Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Fogyi együtt?

baklava2
Létrehozva: 2008. június 20. 09:09

Sziasztok!

A cím azt hiszem mindent elárul a topicról: szeretnék egy új csapatot, hogy megosszuk egymással fogyókúrás céljainkat, módszereinket, segítsük, erősítsük egymást, ha kell. Várom azokat is, akik csak 5-6 kilótól szeretnének megszabadulni, és azokat is, akik 30 vagy 40 kilótól. Korábban már tagja voltam egy ilyen csapatnak és mindannyian szép eredményeket értünk el.

Ki csatlakozik?

  1. 2009. szeptember 4. 13:599401.

    Szia!

    Egyenlőre jól állok, pl. ma palacsintát sütöttem de nem ettem belőle.

    Kajával nagyjából rendben vagyok, bár szőlőt sokat eszem, de mivel most érik, nem akarnám kihagyni, úgysem sokáig tart. 

    Mozgás 1-jén volt, aztán 2 nap szülőin voltam délután, így ezek kimaradtak, remélem ma újra lesz rá időm. 

    Én nagyon szeretem, hogy itthon vannak a "kellékek" és nem kell eljárnom termekbe, főleg a gyerekek miatt. Így ha apjuk épp nincs itthon, akkor is tudok edzeni, mert elvannak ők, de azért egyedül még nem hagynám őket hosszabb időre. Meg itthon nem megy el az idő a menéssel-jövéssel, csak szimplán az edzésre kell időt fordítanom. Szóval nekem jó, de van aki jobban szeret eljárni. :)

    előzmény:
    Georgina10 (9400)
    2009-09-04  13:49
  2. 2009. szeptember 4. 13:499400.

    Sziasztok!!

     

     

    Tündi  hogy állsz a szeptemberi kezdéssel?

    Én is elhatároztam, hogy elkezdem rajta is vagyok, de vanank megtorpanásaim.....

    Találtam egy termet Erzsébeten, szerdán megnézzük. De már nagyon hiányzik a mozgás, de otthon annyira lusta vagyok. Nagyon gondolokodom, hogy kénne valamilyen "gép" otthonra azt hátha csinálnám.

    előzmény:
    *Tündii (9399)
    2009-09-03  20:49
  3. 2009. szeptember 3. 20:499399.

    Úgy látom, mindenki el van merülve  a szeptember eleji forgatagban! :)

     

    Virágom nálatok hogy tetszett a lányoknak a sulikezdés? Én még egyenlőre kavarok mindent, ki-kivel van, hova mi kell, ilyesmik. Ráadásul Martin tanító nénije Mátééknál anyuka-társ, így még ő is zavaró tényező, néha azt sem tudom melyik gyerekem kihez tartozik.  

     

    P.Évi Bianka hogy van? Sikerült már belerázódni a programokba? Alvás rendbejött?

     

    Georgina találtál-e már valami jó edzőhelyet? Csak nehogy feladd, olyan jól bejött neked ez a spinning.

     

    Teki de jó hogy megjöttél! Hú de csodás lehetett a nyaralás! Még így olvasva is fantasztikus, hátmég átélve!

     

    Évinene megy Évike oviba? De jó! Ez valami speciális óvoda, vagy milyen?

    Kisfiaddal minden oké a suliban?

    Kata milyen kis titokzatos a babóca, hogy most is befordult. A lényeg, hogy minden rendben volt. 

    Én is imádtam a könyveket csomagolni anno, még az ókorban mikor én voltam iskolás. :) De már csak nejlon kell rá, nem is kérnek mást, hogy jobban egységes legyen, meg könnyebb felismerni is persze. Nagyon szépek a tankönyvek, ezért nagyon drágák, csak olyan felesleges, mert 10 hónap és dobhatjuk ki. Na, ez van. 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. szeptember 3. 20:339398.

    Sziasztok!!!!!!

    Letudtam a szülőiket, tegnap és ma is volt egy, ma fél 5-től 7-ig tartott.  Még jó hogy nincs vagy 5 gyerekem, mehetnék minden nap! Martinék tanítónénije is nagyon szimpatikus, pedig csak rosszat hallottam róla, bár még korai lenne bármit is mondani róla, a fő hogy Martinnak is tetszik, ez a lényeg. 

