Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Menstruacio es terhesseg?

Torolt_felhasznalo_416238
Torolt_felhasznalo_416238
Létrehozva: 2004. január 21. 18:36
Sziasztok!
Erdekelne ,hanyan jartak ugy kozuletek,hogy megjott a verzesuk,es kozben megis terhesek voltak.S,azok akiknel es pontosan igy tortent,akkor milyen lefolyasu volt az a mensi?Elore is koszi a valaszokat.:-)
  1. 2004. szeptember 20. 14:3226.
    Kedves Virág!
    Köszönöm, hogy válaszoltál.
    Tesztet még nem csináltam, mert még csak tegnap volt a harmadik napja a "mensimnek", ha lehet ezt a 2-2 csepp rózsaszínű valamit annak nevezni.
    A héten mindenképpen megcsinálom.
    Szia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_810297
    Torolt_felhasznalo_810297
    2004. szeptember 20. 13:1925.
    Szia!
    Nem egyértelmű, hogy akkor most teszteltél vagy nem. Ha nem szerintem érdemes lenne, mert elképzelhető, hogy tényleg baba van a dologban :-). Nem egy nagy befektetés, pl. a Medi-lab teszt nálunk a gyógyszertárban 535 Ft (gondolom máshol is), szerintem a bizonyosság megérne ennyit.
    Simán lehet, hogy a beágyazódásnál támadt egy kis vérbőség és az lehetett az a kevés vér, de az is lehet, hogy nem és ez csak egy ilyen ciklus volt. Ezt így interneten keresztül még egy nőgyógyász sem mondaná meg Neked biztosra.
    Üdv, Virág
    előzmény:
    F..andi (24)
     
  3. 2004. szeptember 20. 11:3924.
    Sziasztok!
    Az elöbb beírtam egy másik fórumba, és bár nagyon kedvesek voltak, és válaszoltak, nem tudtak igazából segíteni.
    Ezek szerint jól tettem, hogy tovább nézelődtem, mert úgy látom, itt pont arról van szó, ami engem érdekel.
    4 hónapja próbálkozunk a kedvesemmel, hogy összejöjjön a picike.
    Most 26 napra jött meg, 3 napig, napi 2-3 csepp. Viszont enyhe görcseim voltak.
    Rám az jellemző, hogy erősen vérzek, 7 napig, az első két napban őrületes görcsökkel.
    Tudom, hogy biztosat csak a teszt, vagy a doki mondhat, de mivel olvasom, hogy vannak köztetek hasonló tapasztalatokkal rendelkezőek, talán elképzelhető, hogy sikerült.
    Igazából nem magam miatt kételkedem, hanem amiatt, hogy a páromnak az a mániája, hogy neki nem fog összejönni, mert 33 évesen még nem ejtett senkit teherbe.
    Igaz nem is volt még olyan kapcsolata amiben gyermeket szerettek volna.
    Ha van tanácsotok, azt előre is köszönöm.
    Üdv: Andi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. augusztus 22. 23:2823.
    Sziasztok!

    Anyukám járt így a húgommal még 1979-ben. Már terhes volt és még 1x megjött a vérzése normálisan. Akkor még nagyon gyerekcipőben járt az uh. , (egész terhesség alatt csak 1x csinálták meg) így amikor megindult a szülés, azt hitték, hogy korababa lesz és egy teljes napig gyógyszerekkel gátolták szegénykének, hogy megszülessen.
    Végül mégiscsak kibújt és akkor látták, hogy egy teljesen egészséges, fejlett, 9 hónapra megérkező baba :-)))

    U. i. : nekem is mesélte a nőgyógyászom, hogy van éppen egy kismamája, akinek a 6. hónapig rendesen megjött a vérzése és minden rendben a babóval :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_253864
    Torolt_felhasznalo_253864
    2004. augusztus 21. 23:0422.
    Szerintem nem vagy terhes, de csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj. Aztán menj el dokihoz, akármi az eredmény. Akkor is mehetsz, ha még nem múlt el.
    előzmény:
    Hamurappi (20)
     
  6. 2004. augusztus 21. 16:0121.
    mert az gázos!
    előzmény:
    Hamurappi (20)
     
  7. 2004. augusztus 21. 16:0120.
    no igen csak meg kéne várni hogy elmúljon. . . . a többi nem érdekel csak terh. ség ne legyen!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253864 (19)
     
