Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Barátok közt

Torolt_felhasznalo_394600
Torolt_felhasznalo_394600
Létrehozva: 2003. november 14. 12:43
Hali!

Vajon egyedül vagyok-e azzal, hogy csípem a fent említett sorozatot, vagy esetleg van más is akivel jól kidumálhatnánk a történéseket stb...
  1. 2015. január 8. 09:00118801.

    Bizony, Picivirág, a vodkához kovászos uborkát szoktak enni! Mármint az oroszok. Biztosan van valami jó hatása, talán nem hat olyan gyorsan a szesz. Ami fontos, ha minimum fél liter töményet akar magába önteni az ember. Szolid kis stampedlizéshez fölösleges.



    Bennem is feltámadtak a szép emlékek, és némi lelkiismeret-furdalás. Mikor Larisza pár hónap levelezés után megemlítette, hogy szívesen eljönne Magyarországra a tyotyájával (nagynénjével), ha küldenénk neki meghívólevelet, én lazán átugrottam ezt a bekezdést, és továbbra is csak az iskolai dolgokról, meg gőzöm sincs, miről irkáltam neki, mint azelőtt.  Még jó, hogy anno nem lehetett csak úgy beállítani. (Ugye, hogy ugye! Minden kornak megvan - megvolt - a maga szépsége!)

    előzmény:
    Picivirág1 (118799)
    2015-01-08  06:45
  2. 2015. január 8. 08:56118800.

    Már kiderült, hogy avatar-szerű modellfiú nem udvarlásügyileg közelít Alízhoz --- ahogy kinéz, tán inkább a melegvonalat erősíti...Alíz valami fotósmunkát csikart ki belőle Ádámnak, persze minden lében jellemtelen Enikő ezt is elbaltázta, de nem bánják.

    előzmény:
    barackmano (118797)
    2015-01-07  22:50
  3. 2015. január 8. 06:45118799.

    http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/meleg-pasitol-akar-b abat-a-baratok-kozt-zsofija-2318663


    .......................................................... ................................


    Éljen a megbonthatatlan szovjet-magyar barátság.!!!Istenem...olyan megható volt, amint egymásra talált a két barátnő


    Olyan sokat tanultam...eddig nem tudtam, biztosan hiányos az italszokás ismeretem, a vodkát kovászos uborkával kell inni. És milyen jó, hogy a kereskedelem gondoskodik a téli kovászos uborkáról is. Mert Bözsi röstelkedve mondta, nem saját, mert tél van....de Vili azonnal biztosította Mását, Bözsi nagyon jó háziasszony.  Remélem hamarosan elmennek meglátogatni Mását, és egy ideig nem kell nézzük ezt a két lökött öreget. Bözsi negédességétől feláll a szőr a hátamon...."ahogy szokták volt mondani."

  4. 2015. január 7. 22:56118798.

    "De aki Miklós ördögi tervét kieszelte, az maga is rejtegethet fura hajlamokat."


    Én a zavaros családi és szerelmi ügyeknél szoktam arra gyanakodni, hogy a fk-írók képtelenek normális kapcsolatokra.


    Még azt furcsállottam, hogy se Nórának, se Róbertnek nem tűnt fel, hogy mikor Nóra felkapta a súlyzót, Miklós sikoltozni kezdett, hogy "Nóra, ne!" Mint aki nagyon jól tudta, hogy baj lesz a dologból. Persze Nórának most fáj a lába, másra nem tud koncentrálni. Talán később eszébe jut.

    Tímea olyan szinten undorít, hogy képtelen vagyok becézni.
    Én utálom Miklóst, de viszketett a tenyerem, ahogy az a kis görény beszélt az apjával. Olyat lekevertem volna neki, hogy a fal adja a másikat.


    Bözsi-Bazsi, Vilmos és Másenyka jelenete eséllyel pályázhat az év legbárgyúbb története címre.


