Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csonka András a fórumon!

adrijan
Létrehozva: 2011. május 9. 13:35

Kedves fórumozók, május 16-n, hétfőn délután 1-től egy órán keresztül a fórum vendége Csonka András!

 

Fogadjátok szeretettel, és ha szeretnétek kérdezni tőle, ne tartsátok vissza magatokat, már most is írhattok neki! 

  1. 2011. május 16. 14:0451.
    Nekem a Kapj el volt az egyik nagy kedvencem :) Mondjuk akkoriban, amikor játszottátok még tini voltam :) Kívülről fújtam az összes dalt és kikészítettem a családomat, hogy néha napokig azt hallgattam itthon :)
    előzmény:
    Csonka András (37)
    2011-05-16  13:20
  2. 2011. május 16. 13:4850.

    Kedves András!

     

    Én nagyon egyszerű leszek és a kérdésem is az:

     

    Ön ismert ember, visszaolvasva a topikot ismét az a megdöbbenés ül az arcomra, mint annyiszor, amikor egy ember "vadidegenről"ódákat tud zengeni! Pl: imádom, szerelmes lettem beléd stb.

     

    Nem gondolja, hogy elég furcsa ez a rajongás dolog? Gondolok arra, hogy nem is az embert szeretik, hanem azt a dolgot, amit képvisel, hiszen az esetek nagy részében nem csinál mást, mint valakinek a szerepét játssza és akit látunk az nem Csonka András az "EMBER", hanem csak egy színész! Ugyanezt gondolom, azokra az esetekre is, amikor műsort vezet. Ott is tartani kell magukat egy szabályzathoz.

     

    A másik kérdésem, hogy Ön rajong valakiért? Nem példaképre gondolok, hanem úgy mint önért rajonganak, hogy nem ismeri, de képes lenne bármit azért tenni, hogy egy szobába ülhessen vele!

     

    Lehet hogy furcsa kérdések, de sosem értettem, hogy hogy lehet valakit szeretni, aki ismert, de személyesen én nem ismerem!

    idézet:
    *Babocza* (20)
    2011-05-16 12:25:39

    Kedves Babocza!

     

    Szomorú lennék, ha húsz év sem lenne elegendő ahhoz, hogy kiderüljön, milyen vagyok valójában. A színházban valóban szerepet játszom, de az életben ez már hosszú távon nem működne. A nyilatkozataim, a gondolatok, amiket rólam, tőlem olvas - én vagyok. A műsorvezetés, bár nyilván tartanunk kell magunkat bizonyos formai szabályokhoz, szintén az én saját arcomat mutatja.  


    Ennyi év alatt több tízezer emberrel kommunikáltam, ők az én tükröm.

     

    A rajongásról már beszéltem korábban itt, ugyanúgy tudok rajongani egy hétköznapi, egyszerű emberért, mint a legnagyobb művészekért. Teljesen mindegy, nálam az emberi érték a döntő. 

    előzmény:
    *Babocza* (20)
    2011-05-16  12:25
  3. 2011. május 16. 13:4349.

    szia, jöttem "lélektölteni" én is :)))

    mondjuk a ding-dong pont nem tetszett, viszont a gedeon bácsit úgy énekelted hogy azért külön imádtalak :))

    szeretem a kedvességed, az udvariasságod, a szakmai alázatod, mindig jó érzés látni téged :)

    nem baj ha nincs szerepálmod, innen messziről azért csak azt kívánom hogy minden sikerüljön, amit csak szeretnél :)) 

    idézet:
    pihe** (31)
    2011-05-16 13:11:15
    pihe, a próféta szóljon belőled! :)
    előzmény:
    pihe** (31)
    2011-05-16  13:11
  4. 2011. május 16. 13:4248.

    Szeretettel üdvözlöm Művész Úr!

     

     

    Nem kérdezek. Számomra Ön értékes ember és kiváló művész.

