Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kicsi melé picit

ihászné
Létrehozva: 2008. június 6. 20:26

Sziasztok!

 

Gondoltam indítok egy topicot azért, hogy tanácsokat kérjek abban, hogy mire is kell figyelni ha pici gyereke van az embernek és hamar szeretne testvért neki. Én 20 éves vagyok van egy 10 hónapos kislányom és most tervezük a másodikat, ha minden jól megy márciusra, de persze ez még nem biztos. várok mindenki aki szeret beszélgetni a témában vagy bármibenszívesen fogadok tanácsokat, hogy mire vigyázzak a terhesség alatt, és a szülés után. Jó kis bevállt tippeket két babáhozés Bárkit aki tervezi vagy várja a babáját!

  1. 2009. július 16. 21:423626.

    Szia Emili!

     

    Üdv köztünk!

     

    Én még nem vagyok tapasztalt anyuka, mert most járok a 34. héten a második babámmal. Az első most 14 hónapos!

    Hasonló gondolatok kavarogtak a fejemben, amikor megláttam a pozitív tesztet. Én is főleg Simont sajnáltam, hogy mi lesz majd vele. De nagyon remélem, hogy nem fogja megsínyleni a kistesót! Talán toleránsabb lesz, mintha 2-3 év múlva születne. A húgom gyerekei közt 3 év van, de a nagyobbikat nagyon megviselte a kistesó érkezése. Egy csomó hiszti, meg visszabeszélés van azóta.

    Szeretném hinni, hogy sok türelem és odafigyelés elég ahhoz, hogy Simon ne érezze, hogy kevésbé szeretjük.

    A szopit nekem abba kellett hagynom, mert volt egy kis vérzésem, kb. a 7. hét környékén, és a doki szerint csak a szopi okozhatta. Én is úgy terveztem, hogy nem hagyom abba, de ekkor már a hasam is fájogatott minden szopinál. De ha nálad ez nem okoz semmiféle problémát, akkor nem hiszem, hogy abba kellene hagynom. Ismerek olyan 5gyerekes anyukát, aki szinte 8 évet végigszoptatott!

     

    Ha kicsit visszaolvasol, akkor több kérdésedre is találhatsz választ már olyanoktól, akiknél megvan a második babó is!

     

    Mégegyszer üdv a topicon és gyere mesélj a terhességről, meg a lányodról! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_696580 (3625)
    2009-07-16  21:09
  2. Torolt_felhasznalo_696580
    Torolt_felhasznalo_696580
    2009. július 16. 21:093625.

    Sziasztok!

     

    Nem tudom, lehet-e Hozzátok csatlakozni, ha nem, kérlek írjátok meg, ne várjak itt hiába bebocsátásra :)

    Szóval van egy 15 hós kislányom, és most vagyok a 6. hétben. Adtunk egy esélyt ennek a babának, de nem gondoltuk, hogy egyből összejön (szoptatok még mindig), szóval meglepett a dolog. És, az első öröm után nagyon begazoltam: hogy fogom én bírni két ilyen kis gyerekkel? mi lesz a szopival (ez a része már kissé lecsengett: folytatjuk, amíg bírom). És ami nagy kérdés még: én sokat hordozom a kislányom, BKV-zni nem nagyon tudnék máshogy. Mi lesz ezzel? mi lesz két gyerekkel, ahol a nagy sem nagyon járkál még sokat? félek, hogy teljesen be fogok záródni itthonra a gyerekekkel... (eddig ez nem okozott gondot)

     

    De ami a legjobban aggaszt: hogy fogok tudni egy újszülött mellett az én kis anyás nagylényomra figyelni? nem fogja megsínyleni nagyon? és a pici? hogy fogok Rá ugyanúgy figyelni, mint anno a nővérére? úgy érzem, mindkettőjükkel nagyon kiszúrtam most. Jókuor kapok észbe, tudom, de ezek a kérdések csak most realizálódtak bennem, fene gondolta, hogy egy próbálkozás elég lesz a kistesónak...

