Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kendra jósnő:Sorsjelek

Kendra1
Létrehozva: 2009. február 25. 06:50

Történt már veled,hogy gondolsz valakire,aztán perceken belül felhív vagy éppen összefutsz vele az utcán?Vagy a párkapcsolatodban megteszel mindent azért,hogy együtt maradj a partnereddel,és mégis mindig valami "közbeszól",hogy ne sikerüljön?Hogy nap-nap után mindig ugyanabban az időpontban nézel az órádra és ugyanazokat a számokat látod?Hogy érzed,valamit üzenni akar a sors-a végzet számodra,csak nem tudod megfejteni?Hogy kártyát vetsz magadnak és a kérdésedre többször is ugyan az a válasz bukkan elő?Keresed a saját sorsod útját,de tele vagy bizonytalansággal,hogy jó úton jársz-e és érdekel,milyen jelek "figyelmeztetnek",hogy merre indulj?

Ha van kedved,gyere és beszélgessünk a sorsjelekről.

  1. 2011. május 22. 23:266951.

    Sziasztok Lányok!

    Kicsit eltűntem...Sok volt mostanában a média szereplésem,és ezen kívül nagyon lekötött az új könyvhöz az a rengeteg olvasnivaló,ami előttem tornyosul még mindig.

    Apával szépen és csendben elváltak útjaink-épp az előbb hívott-és kellemes,baráti kapcsolattá szelídült köztünk a szeretet.Nagyon jó így élni,ezt érzem.

    Szintén örülnék,ha találkoznánk.Naposka már szerevezi a "bulit".Sok minden történhetett veletek,így lesz mit hallgatnom.Pattim!Mesélj még!

     

    előzmény:
    Patti (6950)
    2011-05-22  22:22
  2. 2011. május 22. 22:226950.

    Sziasztok!!

     

     

    Kendra!! Pont most láttalak a Duna - tv-n a Lélek Boulvard c. műsorban! :) Akkor gondoltam már írok ide,mert igencsak csend van itt!!

     

    Dinnyécske!!  Valóban  nem egyet akarunk a taxissal,de hát ez van,el kell fogadni,hogy nem egy időben akartuk ugyanazt.

     

    Egyetértek azzal,hogy tényleg beleképzelnek a nők olyan érzelmeket a férfiakba amik valójában nincsenek is.  Pedig pont az ütött be nálam,hogy úgy érzem ő az aki nekem való,hozzámvaló,és nem a fizikai kapcsolat miatti kötődés,hanem mert igenis sokat beszélgettünk,egyezünk sok mindenben,hasonló az érdeklődési kör,és jókat tudunk nevetni.

    Bár ha csak egyedül vagyok ezzel a dologgal,akkor tényleg nincs mit tenni,tovább kell lépni,csak ebben a közös közreműködés a munkában meggátol,hisz a taxis én meg a diszpécser,és hallja a hangom,én is az Övét,szval kicsit megnehezíti a dolgot. Amúgy vele semmi baj nincs,26 éves,szingli,és normális magas de a sors szabja meg kit tol elém.

     

    Ennyit erről. Veled minden ok? A bizonyos férfial hogy alakulnak a dolgaid?

     

     

     

    Többiek hogy vannak? Aries? Napocska? Adjatok életjelet!! :)

     

     

    előzmény:
    dinnyehéj (6949)
    2011-05-15  10:35
  3. 2011. május 15. 10:356949.

    Sziasztok Lányok!

     

    Húha, azt hittem csak én fordultam bele a munkámba de látom, hogy most épp nem pörög annyira a topik.

     

    Hogy vagytok?Easti, minden rendben?

     

    Nálam most az új munkám a főszerelpelő:-) Kezdek belejönni, de elég sok energiát vesz el, mindamellett, hogy nagyn nem bántam meg a váltást, minden szempontból előnyösebb. Nem vagyok karrierista,de szakmai szempontból is nagy elrelépés és szeretném jól csinálni. Még egy pr évig, mert utána más terveim vannak:-D

     

    Egyébként érdekes szelek fújnak. Észrevettétek, hogy mostanában sok dolog könnyebben sikerül, vagy megkapjátok, amire régóta vágytatok?Ha beleteszük a magunk részét, fentről megtoldják.

    Viszont a betegségek meg nehezebben múlnak el, egy szimpla nátha hetekig eltart...rémes:-)

     

    Patti, átérzem a helyzeted a taxis sztorival. Valószínűleg nem egyformát akartok. Ezen felesleges megsértődni, ha teljes értékű kapcsolatot szeretnél - és  ezt most úgy tűik nem tudja megadni neked  kedvesen hárítsd el. Keress mást, hidd el, szembejön:-) Csak ne legyél tele elvárásokkal. Ahogy írtam, tapasztalat, van élet a taxisokon túl is, hidd el.