     

    előzmény:
    Liventa (118796)
    2015-01-07  22:03
  5. 2015. január 7. 22:50118797.

    Nekem sem jönnek be a kékszemű fiúk. De ettől eltekintve a fene kezdene egy modellpasival, pláne felrúgva szegény Ádámot. Modellpasi a világ másik végére menekül amint megtudja hogy Alíznak van egy kamasz lánya. 


    Alíz megérdemelné hogy jól pofára essen mondjuk. 


     

    előzmény:
    lidika49 (118795)
    2015-01-07  19:58
  6. 2015. január 7. 22:03118796.

    Alíz végül jól jött ki a szervezkedésből, de nyomorult Enikőből ennél hánytatóbb kis p...át már nem is csinálhattak volna. És megint a varázsmondat: "én csak jót akartam....."


    De aki Miklós ördögi tervét kieszelte, az maga is rejtegethet fura hajlamokat.

  7. 2015. január 7. 19:58118795.

    Tényleg nem tudom, hogy mit akarnak-akartak a forgik ezzel a levelező partner résszel, hogy jött ez ide? Talán azért, hogy 50 év után kiderüljön, hogy Bözsi nem Bazsi?


    Aliz szép fiúja meg végképp nem tetszik, nem szeretem az ilyen nagyon kék szemű fiúkat ( még ha színes lencse is esetleg)jobbak nálam az őzike szeműek.


    Mit kepesztett Ádámért Aliz, most meg odadobna mindent?

    előzmény:
    Picivirág1 (118794)
    2015-01-07  19:29
  8. 2015. január 7. 19:29118794.

    Na, ez az.! Szóhoz sem jut az ember. Már mint Aliz miatt. Ez is érthetetlen...miért kell ennyire rossz hírét kelteni ennek a lánynak. Végre rendben van a szerelmi élete Ádámmal, erre elüttetik egy szépfiúval...megint valami kétes kapcsolatba "kergetik". Jól át lesz verve, aztán két szék közül a földre esik. Haragszom a forgikra. Hülyébbnél hülye ötleteik vannak...de jól feladják a labdát, mi meg csapkodjuk

    előzmény:
    barackmano (118793)
    2015-01-07  19:13
  9. 2015. január 7. 19:13118793.

    Én nemrég néztem, de ez az egész egy akkora hülyeség, ennél nagyobbat ki sem találhattak volt. 


    Na de ez az Alízos is. Nem is tudok mit mondani.

  10. 2015. január 7. 17:42118792.

    Picivirág nagyon jól összefoglaltad a Másával kapcsolatos gondolataimat. Egy valamit tennék csak hozzá, a szláv ajkúaknak nagyon jellegzetes akcentusuk van, ennek a szerencsétlennek meg semmi nem volt. Néha észrevehetően próbálkozott, de nem nagyon sikerült a néninek. :(

    előzmény:
    Picivirág1 (118790)
    2015-01-07  12:41
  11. 2015. január 7. 17:40118791.

    na pont ezen akadtam ki én is, meg egy csaj tuti hogy az első levbélváltásnál tisztázza, hogy te hülye én lááány vagyoook(12 évesen plánesőt). és képeket is küldenek, talán már az első levélben, ez nem is tudom, mire volt jó, de Alíz új pasiját s értem. mondjuk nekem nem tetszik, de ez itt amatematikus.

    előzmény:
    bosszi (118789)
    2015-01-07  11:59
  12. 2015. január 7. 12:41118790.

