Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kócos haj fésülése

goofy75
Létrehozva: 2011. május 2. 14:02

Van ötletetek arra, hogyan tudnám a kislányom hosszú, dús, göndör haját úgy kifésülni, hogy ne ordítozzon már a fésű láttán?

Balzsam + fésüléskönnyítő spray megy a hajára, de még így is keserves az egész procedúra. Mostanra eljutottunk odáig, hogy egyszerűen nem engedi, hogy fésüljem a haját. Legszívesebben rövidre vágatnám, de azt sem engedi.

Várom a tippeket, hátha más is hasonló cipőben jár és tud segíteni!

  1. 2019. november 13. 06:4357.

    Sziaszto szeretnek segicseget kerni en töb evet kit eletem es nem tutam a hajamal foglakosznk es igy agyira ösze kocosodod a hajam hogy barmit  csinalok vel nem sikerul semi mar tejesen el vagyok keseredve es igy nem is jarok sehova mert mar szégyelem a hajam nem tudok mit csinalni vel nagyon kocos csomos let a hajam nagyon szepen meg köszöném a segicsegeget elöre is köszönöm a valaszokat.

  2. 2011. május 5. 21:3256.
    pedig sokat segítene  a hajának a vágás, és lehet, hogy haragudna rád, de késöbb hálás lehetne érte
    előzmény:
    goofy75 (55)
    2011-05-03  08:34
  3. 2011. május 3. 08:3455.
    Úgy néz ki megússza az éjszakai hajvágást a gyerkőc
    előzmény:
    Milu (54)
    2011-05-03  08:31
  4. 2011. május 3. 08:3154.
    Örülök! Nekünk annyira bevált, hogy azóta magamnak is abból a márkából veszek sampont.
    előzmény:
    goofy75 (53)
    2011-05-03  08:20
  5. 2011. május 3. 08:2053.

    Jó hírem van, lányok! Kipróbáltam ezt a Toni&Guy cuccot, és el kell mondanom, hogy valóban szuper! Kis kiszerelésűt vettem, egyet a gubancolódás elleni samponból, egyet a balzsamból, valamint egy ritka fogú fésűt, és kb. 20 perces fésülés után (eddig engedte a kisasszony) egész szép eredményt értem el. Apróbb gubancok maradtak, de elenyésző. Azt hiszem ezután már csak ezt fogom használni! Köszönöm a javaslatokat

    Ha jó lenne a fényképezőm, betenném ide a szép haját, de sajna nem jó :(

    előzmény:
    Milu (51)
    2011-05-02  16:03
  6. 2011. május 2. 16:4452.

     

     

      Szia!

     

     

     Par eve piacra dobtak egy uj tipusu fesut Angliaban, Tangle Teezer a neve, kifejezetten a kocos haj fajdalommentes es hatekony fesulesere.

    Azert egyedulallo, mert kulonbozo hosszausaguak a kefe fogai, ezert nem akadnak bele a kocba, ill nem huzzak-tepik azt.

    Magam nem probaltam, mert megbirkozok a kocaimmal, de olvastam vasarloi velemenyeket, es nagyon pozitiv a visszajelzes.

    Nem tudom, itthon hozzeferheto-e, de pl angol ebay-rol, amazonrol beszerezheto, kb 10 fontba kerul.

    előzmény:
    goofy75 (1)
    2011-05-02  14:02

Címlap

top