    Én ott találtam rá, ahol legkevésbé vártam:-) Persze még semmi sem biztos, egyelőre élvezem a találkozást.

    Közben kísért a múlt, ami erőpróba...tudni kell választani. (még nekem se megy, de nem erőltetem)

     

    Gondolok rátok, de bentről nem tudok hozzáférni az oldalhoz.

     

    Jön a jó idő, javaslok egy talákozót:-) A szokásos parkos kávézáshoz mit szólnátok ?

     

    puszi mindenkinek,

     

    Dinnye

    előzmény:
    Kendra1 (1)
    2009-02-25  06:50
  4. 2011. május 6. 14:136948.

    DDD!

     

     

    SZELLEMEK KÍSÉRTETEK...

     

     

    Felhívás.

    A lélek tv tavasszal összeállít egy csapatot, melynek feltett szándéka műsort készíteni egy eddig igen csak mostohán kezelt területről.
    A nem "érzékelhető" világról, a SZELLEMEK ÉS KÍSÉRTETEK világáról.

     

    Nem szellem vadászok leszünk, hanem inkább ennek a területnek egyfajta bemutatói szeretnénk lenni, igaz, ha súlyos anomáliával találkozunk eme kutatás során, azt természetesen kezelni s megoldani fogjuk minden gond nélkül. Meg van hozzá a szakértelem és a tudás.
    A felhívást azért tesszük, hogy akinek személyesen vagy közvetve van ismerete szellem vagy kísértet járta házról, lakásról, helyről, az értesítsen minket.
    MI megvizsgáljuk és megoldjuk, természetesen, bizonyos archiválással fűszerezve, amit később leadunk adásban.

    Az ajánlatokat, észrevételeket, ezekre az elérhetőségeinkre kérjük küldeni. Természetesen teljes diszkréciót szavatolunk.

    vito@lelek.tv
    vitopmd@freestart.hu
    vitopmd@freemail.hu

    Előre is köszönjük. 

    előzmény:
    Kendra1 (1)
    2009-02-25  06:50
  5. 2011. május 3. 21:396947.
  6. 2011. Április 28. 19:466946.

    Sziasztok!

     

    De rég irtatok ide mindannyian! Aries látom jól telt a Húsvét! Minden rendben körülötted?

     

    Dinnyécske,Napos merre jártok? Mi van veletek?:)

     

     

    Lassan megint itt a vizsgaidőszak! Sokkal nehezebb koncentrálni ilyen szép időben!

     

    A taxisommal egy hónapja nem voltam együtt,megbeszéltük telefonon,hogy neki volt más ezidő alatt akivel együtt volt,de ott a csaj rámászott és kérdezgette merre jár,meg biztos nő van a dologban,ezért megszakitotta vele a kapcsolatot.

    Mondtam neki,hogy én nem állok be a sorba,kihagynám. Velem kapcsolatosan azt mondta,hogy a sorsra bizza,lehet még összeakadunk és úgy érzi pár nap múlva hogy velem akar lenni. De én erre mondtam,hogy nem leszek nincs ló jó a szamár is.

     

    Szóval ennyi volt vele a történet,nekem most kicsit rossz,de csak túlélem. :)

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  7. 2011. Április 27. 05:036945.
    Köszönöm a válaszodat. Megpróbálok minden gond ellenére optimistán gondolkodni. Nagy kihívás, de biztosan leküzdöm valahogy.Ha Te is ezt tanácsolod, biztosan nincs más megoldás.Köszi mégegyszer!
    előzmény:
    Kendra1 (6944)
    2011-04-26  13:42
  8. 2011. Április 26. 13:426944.

    Kedves Fruzsi!

    A pozitív gondolkodásnál nekem sincs jobb "technikám".

    Ennek ellenére az élet olyan,amiben sok-sok rossz is történik.Pontosabban,amiről azt hisszük,hogy rossz.Például a Te sógorod halála...Ám ha úgy nézed,hogy a szenvedés helyett eltávozott egy másik világba,akkor már nem is rossz az a rossz.Sokféle képpen meglehet közelíteni ugyan azt az eseményt.Ezekben kell meglátni a jót.Nekem ez a hitvallásom.

     

    előzmény:
    fruzsi10 (6943)
    2011-04-26  08:12
  9. 2011. Április 26. 08:126943.

    Kedves Kendra!

