok hozzá és szeretnék infót kapni, hogy mi a véleménye másoknak.


    Köszönöm

    előzmény:
    Kannácska_ (3918)
    2012-07-16  07:23
  4. 2012. július 16. 07:233918.

    Norcus

     

    Remélem a mai Uh-án minden úgy lesz, ahogy szeretnéd. Az egy petécske is elég egy babához!! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen a mai Uh-án.

     

    Ha gondolod, téged is szeretettel várunk a következő topikba:

     

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&csatid=18&topicid=297710

    előzmény:
    Norcus82 (3915)
    2012-07-14  16:40
  5. 2012. július 16. 07:173917.

    Szia Solya77!

     

    Van egy zárt Sajgós topik, ahová szeretettel várunk téged is.

    Gyere, csatlakozz hozzánk, ha van kedved. Itt nyíltabban lehet beszélgetni. :)

     

    A fórum:

    http://www.nlcafe.hu/forum/?fid=441&csatid=18&topicid=297710 

     

    Puszi

     

    Kannácska és a többiek!

    előzmény:
    Solya77 (3916)
    2012-07-15  09:26
  6. 2012. július 15. 09:263916.

    Sziasztok! Kisebb kirándulás után ismét itthon.

    Voltunk 29-én a dokinál az eredményekkel. Annyi hátránya azért van a szűkszavúságának, hogy nem mondta, hogy ez alkalommal nemcsak az eredményeket összesítjük, hanem UH-t is szeretne csinálni.  Ha tudom, nem a ciklus második napjára kérek időpontot. :) Na sebaj, majd megyek szerdán ismét.

    Ahogy elnéztem, ezzel minden összeállt az indításhoz, és ez alkalommal rákérdeztem, hogy lesz-e újabb vizsgálat. Azt mondta, hogy mindenünk megvan. Szeptemberi ciklus kezdetén kell jelentkezzek majd, hogy abban a hónapban ne legyen tüszőrepedés, majd az októberiben turbózunk, szívunk, beültetünk.

    Nem akarom elkiabálni, de úgy látom, megúsztam a terheléses cukrot és a méhtükrözést is. 

    Én is tartok egy kicsit a hasbaszúrástól (mikor így említettem a dokinak, kikerekedett a szeme: "nem hasbaszúrás, hasi bőr alá fecskendezés!!") :).  

     

    A várakozás tényleg mindig hosszú, hiába van az embernek időpontja. Én még egész jól viselem, a férjem viszont mindig kiakad rajta. Hogy csinálják, akiknek vissza kell sietniük a munkahelyükre? - kérdi minden alkalommal.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  7. 2012. július 14. 16:403915.

    Sziasztok!!

     

    A véleményeteket szeretném kérni. 

    Én is Sajgó dokihoz járok, lombikunk lesz remélhetőleg. Azért remélhetőleg, mert a kezelés 13. napján járok és csak egy tüszőm van. Az az egy végülis szépen növekszik (tegnap volt 12mm) de hát én nem gondoltam, hogy csak egy van. A 9. napon még kettő volt de egy maradt. A doki szerint a sok műtéttől van ami az endo miatt volt. Most olvastam, hogy amelyik tüsző szépen növöget, abban több mint valószínű, hogy van petesejt. Szerintetek is? És szerintetek lehet még több tüszőm pár nap alatt, vagy ez hülyeség? Mennyi lehet az esélyem egy tüszővel? Reménykedjek még? Próbálok pozitív lenni, de nem mindig sikerül. Hétfőn megyek ismét uh-re. Remélem ez az egy már nem tűnik el...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  8. 2012. július 10. 18:133914.

    Szia Virginia!

     

    mivel most nem reg voltam dokinal, s picit en is megvilagosodtam, igy hadd kerdezzelek meg, hogy hany cm vagy? mert azt most tudom 53kg-rol 48-ra fogytal.

     

    Valamint mennyi CH-t fogyasztasz naponta?

     

    A gyogyszer az semmikepp sem eleg az IR rendbe tevesehez. A gyogyszer+torna kb 30% a tobbi az etkezesen mulik.

     

     

     

    előzmény:
    Virginia75 (3912)
    2012-07-01  14:51
  9. 2012. július 1. 17:143913.

    Szia

     

    Sajnos nekem nincs, én még csak most keudtem szedni a gyógyszert 1 hónapja.

    előzmény:
    Virginia75 (3912)
    2012-07-01  14:51
  10. 2012. július 1. 14:513912.

    Sziasztok,

     

    Én kb. másfél évvel ezelőtt két lombikom során tagja voltam a fórumnak, azonta is kb. kéthavonta benéztem, de nem írtam.

     

    Nekem inzulinrezisztenciám van, három és fél éve derült ki, járok folyamatosan endokrinológushoz, de a többféle kipróbált gyógyszer (Meforal, volt Avandia és Avandamet, végül Eucreas) ellenére is csak 50-ig ment le az inzulinom, pedig futottam mellette és tartottam a Mensmentisben előírt diétát, le is fogytam 48-kg-ra 53-ról.