    Minden szépet és jót kívánok az életében.

    idézet:
    jara (33)
    2011-05-16 13:15:08
    jara, aranyos vagy, köszönöm szépen!
    előzmény:
    jara (33)
    2011-05-16  13:15
  5. 2011. május 16. 13:4247.

    Szia András!

    Kihez? Hová kell fordulnunk, ha valamelyik dalodat (Ding-dong a legnagyobb esélyes) fel szeretnénk használni a lányom műkorcsolyás kűrjéhez?

    Köszönöm a válszt!

    Korix 

    idézet:
    korix (36)
    2011-05-16 13:19:10
    Ehhez nem értek, mert nyilván jogi oldalról kell a kérdést kezelni, de én maximálisan hozzájárulok, viszont a szerző nem én vagyok. Ez egy holland dal. 
    előzmény:
    korix (36)
    2011-05-16  13:19
  6. 2011. május 16. 13:3946.

    Kedves Bandi!

     

    Én is gartulálok eddigi sikereidhez. Nagyon szimpatikus vagy, tetszik az, hogy népszerűséged ellenére nem szálltál el, jó ember vagy, mások iránt érdeklődő, nyitott a világ dolgaira.

    Külön tisztellek azért, hogy kitartottál a céljaid mellett, nem adtad fel (Színművészeti), és ez persze hozzájárult ahhoz, hogy megismerhessünk.

    Kérdéseim: Ha most huszonéves fejjel pályaválasztás előtt állnál, milyen szakma mellett döntenél? Tegyük fel, hogy nem a Színművészetin gondolkodsz. Arra vagyok igazából kíváncsi, hogy a színház-zene-média trión kívül mi érdekelne?

    Szoktál-e nézőként az Operetten kívül más színházakba járni? Ha igen, melyik előadás(ok) volt mostanában nagy hatással rád?

     

    Kellemes hetet,

    picilany013

    idézet:
    picilany013 (14)
    2011-05-15 19:46:43

    Elárulom neked, hogy ha ma kéne döntenem, egy picit módosítanék. Annyiban, hogy nem mindent egy lapra tennék fel. Egészen biztos, hogy gimnázium után kimennék külföldre tanulni, leginkább nyelvet, de az is lehet, hogy a Színművészeti előtt egy másik szakmát is, hogy ezzel is csökkentsem a kiszolgáltatottság érzését. 

     

    Leginkább a nyitott világ lehetőségeit irigylem a mai fiataloktól. 

     

    Színházba nem olyan gyakran jutok el, mint szeretnék, de azért igyekszem. Különleges élmény volt a Nemzetiben a Vadászjelenetek Alsó-Bajorországban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_614162 (14)
    2011-05-15  19:46
  7. 2011. május 16. 13:3645.
    Kérdezem én: Vastag Csabi hol lesz 10, (20) év múlva? Van egy tippem. :)
    előzmény:
    Komedia8 (43)
    2011-05-16  13:33
  8. 2011. május 16. 13:3544.

    Tisztelt Csonka úr!

     

    Szeretne valaha apává válni?

     

    (Milyen érdekes, hogy a celebvendéges topikokban feltűnően sok a friss reg, akik sehová máshová nem írnak, és mind szeret puszilkodni. ;)) 

    idézet:
    sol (13)
    2011-05-15 19:04:09

    Kedves sol!

     

    Ha a családi hagyományokat nézem, még mindig van egy pár évem, hiszen apám ötven éves volt, amikor születtem. Ugyanakkor szeretném hangsúlyozni, nem kell mindenkinek ugyanazt az utat járnia, és úgy érzem, a klasszikus családmodell nem egyenlő az én boldogságommal.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_139320 (13)
    2011-05-15  19:04
  9. 2011. május 16. 13:3343.