     

    Leszögezem, hiszek benne, hogy nekem hamarosan minden kívánságom teljesül. Vagy legalábbis , majdnem mind. 

    Annyira szeretnék optimista lenni és bevonzani a sok jót az életembe, de nem tudom, hogy fog-e sikerülni. A múltkorában egy jósnő tanácsára elhatároztam, hogy megváltozom és pozitív gondolkodásra programozom az agyam. Nem sokkal később kiderült, hogy a férjem bátyja halálos beteg. (Azóta már elhunyt .) Eléggé elvette a kedvem .

    Hogyan tudom elérni, hogy amire vágyom, megvalósuljon és ne jöjjönek közbe mindig a rossz gondolatok? Te biztosan tudsz ezzel kapcsolatosan valamilyen "praktikát" :)  ! Válaszodat előre is köszönöm.

    Szeretettel : Fruzsi 

    előzmény:
    Kendra1 (6933)
    2011-04-08  08:42
  10. 2011. Április 22. 22:396942.

    Sziasztok Lányok!

    Nagyon kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!

    előzmény:
    Aries2011 (6941)
    2011-04-22  14:01
  11. 2011. Április 22. 14:016941.

    Drága Angyalok!

     

    Nagyon kellemes Húsvétot kívánok nektek!  (Kaptok egy pingvint, nyuszit nem találtam.)

     

    Meséljetek kicsit, kivel mi van.

     

    Nálunk munkahelyi nagy átrendeződések vannak, sajnos nem kaptam meg azt a pozíciót, amit ígérgettek 3 éve, de miután túltettem magam a sokkon, nyitott szemmel járok más osztályon lévő lehetőségek iránt.

     

    Régi pasik bukkannak fel újból, itt a tavasz.

     

    Kicsit most úgy érzem, hogy érdektelen vagyok a körülöttem lévő dolgok iránt, de majd alakul ez is. Legalább nem idegeskedem, mint az elmúlt 3 hónapban.....

     

    A hétvége úgy néz ki, teljesen a családé/barátoké lesz: holnap kirándulunk, vasárnap locsolkodunk, hétfőn is régi baráti társaságban húsvétolunk.

     

    Hiányoztok, írjatok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  12. 2011. Április 11. 03:236940.

    Szia Egyanya!

     

    Köszönöm részvéted,s megpróbálok erős lenni,talpon maradni higgadtan !

    előzmény:
    egyanya (6936)
    2011-04-10  19:19
  13. 2011. Április 11. 03:216939.

    Szia Kendra !

     

    Megnéztelek titeket,adta kezét,hagyta is, hogy belebogozd a női bűbájt.

    Aranyos jelenet:)))

    előzmény:
    Kendra1 (6935)
    2011-04-10  00:51
  14. 2011. Április 11. 02:586938.

    Szia Dinnye !

     

     

    Köszönöm kérdésed,teszem a dolgom az ügyek,szomorú feladatok intézésében.

    Várom nagyon a családom érkezését pénteken,szivszorongva várom a legkissebb unokám javulását,egy tűszős mandulagyulladás közepette van.Remény éltet bennünket,hogy meggyógyul addigra !:))))

     

    Szép és jó volt Washingtonban,láttam a fontosabb épületeket,fotoztam egy pár érdekességet.

    Törvény,hogy nem épithetnek magasabb épületet ami meghaladná a Capitolum tetejét !

    Ezért nincsenek toronyblokkok mint New Yorkban.

     

    Örülök,hogy tetszik az új munkahelyed,mindennél fontosabb,hogy jól is  érezd magad a környezetedben.

    előzmény:
    dinnyehéj (6932)
    2011-04-07  20:35
  15. 2011. Április 11. 02:416937.

    Szia Aries !

     

    Nagyon tetszik a mondatod,hogy a bárányoknak meg kell tanulniuk a farkastörvényeket,ha életben akarnak maradni...

     A magyar cseresznye virágzás után terem gyümölcsöt,mig a japán nem....

    Csak ennyi a különbség :)

     

    előzmény:
    Aries2011 (6930)
    2011-04-06  21:22
  16. 2011. Április 10. 19:196936.
    Easti, csak most olvastam! Őszinte részvétem, sok erőt kívánok Neked!
    előzmény:
    Eastriver17 (6929)
    2011-04-06  04:10
  17. 2011. Április 10. 00:516935.

    Sziasztok!

    Megkértem Kozso kezét,és a műsor 9.percében oda is adta!

    Nézzétek meg:)

     

    http://fem3.hu/video/edinaesjoshi/edina-joshi-25-adas -1-resz

     

     

    előzmény:
    Naposoldalad (6934)
    2011-04-09  16:11
  18. 2011. Április 9. 16:116934.

