Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfiak és az orális szex

alexandra803
Létrehozva: 2008. november 29. 14:25
Ismerek egy pasit, aki nehezen tud elmenni orálisan. Nem tudom miért van ez nála, más pasiknak ez nagyon izgató. Van valakinek tapasztalata mit lehet csinálni egy ilyen férfival, hogy neki is jó legyen az orális szex?
  1. 2009. december 7. 15:491401.
    Ezaz Lya ne hagyd magad! :) Davido a mélytorok ma sajna elmarad ;)
    előzmény:
    Lya (1400)
    2009-12-07  14:56
  2. Lya
    Lya
    2009. december 7. 14:561400.

     

      Az intimitas meghittseget feltetelez, vagyis azt, hogy en feszultsegmentesen , atadjam magam az elvezeteknek.

    A sorrend  , amint latod fontos es neha a reszleteken , a technikan alapszik sokminden ,meg a melytorok variacio is:D

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_639633 (1399)
    2009-12-07  14:01
  3. Torolt_felhasznalo_639633
    Torolt_felhasznalo_639633
    2009. december 7. 14:011399.

    A sorrenden nem fogunk összeveszni. :)  Talán a legegyszerűbb megoldás az, hogyha én megadom neked az intimitást, te meg ezzel párhuzamosan a mélytorkot, és igy eltekinthetünk a sorrendiségtől:D

     

     

    előzmény:
    Lya (1398)
    2009-12-07  13:57
  4. Lya
    Lya
    2009. december 7. 13:571398.

     

      Mely torok lehet , ha van intimitas .)))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_639633 (1397)
    2009-12-07  13:37
  5. Torolt_felhasznalo_639633
    Torolt_felhasznalo_639633
    2009. december 7. 13:371397.

    Ha az intimitás

    = mélytorok, akkor igazad van:D

    előzmény:
    Lya (1396)
    2009-12-07  13:10
  6. Lya
    Lya
    2009. december 7. 13:101396.

    Az intimitas a legfontosabb , hisz csak igy lehet egymasra hangolodni .

    Ha a lelkiek hianyosak, akkor az egesz olyan mechanikus , kenyszeres.

    előzmény:
    tockos (1389)
    2009-12-07  11:14
  7. Torolt_felhasznalo_639633
    Torolt_felhasznalo_639633
    2009. december 7. 12:311395.
    Tegyél próbára!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_908581 (1393)
    2009-12-07  11:41
  8. 2009. december 7. 11:501394.
    Sztem nincs olyan pasi aki ne szeretné... Próbálkozz más módszerrel, kérdezd meg mikor jó neki. A durvulás nem mindig nyerő...:)
    előzmény:
    alexandra803 (1)
    2008-11-29  14:25
  9. Torolt_felhasznalo_908581
    Torolt_felhasznalo_908581
    2009. december 7. 11:411393.

    Nem hinném, mert vagyok legalább akkora egoista mint Te!

     

    Márpedig úgy ugrálnál, ahogy én fütyülök Te "alfahim" 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_639633 (1392)
    2009-12-07  11:29
  10. Torolt_felhasznalo_639633
    Torolt_felhasznalo_639633
    2009. december 7. 11:291392.
    A szögers ostoroddal? Nem hinném, hisz épp egyéb dolgod lenne és bőszen koncentrálnál rám:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_908581 (1390)
    2009-12-07  11:24
  11. 2009. december 7. 11:261391.

    Küldd át őket hozzám.:DDD

     

    Mekkora pech, hogy csak te tudod, hogy ők mire vágynak és ők meg nem tudják. Vagy legalábbis akikkel mostanában futottál össze.:)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_639633 (1388)
    2009-12-07  10:21
  12. Torolt_felhasznalo_908581
    Torolt_felhasznalo_908581
    2009. december 7. 11:241390.

    Idióta! Kapnál olyat a szöges ostorommal, hogy csak na!!

     

    alfanőstény 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_639633 (1388)
    2009-12-07  10:21
  13. 2009. december 7. 11:141389.

    Nem tudok a férfiak nevében beszélni, csak a sajátomban. Nekem az a fontos, hogy az együttlét bensőséges legyen, ha azt a partnerek lélekkel teszik. Márpedig nálam hozzá tartozik a csók, az ölelés. Ezek közben nem tudom elképzelni az orális szexet. Sok férfi meg pont azt tartja fontosnak.