    Ekkora hülyeségre nem számítottam...komolyan. Most akkor Bözsi iskolás kora óta folyamatosan levelezett Másával? Biztosan, ha tudta a telefonját, a címét...azt is tudta, hogy ..hoppá?? Mit tudott?? Azt tudta, hogy özvegy, azt írta Bözsi, hogy meghalt a felesége? Már mint BazsiBözsinek. Ez a Mása férjhez ment, és közben szerelmes volt Bazsiba. Nem is látta soha...csak azt a szép lelkét szerette. .......nem értem...Mása annyi közös emlékre emlékezett...ezek mind levélben történtek? Nem úgy tűnt. Á, egy katyvasz az egész. Gondolkodtam, hogy megnézem újra, hátha rájövök, hogy is volt, de nem ér annyit az egész.

    előzmény:
    bosszi (118789)
    2015-01-07  11:59
  13. 2015. január 7. 11:59118789.

    sziasztok! Mennyire tipikus már, hogy egy kb. 60 éves ember  általános iskolás levelezőpartnere, akivel soha a büdös életben nem találkozott, - ráadásul orosz - csak úgy telefonál, és kb. 20 perc múlva megjelenik. Mivel azt hitte, hogy férfi, tehát még fényképcsere se történt köztük, de mindent tudnak egymás életéről, 60 év után is, és most gondolt egyet és idejön vendégségbe.


    Hát ez biztos mindennapos dolog...

  14. 2015. január 6. 19:33118788.

    Először is nagyon szépen köszönöm  Most már meg sem nézem, minek. A postásoson jót röhögtem gerdamama.


    A mai nap már nem volt olyan fárasztó. 


    Jujóka ezt már egyszer mesélted, már hogy honnan van a neved, csak azóta elfelejtettem. Örülök hogy kaptál antibigyót a lábadra, az tuti hatni fog. 


     

    előzmény:
    gerdamama (118787)
    2015-01-06  19:17
  15. 2015. január 6. 19:17118787.

    "A "Jujoka" nicknevem igazából egy mozaik szó. Hármónk keresztnevének első szótagjából áll. Nem ismerős Gerdama az az összeállítás? Szégyen ide, szégyen oda, rólad kopíroztam."


    Nem éltem hiába!

    Én nem kopíroztam, de találkoztam vele máshol is. Békés Pál írónak (már rég meghalt szegény) volt egy Báldor című heti rovata a Népszabadságban. A két gyereke, Bálint és Dorka kalandjait mesélte el benne. Nagyon jó kis írások voltak. Egyszer, egy könyvheti dedikáláson el is mondtam neki, hogy én már régóta a Gerda nevet használom mindenhová, ahova jelszó kell.


    "Úgyhogy lehetnék bőven Jujóka, csak nem akartam ékezetet használni."


    Én meg azért vagyok kisbetűs, mert régen a regisztrációknál és a jelszavaknál nem szerették, sokszor nem is fogadták el a nagybetűket, írásjeleket. Azóta már változott a helyzet, de én nem változtatok emiatt nicket.

    előzmény:
    Jujoka (118782)
    2015-01-06  12:14
  16. 2015. január 6. 17:25118786.

    Gratulálok a kenyérhez...nagyon étvágygerjesztőn néz ki. Az ilyennek nem tudok ellen állni...de kell...az ünnepek alatt egy karikával több lett a derekamon. Pedig úgy éreztem, nem ettünk többet, mint máskor...persze 2x megettem ünnep előtt a szaloncukrot. Meg ügye süti itt, süti ott...most kicsit vissza fogom magam.

    előzmény:
    vorii (118783)
    2015-01-06  15:59
  17. 2015. január 6. 17:02118785.

    Ártatlan vagyok, de jól tette a doki, csípem az ilyet. :D meló van, reggeltől. Evvan.

    előzmény:
    Jujoka (118782)
    2015-01-06  12:14
  18. 2015. január 6. 16:01118784.

    Jahhh - a zsaroláshoz még: Olyannyira, hogy Klaudia üzletrészét kéri! Szóval nem valami csip-csup dolog lehet...


    De mi?????????

    előzmény:
    vorii (118783)
    2015-01-06  15:59
  19. 2015. január 6. 15:59118783.

    A kenyereim csak úgy "mutogatni"


     


    Kíváncsi leszek a mai BK-ra...