    Szia Dinnye! :)

     

    Mesélj még! Mi újság arra felé? :)

     

    Jelentem: garázsajtó nyikorog...még... Ki tudja meddig! De bár kicsit elszontyolodott, de bizakodó vagyok

     

    Meg most feldobott, egy tuti frankó fariszoknyát vettem magamnak! :) Meg még egyéb apróságokat, és teljesen felvillanyoztak, aztán csütörtökön megyek frenkifiúhoz, csodás hajat varázsoltatni - bár ezt többen rossz ötletnek tartják, mert mindigenki azt kérdezi, hogy fodrásztól jöttem, mert olyan szép most a hajam. Mindig mondom nem, most készülök :)))) Szerintük ezen már csak rontani lehet, de én bízok frenkiben :)))

     

    Aztán ha ráértek valamikor lányok összefuthatunk egy kv-ra :)

     

    Puszik

    előzmény:
    dinnyehéj (6932)
    2011-04-07  20:35
  19. 2011. Április 8. 08:426933.
    Amiben hiszünk, azt képesek vagyunk életre kelteni.

    Épp ezért, az a lehető legnagyobb védelem számunkra, ha hiszünk önmagunkban. Ha a lelkünk mélyén tudjuk azt, hogy semmi sem okozhat nekünk bántódást, akkor tökéletesen védettek vagyunk minden hatással szemben.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  20. 2011. Április 7. 20:356932.

    Sziasztok Lányok!

     

    Easti, hogy vagy? Washington biztosan gyönyörű ilyenkor!

    Sokat gondolok Rád.

     

    Engem se loptak el, megvagyok még, csak szokom az új munkahelyemet és ilyenkor mindig kicsit feszeebb a tempó. Szerencsére tetszik:-) úgy érzem jófelé léptem.

     

    Látom mindenki dolgozik magán, meg a lelkén. Jól teszitek:-)

     

    Naposkám, mi újság a garázzsal?;-)

     

    Sok puszi Mindannyiótoknak!

     

    Dinnye

    előzmény:
    Kendra1 (1)
    2009-02-25  06:50
  21. 2011. Április 7. 06:416931.

    Szia! :)

     

    Ez a taxis tök szingli 26 éves,és most abban a korszakában van mikor nem akarja lekötni magát 4 éves kapcsolat után,meg egy 2 hónapja lévő csalódás után. Ugyanezzel a szituval indult azzal a csajjal is,h összejártak a csaj akart,kapcsolatot,aztán a srác,csak végül a csaj nem.

     

    Én meg inkább úgy gondoltam akkor nem fájditom a lelkem tovább,engedem had menjen. Különben is úgy érzem,hogy elegem van megint a férfiakból jó időre. :)

    előzmény:
    Aries2011 (6930)
    2011-04-06  21:22
  22. 2011. Április 6. 21:226930.

    Kendra, jó ez az írás, csak nem Te vagy a szerzője?

     

    Elég nehéz időszakon mentem át az utóbbi 3 hónapban, a magánéletben és a munkahelyemen is nagy pofonokat kaptam. De örömmel mondhatom, hogy kezdek újra magamra találni, viszont már nem vagyok annyira "naiv kislány", mint amilyen voltam. A bárányoknak meg kell tanulniuk a farkastörvényeket, ha életben akarnak maradni. És én így teszek.

     

    Az énképe az embernek meg tényleg szerintem is attól függ nagyban, hogy mennyi szeretet kapott a családjától, a párjaitól... És hogy nincs különlegesebb, mint ha rokon lelkek találkoznak. Nekem volt szerencsém egyhez, olyan volt, a mellettem lévő öntőformából került volna ki. 

     

    Ti találkoztatok már rokon lélekkel életetek során?

     

    Easti, itt nálunk a meggy és a cseresznye virágzik. De magyar, nem japán.

     

    Patti, akkor ennek a taxisnak van családja, azaz felesége meg gyerekei? Vagy elvált és egyedül van? 

    előzmény:
    Kendra1 (6928)
    2011-04-05  10:12
  23. 2011. Április 6. 04:106929.

    Angyalkák!

     

    Köszönöm  a részvétnyilvánitást,nagzon jól esik nekem szavaitok.Köszönöm az energiaküldést!Arra nagyon lesz szükségem!

    Voltam egy pár napot a barátnőm szüleinél,Washingtonban,egy kicsit megnézni a japán cseresznyevirágzást .Ritka jelenség !

