Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sztárfórum - D.Tóth Kriszta

N?k Lapja Café
N?k Lapja Café
Létrehozva: 2008. Április 21. 10:03

Kedves Fórumozók!


Sztárfórumunk következő vendége D.Tóth Kriszta televíziós műsorvezető, a Nők Lapja állandó szerzője lesz.

Lola anyukáját április 23-án, szerdán 12 órától kérdezhetitek élőben a fórumon. De kérdéseiteket már most várjuk!

Legyetek vendégeink szerdán is!

D. Tóth Kriszta április 26-án, 11 órától a XV. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztiválon dedikál! Helyszín: a Sanoma Budapest K10-es standja, a Jövő Háza mellett.


a Nők Lapja Cafe csapata

  1. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:3376.

    Nekem az a gyanúm, hogy ő maga nem is tekinti magát sztárnak.

    Hol vannak a "tapasztalt, sokat-megélt" anyák ak iktől tanúlni lehet?

    Én anyámtól távol élek, nem sokat szám íthatok a segítségére.

    Ha gyerekem születne, nagyrészben ma gamra lennék utalva, egyedül kellene kiigazodnon olyan problémákban, amélyekben anyam talán még 

    nálam is tanácstalanabb lenne.

    Számomra érdeke és, ha kic sit is, de hasznos a Loláról szóló rovata 

     

    idézet:
    kisgyöngy (13)
    2008-04-21 10:58:13
    Jól gyanítja. Nem tekintem magam sztárnak. Miért tekinteném? Egy televíziós újságíró vagyok, aki most éppen a képernyőn dolgozik. Ezért sokan ismerősüknek tekintik. Annak pedig örülök, ha talál a cikkekben egy-két hasznos dolgot. Gyakorló anyukaként, akinek ráadásul kevés segítsége van, tudom, hogy milyen fontos az információ. Vagy akár egy vélemény.
    előzmény:
    kisgyöngy (13)
    2008-04-21  10:58
  2. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:2975.

    De ez egy olyan dolog, hogy nyilvan az ir, aki tud/ tanult irni.

     

    Lehet, hogy minden anya szereti a gyereket, meg minden gyerekrol vannak vicces sztorik, de jobb esetben egy ujsagban egy szuperul iro anyuka cikkei jelennek meg - akar a sajat gyerekerol, szuper stilusban.

     

    Ez tokjo, miert ne.

     

    En ha legkozelebb a kezembe kerul elolvasom, mert ketten is mondtak, hogy jobb mint regen. Ki tudja.

     

    Egyebkent bantani en sem akarom, mert nem ismerem es mas dolgokat sem olvastam tole, lehet egyebkent tokjo, csak ez a cikksorozat eleg unalmasan indult..

     

    idézet:
    tranquille (12)
    2008-04-21 10:51:44
    Én is azt javaslom, hogy adjon a cikksorozatnak még egy esélyt. Azt hiszem, kinőtte a "gyerekbetegségeit".
    előzmény:
    tranquille (12)
    2008-04-21  10:51
  3. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:2874.
    Igen, ez nekem is feltűnt. Úgy beszélnek a gyerekeikről ezek a "sztárok" mintha csak nekik lenne.
    idézet:
    shaloya (11)
    2008-04-21 10:48:54
    Ezt azért nem tudom értelmezni, mert nem gondolom így. Hogy más "sztárok" hogy beszélnek a gyerekeikről, azt nem az én dolgom megítélni.
    előzmény:
    shaloya (11)
    2008-04-21  10:48
  4. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:2673.

    Én el szoktam olvasni a cikkeit ha  a kezembe kerül egy Nők Lapja (kb kéthavonta 1x, a nagyanyámnál).

    Kedvesen ír a kislányáról, de igazából szterintem sem frappánsak a cikkei, ilyet akárki tud írni. Érezni lehet hogy imádja a kislányát, na de melyik anya nem???? És kinek a csemetéje ne csinálna hasonló vicces, vagy még viccesebb dolgokat, mint az ő kislánya?

     

    Minden héten van tőle cikk?