     

    Ne haragudjatok, hogy így kirohantam, de kavarognak bennem a dolgok, és hátha van itt néhány tapasztalt anyuka, aki megnyugtat (vagy még jobban kétségbe ejt, de legalább reálisan látom majd a dolgokat...)

     

    üdv

    Emi

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 16. 16:033624.

    Sziasztok!

    Ma voltam a védőnőnél.Meg vérvételen.Hát utána nagyon rossz lett.

    Sissi: Szabika 30.héten született.Ő nagyon nagy súlyú volt de sok komoly problémával.

    Akkor szerencsétek volt,reméljük a továbbiakban is minden rendben lesz.Szerintem fontos hogy jó szemészt és neurológust találjatok már most,aki rendesen nyomonköveti a fejlődését.

    Örülök,hogy jól vagytok!

     

    előzmény:
    Sissi1837 (3623)
    2009-07-16  11:31
  4. 2009. július 16. 11:313623.

    Szioasztok!

     

    Ati a 31. héten született uh alapján.

    44 centivel és még most is annyi.Ruhákból még az 50es nagy rá.

     

    3 napig kapott légzédstámogatást,utána már az sem kellett.Inkubátorban volt kb 3 hétig mivel eleinte nem tudta tartani a hőjét, ill kb 1 hétig kapott infuzióban antibiotikumot.

    2 hetet voltunk a sotén majd Ő tátvitték a Péterfybe én meg anyuékhoz mentem.

    Ott már csak az volt a dolga hogy hizzon és megtnuljon szopizni ill. cumisüvegből enni.

    Majd vinnem kell többször kontrollra a szemével és a gyerekorvos mondta,hogy fejlődésneurológiára kell bejelentkeznünk.

     Amig a vajudóban voltam kaptam a 4 tüdőérlelőt és ez sokat segitett neki.

    Bea:Szabi neked hányadik héten született?

     Meleget hogy birjátok? Én igy is nehezen hát még ha pocakos lennék.

    Pedig ha lesz harmadik akkor úgy szeretném ,hogy az év második felében szülessen.

     

    Ati viszont egy szülinapi ajándék lett nekem mivel 4 nap van a szülinapun között.Mondjuk 1 hónapja még nem igy gondoltam.De minden rosszban meg kell találni a jót.Nagyon örülök annak is,hogy egy nagyon szimpatikus dokit ajánlottak ill. fogadtam.Tuti hozzá fogok majd visszajárni.

     

    Na most már befejezem a magamról irást.

    Kitartást a pocakosoknak ehhez a nagy meleghez.

     

    Lélek:meg van már  ajogsid?

    Párom még most vezet mivel a június teljesen kimaradt neki.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235715 (3620)
    2009-07-16  07:16
  5. 2009. július 16. 09:093622.

    Szia Sissi!

     

    Nagyon örülök, hogy már otthon vagytok és hogy minden rendben! Nagyon sokat gondoltam ám rátok! Én most a 34. héten járok, e már nagyon rá vagyok kattanva, hogy lassan-lassan (37. hét körül) jó lenne megszülni, mert ez a meleg elviselhetetlen.

    Épp most láttam egy pici babát, aki a 35. hétre született és 3 hetesen volt 2100 gr. Hát jó pindurka.

    Ati nagyon-nagyon szép gyerek, olyan kis édes a pofija! Remélem ilyen ügyes marad továbbra is, ami az éjszakákat illeti!

     

    Sok-sok puszi nektek 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. július 16. 08:183621.

    sZIAZSTOK!

     

     

    sZIA SISI!! JAJ OLYAN ÉDI(K) és naygon picuri most nézem hogy akkor te a 30. héten szültél...uh...de naygon örülök hogy nicns baj!! Te hogy avgy? veled is midnen ok?örülök hogy van tejed!jót tesz a picinek! ha van majd szuszanásnyi időd gyere és mesélj és hozz sok sok képet!!

    most hány centis? 41 körül? jesszus olyan apró...hol kaptok ilyan picike pelust meg rucit? (de legalább tovább marad pici)

     

    nálunk minden okés szombaton emgyünk szombathely mellé családi partyra vasárnap jövünk így akkor nem leszek, jövő hétvégén meg Lili partyja lesz (hogy menniyt kajtatoma hozzávalókat....)