    Amúgy valami előzetesben láttam, hogy Ágnes bizony megzsarolja  Klaudiát - csak az nem derült ki, hogy mivel


    A FB-on feltették a kérdést, hogy megsérül-e Aliz... Egy ekkora gumilabdába csomagolva szerintem abszolute védve van... persze attól még az ijedelemtől rosszul lehet.


     

  20. 2015. január 6. 12:14118782.

    Sziasztok!


    Először is azzal kezdem, hogy nagyon örülök annak Barackmano hogy jól érezted magadat az első munkanapokon.


    További sok sikert kívánok!


    Most jövök én: tegnapelőtt délután elment az internet, így azonnal bejelentettem. Nem értem mi ez a sok hiba újabban, ha még az antenna is el fog menni, akkor már nagyon mérges leszek.


    A lényeg, tegnap jött a szerelő, és megállapította, hogy a ruter mondta fel a szolgálatot és ki is iktatta, most ismét van netem, vagyis már tegnap is. Orvoshoz tegnap nem mentem, mert későnek találtam az időpontot, viszont ma voltam, és több, mint kétórás várakozás után be is jutottam, írt fel két doboz antibigyót "Doxyciclin"-t azzal, hogy csak az egyik dobozzal szedjem be, a másik legyen tartalék. Kristine te beszéltél vele?


    A "Jujoka" nicknevem igazából egy mozaik szó. Hármónk keresztnevének első szótagjából áll. Nem ismerős Gerdama az az összeállítás? Szégyen ide, szégyen oda, rólad kopíroztam.


    Én vagyok a Ju(lianna),  férjem a jo(zsef), lányom a ka(talin) Úgyhogy lehetnék bőven Jujóka, csak nem akartam ékezetet használni.


    Még nem olvastam vissza a hozzászólásokat, de látom Gerdamama, hogy remekül összefoglaltad. Most kipinem a "fáradalmaimat", egyébként tényleg, mert rengeteget gyalogoltam magamhoz képest. Mármint a mostani magamhoz képest.


    Kocsival indultam én útnak, de alig mentem egy kicsit visszafordultam, mert nagyon a szemembe sütött a nap, teljesen elvakított, + párás is volt minden ablak. Az orvoshoz meg odaakartam ma érni.


     

  21. 2015. január 6. 09:29118781.

    A buborékfociról persze lemaradt a kép, mire befejeztem az írást, ki is ment a fejemből.

  22. 2015. január 6. 09:25118780.

    Várj, még nincs vége!



    Miklós Zsófival fut össze a folyosón. Zsófi hálálkodik a szép ajándék miatt. Miklós meg arról kezd elmélkedni, Timinek vehetne akármit, úgyse köszönné meg. És milyen kár, hogy  nekik nem született közös gyerekük, mert Zsófi milyen jó anya lett volna. Mit tesz egy táska! Évek óta egymás tönkretételén dolgoznak, megfojtanák egymást egy kanál vízben, most meg ott nosztalgiáznak a folyosón, az eszem megáll.
    Miután Zsófi újabb megerősítést kap a várható szuper-anyaságáról, elkapja Tóbiást. Rájött, hogy ők lennének a tökéletes szülőpár, mert ők jó barátok. Sosem veszekszenek, míg a házaspárok mindig, és az milyen rossz lehet egy gyereknek. (Évek óta ismerem a postásunkat, és még sose veszekedtünk, hmmm...) Tóbiás is felvillanyozódik, ez is igen életszerű. Gondolom, minden meleg rögtön izgalomba jön, ha egy általa nem kívánt nemű lény felkínálja neki a hempergés lehetőségét.



    Clau a fittness "szalonba" is ellátogat. Gratulál Zsófinak, hogy a gyönyörű, jól menő borászatból egy lábszagú tornatermet volt képes teremteni. Zsófi szokásától eltérően csak hallgat, Tóbiás viszont tanácsolja, hogy ha nem tetszik a szag, a hölgy fáradjon el egy parfümériába. Vagy kezdjen el edzeni, vagy húzzon el. 