    Mátééknál én lettem megbízva szmk-s anyukának,  (szuper ) így beszedtem az osztálypénzt, itthon számolom hogy megvan-e rendesen, erre Martin olyan boldog lett, hogy hurrá, ebből meg tudjuk venni a biciklit!!! Jó is lenne...

    Martin egész jól veszi az év eleji akadályokat, aranyos, nem panaszkodik. 

    Máté már nem ilyen egyszerű eset. Közölte, hogy nem hajlandó megcsinálni a házi feladatot, mert úgyse ad még a tanító néni fekete pontot, azt mondta. Én a lépcső alján kiabáltam, ő meg a tetején, és dobálta lefelé a ceruzáit. Jól elvoltunk, nem egyszerű eset. Aztán jobb belátásra tért szerencsére, a házi jelentem kész!!! Fura egy fickó, az biztos. :)

     

    A polar órát még első nap kiróbáltam, szuper szerkezet, nagyon tetszett. Nem nagyon hagyott futni, inkább gyalogoltam, de jó volt, nagyon megizzasztott, és nem fáradtam el. Na majd belejövök és akkor remélem futni is tudok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. szeptember 3. 15:599397.


    Sziasztok!

     

    Kata örülök, hogy jól vagytok!

    Jó lehet kicsit kimozdulnod. Biztos unalmas lehet mindig otthon, és nagyon ügyes vagy, hogy igy bírod!!!!

     

    Vicus mi újság a fiatalokkal?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 3. 15:319396.

    Szia Kata!

     

     

    Akkor a papírmunka is letudva.

     

     

     

    Elég sokáig csomagolják a könyveket a többiek.

     

     

     

    Reggel óta itt volt az unokám, nemrég mentek el.

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9395)
    2009-09-02  16:50
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 2. 16:509395.

    Ja, azt kifelejtettem, hogy voltunk a Gyámhivatalban, apasági nyilatkozat ügyben, ahol a meglévő papírok alapján kiállították az okmányt, amit magamnál kell tartani, a másikat elküldik Egerbe, ahol szülni fogok.

     

    Szóval ez is le van rendezve.

     

    Aztán a Tescoba is kimentünk meg a kínaiba is, babarucikat nézni, párommal el voltunk ájulva, olyan meseszépek mind!

     

    Vicus!

     

    Én sem tudom hol vannak a többiek, bár lehet javába csomagolják a könyveket...

     

    Egy élmény, de nekem legalább is az volt, mindig magamnak készítettem, anno még apum dolgozott az ÁFÉSZ-nál onnan hozott áruházi csomagolópapírt, skálásat, ó, milyen rég volt...

     

    Bár a mostaniak annyira díszes flancosak, hogy elég egy átlátszó műanyag öntapadós és kész is.

     

     

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9394)
    2009-09-02  16:37
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 2. 16:379394.

    Sziasztok!

     

    Ma még nem is írt senki?

     

    Mi voltunk védőnőnél, kaptam diétás füzetet, mert nem ártana csökkenteni a szénhidrátbevitelt.

    Az orvos szerint is csak egy kicsit vegyek vissza, és tényleg mellőznöm kell a görögdinnyét, őszibarackot és a szőlőt.

    Mást ehetek, csak visszafogva a mennyiségeket.

    Volt UH is, minden okés, szépen fejlődik.

     

    Itt a méreteket nem részletezném, csak annyit, hogy van már végre súlybecslés, ami: 867 gramm, jelenleg ma vagyok 26 + 6

     

    Szokás szerint továbbra sem mutatta meg a nemét!

     

    Nagyon mocorgósra vette a figurát TÜNDÉRBOGYÓNK, jó volt látni újra! Valahogy utálja az UH-t, meg a szívhangkeresést a védőnőnél, de elkaptuk...

     

    Ma jó volt sétálni, autóval mentünk természetesen, de a parkoló egy központi helyen van, ahonnan minden egyforma messze, vagy nem messze található.

