Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Meddig tart a szerelem?

bilu
Létrehozva: 2009. június 15. 14:45

Sziasztok!

 

Egy eléggé érdekes(legalábbis számomra) témával kapcsolatban lennék kíváncsi a véleményetekre. Én még elég fiatal vagyok, 22 éves, és jelenleg a második 3 éves kapcsolatomban vagyok. 

 

A problémám az, hogy úgy érzem, hogy már nem vagyok szerelmes a barátomba, szeretem őt, de ez már nem ugyanaz. Az előző kapcsolatomnak is hasonló okok miatt lett vége.  Így önkénteleül elgondolkoztam azon, hogy meddig lehet valaki szerelmes? Úgy gondolom, hogy az normális, hogy az érzéseink egy idő után átalakulnak, de nem kevés ehhez 3 év? Én nagyon szeretném újra azt érezni, mint rég !

 

Kíváncsi lennék olyanok véleményére, akiknek voltak hosszabb kapcsolataik, több a tapasztalatuk ezen a téren!

 

Nem tudom, hogy mit kéne tennem, feladnom egy jól működő kapcsolatot, hogy keressem a szerelmet, ami talán tovább tart, már ha van ilyen. Vagy elfogadnom, hogy ez a dolgok természetes menete.

 

Köszönöm a válaszokat!

 

Üdv:

          bilu

  1. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. július 13. 22:31132.

    Hogy legyen mit kérdezned.

    előzmény:
    Nikita 666 (131)
    2019-07-13  09:48
  2. 2019. július 13. 09:48131.

    Miért irsz olyasmiről, amiről semmit nem tudsz?


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_153412 (129)
    2019-07-12  19:41
  3. 2019. július 12. 20:13130.

    Jeeeeee'zus,  de  unalmas  ez  is................


    Szegeny,  megve'nult  Noklapja...............  :-((

  4. Torolt_felhasznalo_153412
    Torolt_felhasznalo_153412
    2019. július 12. 19:41129.

    A szerelem örök, csak a szeretők váltják egymást.

  5. 2018. december 21. 08:36128.

    A  NAGY LÁNGOLÁS  egy idő után átalakul   szeretetté.....Képzeld el , hány pasid lesz "nagymama korodra"...ha keszel nagymama....

  6. 2018. december 19. 10:44127.

    itt folytatom:

    Nem teljesen volt igaz h otthon ülünk mindig, emrt szerveztem programokat, nyáron voltunk párizsban, többször átjárunk egy közeli nagy városban mozizni árkádba havi szinten legalább 1×, ősszel voltunk kirándulni most foglaltam sielést télre nem rég voltunk szinházba is de a szürke hétköznapokban mikor otthon voltunk tényleg nem nagyon foglalkoztunk egymással...,
    Azóta h ezt megbeszéltük rettentően nehéz nekem több okból is nem tudom mit érez a nála 20 évnél idősebb pali iránt ami számomra vicc...(ráadásul nem is néz ki jól, főleg nem hozzám képest, nem vagyok egy adonisz de azért kevés olyan lány volt régebben amikor nem volt kapcsolato aki nemet mondott volna nekem ha akartam volna valamit...) azóta én próbálok kedves és figyelmes lenni..., átrendeztem a nappalit legyen kicsit új valami otthon is, takarítottam míg ő főzött, fürdőt csináltam neki gyertyákkal  reggel kávét főztem és azzal ébresztettem , írtam kis romantikus gondolatot egy lapra amit a kabátja zsebébe csempésztem hogy ha napközben emgtalálja örüljön neki, pénztárcájába szintén, egy ismerősömmel "csomagküldésként" küldtem neki 1 szál rózsát a munkahelyére nap közben, tényleg próbálok mindent megtenni h azt érezze nekem igen is fontos és én vele képzle el az életemet, és azt szeretném ha újra szeretne...de úgy érzem h tényleg egyáltalán nincs meg benne ez a tűz a szenvedély ami volt korábban... ezt párszor én is említettem neki anno, h úgy érzem már enm úgy szeret akkor mindig azt mondta ez nem igaz, (utólag kiderült nem akart megbántani, és h ez nála nem 2-3 hónapja kezdődött) ha pl szerette volna igazán megcsókolni szájra puszinál nála ez kimerült, az utóbbi időben, azt mondja h szeretné megmenteni a kapcsolatunkat de jelenleg nem boldog és nem tudja h nem e késő már és h akar e újra szerelmes lenni mert ha megint az lesz belém és később ez megint kialakulna nem bírná ki emrt nagyon szeret és fontos vagyok neki... NEM TUDOM MIT CSINÁLJAK?Volt olyan nem rég h 3 napig nem voltam otthon, és azt mondta h rettentően hiányoztam neki, és alig várta h haza érjek... ha közös prograunk volt mindig nagyon jól szórakoztunk, sokat nevettünk , szeretném ha siekrülne megmentenem őt, mert én nagyo szeretem, és mivel szüleim 27 éve vannak együtt én hiszek abban h ez nekem is sikerülhet vele ha ő is akarja... úgy gondolom minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek milyen elég régóta a völgyben van, nem tudom h mit tehetnék azért h minden rendben legyen... kérlek segítsetek, h ő mit gondolhat mit akar valójában amit esetleg nem mer elmondani vagy mivel terelhetném a gondolatait a felé h minden áron velem akar lenni? mindig azt mondja h idő kellene most neki h magában lerendezze h mit akar mert ha szakítana lehet h nagyon megbánná és tartana attól h nem fogadnám vissza pedig de!

Címlap

top