     

    Nem bántani akarom, igazából semmi kérdésem nincs, bocs, ha foglaltam volna a helyet.

    idézet:
    shaloya (10)
    2008-04-21 10:46:47

    Önnek teljesen igaza van, mindenki csemetéje csinál vicces, szomorú, boldogságos dolgokat. És minden anya imádja a gyerekét. Ez így van jól. Látja, milyen egyformák vagyunk, mi anyukák?

     

    Igen, minden héten szerdán!

    előzmény:
    shaloya (10)
    2008-04-21  10:46
  5. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:2472.
    Szia!
    Mitől sztár egy műsorvezető???? Mitől érdekes, hogy gyermeke van?
    Milyen mentorának kell lenni, hogy szárt akarjanak belőle "gyártani"?Hogy szereti a gyerekét? Hát ki nem?! Nekünk gyermekes anyáknak, nagymamáknak legalább olyan sztorijaink vannak, mint neki, írásaiban.
    Talán egy tapasztalt, sokat-"megélt" anya elbeszéléseire nagyobb szükség lenne. Csak sajnos megrekedtek sokan,- s most tisztelet a kivételnek- a "Győzike-Mónika-Balázs,stb..." szinten.
    Neki sem tapasztalata, sem lakásgondja,sem anyagi gondja,sem egzisztenciális gondja nincs. /ne legyen/, akkor miről beszélünk?
    Arról, hogy hogy szereti a gyerekét? Én is, mi is, a sajátjainkat.
    Nosza lehet "sztárfórumot" indítani átlagos anyukákkak,apukákkal, nagymamákkal....stb.
    Üdv.
    idézet:
    acbg (9)
    2008-04-21 10:44:43

    Érdekes, és meggondolandó ötlet, hogy legyen nem ismert emberekkel is beszélgetés itt, az NL Cafén. De ezt nem az én tisztem eldönteni. Mindenesetre ha lesz, mindenképpen beleolvasok majd. Talán kérdezek is. Mert, mint minden egyes anyuka ezen a Földön, én is tele vagyok kérdésekkel, és érdekel más édesanyák tapasztalata, véleménye.

     

    Ami a Győzike-Mónika-Balázs  triumvirátust illeti, Sebestyén Balázst egy nagyon tehetséges fiatal tévésnek tartom. Aki a nagyon kevés őszinte képernyősök egyike.

     

    Ja, igen. Nem, nem gondolom, hogy attól vagyok "sztár", hogy van egy gyerekem és szeretem őt. Sőt, azt sem gondolom, hogy az vagyok. Ez egy kifejezés, amellyel itt, Magyarországon kevésbé, közepesen és nagyon ismert embereket szoktak illetni. Mások.

    előzmény:
    acbg (9)
    2008-04-21  10:44
  6. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:2071.

    Szerintem D.T.K. irasai egy kis napsugar a mai vilagban.

    V.Kulcsar Ildiko nem lesz?O is nagyon aranyos

    idézet:
    maminka (8)
    2008-04-21 10:43:17
    Köszönöm, örülök, hogy így gondolja. Igyekszem. Ebből is látszik, hogy ízlések és pofonok...
    előzmény:
    maminka (8)
    2008-04-21  10:43
  7. 2008. Április 23. 12:1970.

    Kedves Kriszta!

     

    Nagyon örülök, hogy itt van, végre "élőben"!

    Anyósommal imádjuk Lola történeteit, és minden hétvégén megtárgyaljuk, hogy mi volt a héten a Nők Lapjában! Csak így tovább, és várjuk az újabb Lola történeteket!

     

    Remélem jön Pécsre dedikálni, mert nagyon szeretném már a könyvét elolvasni! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:1969.

    Vagy csak már mások is szóltak neki, hogy unalmas.

    Amúgy én eleve ki vagyok attól, hogy most minden "sztárocska" a gyerekéről ír. Mintha csak nekik lenne. Igazából nem vagyok egyikre sem kiváncsi és egyik cikket sem olvasom el sem itt a neten, sem az újságban.

