Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jó ajándék 3 éves lánynak

Bbohar
Létrehozva: 2009. július 16. 16:07

Kislányom 3 éves lesz nemsokára!

 

Sose gondoltam volna, hogy ilyen kérdést teszek fel, mert ki ismeri a gyereke vágyait jobban, mint az anyja, de most mégis szülinapi ajándékötletben kérnék segítséget.

Az utóbbi fél évben egyre többször jutottam el oda, hogy már így is túl sok játékuk van, sőt rengeteg mesekönyvük is! (nem vagyunk kivételek, az összes ismerős gyereknél minimum ugyanennyi van) (3 gyerekünk van, ezért sok összejött már eddig).

Szóval szeretnék valami jót kitalálni neki, de olyan valamit, amivel nem szaporítom a sokadik ugyanolyan játékot.

Bármilyen eredeti ötlet érdekel. Alkotgatós, ovodás dolog (szeptemberben kezdi és nagyon várja)

A kislány olyan, aki szeret babázni (ő lehet hogy egy újabb babának örülne, de már így is van elég), szereti a lányos dolgokat, szeret táncolni, énekelni. Szereti a kiegészítőket, van több kistáskája pl. amiket használ is, érdeklődik a balett iránt. Kedves lányos anyukák várom a tippeket! Köszönöm.

 

  1. 2017. október 15. 19:3835.

    Mi egyszer egy meseveled névreszóló mesekönyvet kaptunk.


    A lányomnak nagyon tetszett, hogy róla szól a mese 

  2. Torolt_felhasznalo_846265
    Torolt_felhasznalo_846265
    2009. július 19. 00:2034.
    Tényleg nagyon szépek ezek. Hogy döntöttél végül? Mit fog kapni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_336401 (32)
    2009-07-17  14:28
  3. 2009. július 17. 15:3733.
    Ezek gyönyörűek! Azára elgondolkoztat, a roller is kb. ennyi, melyik éri meg jobban ? :) fene tudja
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_336401 (32)
    2009-07-17  14:28
  4. Torolt_felhasznalo_336401
    Torolt_felhasznalo_336401
    2009. július 17. 14:2832.
  5. 2009. július 17. 13:3931.

    Esetleg nem tudja valaki hol lehet kapni szines bőrű játékbabát?

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
    2009-07-16  20:25
  6. pbd
    pbd
    2009. július 16. 18:4930.

    Az enyém 2.5 lesz.

    Névnapjára ágyikót kapott.

    Imád rajzolni, bármilyen rajzeszköznek nagyon örül.

    Állandóan főz, -ételt, kávét, teát, stb.- legközelebb ehhez kap, mert már féltem a porcelánjaimat.

    Imádja a vödröket- homokozó- és most egy homokozós talicskának örvendezik.

    Nagy kedvenc a motor, a póni, a lufi.

    Remélem megtalálod a legjobb ajándékot!

    előzmény:
    Bbohar (1)
    2009-07-16  16:07
  7. 2009. július 16. 18:1329.

    Szia!

    Az én kislányom nemrég volt 6 éves, ő ilyen babát kapott, imádja! :

    http://www.minitoys.hu/catalog/product_info.php?cPath=24&sort=1a&cPath=24&products_id=81

    De a homokgyurmát is szereti, mondjuk azt szőnyegen nem ajánlom!

     

    előzmény:
    Bbohar (1)
    2009-07-16  16:07
  8. 2009. július 16. 18:1228.

    Babszinhaz-paravan van mar a gyerkocoknek? Azert is jo ajandek mert mas alkalommal is lehet hozza babfigurat ajandekozni. A nagyobbak-kisebbek egyutt jatszhatnak, meg felnott sem kell a mokahoz.

     

    Sogorom, aki komoly butordarabokat is tud kesziteni ha akar,  maga epitette  Kicsi Simonnak, Noninak-Karacsony helyett Husvetra lett kesz, de nagyon szeretik azota is. Meg a pici egy eves is !

     

    Tavaly nyaron a csaladtagok "egyutt" fabrikaltak ossze egy  kis konyhasarkot.

     

     Valami regi ejjeliszekreny lehetett az alap, abbol lett "mosogat" valami fadozobzbol meg tuzhely..Sokaig tartott, de sokkal kulonb mint az uzletek cifra muanyag csodai.

     

     Telen keszitettek egy "tree-house"-re  emlekezteto dolgot is, egy agasbogas kis fatorzs, a fateleoprol vittek haza- csinaltak hozza  "piheno teraszt" meg lajtorjat.

     De azzal meg sosem latom Simont jatszani mikor ott vagyok. talan ha nagyobb lesz.

    Sok ido, faradsag- tudom.

     

    A kepen levo  termeszetesen sokkal komplikaltabb mint amit ok csinaltak- de hasonlo az is, az aljan - tetejen levo komplett hazikok nelkul.

    előzmény:
    Bbohar (1)
    2009-07-16  16:07
  9. 2009. július 16. 17:2727.

    Szia!

     

    Nem tudom, irta-e mar valaki a nemezelest. Nem nagy kunszt, neten utana tudsz keresni hogyan kell csinalni, kreativ boltokban (vagy most vasarokban ) tudsz hozza venni alapanyagot, es ilyen szep idoben, kint a szabadban szerintem nincs is mas jobb. En egy harom es egy oteves kislannyal probalgattam, a kicsi olyan oruletes kutyat meg cicust csinalt, hogy elhultem... (Hozzateszem, anyuka festomuvesz volt, apuka szobrasz, igy ugye konnyu.) 

    előzmény:
    Bbohar (1)
    2009-07-16  16:07

Címlap

top