    Bár kellemes érzés, és ha a partnernek ez örömet okoz legyen, de rájöttem, hogy nekem nem arra van igényem.

    előzmény:
    Lya (1387)
    2009-12-07  09:16
  14. Torolt_felhasznalo_639633
    Torolt_felhasznalo_639633
    2009. december 7. 10:211388.

    Mostanában sajnos rengeteg olyan nőbe sikerült "belefutnom", aki nem szivesen végez orális szexet (nem sz*p le rendesen, mélyen , torokkal, kajakra) .

     

    Hölgyeim! Félre kéne tenni a prűdériát, a kényeskedést és bátran be kéne vállalni azt, ami a Feladatotok!

     

    TI, alfahímre vágytok, olyan pasira, aki erős, aki határozott, aki kemény, aki parancsoló, aki olyan izmos, hogy azt érzitek, hogy bármikor összeroppanthat titeket. Ha erre a mazochista áthallástól egyáltalán nem mentes érzésre vágytok, akkor igenis tessék elviselni a férfiak orális szexre utaló kéréseit, mozdulatait és azt az igényt, hogy elvárjuk, hogy torkozzátok le a legbecsesebb szervünket!

    előzmény:
    tockos (1386)
    2009-12-07  09:10
  15. Lya
    Lya
    2009. december 7. 09:161387.

     Ok pontositanek : nem sajat tapasztalatom osztom meg , csak egy ismeros ferfi  velemenyet , aki allitolag valamikor nagykanallal habzsolta az eletet .

     Valoban errol,  inkabbb a ferfiak tudnanak beszelni , vagy megsem , mert  a  legtobbszor egy ferfi , mindig egy novel csinalja.Vagyis a tapasztalat kolcsonos ugy ferfiaknal mind a noknel ?

    előzmény:
    tockos (1386)
    2009-12-07  09:10
  16. 2009. december 7. 09:101386.
    Minden nő azzal kezdi? Nekem pont ellenkező tapasztalatom van. Sőt. Nem is igen kerül rá sor.
    előzmény:
    Lya (1368)
    2009-12-04  16:02
  17. 2009. december 7. 08:131385.

    igaz.  én is találkoztam olyan ffival, aki nem értette. én meg mondjuk azt nem értettem, hogy ő mit nem ért. de ez innentől már filozófiai magasságokba emelné a dolgot.

     

    én erre is - többek között - írtam, hogy ezekről a dolgokról előtte az embernek muszály beszélgetni. óvatosan, nem agresszíven, nem durván, de kell.

    előzmény:
    Lya (1368)
    2009-12-04  16:02
  18. 2009. december 7. 08:061384.
    nem tudom, hogy sokan vagyunk-e.  azt viszont igen, hogy nekem ebben a tekintetben a legfőbb korlátot maguk a nők állítják. talán emlékszel az indiszkrét nővel kapcsolatos esetre amit leírtam. azóta egy elítélő mondat elegendő, hogy meg se próbáljam a dolgot. vagy amikor kijelentések hangzanak el arról, hogy mi és miért undorító a számukra. stb. úgyhogy szerintem nem lehet egyszerűen a ffiakra kenni a felelősséget. persze nyilván a negatív hatások kialakítanak egy ffi mentalitást, és onnantól szabad a vásár, lehet mondani a ffiak ilyenek meg olyanok. minden baj, és szenvedés forrásai. talán épp erről van szó, van kit hibáztatni a bajokért.
    előzmény:
    ÖregBagoly (1371)
    2009-12-05  00:00
  19. 2009. december 7. 08:051383.
    nem tudom, hogy sokan vagyunk-e.  azt viszont igen, hogy nekem ebben a tekintetben a legfőbb korlátot maguk a nők állítják. talán emlékszel az indiszkrét nővel kapcsolatos esetre amit leírtam. azóta egy elítélő mondat elegendő, hogy meg se próbáljam a dolgot. vagy amikor kijelentések hangzanak el arról, hogy mi és miért undorító a számukra. stb. úgyhogy szerintem nem lehet egyszerűen a ffiakra kenni a felelősséget. persze nyilván a negatív hatások kialakítanak egy ffi mentalitást, és onnantól szabad a vásár, lehet mondani a ffiak ilyenek meg olyanok. minden baj, és szenvedés forrásai. talán épp erről van szó, van kit hibáztatni a bajokért.
    előzmény:
    ÖregBagoly (1371)
    2009-12-05  00:00
  20. 2009. december 7. 07:571382.

    a tudat alattid tutti nem ismeretlen. mármint a pasi. csak legfeljebb nem így ismered, de egyébként egyéb tulajdonságai alapján erre az asszociációra ad lehetőséget.