     

    idézet:
    veronic3 (7)
    2008-04-21 10:42:49

    Senki nem szólt semmiről, egyszerűen hagyják, hogy írjak úgy, ahogy én írok. Nem létezik olyan újságíró, akinek az írásai mindenkinek tetszenek. Sajnos.

     

    A "sztárocskák" pedig... ugyan, miért zavarja, hogy akinek kedve van az ír? Az internet óriási felület. A lapok közül pedig, ha jól tudom csak a Nők Lapja és a Maxima ad ilyesminek teret.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_335328 (7)
    2008-04-21  10:42
  9. 2008. Április 23. 12:1768.

    Kedves Kriszta,hataron tuli anyuka vagyok,

    kint szuletett magyar.

    De itt is sokan olvassak Lola torteneteit,valoban elvezetes,

    napsugarat hoz az eletunkbe.

    Csak igy tovabb

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (65)
    2008-04-23  12:14
  10. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:1667.

    Jaj, pont ez jutott eszembe, mikor olvastam itt a nevet..

     

    hat nekem is ez volt a tapsztalatom, igaz, nemreg hallottam, hogy mostmar viccesebbeket ir. En regota nem olvasom az ujsagot, es a rossz tapasztalat miatt az o cikkjen meg akkor is atlapozok, ha veletlen a kezembe kerul...

     

    Szoval lehet, hogy mostmar belejott..

     

    idézet:
    tranquille (6)
    2008-04-21 10:37:31

    Azt javaslom, hogy egyszer, ha már minden mást elolvasott az újságban, amely véletlenül a kezébe került, nézzen bele a cikkembe. Hátha most már jobban tetszik. Ha még mindig nem jön be, sajnálom. És természetesen tiszteletben tartom a véleményét.

    előzmény:
    tranquille (6)
    2008-04-21  10:37
  11. 2008. Április 23. 12:1666.

    Kedves Kriszta!

     

    Gratulálok a Lola sorozathoz, nagyon szeretem és minden héten elolvasom. Kérdésem: MIKOR LÁTHATJUK MAJD LOLA BABÁT TELJES VALÓJÁBAN? Nagyon kíváncsi vagyok rá! Gondolom, eljön majd az az idő, amikor megmutatod a médiának.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:1465.

    Én nagyon is kedvelem D. Tóth Kriszta írásait, bár ez a legutóbbi nem igazán keltette fel az érdeklődésemet. Ha venném a Nők lapját kizárólag az ő és Vekerdy Tamás cikkeiért tenném. De nem veszem, mert így nincs meg az ár/érték arány.

     

    Az M1-en is leginkább azóta nézek Híradót, mióta ő vezeti, szóval én kedvelem őt, hiteles, mindemellett tetszenek a nevelési elvei :)

    idézet:
    zi.ta (5)
    2008-04-21 10:36:30

    Nagyon köszönöm, örülök, hogy tetszenek a cikkek. És annak is, hogy ezzel nincs egyedül. Vekerdy Tamást én is nagyon szeretem!

     

    További élvezetes olvasást és jó Híradó-nézést (ha van hozzá hangulata...)

     

    Minden jót!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_307474 (5)
    2008-04-21  10:36
  13. N?k Lapja Café
    N?k Lapja Café
    2008. Április 23. 12:1164.

    Kedves Fórumozók!


    Sztárfórumunk következő vendége D.Tóth Kriszta televíziós műsorvezető, a Nők Lapja állandó szerzője lesz.

    Lola anyukáját április 23-án, szerdán 12 órától kérdezhetitek élőben a fórumon. De kérdéseiteket már most várjuk!

    Legyetek vendégeink szerdán is!

    D. Tóth Kriszta április 26-án, 11 órától a XV. Budapesti Nemzetközi Könyvfesztiválon dedikál! Helyszín: a Sanoma Budapest K10-es standja, a Jövő Háza mellett.


    a Nők Lapja Cafe csapata

    idézet:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2008-04-21 10:03:14
    Üdvözlök Mindenkit, itt vagyok, lőhettek. Ja, bocs... már egy ideje lőtök. Elkezdem időrendben, és közben várom az új kérdéseket. Kriszta (Lola anyukája)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  14. 2008. Április 23. 12:0563.

