Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mágusok

bbarbi
Létrehozva: 2004. február 15. 18:06
Sziasztok!
Tudna valaki ajánlani nekem olyan mágust, aki tutira létre tud hozni szerelmi kötést, és esetleg azt is megmondja, ha nem fog menni a dolog, tehát nem csak a pénzemet akarja leszedni?
Főleg olyan emberek érdekelnének, akik nem hirdetik magikat Interneten, médiákban, újságokban stb, hanem "rejve, csendeben" dolgoznak.
Ha esetleg tud valaki ilyet, kérem írjon privátban nyugodtan, nagyon hálás lennék a segítségért...

Szerelmi kötéssel kapcsolatos tapasztalatok is érdekelnének.

Várom a hozzászólásokat:

Barbi
  1. 2004. február 29. 20:32251.
    Nincs mit, tenyleg , komolyan tapasztaltam olyan helyzeteket, hogy a legjobb szandek kapcsan is elbeszelnek egymas mellett az emberek es ezt csak az erzelmi toltes determinalja
    előzmény:
    Laerena (248)
     
  2. 2004. február 29. 20:28250.
    Foleg a Kryon konyvek mindenre valaszt adnak, de az igazi spiritualis szerelemrol chopra beszel a legszebben.
    O igazi magus. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2004. február 29. 20:22249.
    köszi, majd én is benézek oda. . . . :-)
    előzmény:
    Musan (247)
     
  4. Torolt_felhasznalo_347635
    Torolt_felhasznalo_347635
    2004. február 29. 20:21248.
    Köszönöm, Azott, tényleg nem kötekedésnek szántam. . . :o)
    előzmény:
    azott (245)
     
  5. 2004. február 29. 20:01247.
    szerintem egyszerűbb volna, ah átolvasná a Vannak Angyalok? c. topicot, ott Laerenával eléggé kiveséztük a témát ;)
    előzmény:
    Pixi- (231)
     
  6. 2004. február 29. 20:00246.
    legelső törvény: Élj saját önvalód (Isten-magad) akarata szerint. ez azt hiszem mindent elmondott ;)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (229)
     
  7. 2004. február 29. 19:43245.
    Kedves coolgabe, az erzekenyseg meg a temahoz kotodo tapasztalat szinte elvonja neha a figyelmet az eredeti szandekrol, nem elitelt Larena az irasaval, nem jol ertelmezted, az, hogy neheziti a helyzetet, teny, azt irod, o is tudja. . . az tudas es annak alkalmazasa kozott sokszor olyan hosszu az ut, hogy esetenkent egesz eletek mennek ra. . . . tudni nem jelenti ugyanazt mint tenni. . . .
    előzmény:
    coolgabe (244)
     
  8. 2004. február 29. 19:35244.
    Felnott ember vagyok es pontosan tudom, hogy egy fuvest nem lehet kirangatni a sajat akarata ellenere a szenvedelyebol. Csakhogy a lany meg a kapcsolatunk jo idoszakaban tett egy igen fontos megjegyzest ezzel kapcsolatban, nevezetesen: ORULOK HOGY VELED VAGYOK MERT IGY EN IS KEVESEBBET FOGOK SZIVNI. S ez egy teljesen egyertelmu megjegyzes, arra vonatokzoan hogy bizony ezt o is problemanak tartja.

    Mindennek tudataban en mar reg elfogadtam a Karmat, az Isteni Tervet s mindazt ami ezzel jar. Nem akarok ez ellen tobbet semmit tenni es eppen ezert eltemettem mar a kapcsolat lehetoseget egy eletre. Nem ezen mulik. . . . aki meg magushoz jar, hat tegye, mindenki szabad ember, sajat maguk felelossegere. Ezert nem lehet elitelni senkit, mint ahogy azert sem mert spiritulais szeretetet erzunk valaki irnnt aki elment.
    előzmény:
    Laerena (235)
     