    Voltunk állateledeles boltban a gengsztereknek kajáért, aztán fehérneműsnél bugyit és páromnak zoknikat venni, meg egy kényelmesebb papucsot, ugyanis az új gyógypapucsban már nem fér nap végére a lábikóm, ha majd zoknit is kell húzni hűvösebb időben. Most van 2 szuper papucsínóm.

    A védőnőt kérdeztem a lábdagadásom miatt, mert csak akkor van, ha ülök, ha fekszem és ha járkálok nem dagad.

    Ez normális jelenségnek számít, akkor lenne baj, ha pihenéstől sem állna vissza, de ez összefüggne, mert a vizeletemben már kimutatható lenne a toxémia, ami hál istennek nincs.

     

    Az ülő testhelyzet miatt nyomódik a vénám és nem kap elég vérellátást a lábam, szóval emiatt dagad.

     

    Nemrég ébredtem, mert azért elfáradtam.

     

    Szép napot!

     

    Kati

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 2. 16:359393.

    Sziasztok!

     

     

    Teki örülök, hogy jól sikerült a nyaralás. :)

     

     

    Kata voltál dokinál?

     

     

     

    Többike hol vagytok? Még mindig iskolakezdéshez vásároltok?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. szeptember 1. 23:089392.

    Jah tankönyveket még csak ezután kapja meg ha kitöltötem a normatív támogatásos papírt mert itt ingyen kapják az összeset és azt sem tudom mekkora méretű könyvekből tanulnak maajd a héten kideült mennyi fóliát kell venni idén sem köthetjük be vagyis csak átlátszóba mert nem ismerik amúgy fel még mindig alig tud normálisan olvasni a fiam szóval meg a többi 9 gyerek ők továbbra is 10en vannak

    füzeteket is majd ezután osztják le és megint bent marad majd minden csak amiben lesz hézi azt hozzák haza így nem kell nehéz tayót cipelnie és nekem meg azon aggódnom megvan e minden könyve meg füzete...

    Nah mentem is hátha álmos leszek vagy mi....

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9361)
    2009-08-30  10:47
  11. 2009. szeptember 1. 23:029391.
    Tündi nálunk meg nem kellett ugyanis nekik ma volt az évnyító és ilyenor csak üresben kell menni a tanítónő írta fel az üzenőbe mi kellett és ennyi. nah de holnapi batyunk jáj nah az lesz 4szatyor és a táskák plusz Évikém babakocsival....
    előzmény:
    *Tündii (9380)
    2009-09-01  10:55
  12. 2009. szeptember 1. 22:599390.

    Sziasztok mindenkinek szép estét!!

    P:Évi akkor mi köröket róttunk ugyanez ma nekem is annyi különbséggel, hogy Évikének csak holnap reggel 9kor kezdődik az első fejlesztés utána csak ajövőhéten indul tovább élesben..

    Kisfiam meg csak fél napokat van bent mer tnincs napközi ezért futkostam én is körkret hazamenés helyett, mer tnekünk kocsink sincs csa aBKV nah az aztán ..

    Este fél 9kor végeztünka bevásárlással. este 6tól. előtte szundiztunka lánnyal mert a délelőttől kifeküldtem így elsőre. szép hosszú listás kaptam fiamtól de minden letudva még tartalékot is képeztem rajzlapból meg ceruzákból.

    Most megyek még tévézni mert alundi nah azt bezzegg nem tudok de legalább tudom a délutáni miatt mert tegnap is csak ma hajlani 2kor aludtam el nappal tudnék aludni továbbra is csak nem lehet

    Óvódai beszoktatás is indul a lánynak jövőhéten szóval kettől is kissé kivagyok

    Akkor rettegés a fiam dolgai miatt és Évikém hízása is emészt ezektől nem tudok főképpen aludni

    Számlákkal jól állok kisebb a hátralékom mindenből és van amiből eltűnt

    Szmeben voltam amúgy veletek ÉVi Budán

    Békáson Héveztem de fordulhattam is vissza annyir akiesik áá még holnap elviszem az avont amit rendeltek tőelm aztán őszi szünetig nyista Buda..

    Mai evészetem egy darab zsemle rántott hússal szóval fogyi indult újra d emárcsak 4hónap párommal lehetek.