    Kedves Kriszta,

     

    Nekem is nagyon tetszik ahogy a kis Lola mindennapjait megfogalmazod. Minden elismerésem a tiéd azért, ahogy a családod összetartod és szerintem meg is találtad az arany középutat! Én nemzetközi oviban dolgozom, naponta látom, hogy néha milyen problémákat hoz az ha két különböző kultúrából alakulnak ki a családok, DE: ezek a családok mindig pezsegnek, a gyerekeik gyönyörűek akik kiskorukra már több nyelven beszélnek és sokkal előnyösebb helyzetből indulnak bele majd egyszer a nagyvilágba...  

     

    A kérdésem: Ti hogy tervezitek a későbbiekben Lola iskolázását? Ha itthon maradtok magyar, kétnyelvű esetleg angol iskolában képzelitek el a kislányotok jövőjét?

     

    További kitartást, türelmet és sok örömet kívánok Nektek és természetesen várjuk az újabb Lola-történeteket!  

    Estel 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  15. Torolt_felhasznalo_691949
    Torolt_felhasznalo_691949
    2008. Április 23. 11:5562.

    Kedves Kriszta!

     

    Nagyon szeretem Lola baba történeteit. Minden gyerek aranyos, de a kis történeteiket nem mindenki tudja ilyen humorosan és kellemes stílusban elmesélni.

    Kérdésem az lenne, hogy lesz-e kis testvére Lolának? Illetve véleményed szerint mennyi az ideális korkülönbség a tesók között?

     

    Remélem még sokáig olvashatjuk a történeteidet!

    Sok boldogságot kívánok neked és családodnak! :)

     

    Andi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  16. 2008. Április 23. 11:4961.

    En is csatlakozni szeretnek a Lola rajongokhoz. Jo par eve elek kulfoldon, fogalmam se volt rola, ki az a D. Toth Kriszta, de mar az elejetol fogva olvastam a Lola hireket. En eppen akkor voltam terhes, mikor Kriszta szult..nekem is lanyom van,alig par honappal fiatalabb, ketnyelvu, igy szamomra rendkivul elvezetes es hasznos volt a cikkek olvasasa.

    Akinek nem tetszik a stilusa, vagy a temaja: Miert olvassa ? En lazan atlapozom a szamomra unalmas cikkeket.(pl horoszkop) es biztosan nem kritizalom az irojukat. De ez valoban kis hazank egyik kedves szokasa-annak akinek jol megy-adjunk egy kis popsiba rugast.

    Sokan irhatnanak valoban nevtelen anyukak az ujsagokba, nahanyan meg is teszik...aztan kesobb iro lesz beloluk. Sokan meg olimpiai bajnokok lehetnenek , ha tobbet sportolnanak...

    Az, hogy masok is jol irnak , annak semmi koze D. Toth Krisztahoz. Vagy talan o veszi el a kenyerkeresetuket???

    Kerdes Krisztahoz:

    Lola baba angolul is eppen olyan jol beszel , mint magyarul? Anyas vagy apas kislany?

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_552514
    Torolt_felhasznalo_552514
    2008. Április 23. 11:1660.

    Azon gondolkodtam hogy most mi is a baj tulajdonkeppen? Az hogy valaki ha nem is mestermuveket ir Shakespeare nyelven hanem aranyos hetkoznapi torteneteket a babajarol es ezzel penzt keres?

    Vagy az hogy masok akik ugy erzik ilyet ok is tudnanak  neki sem allnak igy penzt sem csinalhatnak belole.

    En nem vagyok nagy gyerekrajongo, de mindig elvezettel olvastam a cikkeket Lolarol es a csaladrol. (a Nok lapjat is szeretem).

    Gratulalok Krisztanak a babajahoz, es sok szerencset neki az eletben . Remeljuk a ferje Alex nem azt fogja leszurni ebbol a dologbol hogy a magyarok irigyek es kotekedok. Nem lenne jo ha a tobbsegrol ez lenne a velemenye.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  18. 2008. Április 23. 11:1359.