     

    Bea: nagyon jó hpogy enm betegek a gyerkőcök!! remélem te is bírod még!!

     

    Kriszti: sajnálom hogy dokid elhúz...

     

    Enci:Jó hpgy jöttél!! és jó hogy azért nálatok is rendben vannak a gyereke!

     

    megyek teregetni!

    előzmény:
    Sissi1837 (3619)
    2009-07-16  00:12
  7. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 16. 07:163620.

    Sziasztok Csajok!

     

    Sissi:Örülök,hogy otthon vagytok!Remélem okés minden!

    A gyerekek nálunk nem betegek.Én nem vagyo ka helyzet magaslatán sajnos.Ma vagyok 28+3 napos ha minden igaz.

    Atinak mit mondtak a kórházban?Semmi gond nem volt vele?Volt gépen?

    A szopi meg a tejed tuti nagyon jó neki,ügyi nagyon és szép baba!Hány hetes most?

     

    előzmény:
    Sissi1837 (3619)
    2009-07-16  00:12
  8. 2009. július 16. 00:123619.

    Sziasztok!

     

    Tegnap végre hazajöttünk.Ati jól van 2 kiló ezért jöhettünk haza. Szopi még gyakorolja igy cumisüvegből adom neki pótléásként a tejcsit.Hála istennek tejcsim rengeteg vabn,anyuékál már egy rekesz megtelt a lefejt anyatejjel.

    Hoztam képet is róla ill. Márkról.mÁRK EDDIG JÓL VIDSELI ÁLLANDÓAN NÉZI ŐT HA SZPIZIK OTT ÜL MELLETÜNK SIMIZI ÉS PUSZILGATJA. remélem nem változik meg.Első éjszaka jól telt éjfél után 1/2 5kor kelt.

     

    Timi:nem vagy semmi,hogy már a 3.babót tervezitek.Nálunk ez tuti tólüdik mert ezt az idegeskedést nem tudnám mostanában újra élni. Én nem vaygok teljeen ellene de min 5-6 évet várnék.Ill apát addig meg kell puhitanom.

    Nagyon sok a kérdés a bennem amire vszinű soha nem kapok választ(sajnos).

     

    Bea.te most hányadik hétben jársz?jól vagy

    a gyerekek remélem nem betegek.

     

    Kriszti neked már nincs sok hátra.Én is még csak most lennék 35-36 hetes .Még mindig nehéz elhinni,hogy itt van és holnap már 5 hetes lesz-

     

    Próbálok majd gyakrabban jönni.Ezek a képek már itthon készültek.Ha felteszem a telefonomról a kpkeet hozok a kórházban készülteket is.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 15. 16:243618.

    Sziasztok!

     

    Nagyon bocsi, amiért eltűntem. Vacakolt a gépünk, és csak csökkentett módban működött. Úgy meg inkább csak olvastam. De már vagyok. Sajnos képeket még nem tudok feltölteni

     

    Nálunk: Bene növesztett 2fogat. Most nagy az öröm a családban, hogy mégsem kell műfogsort  csináltatni neki. Aztán 3hét alatt megtanult felülni, kúszni-mászni, és felállni. Nem aprózza el a lelkem. Sőt! Ha fogjuk  akezét és Neki is kedve van, akkor lépeget egy kicsit. Mondjuk ezt a lépegetős dolgot inkább az ágyában gyakorolja.

    Petrának 2foga hiányzik, hogy teljes fogsorral rendelkezzen. Ő most szobatisztálódik. Igaz 2hete kezdtük, de nagyon ügyes. Néha vannak balesetek, meg a kaka pelusba megy, de legalább ez is eredmény.