     

    szal  ez inkább egy elfolytott, vagy korábban meg nem élt ámde általad kívánatos vágy maradványa.

     

    árulkodó ám az ilyen álom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247189 (1378)
    2009-12-05  19:54
  21. 2009. december 6. 09:171381.

    Mivel maximálva van a hsz mérete, ez a három visszafelél olvasandó.

    Ha ellenben felváltva csinálják, akkor kezdje a férfi, le­hetőleg a fenti "párnátlan" helyzetben, a nő pedig ne na­gyon csináljon semmit. Aztán ő következik - vagy áttér­hetnek most a közösülésre, és a fellációt (hímvessző-csó­kot) elhalaszthatják akkorra, amikor a fiú egyszer már elélvezett, és pihenés jár neki a következő merevedésig. Így a nő is elengedheti magát, és figyelmesen, techniká­san szophatja a férfit. A legjobb eredményt valószínűleg az adja, amit a kínaiak "jáde-furulyának" neveznek. Ezt a hangszert el tudjuk képzelni, és úgy is kell rajta játszani: arccal a férfi felé, a hüvelykek alul, a többi ujjak fölül. Hogy pontosan mit csinál a nő, az a férfitől függ - például, hogy körül van-e metélve. Nem mindenférfi számára kellemes, ha makkját ajakkal vagy nyelvvel érintik. Egyeseknek ez  maga a kéj, míg mások jobb szeretik ha a fitymát a befe­dett makkon ide-oda mozgatják, miközben markolják a hímvessző szárát. A szexkönyvekben leírt mindenféle ha­rapdálgatást és hasonlókat a legtöbben maguktól is kita­lálják, tanítva tanulunk alapon. Ha a férfi aktívabb helyzet­re és gyors elélvezésre vágyik, a nő feküdjön hanyatt, a férfi pedig hatoljon a szájába párzásszerűen, amilyen mé­lyen a nő csak bírja. A nő jól nyissa szét a fogalt, ajkaival és nyelvével hüvelyt formázva. A férfi azért vigyázzon kis­sé, nehogy akaratlanul megharapják.

    Ennek a fordított megfelelője az, amikor a nő a férfi fölétérdel széttett lábbal, és - mint a szenvedélyes száj­száj csókolózásnál - először csak cirógatja magát a fér­fi száján, aztán nyitottan és mélyen csókoltatja magát. A férfi hosszú nyelvcsapásokkal nyalja, a hüvelytót a csikló felé, mindig egy külön kis kanyart téve a csikló makkjánál, mikor odaér.

    Ha a férfiben buzog a tettvágy, megpróbálhatja a ví­zeséshelyzetet, ha a nőt fel tudja emelni. Ez nem más, mint a franciázás állva, amely a nőnek a fejjel lefelé va­ló elélvezés kivételes érzését nyújtja. Ezt úgy érjük el, hogy a nő hanyatt végigfekszik az ágyon, fejét az ágy szélén lelógatva, a férfi a nő arca fölé áll széttett lábbal, előrehajolva fölveszi a nőt, és annak lábait a nyaka kö­ré hajtja. A nő viszonozhatja a férfi csókját, de az elél­vezés közeledtével sokkal jobb, ha a melle közé vagy a kezébe csúsztatja a hímvesszőt, és átadja magát a tel­jes orgazmusnak.

    Egy tapasztalatlan lány számára az első nemiszerv­csók ugyancsak kényes helyzet. A férfi letérdelhet elé­je, "vers le buisson ardent des femmes" (a nők égő csip­kebokra elé), ami nagyon megható, de így legföljebb az orrát tudja odadörgölni, igazán elérni nem tudja. Javas­latunk a következő. A hölgy feküdjön hanyatt az ágyon, a férfi pedig üljön az ágy szélére, félig a nő talpa felé fordulva. Csókold összevissza, aztán nyúlj át fölötte, emeld föl a messzebb lévő lábát és csókold meg a láb­fejét. Az onnansó könyöködet gyorsan csúsztasd a föl­emelt térde alá, tárd szét a combjait, és gyengéden csókold az összezárt szeméremajkakat, míg lassan fogad­ni kezdi mélyebb nyelvsimításaidat. Ma már egyre ke­vesebb nőnek okoz gátlást, hogy így megcsókolják, sokkal többen vannak viszont, akiknek nem gyönyörű­ség a férfit így csókolni. Meglepő, hogy milyen sok lány  van, aki eleinte csakis így tud feloldódni, ha a férfi hos­szan csókolja nemi szervét. Az indiai szerelmes köny­vek erről sokat írnak. Ha a lány (vagy a fiú) nagyon szé­gyenlős, próbálkozzanak a sötétben - de mindenkép­pen próbálkozzanak. A férfinak adott nemiszerv-csók­ról bízvást állíthatjuk: az egyik legbecsesebb ajándék, amit nő adhat párjának, és ezért megéri gyakorolni a szájmunkát. Az egész nemi játék egyik legmegindítóbb gesztusa, ha a nő magától kezdi el csókolni a férfi ne­mi szervét.

    előzmény:
    azaiak (1380)
    2009-12-06  09:16
  22. 2009. december 6. 09:161380.