  8. Torolt_felhasznalo_253864
    Torolt_felhasznalo_253864
    2004. augusztus 21. 15:4919.
    Azért érdemes lenne dokihoz menni, ki tudja. . . Jobb, ha tudod, mi történik, így csak találgatni lehet. A 7-8 nap elég sok.
    előzmény:
    Hamurappi (18)
     
  9. 2004. augusztus 21. 15:4618.
    igen ez más mint szokott lenni, sokkal kevesebb, de azért van, csak most már meg nem akar elállni már 7-8 napja van:( pont olyan középidőben jött meg újra:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253864 (17)
     
  10. Torolt_felhasznalo_253864
    Torolt_felhasznalo_253864
    2004. augusztus 21. 15:3517.
    Van, akinek peteéréskor is van vmennyi vérzése, de állítólag az kevesebb és más. Aztán két hét múlva megjön rendesen. Ha kétszer jön meg, kevésbé lehet terhességre gyanakodni, mintha egyszer sem.
    előzmény:
    Hamurappi (16)
     
  11. 2004. augusztus 21. 15:2216.
    sziasztok szeirntetek mi lehet az oka ha egy hónapban 2x jön meg??lehet terhességre gyanakodni?nagyon rem. nem. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_416238
    Torolt_felhasznalo_416238
    2004. január 22. 22:4015.

    Majd megirom feltetlenul, hogy mit mondott a doki. A teszttel varok, majd az orvos ugyis kiderit mindent , ha ott leszek. Jajj mar alig varom, hogy menjek hozza. :-)))
    előzmény:
    allisc (14)
     
  13. 2004. január 21. 21:4414.
    Nekem van egy ismerősöm aki mindhárom terhességét akkor vette észre, amikor már megmozdult a baba, ui teljesen normálisan menstruált tovább. Én ugyan ezt nehezen hiszem, de ő ezt állítja. Szóval minden lehet!
    előzmény:
    Darlena (12)
     
  14. 2004. január 21. 21:1813.
    akkor drukkolunk :) feltétlenül írd meg, hogy mi lett
    előzmény:
    Darlena (9)
     
  15. Torolt_felhasznalo_416238
    Torolt_felhasznalo_416238
    2004. január 21. 20:3212.
    Az lesz , veszek egy tesztet es megcsinalom, s majd tudositok :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_346298 (11)
     
  16. Torolt_felhasznalo_346298
    Torolt_felhasznalo_346298
    2004. január 21. 20:2411.
    Szia,
    Nekem csak 1 verzesem jott meg, de nagyon rovid ideig tartott. Keves is volt, meg rovid ideig. Viszont nehany napra ra, szurast ereztem kozepen alul a mehem korul, itt az nlc-n irtam is valakinek, hogy lehetek-e terhes, . . . . . a szurasra gyanakodva, mire azt mondta valaki, ritka de van olyan aki erzi a beagyazodast, . . aztan elmentem orvoshoz, es kivizsgaltak semmi bajom sem volt. Azt hittem hugyvezetek gyulladas. .
    Valahogy nem lattam azt realisnak, hogy terhes lennek, es mar ereznem, raadasul a menstracio utan. Kozben az voltam, es mar a menstracio elott. . . Aztan vettem tesztet amikor a masodik verzes mar nem volt meg, . . es rogton ultrahangra kuldtek, es kiderult, hogy teherbe estem mar az elso verzes elott. . . Szoval vegyel tesztet. . szerintem.
    előzmény:
    Darlena (9)
     
  17. Torolt_felhasznalo_639431
    Torolt_felhasznalo_639431
    2004. január 21. 20:1810.
    Majd számolj be, hogy mi volt a dokinál!!!És ha tényleg régóta próbálkozot, akkor bizti nagyon örülnétek a bébikének:)))Szorítok!!!
    előzmény:
    Darlena (9)
     
  18. Torolt_felhasznalo_416238
    Torolt_felhasznalo_416238
    2004. január 21. 20:129.
    Sziasztok!
    Eloszor is koszonom a hozzaszolasaitokat. Nekem vegul is az a gondom, hogy megjott , de osszesen valami 3 napig tartott a mensim. Masabb volt, mint szokott lenni, es irtora gorcsoltem, holott nem szoktam annyira . Az orvoshoz jovo heten megyek hat kivancsi vagyok. Nagyon orulnek neki ha vegre osszejott volna , hiszen augusztustol probalkozunk. :-)
    előzmény:
    naty77 (8)
     
