Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Quinny Buzz babakocsi

Torolt_felhasznalo_755860
Torolt_felhasznalo_755860
Létrehozva: 2008. február 22. 17:42
Egy várandós barátnőm kérdéseit tolmácsolom, ő nem fórumozó, de kíváncsi a Quinny Buzz-ra. Kérdései:
- A háttámla hány fokozatban dönthető?
- A hátsó felfújható kerekek kilyukadtak-e már valakinél?
- Meddig lehetett használni a mózest? (sok babakocsinál kicsi a mózes)
- mennyire irányítható?
- Belefér-e egy átlagos csomagtartóba? (új opel astra)
- Ausztriában olcsóbb-e, mint Magyarországon?

+ Bármilyen más pozitív-negatív tapasztalat jöhet!!

Előre is köszi mindenkinek!
  1. 2019. július 22. 11:4931.

    Sziasztok, 


     


    Szuper babakocsi. Azt leszámítva, hogy a 12 kilós lányom alatt eltört a tolókar egyik oldala... Így konkrétan használhatatlan. 

  2. Torolt_felhasznalo_805803
    Torolt_felhasznalo_805803
    2008. június 18. 18:3330.

    Sziasztok

     

    Én érdeklődnék, milyen a babakocsi rugózása???????

     

    Terepen lehet vele menni jól? Nem kicsik hozzá a kerekei?

     

    Én most a speedit néztem ki (még csak a neten), az nagy kerekű, arról tudtok valamit?

     

    Ezt a hidraulika dolog az-- hogy magától becsukodik és kinyílik???????

    szerintem az nincs a speedin---------

     

    Tényleg olyan jó ez a kocsi???? Megéri az árát? mert szerintem nem egy olcsó darab. 

    előzmény:
    zsugadam (29)
    2008-03-14  16:10
  3. 2008. március 14. 16:1029.

    Nekünk is BUZZ-unk van, éééés imádom.

    Valóban egy kézzel manőverezhető, saját "tengelye" körül, egyhelyben fordul. Mi most vagyunk 3 hónaposak, mózessel sétálunk...babóm imádja. Alig hogy belefekszik, már alszik is.

     

    Hátsó nagy kerekein le tudom tolni a lépcsőn, és fel is húzom.....úgyhogy még sosem emeltem.(kivéve egy BKV-zás alkalmával a HÉV-re....de a lépcsőn "toltam" )

     

    Sokat shoppingolunk, mindíg autóval megyünk, és akkor csak a hordozót visszük...és klikk, rá a vázra....Suzukink van....belefér a mózes is, ha vidékre utazunk.

    A sportrészt még nem próbáltuk, de a "memóriaszivacs" vagy másnéven "emlékező-hab" felveszi a babó formáját, és megtartja...szóval szupi lehet....

     

    Amit apa nagyon szeret benne, hogy a váz automatikusan hidraulikával nyílik...ez megkönnyíti a dolgát.

     

    Mi az elefániban vettük, jóval olcsóbban, mint máshol.....pl. a mózesből+hordozóból 10%ot engedtek, és a sporteész is 30ezerrel olcsóbb....

    Ja, és mivel külön lehet venni a három "feltétet", nálunk mind más színű...így kicsit olyan, mintha 3 kocsink lenne

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_755860
    Torolt_felhasznalo_755860
    2008. február 27. 11:0128.
    Köszi a hsz-eket, továbbítom a barátnőmnek. Jövő héten mennek megnézni élőben is!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_598674
    Torolt_felhasznalo_598674
    2008. február 25. 14:4227.

    Nekünk is Buzz-unk van. Én nagyon szeretem. Könnyen (egy kézzel) irányítható, szinte helyben megfordul, és mindenféle terepen jól megy!!!! A mózesét nem használtuk túl sokáig, mert refluxos a drágám, és így inkább a hordozód ajánlják. Most hármos és fél hónapos a kisfiam, és a Maxi Cosi hordozóval nagyon jól el van, jókat alszik abban is. Toyota Corollánk van, nem kombi, és befér hátra, plusz még cuccok is. Hordozóval nagyon jó, mert akkor csak a  váz van hátul és az ülés meg elől. Én csak ajánlani tudom.

    Kinyitni könnyű, bezárni nehezebb, de ha megtalálod a taktikáját, akkor már jó. A párom magas, de mivel kihúzható a nyele, így Ő sem rug bele a kerék/táska részbe toláskor, mint más babakocsiknál.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top