     

    Sissi írt 13-án, hogy másnap mehetnek haza Atival. Sajni nem tudom mi van velük, mert nem értem még válaszolni az sms-ére. Kölykök megcsinálják a programot egész napra.

     

     

    Zsemóka: Olyan jó volt, hogy megint itt voltatok! Tündéri ez a két lány együtt. Majd meglátod Barni is ilyen lesz mint Bene.

     

    Bea és a többi érintett Kismama: Tessék megpróbálni minél többet pihenni. Persze, tudom ez nem a legkönnyebb egy, illetve kettő lúrkó mellett, de legyetek egy kicsit önzőek! szurkolok, hogy mindenki kihúzza a végéig!

     

    Na most megyek, vár rám egy jó adag uzsonna elkészítése

    Vigyázzatok magatokra ebben a melegben és igyatok sok folyadélkot!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. július 15. 13:333617.

    Szia Bea!

     

    Két hete voltam vizeletvizsgálaton, az jó volt! Meg legközelebb két hét múlva megyek! A vérnyomásom tegnap 100/60 volt! A 28 hetes UH-n a korának megfelelő méretű volt a baba, de most nem tudom mekkora. Jövő héten meglátjuk, hogy milyen nagy már! Sajnos nem nagyon érdemes átadnia más dokinál, majd megszülök az ügyeletesnél.

    Egyébként a toxémiának a vizesedésen kívül van valami tünete?

    Ha a 34. hétig elhúzod, akkor ott már talán nem lehet probléma. Tegnap volt egy csajszi a tanácsadáson, mert begyulladt a gátja egy 3 hetes babával. Azt mondta, a 35. hétre szült és 2200 volt a gyerkőc. Nem volt probléma, csak nagyon nehezen kezdett el fejlődni. Most 2100 g.

    Neked tuti, hogy császár lesz, ugye? 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235715 (3616)
    2009-07-15  09:01
  11. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 15. 09:013616.

    Sziasztok!

    Kriszti:köszi lakásba bent nagyon jól bírom.

    Ki meg nem megyek,hogy ne lépcsőzzek.Szombat óta nem voltam kint de nem is bánom.Majd holnap megyek vérvételre meg a védőnőhöz,készülök is rá rendesen energiával.

    Próbálok pihizni,bár most jobbnak érzem mióta nem megyek le,azóta nem keményedek annyit.

    Meg itthon is megvárom sokmindennel a férjem.Csak sütök-főzök de azt is módjával amíg jónak érzem.

     

    Remélem nem szülsz sokkal hamarabb.Mekkora a babád kb?

    Átad másik dokinak a dokid vagy mi lesz?

    Vizesedésnél még jóü a vérnyomásod?Vizelet?

    Nehogy toxémia legyen...

    Nekem azt mondtaa dokim ha 34hét megvan az már jó.

     

     

    előzmény:
    kriszti7 (3615)
    2009-07-15  08:21
  12. 2009. július 15. 08:213615.

    Sziasztok!

     

    Képzeljétek, nem volt alaptalan az aggódásom. Dokim jövő hét végén elmegy szabira egy hónapra. Akkor jön vissza, amire én ki vagyok írva. Rendes volt, mert a jövő héten azért behívott UH-ra, habár csak elvileg 35 hetes leszek, hogy megnézze, hogyan is állunk. Azt mondta, hogy a méhszáj már alakul. De azért még korai lenne a szülés, hacsak el nincs valami számolva. Hát, ez van! A lábaim, mint egy elefánté és reggelre sem apadnak már le! Fáj ott lent már mindenem, de azért nem panaszkodom!

    Simon megkapta tegnap a második kullancs elleni oltását! Nagyon hősiesen viselkedett. És ráadásul, mivel én már reggel elmentem tanácsadásra, apával kelt, reggelizett, öltözött és jött be Kanizsára. Látom, hogy nem kell aggódnom a kórház miatt. Hacsak nem akkor szülök, amikor anyósom Erdélyben lesz, Dani pedig sokszor dolgozik. De majd akkor is megoldjuk valahogy, hisz ittvannak anyuék és húgomék is a faluban.