  19. 2004. január 21. 19:598.
    én is így jártam, mensi volt, és akkor épp nem is terveztün kbabát, így igen meglpődtem kicsit később, hogy rosszullettem a Mekis kajától. Mivel imdáom, tudtam, hogy nem a kajával van baj, hanem baba. hogy honnan, nem tudom.
    Utólag visszagondolva, az a mensi kiscit rövidebb és gyengébb volt, de igazából fel sem tűnt. És akkor nem volt más tünetem.
    vegyél egy tesztet, ha bizonytalan vagy.
    előzmény:
    Darlena (1)
     
  20. Torolt_felhasznalo_133111
    Torolt_felhasznalo_133111
    2004. január 21. 19:587.
    Ismerös a szitu. Se mellfeszülés semmi. . . Laza 4 hónapig rendesen jött. Mind ez antibébivel persze. 2, 5 hónapos terhesen csak azért mentem el orvoshoz, mert a reggeli kávémtól fura mellék izeket éreztem. Nehezen de rájöttek miért. 12 éves a lányom :)
    előzmény:
    Darlena (1)
     
  21. Torolt_felhasznalo_639431
    Torolt_felhasznalo_639431
    2004. január 21. 19:556.
    Sziasztok!
    Én is úgy jártam, ahogy Ha55. Nekem sem volt rendszeres a mensim, de egyszer sokat késett, elmentem a dokihoz, és brutális hüvelyi ultrahangot csinált. Fájt nagyon, pedig nem lenne szabad. . . de nem látott semmit a doki. Azt mondta, ha nem jön meg 2 hét múlva, akkor ír föl hormonzavarra gyógyszert. Megjött kb. 10 nap múlva. Tartott egy pár napig. és a következő meg a következő már nem jött meg. Szerintem az első is a "gyengéd" ultrahangtól jött meg. Na, csináltam tesztet, és pozitív lett Visszamentünk ahhoz a sarlatánhoz, és elmondtam, hogy mi volt korábban a gondom, és meg is nézett , bevágta, hogy kismama vagyok. Mondta, hogy a következő héten keressem föl, és megnézi a pocim uh-gal-De én nem mentem vissza hozzá, dokit váltottam, és akkor már 12 hetes voltam.
    Még jó, hogy nem írt föl semmi hormonjavító bogyót, mert akkor biztos nem lehetett volna megtartani.

    Ha Darlena terhességre gyanakszol menj el dokihoz!!!Ne halogasd!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_161301
    Torolt_felhasznalo_161301
    2004. január 21. 19:435.
    Sziasztok!
    HA55: és semmi mellfeszülés, ilyesmit nem éreztél? Mindehol azt hallom, hogy ha más tünet nincs is, akkor ez az egy biztosan megjelenik.
    előzmény:
    HA55 (4)
     
  23. 2004. január 21. 19:294.
    Szia! Mikor a lányommal voltam terhes, nálam ez történt. Soha nem volt rendszeres a vérzésem, így föl sem tünt, csak a harmadik hónapban, hogy nagyon rövid, talán 2 napig tartott, és más volt. Mikor csináltam tesztet, rögtön kimutatta és elmentem dokihoz, mire szinte felkiáltott, hogy úristen maga legalább 12 hetes terhes. Terveztük a gyereket, így nem ért váratlanul. Semmi rosszullét nem volt, így ezért nem gyanakodtam, csak a harmadik hónapban. Rövid terhesség volt.
    előzmény:
    Darlena (1)
     
  24. 2004. január 21. 19:213.
    Nálam ugyan nem, de egyik ismerősömnél előfordult. Már 5 hónapos terhes volt, mikor először ment dokihoz, h kimaradt neki. Az orvosom szerint megváltozik a vérzés, mert ez ilyenkor nem igyzi mensi, de a barátnőm semmi különbséget nem észlelt. Ha tartasz attól, h Nálad is ez lehet, inkább látogasd meg a dokit. UH, és vérvétel után már tutit tud mondani.
    előzmény:
    Darlena (1)
     
  25. 2004. január 21. 19:162.
    Szia,
    orvosnál voltál? ultrahang? ha még nem, szerintem menj el gyorsan, biztos ami biztos.
    előzmény:
    Darlena (1)
     

Címlap

top