  9. 2004. február 29. 19:19243.
    Köszönöm, Aravel, pedig már azt éreztem, hogy kezdek egy kicsit "sok" lenni. . . . . . . . de valamiért késztetést érzek az írásra" valaki biztosan fogja a kezem. . . . . . :-)))))
    20 éve megosztom a tapasztalataimat. . . . . . . feladatom a gyógyító szeretetet átadni, írta egyszer egy "írómédium" és van benne valami. . . . . . :-))
    Írtunk már arról, hogy a "rossz" oldalt is meg kell tapasztalni. . . . . ahogy a jin, yang nélkül sem létezik. Kell, hogy különbséget tudj tenni. .
    Tanulsz, figyelsz, aki kérdez, az mindig fejlődik. Nekem is van tanulni valóm. Én meg éppen a türelmet gyakorolom veled. köszönöm. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (238)
     
  10. 2004. február 29. 19:08242.
    Szivesen, azt akkor mindjart beirom, amig a poziciom tart , biztonsagkeppen, hogy neked kell mindent megcsinalni, mi a szadbaraghatjuk, de a te dontesed a te eleted es a te valosagod. . . Musan szokta periodikus rendszerrel bedobni a topicokra az axiomakat, hogy szeretet, hit, ero, tudas, akarat, akarat, akarat. . . ;)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (240)
     
  11. Torolt_felhasznalo_347635
    Torolt_felhasznalo_347635
    2004. február 29. 18:57241.
    Azért mielőtt az angyalokat idekeverjük, ajánlom minden érdeklődőnek, hogy egy online Biblián keressen rájuk, és onnan próbáljon képet alkotni róluk. Autentikusabb, mint a mostanában e témában felkapott művek és tanfolyamok. . .

    Más:

    Felmerült bennem egy kérdés. . .
    Ha a saját életeteket akarjátok jobbá tenni, akkor ugye nektek, személyenként kell spirituálisan fejlődni. . .
    Sem jósok, sem mágusok nem fogják ezt helyettetek megtenni.
    De őszintén érdekelne, mit vártok, amikor felkerestek egyet. . . ?
    előzmény:
    Pixi- (231)
     
  12. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 29. 18:43240.
    Köszönöm, Azott! A te hozzászólásaid is mindig segítenek nekem, és nagyon értékesek a számomra. Köszi!
    előzmény:
    azott (239)
     
  13. 2004. február 29. 18:26239.
    Azert nem erzed most, mert lekotik a figyelmedet a ropkodo zavaros gondolataid, nem mindig tud az ember csak ugy magatol elcsendesedni, az akciokkal teli idoszakban az segit, ha tudod hova fordulsz es kit keresel onmagadban, ez a tudas leroviditi az utat, vagy megmutatja
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (238)
     
  14. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 29. 18:19238.
    Köszi Pixi, majd mindjárt beleolvasok a Karma témába is.

    Nem akarok hízelgő lenni, de tényleg úgy érzem, hogy Veled nem hiába találkoztam. Mindig, valahányszor írsz béke és szeretet sugárzik a soraidból, és jól érzem magam utána. Amint már korábban is írtam, úgy érzem, hogy te egy nagyon tiszta és jó, nemes lélek vagy. És köszönöm, hogy mindig válaszra méltatsz. :)))) Na, ennyit erről, de ezt el kellett mondanom mindenképpen.

