Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Luxusprosti

Hottentotta
Létrehozva: 2010. október 13. 09:15

http://www.nlcafe.hu/szexesmas/20101013/egy_magyar_luxusp rostitualt_tortenete/

 

Én le is adtam az előrendelést a könyvre. Nagyon érdekesnek ígérkezik.

 

Szerintetek ki lehet a főszereplő?? 

  1. 2010. október 15. 11:57276.

    Ne légy ebben olyan biztos.  Pár sorból nem derülhet ki h. kinek mennyire kemény és ocsmány gyerekkora volt.   Fölösleges itt licitálni, hogy kinek milyen pocsék és önbizalom romboló gyerekkora volt!

    ITt sem alkalmazható a patika mérleg! Enyém, tiéd, stb.... tök mindegy.

    Önbecsülést én sem kaptam otthon annó, sőt: inkább a hülyegyerek szinten éreztem magam... node ezt AKARNI kell megváltoztatni és ott  a lehetőség a CSAKAZÉRTIS megmutatom - ra. Nekem sikerült.  Másnak is ott az út. Csak nem a legkönnyebbet kell választani.

    Ennyi. 

    előzmény:
    kerge_zsiráf (274)
    2010-10-15  11:53
  2. 2010. október 15. 11:54275.

    Ne hasonlítgass anyádhoz!

    Nem ismersz, csak egy véleményt tőlem. 

    Agresszív vagy azokkal, akik máshogy gondolkodnak mint te.

    Olvasd el Csernus: A NŐ c. könyvét és azonnal magadra fogsz ismerni, te egy tipikus mártír anya vagy. És mártír nő tipus is egyben.

    Mást is gyaláztak a szülei, képzeld, engem is. De vannak útirányok és vagy a tisztességes úton idulsz, vagy a tisztességtelenen.  Saját döntés és saját jog. 

    De az nem tűrhető, hogy összemossuk a kettőt és a szennyest beborítsuk a tiszta közé.

    Oszt jónapot neked! Ha tetszik- ha nem.

    előzmény:
    receptgyujto2 (273)
    2010-10-15  11:35
  3. 2010. október 15. 11:53274.

    Aki nem becsüli magát semmire, azt a környezete sem becsüli meg.

     

    Így igaz. Csak mikor még formálódik az önbecsülése az emberpalántának, ez úgy néz ki, hogy: akit nem becsülnek semmire, magát sem becsüli meg.

    Ezért nem lehet lesöpörni az asztalról a gyerekkor szerepét. Senki nem születik önbecsüléssel, a minket szerető személyektől kapott megerősítésekből építjük fel kisgyerekként. Ha nincs ilyen, és az illető rugalmas, hajlítható marad. Ha nem elég rugalmas, összeroppan.

    Nem fair dolog, ha egy szerencsés tölgy kioktat egy fűszálat "tartás" dolgában. Fogalma sincs, mit jelent fűszálként létezni.

    előzmény:
    mirabella1 (272)
    2010-10-15  10:50
  4. 2010. október 15. 11:35273.

    A prostitucióra egy mentség van: akit elrabolnak és tettlegesen kényszerítik rá. A többi csak és kizárólag DUMA!

    Én is és még sok millió nő nehéz körülmények között nőttünk föl, mégis a jó utat választottuk. Aki meg korpa közé keveredik, az ne csodálkozzon ha megeszik a disznók.

     

    Anyamnak is ez a dumaja, ha a prostikrol van szo. O is "tisztesseges" no. 

    Na leptem. Szep napot!

    előzmény:
    mirabella1 (272)
    2010-10-15  10:50
  5. 2010. október 15. 10:50272.

    Ha minden férfi így gondolkodna,  mint TE, akit a soraid után NAGYBETŰS FÉRFINEK gondollak,  - szerintem a NŐK sokkal inkább boldogabbak lennének, mintsem ahogy most érzik magukat ebben a hülye elkorcsosodott világban.

     

    A könyvben szereplő "K"  és az út szélés ácsorgó 6 elemis "K" előtt is ott volt a lehetőség arra, hogy tanuljon és emberhez méltóan éljen.

