Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfiak és az orális szex

alexandra803
Létrehozva: 2008. november 29. 14:25
Ismerek egy pasit, aki nehezen tud elmenni orálisan. Nem tudom miért van ez nála, más pasiknak ez nagyon izgató. Van valakinek tapasztalata mit lehet csinálni egy ilyen férfival, hogy neki is jó legyen az orális szex?
  1. 2009. december 5. 17:401376.

    Szia ÖregBagoly!

     

    Virtuális orális szex...hmmm, ez hogy működik?

    De be kell lássam tulajdonképpen igazad van, vagy legalábbis egyet kell értenem...akik itt aktivabban részt veszenek, tudjuk róluk, mit szeretnek, hogyan szeretik, mik az elvárásaik a partnerrel szemben, na meg nagyjábol kb hogy nézhetnek ki...De azért mégis na, kicsit sokan vagyunk....itt bebukik ez az elmélet az én naiv kis fejemben, én ketten szeretem:)

     

    De mióta folyamatosan ideírok, és olvasom a topikot, sokat gondolkozom ezen a témán...és mivel sokat álmodó alvótípus vagyok.....sok-sok alkalommal ilyemit is álmodok, ami nem rossz. Például ma délután is szenderegtem picit...közben pedig egy "borostás ismeretlennel" voltam félreérthetetlen helyzetben...huh

     

    Szép délutánt mindenkinek.

    Ribana

     

     

    idézet:
    ribana (1374)
    2009-12-05 16:37:24

    Szia Ribana, 

     

    "De azért mégis na, kicsit sokan vagyunk....itt bebukik ez az elmélet"

     

    Ez nem csoportszex, mert a monitor előtt, amikor az ember újra és újra elolvassa ezeket a bejegyzéseket-történeteket, mindenki csak egyedül van...

    Vagy azzal, akit odaképzel... :-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247189 (1374)
    2009-12-05  16:37
  2. 2009. december 5. 16:591375.

    A kettesben az nálam is alap, a szeretkezés, a szerelem, a szex, számomra két emberről szól. Harmadiknak maximum a vibrátort, vagy a gésa-golyókat venném be szívesen, nem lennék rájuk féltékeny. :-)

    Meg így "öregesen", ... ők jól bírják. Főleg ha duracellel vannak ellátva. :-)

    De tudom, hogy akkor is én vagyok a főnök, és kézben tartom "őket". :-) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247189 (1374)
    2009-12-05  16:37
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. december 5. 16:371374.

    Szia ÖregBagoly!

     

    Virtuális orális szex...hmmm, ez hogy működik?

    De be kell lássam tulajdonképpen igazad van, vagy legalábbis egyet kell értenem...akik itt aktivabban részt veszenek, tudjuk róluk, mit szeretnek, hogyan szeretik, mik az elvárásaik a partnerrel szemben, na meg nagyjábol kb hogy nézhetnek ki...De azért mégis na, kicsit sokan vagyunk....itt bebukik ez az elmélet az én naiv kis fejemben, én ketten szeretem:)

     

    De mióta folyamatosan ideírok, és olvasom a topikot, sokat gondolkozom ezen a témán...és mivel sokat álmodó alvótípus vagyok.....sok-sok alkalommal ilyemit is álmodok, ami nem rossz. Például ma délután is szenderegtem picit...közben pedig egy "borostás ismeretlennel" voltam félreérthetetlen helyzetben...huh

     

    Szép délutánt mindenkinek.

    Ribana

     

     

    előzmény:
    ÖregBagoly (1371)
    2009-12-05  00:00
  4. 2009. december 5. 16:231373.

    Kibernetikus orgazmusról nem beszéltünk, hanem "csak" virtuális orális szexről. :-) Ha már orgazmussal is jár egyik-másik írás elolvasása, az már azért a perverzió (vagy a nagyfokú érzékenység) határát súrolja.

    Egyébként meg itt az nlc-n azért elő-előfordultak olyan hsz-ok, amikben a nők arról panaszkodnak, hogy a férfi csak egyoldalú önző módon akarja az orális szexet, de hát nem vagyunk egyformák. :-) 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_166994 (1372)
    2009-12-05  07:54
  5. Torolt_felhasznalo_166994
    Torolt_felhasznalo_166994
    2009. december 5. 07:541372.

    Olvasom az üzeneteket...és kibernetikus orgazmus.Már akinek:)))

    Orális szex általában,vagyis szerintem minden férfinak izgató. Vagy van,akinek ez nem,kedves férfiak?!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2009. december 5. 00:001371.