     

    Tavaly december óta nem szedek gyógyszert. Van esetleg valakinek, aki IR-es, hasonló tapasztalata, hogy a gyógyszer nem vitte le az inzulint?

     

    Köszi, előre is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  11. 2012. június 28. 07:593911.

    Sziasztok!:)

     

    Nagyon köszönöm mindenkinek, hogy gondoltatok rám, és drukkoltatok.

     

    Szóval 11 petesejtem lett, és ugye 11 után lehet telefonálni, hogy hogyan állnak, mi a helyzet. Már alig várom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  12. 2012. június 27. 21:163910.

    Köszi Marika, hogy leírtad ezeket.

    Most már csak közepesen parázok - igaz még hónapok vannak hátra. 

    előzmény:
    marika80 (3908)
    2012-06-27  15:55
  13. 2012. június 27. 20:263909.

    Helló lányok!

     

    Írtam privit nektek, olvassátok el mindenképp!

     

    Csebe neked nem tudok küldeni, mert nem engedélyezted, küldd el légyszi priviben az e-mail címedet.

     

    puszi

     

    gombis

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  14. 2012. június 27. 15:553908.

    Ariel,

     

    ne aggodj szerintem ezzel mind igy voltunk:) De mihelyt ott beadjak a lanyok es majd valoszinuleg nem faj:) akkor mar te is neki mereszkedsz!

     

    Ugy tudom lehet tobb helyre is szurni has, comb.. kar? Bor ala. De a Kaaliba a kodok kore mutatjak. Tehat koldotol kb 4-5 cm koriven belul lefele. Tehat kodoktol lefele 4-5 cm -en belul. De majd behataroljak nalad is a noverek ezt a teruletet. En azt tapasztalam reggel jobb, pihentebb vagy, meg fel alomba:) Este mar az egesz nap utan iritalhatobb, idegesebb vagyok, igy jobban is faj a szuri. Megcsiped a bort es 45-90 fok kozott beszurod a tut, aztan mehet:) Nem kell lenduletbol dofni:) de hatarozottan. Vannak jo videok a gonal-f pen-rol hogyan kell beszurni, en olyant neztem meg 3-4 et es ment az alapjan.

     

    http://www.youtube.com/watch?v=U0Xy8b1eGEk&feature=related pl itt eleg szepen adjak be:)

     

    http://www.youtube.com/watch?v=fADyj_nLKqs itt ezen kicsit nekem merolegesnek tunik:) en nem mertem ennyire merolegesen szurni (90 fokba) , de igy sem faj.

     

    ne aggodj menni fog ez. ha nem.. akkor beszaladsz kaaliba egyujabb tapasztalat szurasra:) vagy ha megirod melyik keruletbe laksz, s elakadsz a szurival s valamlyik lany kozelebe laksz biztosan segit.

    előzmény:
    ariel001 (3907)
    2012-06-27  15:37
  15. 2012. június 27. 15:373907.

    Amaretta! Mesélj majd mi volt. Gondoltam/tunk rád itt ma sokat.

     

    Csebe! Kyani sunrise a vitamin neve. Most éppen abbahagytam, de lehet, majd a lombikos időszak előtt majd felturbózom vele magam, bár túlzott változást nem éreztem.

     

    Marika! Örülök, hogy újra itt vagy 

     

    Azt akartam már kérdezni, hogy hova kell szúrni majd ezeket a hormonokat? Mármint testrészileg hova? Has, váll, fenék? És fáj? Az a szitu, hogy ha tűt látok elfutok 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  16. 2012. június 27. 14:153906.

    Szerbusztok!

     

    Ahogy mondta Eszter, levego besziv majd kifuj :) es hiszti elmulik:)

     

    Ugy hogy termesztesen nem hagylak itt, mivel sok lanynak van am itt meg lombikja, es szuksegunk van egymasra. Majd jobban atgondolom legkozelebb ha eppen magas a cukor szintem hogy mit irok. ...

     

    Amaretta , ma mindenki erted szurkol:) mikozbe mar a kis pereceket ragcsalod:) en mindig nagy zabas vagyok, sok perecet eszek meg teat:)

     

    Csebe mar nem sokara josz:) vasarnaptol szuri:), en alig vartam annak idejen hogy dofkodjem magam.. , haha:)

     

    Eszter, jo utat pragaba, igyal so sort:) jot tesz majd ak is vesekoveknek..:)

     

    koszonom mindenkinek az  ujboli meleg fogadtatast :)

     

    Bubis meg Leus talalkozorol meg majd kepet kerunk:), meg Mor babarol is:)

     

    na pusz mindenkinek!

    előzmény:
    gyombi75 (3905)
    2012-06-27  13:22
  17. 2012. június 27. 13:223905.

    Sziasztok Csajok!