    Ha nem tanul, van egyéb munka, amiből meg lehet élni.

    A prostitucióra egy mentség van: akit elrabolnak és tettlegesen kényszerítik rá. A többi csak és kizárólag DUMA!

    Én is és még sok millió nő nehéz körülmények között nőttünk föl, mégis a jó utat választottuk. Aki meg korpa közé keveredik, az ne csodálkozzon ha megeszik a disznók.

     

    Szerencsétlen qrvinyek most még boldog a pénzével, de jön pár év,  (mert az idő rajta is fogást fog találni!!!) a magány, meg a tudat, hogy ő csak egy használati tárgy. 

    Aki nem becsüli magát semmire, azt a környezete sem becsüli meg. Aki ezt az utat választja nem becsülheti önmagát, hisz akkor nem is lehetne használati tárgy, ráadásul olyan, amit meg lehet gyalázni.

     

    Én azt tartom, hogy a testünk lelkünk temploma. Aki bármely önmagát alkotó részt meggyalázásra "méltónak" tartja, az nem teljes értékű ember.  Esetleg a lelki korcs szót tudom használni rá.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_974473 (138)
    2010-10-13  14:14
  6. 2010. október 15. 10:03271.
    huh de alpári vagy!!!!!!!!!!!!valószínű neked is savanyú a szőlő....
    előzmény:
    MAICSIRKE (270)
    2010-10-15  09:14
  7. 2010. október 15. 09:14270.
    Egy ribornyát én is ismerek. A hazai f*** nem elég nekik, kell máspótlás is.
    előzmény:
    elsi1 (266)
    2010-10-15  01:47
  8. 2010. október 15. 04:09269.

    Es koszi mindenkinek a hozzaszolasokat, es a priviket is.

    Tegnap sokat sirtam, a parom csak keson jott haza, szoval kipanaszkodtam magam, szegeny csak hallgatta. Hiaba jott egyenesbe az eletem, ezek a gyermekkori dolgok meg mindig megviselnek. 

    Huszoneves koromban mindent titkoltam, ha akkor lettem volna kurva azt sem vallaltam volna igy fel, es mindenkinek hazudtam, mert szegyelltem milyen csaladom van. Meg a fiuim sem tudtak semmirol. 

    Mikor terhes lettem szembe kellett neznem magammal, mert ott volt bennem egy uj elet, es nagyon nem akartam, hogy az o elete is el legyen cseszve. Szoval a nagy pocakommal csak sirtam, es sirtam. Viszont azota tudom vallalni magam. Ismerem az ertekeimet, es a fogyatekossagaimat. 

    Ha megvizsgalom a csaladfamat: dednagyanyam egy uralkodo, agressziv asszony volt, elnyomta es hulyet nevelt a nagyanyambol. Aki hozzament egy agressziv emberhez, aki terrorban tartotta ot, es a gyerekeit (anyamat es az occset) anyam igy nott fel. Anyamban sokszor lattam a jot, de sajnos nem volt eleg a jo ahhoz, hogy a rosszat elnyomja. Igy az en gyermekkoromat tette szerencsetlenne. Szoval ezek utan nekem ne mondja senki, hogy a gyermekkor es a csalad nem alapvetoen hatarozza meg az emberek enjet.

    Szoval en elhataroztam, hogy megtorom ezt az "atkot" ami sulytja a csaladomat generaciok ota. Es ezt ugy, hogy boldog emberre nevelem a fiam, terror es felelem nelkul. Ezert sem vallaltam tobb gyereket, mert annyira minden eromet beleadom abba, hogy ez az egy sikeres legyen. 

     

    A prosti reszleteket pedig csak azert teregettem itt ki, hogy mindenki lathassa milyen elozmenyei vannak a nagy Magyar Moralis Lepusztultsagnak. 

    Koszi annak, aki megprobalt megerteni. Jo ejt!

     

    Ui: Bocsi a helyesirasert. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  9. 2010. október 15. 03:50268.