    Azért örülök, hogy vagyunk itt páran férfiak, akik megpróbáljuk elhitetni a nőkkel, hogy sokan vagyunk, akiknek nagy öröm, a nők efféle kényeztetése.

    Amúgy ez, amit mostanában itt ebben a topikban páran művelünk (művelni=művészetként csinálni), az a virtuális orális szex.

    Ez nagyon jó. Bár a valódi azért sokkal jobb. :-)

     

    előzmény:
    azaiak (1369)
    2009-12-04  19:31
  7. 2009. december 4. 23:541370.

    Erre a hsz-ra valamiért elmaradt egy válaszom-gondolatom, de most ezt pótolom:

     "Például a saját illatommal, ízemmel semmi bajom, sőt nagyon izgat ha pl. a társamon érzem mikor esteleg azután kéznyeztetem orálisan, hogy már egyszer elmerült bennem..."

    Szerintem ha két ember "lelkileg igazán egymás felé fordult", akkor ott nincsenek tabuk, határok, nincsenek nem szeretemek, és ha az ember "jóban van saját magával", akkor szereti a saját testét, saját ízét. 

    Ezzel én is így vagyok. Számomra is izgató érezni egy csókban a saját ízemet...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247189 (1338)
    2009-11-30  22:37
  8. 2009. december 4. 19:311369.

    A vibrátor használatát rettentő egyszerű megindokolni:

    "Édesem, ha meg tudod csinálni, hogy egyszerre bedugod, és közben nyalod is, rajta, de ha nem, akkor ...."

    De az is finom tud lenni, amikor beléd hatol a vesszőjével, és közben a vibrátorral finoman ingerli a csiklót. Eleinte zavaró lehet a mesterkéltség, később már inkább plusz élmény. 

    Nálunk az anális nem játszik, de aki ezt is szereti, annak a dupla behatolás is élmény lehet.

     

    Fentebb szóba került a kapuban várakozás. Bizony az finom dolog, ott térdelni-ülni, és épp csak a makk kerül a bejáratba, vagy kívülről símogat.

     

    Kis síkosító....

     

    Vagy épp fordítva, az úr fekszik, és te ülsz rá, és te illeszted magadhoz... de hát ezek megint csak kis apróságok illetve azokról is csak durva vázlatok, mert egy-egy ilyen akció sokféleképp valósulhat meg. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247189 (1366)
    2009-12-04  15:13
  9. Lya
    Lya
    2009. december 4. 16:021368.

    Semmit nem kell csinalni egy ilyen ferfivel es ez azert mert nem mindenkinek egyforman erzekenyek az erogen zonai .

    Van ahol, elojateknak be lehet vetni  az oralis izgalmakat , de van olyan  ferfi , aki nem erti, miert minden no egybol " azzal kezdi ".

     De mindenkepp tapasztalatnak megeri ....

    előzmény:
    alexandra803 (1)
    2008-11-29  14:25
  10. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. december 4. 15:291367.

    szia Trinityx!

     

    Túl részletes volt a "reggei izgalom"?

     

    Ma formában vagyok ihletileg, lehet ovulálok, azért forognak a sikamlós képek a fejemben...na meg Ti is tesztek rá egy lapáttal, szerencse nem vagyok egyedül:D.

    előzmény:
    trinityx (1365)
    2009-12-04  15:05
  11. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. december 4. 15:131366.

    Szia azaiak!

     

      ha már kényeztetési praktikákat sorolunk, akkor én említeném a jégkockát...meztelen test, simogatás egy jégkockával, de csak egész lassan, hogy olvadjon ahogy a bőrön csúszik, mert eközben a lecsorgó vízcseppek is csiklandoznak, és a kocka nyomában, ahol nagyon lehűlt a őr, újra kell melegíteni sok-sok finom nyelves puszival...

     

    Amugy nekem nincs vibrim, nem félek tőle, vagy nem iszonyodom...de eddig nem vágytam rá... Még véletlenül sem azt akarom most kihozni nagy álszentül, hogy nem szoktam kényeztetni magam ( mert ez az a dolog, amit a nők szégyenlenek bevallani)...de igenis szoktam, csak eddig valahogy tökéletesítettem, egy technikát, ami nagyon eredményes, emiatt nem vontam be segédeszközt...de ha megunom magam, tutti jöhet:D

     

    Üdv, Ribana

    előzmény:
    azaiak (1361)
    2009-12-04  10:58
  12. 2009. december 4. 15:051365.
    hát igen. ez a reggeli "alkalomnál" sarkalatos kérdés.
    előzmény:
    ÖregBagoly (1360)
    2009-12-04  10:58
  13. 2009. december 4. 15:031364.

    azért ezzel is kell kisérletezni szerintem.  engem pölö nem zavar a vibri, de rettentő sok nő és ffi van akit igen. és zavaró hatás esetén nagyon meg kell beszélni legyen-e használva vagy sem.