    Szerintem tok jok ezek a kepek!

     

     

    előzmény:
    sissi4 (67)
    2008-04-23  02:26
  19. 2008. Április 23. 11:1358.

    Már épp meg akartam fogalmazni egy választ a sok negatív hozzászólásra, de látom, megtették ezt helyettem. Abszolút osztom ranuncolo véleményét!

     

    előzmény:
    ranuncolo (45)
    2008-04-22  17:35
  20. Torolt_felhasznalo_417908
    Torolt_felhasznalo_417908
    2008. Április 23. 11:1063.
    Te is másképpen néznél ki egy ilyen fotózáson.. Szerintem Kriszta képei jók, más, kicsit "vadabb", de ezzel nincs semmi baj! Ettől még éppen olyan jó újságíró, hiradós, és anya lehet!
    előzmény:
    shaloya (74)
    2008-04-23  09:34
  21. Torolt_felhasznalo_982291
    Torolt_felhasznalo_982291
    2008. Április 23. 11:0962.

    Szemely szerint nagyon elvezem az osszes sztorit, ezt az utobbit kulonosen jokedvvel tudtam olvasni, valahogy emlekeztetett az en gyerekemre.... :)))

     

    Sok sikert (tudom, mar van) a folytatashoz, amig lesz Lola-rovat en addig olvasni fogom. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_417908
    Torolt_felhasznalo_417908
    2008. Április 23. 11:0777.

    Kedves Kriszta!

     

    Szerdánként ki nem hagynám a Loláról szóló írásaidat. Az elején kíváncsiságból olvasgattam, aztán megszerettem Lolát így, hátulról..  Csak gratulálni tudok! (kérdezni nem akarok, csak várom a folytatást!)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. Április 23. 10:5276.

    Kedves Kriszta!!!

     

    Én pusztán gratulálni szeretnék a Lolával az élethez,mint rovathoz és a megjelent könyvhöz is!!! Nagyon szeretem a rovatot és a könyvet is meg fogom venni.

    Kislányom,KISBEUS júniusban lesz 6 éves és én is lejegyzem régóta az elszólásait,életének mulatságos helyzeteit.

    Később biztosan jókat derül majd rajta. Persze Lola is.

    További sok sikert,jó egészséget kívánok,történeteit pedig várom!!!!!!

    Kiss Beatrix

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. Április 23. 10:0875.

    Sziasztok!

     

    Én szeretem az írásait, könnyed(nek tűnő), szórakoztató írások. (Én speciel V. Kulcsár Ildikó írásait szoktam átugrani meg Dobray Saciét, nagyon nem tetszenek, de hát kinek a pap, kinek a papné. :) )

     

    Lehet, hogy van mindenkinél kedves családi helyzet, amit megírhatna, de azért próbáljon meg bárki ilyet írni, szerinetm hamar rájönne, hogy nem is oylan egyszerű ez, mint amilyennek tűnik.

    A Nők Lapja színvonala valóban igen sokat csökkent az elmúlt években, de a múltkori szám – ahol épp Kriszta van a címlapon, kellemes csalódás volt – élvezet volt lapozgani.

     

    Na, akkor a témához is hozzászóljak, a kérdésem: mennyire tér el a hétköznapi (bevásárlós, játszóterezős, fordászhozjárós) ruhatára a Híradós ruháktól? A tv képernyőjén mennyire a saját ízlásánek megfelelő ruhákat visel?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_686442 (1)
    2008-04-21  10:03
  25. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2008. Április 23. 09:3474.

    Döbbenet, döbbenet...... Egész más nőnek képzeltem Krisztát, mint ami lejött a fotókról.

    Vajon ő hogy látja?

     

    Mag is van az első kérdésem.

     

    Kedves Kriszta!

     

    Mi a véleménye ezekről a képekről?

    Szerintem borzalmasak.

    előzmény:
    sissi4 (67)
    2008-04-23  02:26

Címlap

top