    Arra nem tudok visszaemlékezni, és a mostani beszélgetésből se derült ki, hogy Clau és Tóbiás régről ismerték-e egymást. Mondjuk a Mercados időken összefuthattak néhányszor a kisboltban. Bár Claudia nemigen járt oda.

    Más nem jut eszembe. Majd jönnek a többiek.





     


     


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    barackmano (118778)
    2015-01-06  08:43
  23. 2015. január 6. 09:18118779.

    Tóbiás bocsánatot kér Zsófitól a "hülye ötlete" miatt. Dehogy akar ő gyereket, csak sokat ivott, azért beszélt össze-vissza. Mire Zsófi: a nők meg általában úgy esnek teherbe, hogy sokat isznak, aztán úgy maradnak. Hát, azért nagyon remélem, nem ez az általános, bár nem tudok egy szőke ribi fejével gondolkodni.

    Enikő buli utáni meglepetés-programot szervez, valami izgalmasat. Nem értettem, miért, de hát Enikőt ritkán szoktam érteni. A többiek (Alíz, Ádám, Krisztián) is röhögnek a háta mögött, hogy Enikő és az izgalom két külön kategória. Enikőnek persze tényleg semmi ötlete sincs, Petitől várja a segítséget, de ő most a nagyanyjával akarja tölteni az időt. Végül nem tudom, ki az ötletgazda, de buborékfocit rendeznek egy parkban. (Tényleg van ilyen sport, kép mellékelve. Ja, és óránként 20 eFt-ért lehet felszerelést bérelni, a mindig sóher Enikő vállalhat pár plusz műszakot.) Az előzetesben is láthattuk, hogy Alíz (ki más?) elesik és kigurul az útra, egy autó elé. Szerencsétlen autós! Még nem tudjuk, mennyire sérült meg, de a következő előzetesben már egy benzinkútnál szerencsétlenkedik, ezek szerint nagy baja nem történt.

    Miklós belép az irodába, és majd' frászt kap, mert Clau ott vigyorog a főnöki karosszékben. Váltanak néhány kedves szót, majd Miklós távozásra szólítja fel a sógornőjét. Felajánlja, hogy hív egy taxit, Clau le ne késse a repülőt. Clau jól kiröhögi, mondván, neki van nagyobb része a kft-ben, így több joga van ott tartózkodni, mint Miklósnak. Erre aztán Miklós kotródik el.


    Mondjuk én nem a tulajdonrészemmel érveltem volna, hanem azzal, hogy én vagyok az ügyvezető igazgató, csak a távollétem idejére bíztam meg Attilát. De lehet, ezt már el is felejtették a fk-írók.
    Ágnes állít be az irodába, és smúzolni kezd. Clau nem igazán vevő rá, többször is rászól, hogy térjen a lényegre, mit akar. Ágnes válasza, hogy tönkretenni Miklóst. Részletekbe nem bocsátkozik.


    Ágnes a mostohafiával is találkozik, és ecseteli a szép jövőt. A srác nem hiszi, hogy Clau segítségével vissza tudnák szerezni a pénzt, mert azt már Miklós rég tisztára mosta. Nincs köztük nagy egyetértés, nem is értem, miért nem tudják telefonon megbeszélni azt a két mondatot, ami miatt találkozni szoktak.

    előzmény:
    barackmano (118776)
    2015-01-06  06:27
  24. 2015. január 6. 08:43118778.

    De ari vagy, koszi

    előzmény:
    gerdamama (118777)
    2015-01-06  08:33
  25. 2015. január 6. 08:33118777.