     

    na mondjuk abban igazad van, hogy egy próbát azért mindenképpen megér.

    előzmény:
    azaiak (1361)
    2009-12-04  10:58
  14. 2009. december 4. 15:001363.

    hát ha már ennyire őszinték vagyok, akkor legyen.

     

    én imádom amikor nem csak a botomat izgatják, hanem a combtőt, és a "zacskós" részt is. így fazonírozom magam. combtőben és a zacsi környezetét borotválom. sokáig tartott a felismerés, mert a nők valamiért erről nem szeretnek beszélni, de rájöttem, hogy ez a szőr a szájba kerül dolog nagyon zavaró, és azóta rövidre nyírom a hosszát a fallos feletti fanszőrnek. nem nagy durranás fésű olló és kb 3 perc.

     

    szóval én is fazonírozom. de ellentétben a ffiakkal ( ill. magammal ) akik szeretik a változatosságot, észrevettem a saját partnereimnél, hogy ilyenkor mindig gyanakodnak, hogy miért változott a fazon. ezért aztán én nem variálok.

     

    nagyon érdekes amit írtál a szeretem ha az "előszobában várakozok" állapotról. nem tudom mennyire általános ez, de nekem szükségem van arra, hogy néha "benyissanak az ajtón". azaz a bot is "kezelésben" részesüljön. többször jártam már úgy, hogy sokáig várakoztattak az előszobában, és egyszerűen feladtam. valahogy nem éreztem helyénvalónak, ha szólok: légy szíves az isten szerelmére vegyél már a szádba csak egy kicsit.

     

    biztosan azzal van összefüggésben, hogy a nők elfeledkeznek arról, hogy a ffiak erősebb ingert igényelnek, és fordítva a ffiak is nyilván hajlamosak elfeledni, hogy a nők finomabbat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247189 (1358)
    2009-12-04  10:18
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. december 4. 11:121362.
    A borosta izgató...imádom, az sem baj, ha szúr picit, miközben felfal a becses tulajdonosa...:)
    előzmény:
    ÖregBagoly (1360)
    2009-12-04  10:58
  16. 2009. december 4. 10:581361.

    Új vagyok még itt, nem tudom mi a szokás, de ha te ilyen szabadon beszélsz, nagy baj talán nem lehet belőle, ha kicsit én is elengedem magam. 

     

    Néhány év házasság után én már nagyon ajánlanám hogy a hölgyek kérjék az uraktól a vibrátoros behatolás közbeni orális kényeztetést. És persze a csoki, banán, stb. szerepéről is szabadon szárnyalhat a fantázia. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247189 (1358)
    2009-12-04  10:18
  17. 2009. december 4. 10:581360.

    ... és a férfi arcán mekkora szőrt szeretsz, amikor a combot belső felét simogatja arcával?

    (Ha már a reggeli izgalmat itt ránk hoztad?) :-)

    A babapopsi simaságútól a nagy télapó szakállig?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247189 (1358)
    2009-12-04  10:18
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. december 4. 10:301359.

    Kedves azaiak!

     

    A helyesírási hibák temészetesek, nem azt jelenti, hogy bármelyikünk nem ismerné a szabályokat, de na, hát itt gyorsan mikor lenyom az eberfia-lánya egy hsz, még ihlete is van, hát be-be csúszik az elírás, elpötyögés.

    Azért értelmesek vagyunk, megértjük egymást.Én is sokat nyomok félre, és eddig még nagyon nem panaszkodott senki, h kigöbözhetetlen marhaságokat írok:)

    előzmény:
    azaiak (1357)
    2009-12-04  09:55
  19. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. december 4. 10:181358.

    Sziasztok!

     

    Hát úgy látom, itt kezdünk konszenzusra jutni a mi kis triumviratusunkban:

    ÖregBagoly, Trinityx és jómagam.

     

    Ti a férfiak megközelítését írtátok le...én leírom a nőét, vagyis a magamét, mert nem vagyok "minden nő"

     

    Én szeretem érezni a férfit a combjaim között, nem csak azt, mikor erőteljes, és követelőző...hanem mikor nagyon gyengéd és becéző is.