     

    Szambea! Remélem tudsz pihenni. Ebben a hőségben meg különösen nem kellene tevékenykedni. Egyébként hogy bírod a meleget? Örülök, hogy azért nagyid besegített kicsit! Mesinek utólag is boldog születésnapot kívánok!

    Én délutáni alvás után kimegyek Simonnal medencézni! Már alig várom, hogy mit fog szólni hozzá!

    No, most megyek, mert ha már hajnalban felkeltem, legalább történjen is valami! Fut a lakás, de Simonnal nem egyszerű már tevékenykedni, és délután is annyira húz az ágy, hogy szinte minden nap kell aludnom egyet! No, megyek a Kistesó szobáját rendezgetni!

     

    Szép napot mindnkinek! 

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 12. 19:103614.

    Sziasztok!

    Ma ittvolt nagyim így jó volt.segített vasalt helyettem.

     

    Timi:Most olvasom,hogy megjött,gratula hozzá,így nem kellett  a gyógyszer sem.Hátha legközelebb sikerül.

     

    Lélek:szerintem nem korai dackorszak kezdetének,épp most hogy feküdni kell szoktam olvasni régi kismamát,meg baba magazint abba épp ilyesmiről olvastam,hogy 18-22hós kor közt kezdik.

     

    saci:írtam privit remélem megkapod!

     

    előzmény:
    ihászné (3613)
    2009-07-12  18:57
  14. 2009. július 12. 18:573613.

    SZiasztok!

     

    lélek: sajnálom de ilyenkor kezdődik...következetes nevelés! és sok sok türelem!

     

    saci: igen Timi vagyok

     

    Bea: végre valaki aki a közeledben lakik!!!! hurrá!!!

     

    KÖszi a drukkokat!

     

    Remélme mindenkinek tartalmas éa pihenteő boldog hétvégéje volt! (vagy nem...)

    előzmény:
    Lélekbúvár (3612)
    2009-07-12  17:04
  15. 2009. július 12. 17:043612.

    Sziasztok! 

    Bea, boldog szülinapot Mesinek!!!  

    Timi, jó, hogy megjött, aztán hajrááá!  

    Tegnap meglepett a nővérem minket, este jött, itt is aludt, ma meg legalább nem voltunk egyedül, mert a párom dolgozik egész nap. Így jól elment a nap. Gyereket jól lefárasztottuk, most már 2-szor alszik ma, tegnap összesen 1 órát aludt egész nap, borzasztó volt. Jaaaj, én nem tudom, mit csináljak vele, eddig próbáltam úgy nevelni, hogy szót fogadjon, úgy-ahogy sikerült is, de most egyre inkább nem, minden gyereknél van ez, nyugtassatok meg, hogy ez átmeneti! Pont másfél éves, dackorszaknak korai...

    Örülök, hogy jól vannak a Sissiék! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. július 12. 10:463611.

    Nem is tudom elmondani, hogy mennyire örülök, hogy Te is Bea, miskolci vagy. Mi november óta lakunk itt, és az összes barátom, ismerősöm Pesten van, no meg egy pár hónapos kisgyerekkel ismerkedni sem nagyon tudtam.

    Dorottya pont ma 11 hónapos. Te gyermekeid mekkorák?

     

    Én most a Semmelweisben szeretnék szülni, ha elkészül, mert a másik kettőről csupa rosszat hallottam. De az első doki nem volt szimpatikus, ahhoz nem megyek többet, a másodikat csütörtökön fogom megismerni, mikor megyek a magánrendelésére.

     

    Lenne egy csomó kérdésem, ha megadod az email cimed irnék is, vagy irjam priviben? (gondolom a Többiek nem a miskolci viszonyok miatt vannak ezen a fórumon :-))

     

    Ihászné, örülök, hgoy megjött!!! (Te vagy Timi, mert akkor inkább így szólítalak..)  Ugye megérte várni még egy kicsit. Drukkolok, hogy sikerüljön legközelebb! :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235715 (3610)
    2009-07-12  08:33
  17. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 12. 08:333610.