    Azzal kezdődik, hogy Clau belép a villába, de hiába kurjongat, hogy "Hanna, Hanna, megjöttem", sehol senki. Majd' hanyatt esik, mikor meglátja, milyen perzsavásárt csináltak a nappalijából. A másik döbbenet, mikor a kisasszony megjelenik kócosan, slamposan, meglehetősen igénytelen külsővel. Jól le is cseszi, bár lehet, hogy én nagyobb cirkuszt rendeztem volna a nappali átalakítása miatt. De nincs ideje cirkuszolni, Julihoz megy látogatóba, és Ágnessel is találkozni akar.


    Na, itt van egy kis bukfenc. A szünet előtti rész azzal fejeződött be, hogy Hanna hiába várja az ajándékát az előkarácsonyi bulin, de Ágnes megnyugtatja, hogy lesz ajándék, csak kicsit késik. Aztán látjuk, hogy Clau belép a villába ... stb.  Még meg is jegyeztük, hogy Ágnes milyen hülyén szervezte a randit, a buli színhelyére kellett volna hívnia Claudiát. Úgy volt tálalva, mintha a két esemény egy időben történt volna. Tegnap viszont Hanna azzal mentegetőzik, hogy este buli volt, azért van ilyen viharvert állapotban. Vagyis a két esemény közt eltelt fél nap.


    Elmennek Juliékhoz, a család meglepődik, és úgy látszik, tényleg örülnek Claunak. Ágnessel kapcsolatban óvatosságra intik. Részletekbe nem bocsátkoznak, de elmondják, hogy nagy sz.keverő, és mindig mesterkedik valamiben.


     

    előzmény:
    barackmano (118776)
    2015-01-06  06:27
  26. 2015. január 6. 06:27118776.

    Hulye rtlmost, megint nem tudtam megnezni csak a JR-t.

  27. 2015. január 6. 06:01118775.

    Ádám makd jól megijed, megkéri Alíz kezét(ez is egy olyan hülye szó, mi az, hogy MEGkéri?-mindegy),  és 40 héten keresztül Alíz esküvőszervezését láthatjuk. Áááááááá!


    Klaut nem tudom, mivel lehet zsarolni, inkább a Mikivel szembeni utálatára apellálnék Ági helyében.

    előzmény:
    vorii (118773)
    2015-01-06  00:35
  28. 2015. január 6. 05:57118774.

    Barackmanó, örülök, hogy jól telt az első napod!


    Én a mozit nem annyira szeretem, és szívesen nézek online filmet, mert nincs benne reklám, és ha kell, megállíthatom. Sokat néztem így most a szünrtben is.


    Tegnap a BK után elkezdtem a Benjamin Buttont, de nem tudtam végignézni, álmos lettem, a 2.reklámnál kikapcsoltam. Mondjuk már láttam, de jó lett volna újra.


     

    előzmény:
    gerdamama (118763)
    2015-01-05  20:50
  29. 2015. január 6. 00:35118773.

    Hogy a BK is terítékre kerüljön:


    - A babaprojekttől égnek áll a hajam...


    - Fogalmam nincs, mivel zsarolhatja meg Ágnes Klaudiát, de baromi biztos a dolgában.


    - Ez a mű-mulatság a buborékokban olyan szánalmas volt. A baleset pedig - kíváncsi leszek, mit akarnak vele...


    - ...és végül Mása???!!!


    Azért nézzük csak, ha nincs jobb dolgunk!

  30. 2015. január 6. 00:29118772.

    A fene vigye el hiába húztam ide a linket... de ezt üssétek  keresőbe:


     



    10 bicskanyitogató filmcím

    Épp ma mosolyogtam meg ezt a "cikket"...


     


    Amúgy ma ott ragadtam életem leghosszabb filmjén...


    Megnéztem a Benjamin Button különös életét.



    előzmény:
    vorii (118771)
    2015-01-06  00:23
  31. 2015. január 6. 00:23118771.

    előzmény:
    gerdamama (118764)
    2015-01-05  21:17
  32. 2015. január 6. 00:21118770.

    A szív hídjai

    előzmény:
    barackmano (118762)
    2015-01-05  20:28
  33. 2015. január 5. 22:46118769.