    !én még egy beszélő is befigyel ahogy kisfiam végzett a suliban megyünk is be páromhoz mert nincs napközi anyum pedig este 6ig dolgozik annyi a munka..

     

    Hidegfront jön szombaton szóval lehűl a levegő..

    Növő Holdfázis van ez a másik..

    Georgina hű ezt sajnálnom átérzem amikor valami megszokott dolog csak úgy megszűnik...

     

     

    Nekem a rádió szűnt meg csak interneten lehet hallgatni

    előzmény:
    P_Évi (9385)
    2009-09-01  13:24
  13. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 1. 15:109389.

    Hát helló!

     

    Örülök, hogy épségben megérkeztetek!

     

    Elhiszem, hogy meseszép volt minden, az egy más világ, földrész, kultúra...

    A kaják jók, ízletesek?

     

    Szeptembertől itt majdnem mindenki nekidurálja magát a fogyózásnak, hajrá!

      

    Georgina: már kezdtem beaggódni, hogy azért nem jelentkezel, mert valami rossz történt a kutyussal!

    Hál Istennek okés!

     

    Itt az iskolakezdéssel kapcsolatban: nálunk már 10 után szállingóztak hazafelé a gyerekek, hogy van ez?

     

    Amúgy ma elég álmos napom van, végigaludtam az estét 9-től reggel 5-ig. Aztán 7-től lefeküdtem fél 10-ig, aztán délben újra fél 3-ig.

    Arra ébredtem most, hogy de megennék egy sajtos-tejfölös lángost...

    Helyette ettem 2 őszibarackot...nem maradt más megoldás...

     

    Holnap védőnő és nőgyógyász lesz a program délelőtt.

     

    Milyen fura, már szeptember írunk!

     

    Kati 26 + 5

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_953362 (9388)
    2009-09-01  14:51
  14. Torolt_felhasznalo_953362
    Torolt_felhasznalo_953362
    2009. szeptember 1. 14:519388.

    Sziasztok lááááányok!!!! De aranyos vagy TNKata , hogy hiányoltál! Sokat gondoltam Rátok, még Egyiptomban is, hogy húúú, majd ezt meg azt megírom és megmutatom fotókon. Hát, mit ne mondjak, csodálatos volt!!! Napestig mesélhetnék, csak most még a melóhelyen vagyok. A lényeg, hogy minden hihetetlenül jó volt, a szálloda csodaszép, a szobánk nászutas lakosztály volt, tengerparti, tenregge néző erkéllyel és csodaszép kilátással reggelente az ágy tetejéről A víz kristálytiszta, tele mindenféle színes hallal, a szálloda kertje tele színes, illatos virágokkal, énekes madarakkal Minden este sétáltunk a parton, és fetrengtünk a parkban, nézve a csillagokat. És képzeljétek, eljutottunk Kairóba is!!! Hatalmas élmény volt. Ilyen szélsőséges városban még sosem jártam. Egyik oldalon a Merriot hotel, másik oldalon a szemétkupac tetején a gyerekek és a kutyák... Márványos, pomás épületek és nyomortelepek. A piramisok lenyűgözőek, de a Sphinx varázsolt el leginkább!Mindent összevetve nagyon tetszett, nem bántam meg hogy oda utaztunk, még a 7 órás buszos zötykölődést is feledtette az a sok élmény és a több ezer éves történelem. Totál átszellemültem tőle. Drágám is nagyon jól érezte magát, és képzeljétek, szóba került kint az esküvő, megint... és mikor hazajöttünk, azt mondta, bánja nagyon, hogy nem kérte meg Egyiptomban a kezem!mióta itthon vagyunk, állandóan arról beszél, hogy jövőre össze fogunk házasodni, mintha ez már tény lenne. Leállítottam, mondtam Neki, hogy egy fázis kimaradt.... csak mosolygott.