    A legjobb, ha megkérdezzük, a partnerek egyébként hamar kiismerik egymás ízlését. Né­hány tanács női oldalról: "Érdemes megjegyezni, hogy az öklendezés reflexszerűen bekövetkezik, ha valami na­gyot ledugnak az ember torkába, ezért ha a nő öklende­zik, valószínűleg nem azért teszi, mert undorodik, hanem mert ezt nem lehet visszatartani. A nagy hímvessző kü­lönben is alaposan kifeszíti a szájat, ha a nő az ajkait a fogaira húzza, hogy téged kíméljen, a heves mozdulatok megsérthetik az ajkát. Légy körültekintő."

    A nemi szervek egészséges szaga mindkét fél szá­mára fontos eleme a jó nemi szerv csóknak, ami azt je­lenti, hogy a partnerek mosdjanak gyakran, de ne köz­vetlenül előtte. Eléggé bensőséges viszonyban kell len­niük ahhoz, hogy ha a szag kellemetlen, azonnal szól­janak, és az együttlétet másképp folytassák, vagy vár­janak. Pár percnyi energikus közösülés általában rend­be hona ezt, bár a nő illata akkor már más jellege lesz. A fogamzásgátlók is megzavarhatják a női szagot. Az intim dezodorok és illatosított hüvelyöblítők gyártói nagy-nagy szexuális tapasztalatlanság női tesznek tanú­bizonyságot - ki akarna eperhabot tenni, mondjuk, a ráksalátára? Akkor már a tengerimoszat - illata vagy a pézsmaillat helyénvalóbb volna. A nő Cassoleteje, va­gyis illata olyan titkos fegyver, amivel az amerikai nők úgy látszik nincsenek tisztában; a franciák már sokkal inkább. Egyes férfiak hevesen reagálnak rá anélkül, hogy tudnák. A férfi illata ezzel szemben annál kelleme­sebb lesz a nő számára, minél régebben szereti a fiút. Mosdjunk rendes fehér szappannal és a dezodor úgy használatos, ahogyan a szakácsok enyhítik a túl agresszív ízeket. Hogy az újabb nemzedék miért képzeli: jó nemi életet lehet élni mosdás nélkül, arra mindeddig nem találtunk magyarázatot.

    Némely párok számára a szimultán "hatvankilences" nemiszervcsók a gyönyörűség netovábbja. Náluk, mi­vel mindketten elvesztik a fejüket, a nő nem lehet beva­dulós típus, és persze nem kívánhatja, hogy a férfi leáll­jon a magömlés előtti pillanatban. A legtöbb könyv olyan helyzetet ajánl, ahol a nő fekszik a férfin, ami nem rossz, különösen, ha a nő a szájmunkát kézi munkával kom­binálja, de a férfinek nyakmerevedést okoz. Mi jobban szeretjük a "párnátlan" helyzetet, tehát fejtől-lábtól, ol­dalunkon fekve, s mindkét fél az alsó combját felhúzza párnául a másik fél fejének. A férfi tágra nyithatja a nőt, ha karját befűzi a nő fölül lévő térdének hajlatába.

    A kölcsönös csók lehet rövid vagy hosszú. A rövid épp csak futólagos, a hosszú tarthat percekig vagy órákig a felek ízlése és sebessége szerint. Mindkét változat jól illik két közösülés közé, vagy előételnek, vagy "halottélesztőnek".

    előzmény:
    azaiak (1379)
    2009-12-06  09:15
  23. 2009. december 6. 09:151379.

    Alec Comfort azt írja:

    Nem is olyan régen a nemiszerv-csók, vagy a vele kap­csolatos sok tabu, elsőrendű válóoknak számított azon a címen, hogy az perverzió, fajtalanság, kegyetlenke­dés, és így tovább. Ettől már messze vagyunk: tan­könyvek, filmek szólnak erről. Személyes ízléstől vagy undortól függetlenül a legtöbben ma már tudják, hogy ez a nemi együttlét legpompásabb módozatai közé tar­tozik.