    Azt még nem is láttam, pedig azt mondják nagyon jó. 


    Örülök én is, de a nagyja holnap jön. Remélem nem fog így kicsinálni mint a mai. 

    előzmény:
    friadri (118767)
    2015-01-05  22:26
  34. 2015. január 5. 22:30118768.

    Nekem ez volt "érdekes" még anno, amikor javában tanultam angolul, ez a filmcím: Vonzások és állatságok. (The Truth About Cats & Dogs) 

    előzmény:
    gerdamama (118764)
    2015-01-05  21:17
  35. 2015. január 5. 22:26118767.

    Barackmano, de jó, hogy túl vagy az első munkanapon az új helyen! 

    Nekem is kedvenc filmjeim egyike A szív hídjai. Imádom! A másik meg a Love actually (Igazából szerelem ).

  36. 2015. január 5. 22:14118766.

    Köszi. Tuti megveszem magamnak, angolul még nem láttam, pedig magyarul háromszor is.


    Lehet ma kegyes lesz hozzám az rtlmost. 

    előzmény:
    gerdamama (118764)
    2015-01-05  21:17
  37. 2015. január 5. 21:49118765.

    Nem járnak jobban a klasszikus regények sem, ami a címek erőszakos magyarítását illeti... Itt van pl. 


    STEINBECK, JOHN : Früchte des Zorns (Eredeti cím: The Grapes of Wrath) 

    azaz A harag gyümölcsei, ami hordozza a lényeget. És hogy szól a semmitmondó magyar cím? Érik a gyümölcs... 


     

    előzmény:
    gerdamama (118764)
    2015-01-05  21:17
  38. 2015. január 5. 21:17118764.

    Madison megye hídjai. Itthon A szív hídjai címmel ment, az eredeti címet nem találták elég giccsesnek.
    A Julie & Juliához is muszáj volt hozzátenni egy alcímet: Két nő - egy recept. Azt hiszem, a "Filmelnevező Hivatal" rémtettei is megérnének egy misét. De minimum egy topikot.

    előzmény:
    barackmano (118762)
    2015-01-05  20:28
  39. 2015. január 5. 20:50118763.

    Én meg kifejezetten szeretek moziba járni. A tévében vagy videón egészen máshogy hat - nekem - egy film. Nincs meg az a technika, a hatalmas vászon, a hangerőt is "tapintatosan" állítom be, behallatszik az utcazaj, csöng a telefon, nem tudok száz százalékosan odafigyelni. Persze a kedvencei filmjeimet megnézem századszor is a tévében. Pl. amiben Meryl Streep játszik.  Jövő szombaton is lesz egy nagyon jó, a Julie & Julia. Az RTL2-n, fényes délben! Este megy a sok baromság, a jó műsorok meg délben vagy éjszaka, mikor senki néz tévét.


    Számítógépen meg eszembe se jutna filmet nézni, még tévéműsort is ritkán. Csak a BK-val teszek kivételt. Pedig van (volt) pár jó sorozat, legtöbb az Universal Channelen, amit elkezdtem nézni, de vagy az utazgatásaim miatt maradt el a folytatás, vagy csak egyszerűen abbahagyták a vetítését egy évad végén. Sokszor megfogadom, hogy ezeket megkeresem és megnézem, de mindig elmarad.


    Na, ezt gyorsan leírtam a BK szünetében, most már arra illik koncentrálni, nem igaz?


     

    előzmény:
    vorii (118760)
    2015-01-05  20:01
  40. 2015. január 5. 20:28118762.

    Meryl Streep filmjeit imádom. A a hidas  kedvencem, amiben Clint Eastwood is van. A címe most nem jut eszembe. 

    előzmény:
    vorii (118760)
    2015-01-05  20:01
  41. 2015. január 5. 20:26118761.