    Egy az, hogy savanyu neki, mar en is eszrevettem. Itt adminisztralja mindeki eletet, ki-mennyit keres..stb.

     

    elsi: Kinek segitettem? Ket lanynak mar konkretan (az egyik mar ferjhez is ment Budapesten, rendes elete van) es egy kislanynak probaltam a falunkban meg annak idejen, de komoly ellenallasba utkoztem. Ez hosszu... Most nem sokat tehetek erte, ha felno szamithat ram.

     

    Internet dijam? Ez rad jellemzo beszolas, mar fenn sem akadok.

     

    En ilyenekre hasznalom a netet (mikor epp itt nem veled vitatkozom szegyenszemre): bankszamlaszam iszapkatasztrofara, Magyar Nepmesek gyereknek, Beugro kettonknek, Szovet fajtak es mukodesuk ismertetese (ebbol holnap vizsgazom bar most is itt verem magam.)...stb.

     

    Te meg gondolom magyar prostik fizetesebol vizsgazol, es eletekorulmenyeibol, mert te ezt vagod nagyon. Talan inkabb rad felesleges pazarolni a draga netet...

     

    Que te vayas bien!

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_526566 (267)
    2010-10-15  02:15
  10. Torolt_felhasznalo_526566
    Torolt_felhasznalo_526566
    2010. október 15. 02:15267.

    Szerintem menj aludni, kipihenten talán észreveszed majd, hogy mennyi zagyvaságot hordtál össze - megint.

     

    A 41. hozzászólásodban még ezt írtad:

     

    "Ha  újra fiatal lennék,én is kurva lennék.

    Nem sajnálom őket." 

     

    Látszik, hogy savanyú a szőlő...

    előzmény:
    elsi1 (266)
    2010-10-15  01:47
  11. 2010. október 15. 01:47266.

    Receptgyujtő,demagóg vagy.Vagy telán Te Teréz anya vagy?Te hány gyereket mentettél már meg?

    a világon 2 milliárd ember éhezik és másfél milliárd ember nem jut tiszta ivóvízhez,Te mégis naponta jól laksz,miközben egy havi internet-pénzed fedezné egy afrikai gyerek havi kajapénzét?Erre gondoltál már?

    Igen,férfiak is megcsalják asszonyaikat,meg asszonyok is megcsalják fiatal pasival a férjüket,miközben élvezik a tutit apuka mellett.

    Utálom,ha csak a férfiakat szidják,félig én is férfi vagyok::))

    előzmény:
    receptgyujto2 (264)
    2010-10-14  21:08
  12. 2010. október 15. 01:24265.

    Érdekes cikk Dia bevallja:lakásra kell a pénz http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/kovacs-dia-lakasra-k ell-a-penz-2031189/

     

     

    Az a baj,hogy sokan keverik a dolgokat,itt és ebben a topikban a luxusnőkről van szó,nem pedig a 12 évesen út mellé kényszerített 1000 ft-ért copizó kislányokról.

    A luxusnők,akik kimennek Dubai-ba,felnőtt nők,akik maguk döntenek.

    előzmény:
    receptgyujto2 (264)
    2010-10-14  21:08
  13. 2010. október 14. 21:08264.

    kebelbarat! Szerinted mit kellene akarnia egy nonek? Mi az, amit szerinted szeressen?

    Komolyan.

     

    Mert gyereket ne akarjon, jo fizetest toled gondolom ne varjon, szep eskuvot ne akarjon, huseget se akarjon, gondolom harmas szexet akarjon...

    Ezen kivul mi fordul meg meg (cseppet sem onzo) ferfi agyadban?

     

    előzmény:
    kebelbarat (263)
    2010-10-14  20:55
  14. 2010. október 14. 20:55263.
    vagy azért akar gyereket a nő,hogy a palit magához kösse ill.a pénz.....van rá példa bőven.....nem kell a szomszédba mennie egyik félnek sem ötletért...
    előzmény:
    vérmatska (262)
    2010-10-14  20:36
  15. 2010. október 14. 20:36262.