    Na de Ti jól vagytok? Mindenki kihasználta még az utolsó meleg napokat? Mindjárt itt az ősz... Tegnap este már pulóvert kellett vennem, úgy fáztam! Na és a diéta, hogy megy, csajok? Képzeljétek, kint ettem össze-vissza, és "csak" 1,5 kiló plusszal jöttem haza! Most megint 71,5 vagyok, folytatnom kellene a fogyókúrát....

    előzmény:
    Tőlem-Neked (9371)
    2009-08-31  08:52
  15. 2009. szeptember 1. 14:499387.
    Nagyon ügyi vagy!!! Büszkék vagyunk RÁd Rokony!
    előzmény:
    hannasára (9384)
    2009-09-01  12:48
  16. 2009. szeptember 1. 14:439386.

    Szia!

     

    Köszönöm szépen ott nézelödtem, de nem találtam olyat ami igazán jó lenne.  Ahová eddig jártam bezárta a spinning részt .

     

     

    előzmény:
    Pimpa2 (9383)
    2009-09-01  12:38
  17. 2009. szeptember 1. 13:249385.

    Sziasztok, na elkezdődött ma a nagy nap, elindultunk iskolába, fejlesztésre. Ma 2x - 3x körbeutaztam Pestet. Reggel 6-kor keltem, elkísértem Brigit innen Újpestről be a Rákóczi térre a suliba, onnan haza Újpestre. Itt felkaptam a gyereket meg a páromat, kocsival vissza a VI. kerületbe fejesztésre, onnan a Rákóczi térre a suliba, beadtam Briginek a BKV. bérletet amivel hazatud jönni, és onnan haza Újpestre. Jó kis körök voltak.

     

    Virág, Te bizony nem onnan indulsz ahonnan elkezdtük, nagyon sokat fogytál, nekem is ennyit kéne. Én is fogyogattam, csak még mindig nem vagyok kevesebb mint amikor idejöttem tavaly, ezért nem nagyon írok súlyt.

     

    Igen, nagyon rossz ez a nem alvás, de mostmár fogunk, mert Biankát mindennap elviszem fejlesztésre, ettől lefárad és aludni fogunk. Nemrég jöttünk haza, megetettem, megitattam, lefektettem, és szerintem én is elvonulok egy kicsit pihenni.

     

    Vicus, nem csak hogy megszoktuk az új lakást, de nagyon meg is szerettük. Sokkal csendesebb, nyugodtabb és a legfontosabb, hogy külön vagyunk. Olyan jó, hogy 2 hete láttam utoljára anyósomat. 

     

    Apukámnak gerincsérve volt, nagyon sokat szenvedett vele, őt még műtötték is többször.

     

    Kata, én is gratulálok nektek, nagyon ügyesek vagytok pároddal. Nem semmi, hogy mit elvállal amiért Te nem tudsz semmit csinálni és a Te kitartásod is szuper. Megfogod látni, nagyon megéri ez a nagy feláldozás a baba miatt, ezt majd akkor látod és érzed a legjobban, ha eljön az ideje és megszületik, a karjaitokban tartjátok majd. Nagyon sokszor fogjátok azt mondani, hogy megérte ez a 9 hónap kitartás, még akkor is, ha nehéz volt.

     

    Polar óra? Mi az? Mihez kell?

     

    Pimpa, köszi a spinningel kapcsolatos híreket, én is megnézem hol van itt hozzánk közel.

     

     

     

     

    előzmény:
    hannasára (9375)
    2009-08-31  15:34
  18. 2009. szeptember 1. 12:489384.

    Sziasztok!

     

    Hú az enyém vagy f6, vagy f7 meg nem mondom. De majdnem mindegy. Minőségileg egy kategória.

    Sztem jó lesz nagyon!!!

    Én szeretem!

    Én mostanság 67-68 között mozgok, most nem akar lefelé menni.

    Ha túlvagyok a szeptemberi iskolakezdési sokkon, akkor belehúzok, hogy karácsonyra lemenjen még pár kiló. Legyen mit felszedni az ünnepek alatt.:DDD

    Mondjuk jó lenne egy 64-nek lenni addigra! Én azon leszek!

    Bár rámjönnek a gimiben hordott ruháim, szóval én sosem voltam nagoyn vékony, 63-65 kiló... egyszer utána 57-58, de az nem tartott soká...:(

     

    Nagyon kíváncsi vagyok, kicsimnek hogy tetszik az első nap!!!!