    És mert érezni akarom, a legaprób mozdulatát, a sóhaját, a lehelletét...a tapasztalatom arra sarkall, hogy legyek csupasz az ajkaimon, a gátamon...és icipicit hátrébb is, de ne legyek "Lolita",ezért hát az apró szabályos csíkot, néha háromszöget (szeretem változtatni) meghagyom a szeméremcsontom felett. 

     

    Kimondottan szeretem így, mert a gyönyör egész lassan, és lépcsőzetesen ér el. A meztelen ajakak, számomra a gyönyör előszobái, melyeknek a kényeztetése, és becézése intenzívebb érzést vált ki, mint az ahogy azelőtt a combom belső felét simogatta, és csókolta végig....de hordozza a beteljesülés igértét, mert tudom, hogy hamarosan "ott" is hozzám ér. Végtelennek tűnik néha az a perc, mig az "előszobában várok"...és imádom, ha addig csigáznak, míg könyörgök szinte, hogy haladjunk tovább.

     

    Ami meg a férfi szőrtelenítést illeti....gyűlölöm, és visszataszít, csupasz lábaktól a falra mászok. Aki azonban igencsak szőrös, lehet nem árt picit rendezze magát odalenn, nem csupaszra, vagy ilyenek, vagy nem fazonosra, csak épp ne legyen kilóméteres a szőre, mert bár igaz a lányok garatreflexe természtanyánknak köszönhetően általában renyhébb, de kellemetlen mikor a hetedik menyországba akarod repíteni a férfit, és ahelyett, hogy teljesen agyilag rá tudnál hangolódni, hogy érzékien és odaadóan imádd, ahelyett azon gondolkodsz, hogy, hogy tudnál észrevétlenül benyúlni a szádba, és eltávolítani a szőrt...hmmm...elgondolkodtató.

     

    Na igy kis izgalom ma reggelre nem ártott:)

    Puszi nektek,

    Ribana

    előzmény:
    ÖregBagoly (1356)
    2009-12-04  09:43
  20. 2009. december 4. 09:551357.

    Kösz, hogy nagyvonalúan eltekintettél a gyors gépelésből adódó helyesírási hibáktól. ( belölről - belülről, stb.)

    Egyébként valóban, ezért szép ez a topic. Őszinte, bátor és ízléses.

    Az adatlapomon az emilcímemet egyébként olyan régen használtam, hogy már nincs meg a jelszava,  a bemutatkozó szöveg legalján ott az új címem.

    előzmény:
    ÖregBagoly (1355)
    2009-12-04  09:36
  21. 2009. december 4. 09:431356.

    Elgondolkodtam,... ha nagyon csupasz a nő szeméremszőrzet tekintetében, az talán nem jó. Ha frissen borotvált, akkor meg olyan, mintha smirglivel törölgetném a szájamat... :-(

    A nagyon szőr sem jó, mert akkor meg mire átjut az ember a dzsungelen, addigra belefárad.  Szóval se nem puszta, se nem dzsungel. Azt hiszem talán a szavannás hangulatú a legjobb.

    Egyéb szőrök a testen: A nő legyen csupasz, a férfi meg szőrös. Az számomra a legborzasztóbb látvány, amikor egy pasi gyantáztatja magát. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247189 (1352)
    2009-12-03  18:54
  22. 2009. december 4. 09:361355.

    Jaj, mennyi művész lelkületű ember van itt!? :-)

     

    "kis szándékos gonoszkodás, visszalendülés a csúcspont előtt, hogy még ne menjünk el, hogy tovább tartson, az is valahogy belölről jön,"

     

    "Amikor az apró, pici-puha, szinte csak lehellet érintéstől ( belőle lélegzem, d enem érek hozzá) sok lépcsőn át jutunk el addig, hogy felfalom, belébújok vállig. (Csak egyet: a finom dolgok lenyalogatása, kieszegetése.)"

     

    Nagyon szépen leírtad.

    Na ezektől művészet... :-)

     

    Erről beszélünk mi is (írhatom ezt talán Ribana nevében is :-)

    Ettől szép...

    előzmény:
    azaiak (1353)
    2009-12-04  06:03
  23. 2009. december 4. 09:021354.

    csak a magam nevében mondom, nem tudnék olyat általánosítani, hogy a ffiak. kérem ennek megfelelően kezelni.

