Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nászajándék átadás

lini8007
Létrehozva: 2010. augusztus 23. 12:38

Sziasztok!

 

 

Sógoromnak szeptemberben lesz az esküvője. Nászajándékba pénzt kértek!

Ötleteket szeretnék kérni, hogy lehetne valamilyen emlékezetes módon átadni a nekik szánt összeget, hogy ne egy snassz borítékot kelljen odaadnunk!

 

Előre is köszönöm az ötleteket!

 

Lini

  1. 2010. augusztus 24. 01:5029.
    Szio, bocsi, nem bantani akartalak, csak lattam mar sok hasonlo kerdest es rengeteg jo valaszt itt egybegyujtve. En ugy gondolom, hogy ha mar ugyis leultel, pici idore akkor kb. annyi megnezni a kerdest, mindt a valaszt, mert avalaszok itt keszen es nem kell ujra varni, de persze mindig befuthat egy ujabb remek otlet:)
    előzmény:
    lini8007 (28)
    2010-08-23  15:25
  2. 2010. augusztus 23. 15:2528.

    A gipsztorta is nagyon jó ötlet!

     

    Altamira a legtöbb helyen ma már inkább pénzt kérnek. Főleg, ha együtt élnek már pár éve, közös lakásban, ahol mindenük van már. Akkor felesleges ajándékokat kérniük, hogy utána feltegyék a vaterára.

     

    Tiara biztos van sok topik, és pár hónapja még biztos leültem volna átbogarászni őket, de most két picivel itthon örülök, ha pár percet adnak a gép előtt

    előzmény:
    *Tiara (26)
    2010-08-23  14:37
  3. 2010. augusztus 23. 15:1027.

    Elolvastam a sok jó ötletet, és elképedtem. Nem azért, tényleg jók! Hanem, hogy pénzt kértek...Nagyon megváltozott a világ, mióta utoljára esküvőn voltam, ezek szerint jó lesz, ha visszaszállok a Földre. Persze praktikus. Aztán lehet csinálni egy listát az ajándékozókról excelben, leszűrve csökkenőre.:)

    előzmény:
    lini8007 (1)
    2010-08-23  12:38

Címlap

top