     

    puszi

    v.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. szeptember 1. 12:389383.
    Georgina láttam, hogy a másik fórumon kérdezted hol lehet spinningelni Csepelen. Nézd meg a spinning.hu oldalon. Ott fel vannak sorolva a termek és  ki tudod választani, hogy neked melyik lenne a legközelebbi.
    előzmény:
    Georgina10 (9382)
    2009-09-01  11:06
  20. 2009. szeptember 1. 11:069382.

    Sziasztok!!

     

    Nem vesztem el csak sok volt a munka, de olvasgattalak Titeket.

    Kutyusunk javulgat, de még a második műtét elötte áll. Fel kellett raknunk rá azt a müanyag bigyót ami olyan mint egy fökötő, mert kinyalogatta a varratot.De jól van és az a lényeg.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. szeptember 1. 11:009381.

    Vicus neked gerincsérved is van? Szegény, akkor eleged lehet ezekből is. Jobbulást a lábadnak!

    Igen, ez általában így van, hogy ha már nem akarjuk görcsösen a fogyást, akkor jobban megy.  Azért ügyes vagy, hogy így karcsúsodsz!

     

    Pimpa nekem F7-em lesz, vagyis már megérkezett anyuékhoz, oda hozta a postás, még nem láttam.  Ahogy nézegettem, ez ugyanolyan mint az F6, csak valami picit fejlesztettek rajta. Örülök, hogy neked bevált az 6-os, remélem akkor nekem is jó lesz az enyém. :)

     

    Ha nem lennék tele a héten szülői értekezlettel, már ki is tudnám próbálni, de holnap és holnapután is lesz, így majd csak utána, szerintem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. szeptember 1. 10:559380.

    Sziasztok!

    Na, szeleburdi kicsifiam kapásból itthon hagyta volna a táskáját első iskolai napján, ha nem viszem utána!

    Kérdezték más anyukák, hogy ugye a te fiad is várta és készült már nagyon.... hát nem, nagyon nem!

    Azért bemenetelkor kicsit meg volt illetődve, de nem volt semmi gond vele, mindkettőm bement simán. 

     

    Én meg eddig rohangáltam, vásároltam, ügyintéztem. Fél óra múlva meg mehetek értük, ma még hamar végeznek.

     

    Fogyi eddig jó!  Még tart a tegnapi bekajálásom, úgyhogy nincs gond, így még könnyű! De kezd érlelődni az elhatározás is, aminek még tegnap nyoma sem volt. 

    Kereken 77,0 kg-ról indulok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. szeptember 1. 10:039379.

    Szia Tündi!

     

    Nekem F6-os van. Én nagyon szeretem. Nekem bevált.

    előzmény:
    *Tündii (9377)
    2009-08-31  17:19
  24. Torolt_felhasznalo_376505
    Torolt_felhasznalo_376505
    2009. szeptember 1. 07:189378.

    Jó reggelt! Sziasztok!

     

     

    Tündi, vártam a szeptembert, de amilyen semmilyen kedvem van, biztos nem állok neki semmi féle tornának.

    Fáj a  bal lábam már napok óta. Gondolom a gerincsérvem érzi az időjárás változást. 

    A súlyom érdekes módon megy lefelé. Igaz van, hogy délután jut eszembe, hogy még nem is ettem. Szűztea kapszulát csak este veszek be egyet.

     

    Tavasszal vettem farmert, hogy legyen mit felvennem, amíg le nem fogyok, de már eltettem, mert nagyon bő rajtam.

     

    Úgy látszik mióta nem akarok görcsösen fogyni, azóta fogyok.

     

     

    Iskolába készülődőknek jó készülődést, és sok sikert!

     

    Évinene neked megkezdődik a jövés-menés.

     

     

    P.Évi nektek is kezdődik a fejlesztés, remélem utána már tudtok pihenni.

    Megszoktátok már az új lakást?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. augusztus 31. 17:199377.

    Virág, Pimpa!

    Megírnátok hogy nektek milyen típusú órátok van? 

    Bár ezt előre kellett volna kérdeztem, de azért kíváncsi vagyok, hogy ha már a titeket jónak tartjátok, ahhoz viszonyítva az enyém kb. milyen lesz. :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top