    A jövő héten várom a családom, nagyon !!!!

    Kivánok sok sikert nektek !

    Ölellek bennneteket!

    előzmény:
    Kendra1 (6920)
    2011-04-01  16:20
  24. 2011. Április 5. 10:126928.

    Nem csak Pattinak!

    Az "ÉNKÉP" - vagyis az egyén önmagáról kialakított véleménye, egyfajta lelki "képmása" - az,ami a személyiség a viselkedés és a képességek valódi kulcsa.  Az énkép  a kulcs, a személyiség és a viselkedés megértéséhez. Ha valakinek megváltoztatjuk az énképét, megváltoztatjuk a személyiségét és a viselkedését. Az énkép korlátokat szab az egyéni teljesítménynek. Meghatározza, mire leszünk képesek és mire nem. Terjeszd ki az énképet és kiterjeszted a lehetséges határaid. Egy valósághű énkép szinte új képességekkel, új adottságokkal tölti fel az egyént, és szó szerint sikerre változtatja a kudarcot.   

    Vannak "sikertípusú személyiségek" és "kudarctípusú személyiségek", "boldogságra termett személyiségek" és "boldogtalanságra termett személyiségek". A pozitív gondolkodás ténylegesen akkor működik, ha összhangban van az egyén énképével. Viszont működésképtelen, ha ez az összhang hiányzik - vagyis amíg maga az énkép nem változik meg!  Ami a  funkciókat illeti, az agy bonyolult célkövető mechanizmust testesít meg, amely ha érted dolgozik, akkor "siker-mechanizmusként" ha pedig ellened dolgozik, "kudarc-mechanizmusként" működik, attól függően, hogy Te hogyan működteted és milyen célt jelölsz ki számára.

     A változtatás kulcsa a tapasztalás. Az énkép nem egyedül az intellektus, a tudás hatására változik - legyen ez a változás jó vagy rossz - hanem ebben szerepe van a tapasztalásnak is. Énképünk, akarva vagy akaratlanul, a múlt alkotó tapasztalatainak bázisán fejlődik ki. Ugyanezzel a módszerrel meg is változtatható.

    Nem abból a gyermekből lesz egészséges, boldog és jól alkalmazkodó, a környezetével harmóniában élő felnőtt, akit tanítanak a szeretetre, hanem aki tapasztalta a szeretetet. Mai magabiztonságunk és kiegyensúlyozottságunk sokkal inkább eredménye annak, hogy milyen tapasztalatot szereztünk a múltban, mint annak mit tanultunk meg intellektusunk segítségével.

     A valódi, reális életben nyert tapasztalat sokszor kemény és kegyetlen tanító. Ha valakit behajítunk a mély vízbe, ez megtaníthatja hogyan kell úszni. Ugyanez a próbálkozás egy másiknál fulladással végződhet. Évszázadokon keresztül elismerték, hogy "nincs sikeresebb dolog a sikernél". Vagy úgy tanulhatunk meg sikeresen élni, ha tapasztaljuk a sikert - vagy egy képességet -. A múlt sikerei úgy működnek, mint beépített "tárolt információk". Ezek önbizalmat nyújtanak mai feladataink végrehajtásához. Hogyan merítsen valaki a múlt sikereinek az emlékéből, ha eddig csak a kudarcokra vonatkozóan vannak tapasztalatai? Helyzete némiképp hasonlatos ahhoz a fiatalemberhez, aki nem kap munkát, mert nincsenek tapasztalatai, de nem tud tapasztalatokat szerezni, mert nincs munkája.

    Ismerősek a fent leírt összefüggések? Sokat olvashatunk a Vonzás Törvényéről, és bizony mondhatni, hogy megannyi embernek nem működik, sőt olyan kemény dolgok jelennek meg emberek életében, amiről nem is álmodtak - se gondolatban, se érzelmileg nem foglalkoztak ezzel -. Ezekről a "bevonzott" helyzetekről és körülményekről akkor "ki" vagy "mi" tehet?Önmagunk.A saját énképünkhöz való viszonyunk.Először önmagatokat szeressétek,hogy másokat is szeretni tudjatok!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  25. 2011. Április 4. 20:546927.

    Szia Patti!

    Tedd,ahogy gondolod,ahogy érzed...

    A véleményem az,hogy nem kell a gyereket is kiönteni a fürdővízzel...

    Vagyis:Megmondanám neki,hogy:Majd meglátom,akarom-e folytatni.

    (És nem keresném!Úgyis jelentkezne,ha akar látni!)

     

    előzmény:
    Patti (6926)
    2011-04-04  19:53

Címlap

top