    Amaretta!Ma rajtad a fórum szeme és szerintem mindenkinek csuriban a keze,hogy minden tuti legyen!Ha majd úgy érzed,jelentkezz,hogy mennyi petécske lett,bár ,mint Galaxis példája is mutatja,nem a mennyiség számít!Hajrááááááá!

    Marika!Az isten szerelmére,el ne menj innen!nem szabad!Tudod,csak mindenben a szépet és a jót szabad meglátni!Ne vegyél magadra mindent,mert az nem jó! Neked most arra van szükséged,hogy pihenj sokat és kész!

    Lpötty!Annyira örülök,hogy jelentkeztés és hallottunk rólad is!Bár annak annyira nem,hogy nem kapunk képet Mór babáról!Na jó,gondolom van ettől sokkal jobb elfoglaltságod!Azért facéra tölthetnél!!!!!!Millió pusszancs Nektek!!!!Pociról tudsz valamit?Már ő is nagyon hiányzik!

    Kannácska,Györgyi!Remélem baba randi jól sikerült?!Képeket szintén várunk!

    Többiekkel mizu?Nyaralás?

    Na lépek,mert sárkánynapom van és olyan lassan megy a meló,hogy soha nem végzek,és ma sietnem kell,merta drágám névnapja van és még be kell csomiznom az ajándékát,meg meglepi vacsit főzök!

    Szép napot Mindenkinek,pusziiiiiiiiiiiii! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  18. 2012. június 27. 08:473904.

    Amaretta

    Hajráááááááá! :)) Drukkolok ezerrel. Minden rendben lesz. Most megnyitod a sort, aztán jönnek a többiek is!!

     

    Marika

    El ne tűnj innen!! Ilyen apróság miatt, teljesen felesleges.

     

    Pussza lányok!

    Ma jön Györgyi és Bubis Leushoz, úgyhogy összerámolok kicit, míg Leus alszik!!

     

    Cuppp mindenkinek!!!

     

      

     

     

    előzmény:
    Amaretta (3902)
    2012-06-26  14:23
  19. 2012. június 27. 08:453903.

    Jó reggelt!

     

    Eszter, le a kalappal,hogy reggel fel tudsz kelni azért,hogy fuss.Biztos így jól indul a napod. Én képtelen lennék rá,nekem csak este megy (ha megy ) Én is utálom ezt a titkolózást ami a lombik körül megy nálunk,de a sajnálat még rosszabb,ha nem sikerül.Bár ugye ez ki van zárva!

    De jó...ma mész Prágába! Nagyon kellemes kikapcsolódást!

     

    Ariel, írtad,hogy szedsz vmi szuper vitamint. Lehet tudni,hogy mi az?

    A doki magától tényleg nem beszédes és mosolygós,de ha nyitsz felé egész megváltozik!Nem kell mindig sokat várni.Most engem is felkészített,hogy ha megyek hozzá július 6.-án UH-ra vigyek hideg elemózsiát,mert sokan lesznek a szabadságolások miatt.Élvezd ki a nyarat akkor gyorsan eltelik és hipp-hopp itt a november!

     

    Györgyi,de jó hogy rólatok is lehet hallani! Remélem Bubis jól viseli holnap az oltást!

     

    Solya, szeretettel köszöntelek én is a kis csapatunkban!29.-én remélem mindent rendben talál a doki és kezdhetitek októberben a lombikot!

    Az IR vizsgálatot én is csak ajánlani tudom.Méhtükrözés nem tudom,hogy feltétlen szükséges-e.Nekem volt...plusz még méhüregi vizsgálat.Elöbbit egy másik doki csinálta,utóbbit a mi dokink.Ilyenkor megnézik,hogy nincs e méhsövényed,miómád.Nekem a korábbi császár helyét nézte az előző orvos,mert okozhat problémát egy fel nem szívódott régi varrat.Úgy viselkedik,mint egy spirál,steril gyulladást tart fenn és nem engedi beágyazódni a babát.Szerencsére mindent rendben találtak.

     

    Gyombi, nagyon kellemes nyári feltöltődést nektek.Aztán újult erővel jöhet a szeptemberi lombik!Jövő nyáron már babázol!

     

    Gombis, nem semmi hogy nő Zsombi! Holnap már szülőire mész? Ááááá...nem hiszem el!

     

    Vigyázzatok magatokra!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  20. 2012. június 26. 14:233902.
    Igen. Az első lombikom a Kaposvári Kaáliban volt, mert ott nem volt várólista, de mivel nem sikerült, és rohad macerás, meg drága volt a leutazást megoldani, átcsekkoltunk a Pesti Kaáliba a Kováts Tímeához, akit a kolléganőm ajánlott. De Ő elment májusban a Kaáliból, és így új dokit kellett választanom. Többek közt ez a fórum volt az oka, hogy a Sajgó dokira esett a választásom. Így vele most ez az első, és nagyon remélem, hogy a sikeres lombikom lesz!:))  
    előzmény:
    ariel001 (3901)
    2012-06-26  13:30

Címlap

top