    A milliókba kerülő hacacáré igen, de maga házasság nem feltétlenül. A házasság = biztonság, habár manapság egyre kevésbé. Egy nő biztonságos körülmények közé hajlandó gyereket szülni, ez ösztönös dolog. Ez nem pénzhegyeket jelent, hanem azt, hogy "számíthatunk egymásra a bajban". A házasság ennek kinyilvánítása.

    előzmény:
    kebelbarat (261)
    2010-10-14  20:11
  16. 2010. október 14. 20:11261.
    a házasságra gondoltam....nem az anyakönyvezető ill. az esküvőtől lesz a gyerek....tök felesleges ceremónia,körités,csomagolás...
    előzmény:
    receptgyujto2 (258)
    2010-10-14  19:07
  17. 2010. október 14. 19:45260.
    Na, most neked véged!
    előzmény:
    kebelbarat (256)
    2010-10-14  19:03
  18. 2010. október 14. 19:43259.

    Hihihi..miért? Ha egy nő férjhez megy, aki 70 ezret keres havonat árufeltöltőként, akkor onnantól kezdve már nem is kell neki árufeltöltőként dolgoznia? Vagy többet fizetnek neki?:)))

    Vagy azt gondolod, a szegény kis hamupipőkéért eljön a herceg fehér lovon? Ugyanmár! A herceg nem veszi el a hamupipőkét, esetleg  eljátszik vele kicsit..

    előzmény:
    kebelbarat (249)
    2010-10-14  18:11
  19. 2010. október 14. 19:07258.
    a gyerekhez sajnos kell a csomagolás....
    idézet:
    kebelbarat (257)
    2010-10-14 19:03:14
    Tehat atveri a not, mert elveszi mikor tudja, hogy nem valoszinu, hogy valaha is huseges lenne hozza. Na ezt nevezem szemet tetu alaknak. "csomagolasnak" nezni a masik EMBERT.
    előzmény:
    kebelbarat (256)
    2010-10-14  19:03
  20. 2010. október 14. 19:05257.
    Ezt nevezem abszolult egeszseges agyu ferfinak. Mindenben igaza van, teljesen.
    előzmény:
    vérmatska (255)
    2010-10-14  18:54
  21. 2010. október 14. 19:03256.
    a gyerekhez sajnos kell a csomagolás....
    előzmény:
    vérmatska (252)
    2010-10-14  18:39
  22. 2010. október 14. 18:54255.
    Egy férfivélemény (elég szókimondó): http://szoknyavadasz.hu/szoknyapressz/interjuk/qp.htm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_390011 (0)
     
  23. 2010. október 14. 18:48254.

    "Ezekkel szemben a nagy Magyar Primitiv tarsadalom viszont teljesen immunis, es hallgat csendben. (...) Ha viszont kopkodni kell, akkor ott vagytok."

     

    Pontosan.

    előzmény:
    receptgyujto2 (253)
    2010-10-14  18:43
  24. 2010. október 14. 18:43253.

    Nemerdekel.

    Ja, lementem mert ez a kozony, es legyintgetes juttatja ide az orszagot, ahol van. Senki nem mondta, hogy ez mentseg, csak probaltam ismertetni egy folyamatot, aminek a vegen ide (is) el lehet jutni. Amikor hosszu eveken keresztul alazzak a testedet, a kornyezet tudja, de hallgat, utanna hogy varod el egy felnott notol, hogy csak megrazza magat, es menjen az utjara, es o maga tisztelje persze a testet, es rendelkezzen teljesen normalis ertekrenddel? 