    Érdekes, amit a szellemi vezetőről írsz. Amikor imádkozni és meditálni szoktam éreztem mostanában ilyensmit. Tudom, hogy nem véletlenül találtam meg, és nem is magam találtam rá a lelki harmóniára, amelyben már hála Istennek több, mint egy hónapja leledzem. Ilyen "fogják a kezem, és monstantól minden rendben lesz" érzésem nagyon rég nem volt. Érzem is, hogy valaki állandóan mellettem áll. Aztán lehet, hogy ezt csak úgy bebeszélem magamnak, de tényleg ezt érzem. És tudjátok, azért is örülök, hogy a világ egyre inkább kezd spirituális értelemben nyitottá válni. (Sajna a rossz oldalra is nyitott, de ez van. ) Na, még sok butaságot összehordhatnék itt, de most mennem kell a holnapi előadás szövegét irogatni. Még azért néha belenézek a fórumba.
    előzmény:
    Pixi- (233)
     
  15. Torolt_felhasznalo_820787
    Torolt_felhasznalo_820787
    2004. február 29. 17:56237.
    bbarbi !
    nem csodálkozom, én is voltam kb 1 hónapon belül kettőnél is
    az előső nagy kamu volt a második a multtal kezdte és volt ami már bejött a többire várok még

    az a baj ne mlehet előre tudni jó jóshoz mész -e vagy kontárhoz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715392 (236)
     
  16. 2004. február 29. 17:42236.
    Húhúúúúú gyerekek!
    Voltam ma egy Márti nevű "jósnőnél". . . . .
    Azt a töménytelen marhaságot, amit nekem mondott. . . .

    Nem is tudtam, hogy van egy szuper párkapcsolatom. . .

    A sok közhelyet meg szerintem én is meg tudtam volna mondani neki. . .

    Szóval nem tudom. . . .
    Én nem ajánlanám senkinek, bár lehet, hogy van, akinek bejött, amit mondott. . . .

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_347635
    Torolt_felhasznalo_347635
    2004. február 29. 17:37235.
    Kötést csinálni "normális" esetben nem tanitanak, csak ha a mester meggyőződött arról, hogy képes lesz a tanonc felelősséggel használni.
    Mostanában azért lett ilyen felkapott az egész témakör, mert - többek között- remek pénzcsinálási lehetőség. . . .

    Coolgabe:

    Sajnos a marihuána rárak még egy lapáttal a helyzetre.
    És sajna senkit sem lehet megmenteni a saját akarata ellenére. Ez az a hülyeség, ami neki van, és neked fáj. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804507 (224)
     
  18. Torolt_felhasznalo_347635
    Torolt_felhasznalo_347635
    2004. február 29. 17:31234.
    Sajna, őneki nem szokása elbaltázni, már legalábbis az ő szemszögéből nézve. Az "ötletet" csak azért adtam, hogy végre tudatosodjon, hogy bárkivel is akarják megcsináltatni a dolgot, az végső soron sem lehet helyes. Nem-kókler mágus még akkor se nagyon csinál ilyet, ha mindketten kérik, nem hogy igy. . .

    Mivel a folyamatot a lányok kérték, ha a fiúra szerencsére nincs is hatása, rájuk visszacsaphatnak a mozgósitott erők, attól függően, hogy mit is sikerült mozgósitani. És ezek kissé felerősitik az eredeti megzakkant lelkiállapotot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804507 (223)
     
  19. 2004. február 29. 16:56233.
    Szellemi vezetőddel, a tudatalattidban találkozhatsz. pl. . meditáció. . . . . .
    Egyfajta energia halmaz, akár fénylény is lehet. Kinek, milyen a kivetülése. . . . . . Mindig a közelünkben tartózkodik, segítségedre van akkor, amikor spirituális tudásodra, fejlődésedre van szükséged.
    Információk, megtapasztalások melyeket elősző életeidben is felszínre hoztál, láthatóvá válik a segítségével. A számodra ebben az életben felvállalt utadra terel, és segít.
    Mit gondolsz, az, hogy ezen a fórumon is kapod a tanítást, azt kinek köszönheted???
    Kaptál elég számos "tapasztaltabb" lelket, akik a helyes utat igyekeznek számodra megvilágítani. . . kinek a seígtségével mit gondolsz?
    Belső harmóniádat is az Ő segítségével teremtheted meg. Itt van veled, fogja a kezed. Most is, amikor ezeket a sorokat olvasod.

