Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ultrahangos zsírbontás

kismui
Létrehozva: 2008. június 25. 10:00

Sziasztok!

 

Kinek volt már, kit javasoltok? Ez a kérdésem, nem az, hogy kinek mi erről a (negatív) véleménye, mert az nem érdekel! Semiramis ne is írjon ide, mert senkit nem érdekel. Köszi lányok előre is!

  1. 2012. Április 1. 09:4332.
    Milyen otthon használható ultrahnagos zsírbontó készülékek vannak? Mert én diétázom és sportolok és nem igazán akar mozdulni semmi:((( igaz 9 hónapja szültem a második gyereket. Csak így hamar elszáll a kitartásom, ha nem látok némi eredményt.
    előzmény:
    makkocska (30)
    2012-02-10  10:36
  2. 2012. február 10. 12:0931.

    Szia!

     

    Örömmel hallom, hogy működik Nálad.

    Egy barátosném is kipróbálta diétázott mellette de lassann visszajött a zsír a hasára. Ezekszerint Te folyamatosan használsz egy otthoni gépet is.

    Engem érdekelne..megkérlek rá mondj egy kiscsit többet az otthon gépedről..mennyit használod  stb.

     

    Amit most kipróbálok az az xbody. Egyszer voltam ma megyek másodszorra.

    Meglátjuk én szeretek kipróbálni dolgokat és csak utána mondok véleményt.

     

    További  kellemes zsírolvasztást ha van még rajtad fölösleg:)

     

    Szia Andi

    előzmény:
    makkocska (30)
    2012-02-10  10:36
  3. 2012. február 10. 10:3630.

    Elég egyértelmű! Minden zsírbontós topicon van egy-egy odatévedt fanatikus, aki ezerszer elmondja, hogy szálkásítani kell, meg fehérjeport enni. Ezzel semmi gond. De azok mondják, hogy szerintük az ultrahangos zsírbontás hülyeség, akik életükben nem voltak. A pasik külön nagyon jók ebben! (Kedvenc szövegük: Fogyaszd az agysejtjeidet, stb...)

    Nekem ugyan gőzöm sincs, miért, de működik az ulrahangos zsírbontás! A szalonkezelés is, meg az otthoni uh. zsírbontó gép is! Ha le akarjátok vedleni a narancsbőrt, csajok, ne hallgassatok a nagyokosokra! Isteni élmény sok év 42-es ruha után 38-ast venni!!

     

    A "negatívum" az, hogy sokat kell szaunázni mellette, sportolni sem árt,  napi 2-3 l vizet kell inni, és a csoki, kenyér, tészta repül az étrendből! De hát valamit valamiért! 

    előzmény:
    kismui (1)
    2008-06-25  10:00
  4. Torolt_felhasznalo_703321
    Torolt_felhasznalo_703321
    2009. november 17. 15:5629.

    Sziasztok!

    Gazdóf Réka vagyok, harmadéves pszichológia szakos hallgató. Éppen szakdolgozat előtt állok, melynek megírásához szükségem lenne egy kis segítségre. 

     

    Olyan 20-30 év közötti nőket keresek, akik gyermek és kamaszkorukban túlsúllyal küzdöttek, mára viszont sikerült leadniuk a plusz kilókat.

    Nagy szükségem lenne a segítségetekre, a tapasztalataitok érdekelnek! Ha valaki érintett az ügyben, kérem, írjon nekem egy üzenetet. Így meg tudjuk beszélni a részleteket.

     

    Ha van olyan ismerősötök, aki keresztülment egy ilyen átalakuláson, kérlek benneteket, tájékoztassátok az üzenetemről, minden érdeklődő jelentkezését várom.

     

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Sziasztok!

    Gazdóf Réka

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_332233
    Torolt_felhasznalo_332233
    2009. november 17. 15:3028.

    Szia!

     

    Én ultracell ultrahangos zsírbontásra járok, és jó, látszik is a hatása, mindíg kezelés után 2-3 napra jön ki az eredmény, mert addigra "pisiled ki" a zsírt amit leultrahangoznak rólad. Én eddig 2 kezelésen voltam, ma megyek a harmadikra. :) Már alig várom :)

    előzmény:
    kismui (1)
    2008-06-25  10:00
  6. 2008. szeptember 21. 12:4227.

    Sziasztok, én múlt héten voltam először, csináltak ilyen biotesztet, megmondták a zsírszázalékot, a folyadék mennyiségét, és h miből mennyit kellene fogynom, sok, napi 3-4 liter folyadékot kell inni, és kaptam egy diétát, ami egész jol betarthatónak tűnik. Azért döntöttem ez a kezelés mellett, mert évek ota tornázom, és kiprobáltam már 1000féle fogyokurát, a költségtakarékos mozgás sem használt SEMMIT, max annyit h 5-6 kilo izmot magamra szedtem. A kezelés türhető, még nem látszik semmi, max annyi h a cellulitiszem látványosan kisimult :), de centire nem fogytam, azt mondják ez kis idővel hatásos. Azért próbáltam ki, mert nagyon jo véleményeket hallottam róla. Remélem tényleg látványos lesz az eredmény :)

    Ajánlották még a Colon Cleanse kapszulát, ami kitisztitja még a bélsarat, és a diétával meg a sok folyadékkal együtt garantált az eredmény. Már alig várom!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top