    Ma sokan hangoztatjuk a kölcsönösséget, s ezért a házassági kézikönyvek leginkább a franciázást (más néven "hatvankilencest") ajánlják. Ez szép és jó, de van néhány gyakorlati hátránya. A fő baj az, hogy ez a fajta szeretkezés inkább a hangszerszólók csoportjába tar­tozik, mint a teljesen kölcsönös duettfélékhez. Figyel­mesen és óvatosan kell csinálni, hogy a másiknak ma­ximális élvezetet nyújtsunk, s ezért nem vadulhatunk bele úgy, mint egy közös dugásos elélvezésbe. A közeledő orgazmus, különösen a nőnél, egyszerűen nem fér meg a gondos ügyeskedéssel, és a nő még meg is ha­raphatja a férfit. Kisebb hátrány - bár néhány férfit na­gyon zavar-, hogy a franciázásnál a nő rossz irányban van ahhoz, hogy a makk érzékenyebb oldalán végez­zen nyelvmunkát. (Ez magyarázza az indiai templom­szobrok akrobatikus testhelyzeteit, melyek úgy akarják a kölcsönösséget megvalósítani, hogy a nő jó irányból férjen hozzá a hímvesszőhöz.) A mi személyes tapasz­talatunk az, hogy a kölcsönös nemiszerv-csókolás cso­dálatos dolog, de ha az elélvezés a cél, akkor jobb fel­váltva csinálni.

    Hogy ki következzen először, az persze ízlés dolga, de vegyük figyelembe, hogy a nőnek több tucat kis elő­elélvezést lehet így nyújtani - mennyit csak elbír-, és ezután is kész a szeretkezés folytatására, úgyhogy jobb, ha a férfi későbbre tartogatja magát. Néhány fér­finek elég a legrövidebb hímvessző - csók, és máris elél­vez - ők várjanak vele addig, míg egy sokadik mereve­désre lesz szükségük, amikor ez kiváló "halottélesztő­nek" fog bizonyulni.

    Egyes lányok szeretik, mások nem, ha a férfi végig­megy az úton és elélvez a szájukban (talán azon múlik, hogy szeretik-e igazán a fiút, de nem mindig). Azok, akik ezt nem kedvelik, könnyen leállíthatják közvetlenül előt­te, és áttehetik egy más helyszínre (például a mellük kö­zé), vagy összenyomhatják két kézzel, hogy időt nyerje­nek. Ez utóbbihoz nagyon résen kell lenni, és nem is min­dig hat; sőt, könnyen tönkretehetjük vele a férfi orgazmu­sát. Mások, ha egyszer hozzászoktak, nem érzik teljes­nek az élményt, ha szeretőjük nem lövell ki. John Huntor azt írta: "Az ondó szagra is, ízre is vizenyős, ízetlen anyag­nak tűnik: de a szájban a fűszerekéhez hasonló melegsé­get okoz." Ha a nő csak az enyhe keserűséget kifogásol­ja, s nem az egész ötletet, akkor vegye be a fiút egészen mélyen, így a keserű ízt nem fogja érezni. A tapasztalt nők véleménye fele-fele arányban oszlik meg arról, hogy a fiú elélvezzen-e vagy ne.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_247189 (1378)
    2009-12-05  19:54
  24. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. december 5. 19:541378.

    Szia ÖregBagoly!

     

    Jólvan:)...köszi a felvilágosítást, látod a képzelőerőmmel nekem sincs nagy probléma...a tudatalattimon keresztül "rámküldted" a "borostás" fickót...álmomban lepett meg. Emlékszel még, talán tegnap írtunk arról, hogy milyen arcszőrzet lehet izgató:)- és ráadásul roppant jó volt, fura módon ismeretlen pasival még életemben nem álmodtam...és mégis jó volt, csak sajnos, hamar ébredtem:)

     

    Ribana

    előzmény:
    ÖregBagoly (1376)
    2009-12-05  17:40
  25. 2009. december 5. 18:011377.

    Hát, persze, van benne "kellemesség tartalom", de nekem fontosabb a tények, jelenségek elemzése, végiggondolása.

    A nők mindenféle kényeztetése nagy öröm, meg az is, ha bennünket kényeztetnek, de azért a kényeztetésen túl is van még örömtartomány jócskán.

     

    előzmény:
    ÖregBagoly (1371)
    2009-12-05  00:00

Címlap

top