    Írtam neked a Karma topicban is de még nem olvastad el. . . . . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_209330 (232)
     
  20. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 29. 16:26232.
    Szia Pixi!

    Az angyalokról van némi tudomásom. A többi említett szellemi lényről nincs. Az angyalokban hiszek is, de a szellemi vezetők? Hm. . . végül is, miért ne. De kik ők?
    előzmény:
    Pixi- (231)
     
  21. 2004. február 29. 15:58231.
    Musan, tudod nagyon jól, hogy a mágus szót idézőjelben használtam, akkor amikor egy pénzéhes kóklerről írtam.
    Úgy látszik ez egy "végtelen történet". . . . . . . . . . :-)))
    Írj egy kicsit a segítő lelkekről, szellemi vezetőkről. . . . . angyalokról légyszi Aravelnek. . . . . . .
    előzmény:
    Musan (227)
     
  22. 2004. február 29. 15:04230.
    Sziasztok! Csak néhány észrevétel: Menyasszonyom is járt mindenféle iskolába, tanfolyamra (Vitohoz, Kazanlár Emil Bácsihoz, stb), de szinte a kezdeti időktől leállt a kötésekkel, rontásokkal. Akkora hatása van a saját életére is, amit teljesen felesleges bevállalni, szrintünk. Más oldalról: a szerelmi kötés is negatív dolog, akár tetszik, akár nem. Ugyanakkor lelkesen foglalkozik, mint Látó jóslással (főleg már intuitív alapon) és lelki-tanácsadással. Ez sokkal megnyugtatóbb. . . Én is úgy vélem, jogunk nincs beavatkozni senkinek annyira az életébe, hogy akár szerelmi kötést vessünk ki rá. . . További minden Jót Mindenkinek! Fi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_209330
    Torolt_felhasznalo_209330
    2004. február 29. 14:58229.
    Musan, én azon gondolkodtam, hogy a szellemi világ beavatkozhat-e a fizikai síkon az életünkbe? Isten mindenkinek megadja a szabad akaratot és a szabad választás jogát (noha azért van egy kijelölt életutunk: pl. ha cukorbetegnek születsz, akkor aligha lehetsz nem cukorbeteg, stb. , ilyensmit értek a sorsszerűségen), akkor mennyire etikus különféle szellemi entitásokkal felvenni a kapcsolatot és beavatkozni akár jó, akár rossz irányba az emberek életébe? A kérdés nem annyira retorikus, amennyire annak tűnik. Ha pl. fizikai síkon maradunk, és valakinek segítünk, azaz pozitívan avatkozunk be az életébe, az ok, de ha mindehhez a szellemivlág segítségét kérjük (és most nem az imára gondolok) az mennyire etikus? Válaszod/válaszaitokat előre is köszönöm.
    előzmény:
    Musan (228)
     
  24. 2004. február 29. 14:22228.
    azért, mert valaki megtanulja, hogyan ölhet embert 350 különböző módon, csupán a kezeivel, még nem jelenti azt, hogy
    1. az emberölés, a gyilkosság ne volna bűntény
    2. az illető valaha is ártana akár csak egy légynek is

    A szerelmi kötés csupán egy speciális kötéstípus. Önmagában se nem jó, se nem rossz (mint ahogy egy pisztoly sem gyilkos fegyver önmagában -mindig szükséges valaki, aki megtölti a fegyvert és meghúzza a ravaszt).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804507 (224)
     
  25. 2004. február 29. 14:18227.
    a "kókler mágus" éppolyan oximoron (önellentmondásos szókapcsolat), mint a "szociálisan érzékeny bankár", vagy az "emberközpontú piac". . .

    Aki kókler az nem lehet águs, aki pedig mágus, az nem kókler.
    Tehát akiknél jártatok, nem mágusok. legfeljebb varázslók, kuruzslók, vajákosok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_804507 (221)
     

Címlap

top