    Amugy pedig nem tudom, hogy ki allitotta be magat aldozatnak. En abban a 7 + 3 hetben amig prosti voltam egyaltalan nem voltam ugy elnyomva, mint mondjuk gyermekkoromban. Az egyetlen borzalom volt, hogy hianyzott a gyerekem, szoval allandoan repultem, csak hogy ne legyek tul sokat tavol tole. Az en vendegeim nem kertek analt(mivel nem vallaltam), egyeb higieniai elvarasaimba is belementek(pl oralszexhez is gumi, mivel mashol mar bevezettek, hogy legtobb orszagban sajna anelkul valllaljak) Szerencsere olyan helyen dolgoztam, ahol en vallogattam meg, hogy kivel. Ebben mondjuk voltak nehezsegeim, mert a "management" nem nagyon akarta ezt dijazni, szoval ket helyet hagytam ott 7 het alatt, a harmadikon folyton hazudgaltam, de megoldottam. plusz 3 het osszesen, hetvegekben szamolva inkabb, mikor csak kisero voltam, es csak utazgattam, egyszer Kanari Szigetekre, es parszor csak ugy Svajcon belul. Ezeknek az utaknak nagy resze hulyules volt, kissebb resze szex. 

     Szoval engem pl nem kell sajnalni a prosti melom miatt. Nem errol beszeltem.

     

    Amit probaltam tudomasotokra hozni, hogy akarmennyire is aranylag jatszva megusztam ezt a dontesemet (van akiknek sokkal rosszabbul sul el) mennyire hibas dolognak tartom az egesz prostituciot. Mert aki prostinak megy, annak a fejeben, vagy az eleteben komoly gondok vannak. De ne a prostikat sajnaljatok, hanem a kislanyokat, akiknek a csaladjaban nincs minden rendben, es segitsegre van szukseguk. Ezekkel szemben a nagy Magyar Primitiv tarsadalom viszont teljesen immunis, es hallgat csendben. A nagy resze. Es az en gyermekkoromban meg rosszabb volt. Ha viszont kopkodni kell, akkor ott vagytok. Elorangattok egyedi eseteket, mint Body valaki, akinek nem tudom mi okbol, minden ok. volt otthon, es ennek ellenere ezt muveli. Nem tudom mi oka erre, nem is erdekel, nem is tartozik ide. MErt a nagy tobbseg nem ez a Body. 

     

    UTaljuk a felesegeket??? Akkor most had menjek ujra szint ala: te egy kreten vagy, mint elsi baratnod. Epp az, hogy mi NEM szeretok vagyunk, akik egyutt szidjak a felesegeket, mert meg akarjak szerezni a pasikat, es teljesen lealazzak notarsaikat. MI azt szoktuk mondani: csori felesege, latod a paraszt legalabb a jeggyurujet levehette volna, ha idejon, nem lennek az asszony helyeben. 

    Volt olyan igen jokepu vendegem, masodik latogatasan megmutatja az asszony fotojat, mivel eleinte meg erdeklodo voltam. Szoval szep no. Mondom neki, miert hozzam jon, ott a feleseg. AKkor jaj, hat mar nem olyan a szex, meg blablabla. En meg lelkifrocss, vagy egy fel oraig(amit fel sem szamoltam) hogy minden ember egy kulon kis vilag, ujra fel kellene fedezni az asszonyt, ha egyszer szerettek egymast...satobbi. Szoval vegighallgatott,  utanna megdugott, es torzsvendegem lett. De en megtettem mindent. Akkor ki utalja a felesegeket???

    Szeretnek a helyukben lenni??? NEkem van parom te szerencsetlen, most is itt ulok, o meg a munkahelyen cseszegeti a beosztottjait, mivel a hetvegen elcsesztunk 1000 dollart, csak vasarolgatasokra, mindenem megvan. Most kezdtem egy 5 eves fosulit, a fiam feneke is ki van nyalva, kacago baranyfelhokon utazom, az egyetlen ami epp zavar, hogy tegnap felkavartam magamban a gyermekkorom. ENnyi. 

    Hogy birom a megalaztatasokat? Te hogy birod, hogy ennyire hulye vagy???

    előzmény:
    nemérdekel (241)
    2010-10-14  16:55
  25. 2010. október 14. 18:39252.
    Nos, ezt korrektnek tartom; aki tudja magáról, hogy számára a változatosság az elsődleges, ne nősüljön és ne alapítson családot. Sok csalódástól megmenti önmagát és a potenciális házastársát is.
    előzmény:
    kebelbarat (251)
    2010-10-14  18:20

Címlap

top