    Sziasztok!

    A tegnap jó volt,csak nagyon car ma,mert lefárasztottam magamat. De ma majd pihizek,csak a gyerekek nehezen viselik egész nap a lakásban létet.Ilyenkor összeverekednek,meg nyígnak egész nap.Semmi se jó.

     

    Timi:Köszi ma van a szülinap,csak tegnap tartottuk,mert férjecském dolgozik ma éjfélig megint.

    Örülök,hohy Sissék jól vannak.

     

    Sacipria:Én miskolcon szültek és a 3.at is itt fogom szóval tapasztalatom van bőven.Most a 3.at a 3.dokinál és mostanra érzem magam biztos kezekben a dokimnál.

    Kórházról is mindkettőről van tapasztalatom.

    Kérdezz bátran.

    Amugy ti is itt laktok?

     

    előzmény:
    Sacipria (3608)
    2009-07-11  14:59
  18. 2009. július 11. 19:563609.

    Sziasztok!

     

    nagyon jó kis napunk volt! kinn voltunk surányban aztán haza jöttünk és azóta pörgök...(mosás lakás renoválás-ugye az elmaradt dolgok- gyereke stb, de manók már alszanak én is pihizek uccsó mosás megy -mára- szóval nyugi van.

     

    ma reggel megjött pont mikor tesztelni akartam így maradt egy teszt itthon szóval -hála égnek- megjött így pár nap és újjult erővel állunk neki!

     

    Sacipria: igen nekünk már a harmadik lesz mint Beáéknál is! nem modom hogy nudli két gyerek és nagy egó sem vagyok hogy azt mondjam hogy én vagyok a f.sza gyerk  de én most úgy érzem nem olyan nehéz mint vártam! ne aggódj nme lesz nehéz -persze nem hidd hogy hawaii lesz- de elviselgető és hipp hopp elrepül az az 1 év amikor már együtt is tudnak játszani egy esős délután!

     

    kórház dologról nem tok mit mondani én mindkettőmet a szentimrében itt budán szültem ugyanannál a dokinál annyi különbséggel hogy lilinél nem volt fogadott a doki és nagy figyelmet kaptam (mior végre ő vett át) hogy hú 4 nap alatt minden nap bejött emgnézni mi van velem és nagyon kedves volt mikor hazamentünk és semmi pénzt nem kért! nme is célozgatott sőt mikor kérdeztem hogy hozzá menjek e 6. hetesre azt mondta nem szükséges nyugodtan menjek oda akihez jhártam szóval tök normális én csípem -csak kicsit így drága- de a minőség az minőség...

     

    Bea: elfelejtettem Mesi szülinapját!BOLDOG SZÜLIT NEKI!

     

    Sissivel beszéltem! úgy tűnik jövő héten jöhetnek haza a bébivel de most anyukájáéknál vannka így onnan enm tud netezni mert nincs! Babusról csak aniyr írt hogy minden okés vele! szóval jól vannak!

    előzmény:
    Sacipria (3608)
    2009-07-11  14:59
  19. 2009. július 11. 14:593608.

    Bea, akkor szzoritok Neked, hogy egyben maradj 34-ig legalább... jó, hogy  a férjed többet tud otthon lenni. Kis születésnapod mennyi idős???

     

    Kriszti, köszi a Langalló receptet, jövő hétvégén lesz felavatva, mert akkor jönnek hétvégére vendégeink. Remélem nem hagy cserben... :-)

     

    Ihászné, ha van türelmed, szerintem is várj még egy kicsit a gyógyival. Bár, ha megjön, akkor lehet utána megint próbálkozni..., Nekem meg csak most esett le, hogy Ti már a 3.-on próbálkoztok. Te jó ég, nem vagy semmi. Ennyire nem semmi a két kicsi, vagy csak ennyire stramm vagy??? :-)) Én őszintén eléggé tartok a 17 hónap korkülönbségtől, hogy milyen lesz a 2010-es év, semmi segitséggel. De majd csak megoldjuk....