    Köszi jó volt, csak nagyon elfáradtam. Most már OK, de mikor hazajöttem hulla voltam. 

    előzmény:
    vorii (118760)
    2015-01-05  20:01
  42. 2015. január 5. 20:01118760.

    Bekukkkk...


    Barackmanó - Na hogy sikerült az első nap???


    Jujóka (vagy direkt rövid az "O" betű?) - kaptál gyógyszert végre?


    Gerdamami - én pont az ellentéted vagyok - sokáig nem bírtam végig ülni egy filmet... enm moziban, még a tévében sem  Így nem is nagyon szántam magam rá, majdnem évekig . Most büszke vagyok magamra, mert már több filmet is  láttam - úgy havi 1-2-t.  Azért indultam neki, mert kptam egy könyvet: Meryl Streep filmklub a címe és ismerni kéne kb 10 filmjét... Már csak 3 nincs meg


     


    Most éppen sülnek a kenyereim - a BK-ig készen lesznek - addig meg ideültem kicsit "pletyizni".


     


     

    előzmény:
    barackmano (118756)
    2015-01-05  08:15
  43. 2015. január 5. 18:05118759.

    Köszönöm mindenkinek. Ott kellett lennem 3.30-ig, nekem még ebédszünet sem volt, mert beszélnem kellett mindenkivel. Viszont tök aranyosak voltak, holnap már lesz szünetem és leléphetek 2.15-kor. 


    Most fáj a fejem és alig látok. Jól esne egy kis BK este, de be kell érnem az itteni sorozatokkal. 

  44. 2015. január 5. 14:19118758.

    Milyen volt? Sajnos későn láttam, így nem tudtam drukkolni, csak így utóbb.

    előzmény:
    barackmano (118756)
    2015-01-05  08:15
  45. 2015. január 5. 12:34118757.

    Remélem idáig jól alakult a mai napod.

    előzmény:
    barackmano (118756)
    2015-01-05  08:15
  46. 2015. január 5. 08:15118756.

    De aranyosak vagytok, köszi. Máris nem izgulok annyira. A jó csak annyi a dologban hogy ott a többség ázsiai és fekete, így nem félek túlságosan. 


    Csak olyan irigy vagyok, Tomi meg a férjem még alszanak. Csak én meg a macska vagyunk talpon. 


    Az igazi mélyvíz holnap jön, ma még nem lesznek ott a gyerekek. 


    Megpróbálom ma este a BK-t, de nem sok reményt fűzök hozzá, hacsak nem bütyköltek valamit a most-on. 

  47. 2015. január 5. 08:07118755.

    Fel a fejjel, amíg van! Nem lesz semmi probléma azon kívül, hogy semmi sem áll a kezedre pár napig. Kb. azt akartam írni, amit Liventa már összefoglalt.

    Az új kollégák... hát az egy másik fejezet. Őket csak menet közben lehet meg- és kiismerni. Nem mindig könnyű újnak lenni egy összeszokott csapatban.


    Minden jót kívánok, szerintem könnyen veszed az akadályt, nem lesz semmi gond.

    előzmény:
    barackmano (118753)
    2015-01-05  07:38
  48. 2015. január 5. 07:49118754.

    No para! Barackmano, kívánom, hogy érezd magad jól az új munkahelyeden, légy laza és minden rendben lesz. Az első napokban, amíg minden apróságra külön figyelni kell, nagyon fáradt leszel, de a második héten ennek már nyoma se lesz. Büszke lehetsz magadra, kiléptél a komfortzónádból és ez komoly fegyvertény.

    előzmény:
    barackmano (118753)
    2015-01-05  07:38
  49. 2015. január 5. 07:38118753.

    Semmi kedvem dolgozni menni.  Szurkoljatok légyszi, ez lesz az első napom egy új helyen. 

  50. 2015. január 4. 20:36118752.

    Hát vannak ilyen érdekességek. A telefonomon van autocorrect, hát hogy az is miket produkál egy-két szóra! 

Címlap

top