     

    szóval én oda vagyok érte, ha van szőrzet ha nincs. megjegyzem a klitónak nincs szőrzete.

     

    igazából szerintem a szőrzet problémája magánál az orálisnál technikailag a nő problémája, miként a ffinél is a sajátja. ahol ugyanis van szőrzet, ott a nyelv és az ajak nem éri el a bőrt. tehát korlátozott erősen az inger. szóval technikailag egyszerűen az a helyzet,ha valahova csókot akarok kapni, akkor azt nekem kell szőrteleníteni.

     

    a másik része amire szerintem rákérdeztél, az esztétikum. én egy kicsit talán másképp érzek ezen a téren. nekem a teljesen csupasz olyan nagyon kislányos, és ezért egy kicsit idgenkedek tőle. de ugyanakkor azzal is tiztában vagyok, hogy nagyon sok nő higéniás ügyek miatt ragaszkodik hozzá, és ezt meg kell az embernek értenie.  ami igazán nagyon vonzó nekem, az a V alakban - szokták mondani bikini fazonnak is - karbantartott állapot. mint egy tangabugyi fazonja. ez nekem nagyon izgalmas szép esztétikus, olyan nagyon csókolni való.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247189 (1352)
    2009-12-03  18:54
  24. 2009. december 4. 06:031353.

    Vannak persze hasonlóságok művészet - munka - sportteljesítmény és erotika között, ahogy jobban utánagondolok, egyre többet fedezek fel, és egyre kevesebb különbség marad. Szóval végül is visszavonulok, ha már ennyi a hasonlóság, mit cicózzunk azon a kis különbségen.

    Ha írok, fotózok, vagy kortárs-képzőművészkedek, az kezdetben valóban valami kis ködös mámor, és a végén is van valami kis hasonlóság az orgazmussal, de közte többnyire nehezebb-könnyebb munka. A szeretkezésben nincs munkaelem. Ami hasonló hozzá, kissé kényelmetlenebb pozícióra váltás, kis szándékos gonoszkodás, visszalendülés a csúcspont előtt, hogy még ne menjünk el, hogy tovább tartson, az is valahogy belölről jön, noha nyilván tudás - kultúra - szóval a művészethez közelítő dolog kérdése, nem pusztán ösztönös cselekedet.

     

    Igazából nyilván az zavart engem - megrögzött monogámot -  a művészet kifejezésben, hogy amögött ott a tradíció, az elődök munkája,  de hát, ha jobban utánagondolunk, a szeretkezéseinkben is ott van.

     

    Lát - olvas az ember mindenfélét.  Utóbbiakban én nagyon válogatós vagyok, néhány kis apróságon kívül egyedül Alex Comfortot, az 1900-as évek közepének egyik szalon-sztár íróját ( pszichiáter-nögyógyász-családterapeuta volt a szakmája) tudtam végigolvasni. Ajánlom mindenkinek. ( Mailben küldhetem)

     

    Aztán azt is be kell valljam, felületesen olvastam, elkerülte a figyelmemet, hogy itt végig a jó orális szexről volt szó. Amikor az apró, pici-puha, szinte csak lehellet érintéstől ( belőle lélegzem, d enem érek hozzá) sok lépcsőn át jutunk el addig, hogy felfalom, belébújok vállig. (Csak egyet: a finom dolgok lenyalogatása, kieszegetése.)

     

    Na, jó, nevezzük művészetnek. És akkor így már határon túl vagyunk vele. A többiről meg a határon túl, Comforot érdemes olvasni.

     

     

     

     

    előzmény:
    ÖregBagoly (1347)
    2009-12-02  20:41
  25. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. december 3. 18:541352.

    Sziasztok!

     

    Vakószínű szó volt erről ebben a topikban az elhangzott 15ooés akárhány hsz alat, de nem akarom visszaolvasni mindet.

    Az érdekelne, hogy mi az elváráaotok magtokkal, és a párrotokkal szemeben intim szőrzet rendezés szintjén, ha már orális szexnél tartunk. Nyílvánvaló, hogy egy hosszú párkapcsolatban biztos lesz olyan hogy valakinek van pár szál szőr a lábán, kiszedetlen szemöldöke, vagy aká zsíros haja... De úgy alapjáratban, hogy néz ki az ágyék amit szívesen kényeztettek?

     

     

    Sunyi vagyok, csak kérdezek:)

     

    Pussz, Ribana

    előzmény:
    ÖregBagoly (1351)
    2009-12-03  11:15

Címlap

top