     

    Én tavaly Pesten szültem Dorottyát, és nem volt tarifája a dokinak, magamtól meg 40.000 Ft-ot adtam, de azóta is kitüntetett figyelemmel kezel, szóval biztos nem volt kevés neki. A másodikat itt, Miskolcon fogom szülni, - ha minden jól megy - és baromi kivancsi vagyok, itt milyen tarifák vannak. Na meg milyen körülmények...

     

     

    előzmény:
    kriszti7 (3597)
    2009-07-09  10:28
  20. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 11. 09:473607.

    Sziasztok!

    Timi:remélem akkor megjön hétfőig.

    Sissékről nem tudok semmit,remélem a kis Ati szépen gyarapszik és egészséges.

    Ma tartjuk MEsi szülinapját és készülök is nagyon.A sós sütim már megsült,meg gesztenyepüré lsz no meg a torta.Zöldségleves is kész.

    Megyek is pihenni.

     

    előzmény:
    ihászné (3606)
    2009-07-10  19:56
  21. 2009. július 10. 19:563606.

    Sziasztok!

     

    Bea!! vigyázz magatokra!!!!!! mekkorára becsülik a babót???nagyon szorítok neked!!!!

     

    igen én is úgy gondolom hogy durva ezért várok még de csak hétfőig ha addig nem jön akkor gyógyi...

     

    ja akartam már kérdezni hogy fenn vagy iwiwen??

     

    és amúgy sissi hogy van merre van? jól van?? vannak???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235715 (3604)
    2009-07-10  08:50
  22. 2009. július 10. 09:183605.

    Bea! vigyázz magadra nagyon!! szorítok h 36.hétig egyben maradjatok minden gond nélkül!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235715 (3604)
    2009-07-10  08:50
  23. Torolt_felhasznalo_235715
    Torolt_felhasznalo_235715
    2009. július 10. 08:503604.

    Sziasztok!

    hát igen Timi a gyógyi tuti durva beavatkozás!

    Inkább várj pár napot még!

    Én is voltam tegnap a dokinál,hát nyílok és a heg is nyílik így fekvés van,meg kímélet,pihenés.Dok iszerint ha betartom lehet simán 32-34hétig kihúzni itthon is.

    Hát amennyire sikerül majd próbálkozom vele.

    Férjem is többet lesz itthon így okés lesz.

     

    előzmény:
    ihászné (3603)
    2009-07-10  08:22
  24. 2009. július 10. 08:223603.

    Sziasztok!

     

    most várok pár napot és tesztelek ha nem jön meg és - akkor beszedem a gyógyszert attól megjön és utána megint lehet próbálkozni de tegnap jósóltattame gy ismivel tarotból és sokszor jött ki a gyermekáldás!!! szóval nyugod bvagyok mert érzem haam rlesz 3.:P

     

    köszi  mindenkienk hoygs zurkol bár én most úgy érzem hoyg nicns baba csak várok hogy jöjjön meg nem igazán akarnám a gyógyit..

     

    rendeltem teszveszen teszteket meglh-t isaztán majd próbálkozunk!

     

    igen doki drága ezva npesten vagyok...

     

    neke csak rokonaim élnek szombathelyen :P de szülni nme fognak :P

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_235715 (3601)
    2009-07-09  15:42
  25. 2009. július 9. 17:353602.

    Remélem minden ugy lesz,ahogy szeretnéd,és ott a baba,csak még icipicike..szorítok!!

     

    Jó drága volt a dokid,itt csak az éppen beosztott,ügyeletes dokinál lehet szülni. Van valaki itt még aki szombathelyen szült,vagy fog szülni??? 

    előzmény:
    ihászné (3600)
    2009-07-09  15:08

Címlap

top