Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hama iskolatáska

Torolt_felhasznalo_471018
Torolt_felhasznalo_471018
Létrehozva: 2009. június 29. 19:32

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kiváncsi, érdemes megvenni egy elsős csemetének?

http://webtaska.addel.hu/products.php?prcategory=24475&PHPSESSID=f8df48422790ee0508da738d84395583

  1. 2014. szeptember 25. 15:5428.

    Sziasztok!
    Az én lányom 3. általános elején kapta Budmil iskolatáskáját. Most nyolcadikos és még mindig okés a táska. Nem kicsinek való, nagy méretű zsebekkel és laptop tartóval ellátott táskáról van szó. A gyereknek az összes cucca + tornaholmi belefér. Annyi hibája lett tavaly, hogy kissé kikopott a derekánál az anyag, így arra a részre egy hulladék farmer anyagból méretrevágott darabot ragasztottam univerzális patexel, és néhány helyen megöltöttem. Így hordja kb 1 éve, és azóta más baja nincs a táskának. Pedig ugye manapság nem 2-3 kilókkal szaladgálnak a gyerekek. 


    Azt kell mondanom, hogy peched volt, amikor vettétek a táskátokat a gyermekednek.

    előzmény:
    Cserép (26)
    2009-07-25  21:36
  2. FHB
    FHB
    2009. július 25. 21:4527.

    Konkrétan a kiszélesítés úgy történt, hogy a samsonite átadta egy csomó táska gyártását a Hama-nak, úgyhogy ami eddig Samsonite iskolatáska volt, az most Hama.

    Ha egymás mellé teszel egy budmil és egy hama iskolatáskát, akkor egyből érteni fogod, hogy nem a nevet, hanem a minőségi különbséget fizeted meg a kétszeres árban.

    A hama táskának fém merevítése van, ami tartja a táska alját is. A hama táska körben merev falú, tehát nem nyeklik-nyaklik semerre, ellentétben a budmillal, aminek csak a derékrésznél van merevítése meg az alján, de az sem masszív fém. A hama táska hátrésze anatómiai kialakítású és szellőzik, ugyanez budmil iskolatáskán nincs meg (van ilyen hátizsák, az baromi jó, de az hátizsák, nem iskolatáska).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_831685 (7)
    2009-06-29  19:46

Címlap

top