    Jajjj Te, hiába beszélek én Neked, hogy ne legyél kishitű. :)))) Egyébként a bakoktól mit várunk? Én is az vagyok, önbizalom olykor semmi, de aztán jól teleszívom magam a sikerből. Neked is ezt kell tenni, egy színházi siker egy fél évre elegendő, kell hogy legyen. :) És akkor még nem beszéltünk a többi sikerről. Jah és nem az számít, hogy hány ember "lájkol" facebookon. Te nem Vastag Csabi vagy, hanem Csonka András, és ez így jó, ahogy van. :) Mi itt vagyunk, legyen elég. :DDDDDDDDDDD No, viccelek, tudod, szeretünk. :)

     

    "pihe": örülök, hogy tetszenek a kérdéseim, majd biztos kapunk egyszer választ is. :))))

    előzmény:
    Csonka András (39)
    2011-05-16  13:25
  10. 2011. május 16. 13:3342.

    Drága András!

    Most bombázlak a kérdéseimmel és várom a válaszod!

    1. Lesz -e Show műsorod  és ha lesz mikor, vannak már sponzorok???

    2. Készül -e  új dal??

    3. Lesz -e új színházi darab??

    4. A Szigetfesztiválon mikor lépsz fel, tudod-e már??

    5. Hogy vagy a  porckorongsérveddel ,javult -e már , jársz -e még gyógytornára és úszni??

    6. A refluksz betegséged rendben van?

    7. Van-e szerepálmod ,amit eljátszanál szívesen???

    8. Mit szoktál csinálni szabadidődben??

    9. Merre felé fogsz menni  nyaralni?

    10. A múltkor az nyilatkoztad,hogy  nem vagy szerelmes, azóta eltalált vagy megérintett Ámor nyila??

    Előre is nagyon szépen  köszönöm a válaszokat a kérdéseimre!

    További sok sikert kívánok Neked nagyon sok Szeretettel!

    Én itt leszek Veled hétfőn 13-kor,egy hűséges néződ,barátod,és színházi látogatód!Puszi Neked! 

    idézet:
    felhő (12)
    2011-05-15 15:03:45

    A Szigeten várlak téged is augusztus 12-n pénteken, a Volt teraszon, szeretnénk nagy bulit és nagyon sok nézőt.

     

    Nayaralni egész biztos, hogy valamilyen tengerpartra megyek.

     

    A szerelem állítólag sötét verem, de azért szeretnék beleesni :) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_559789 (12)
    2011-05-15  15:03
  11. 2011. május 16. 13:3141.

    Drága András!

    Most bombázlak a kérdéseimmel és várom a válaszod!

    1. Lesz -e Show műsorod  és ha lesz mikor, vannak már sponzorok???

    2. Készül -e  új dal??

    3. Lesz -e új színházi darab??

    4. A Szigetfesztiválon mikor lépsz fel, tudod-e már??

    5. Hogy vagy a  porckorongsérveddel ,javult -e már , jársz -e még gyógytornára és úszni??

    6. A refluksz betegséged rendben van?

    7. Van-e szerepálmod ,amit eljátszanál szívesen???

    8. Mit szoktál csinálni szabadidődben??

    9. Merre felé fogsz menni  nyaralni?

    10. A múltkor az nyilatkoztad,hogy  nem vagy szerelmes, azóta eltalált vagy megérintett Ámor nyila??

    Előre is nagyon szépen  köszönöm a válaszokat a kérdéseimre!

    További sok sikert kívánok Neked nagyon sok Szeretettel!

    Én itt leszek Veled hétfőn 13-kor,egy hűséges néződ,barátod,és színházi látogatód!Puszi Neked! 

    idézet:
    felhő (12)
    2011-05-15 15:03:45

    Drága Felhő!

     

    Kicsit szemezgetek a kérdéseidből.

     

    Vannak az életemben dolgok, amik az "álom" kategóriába tartoznak, még mindig. Úgy látszik, ilyen ez a showműsor is. Nincs hozzá tehetségem, hogy szponzorokat hajtsak fel, pláne a mai válságos időkben. Van egy elképzelésem, mit szeretnék, és hogyan - ha ez nem megy, akkor marad az álom...

     

    Kattog az agyam, és érzem, nem folytathatom ugyanúgy, ahogy nyolc évvel ezelőtt, az utolsó lemezemnél abahagytam. A lemezpiac meghalt, ma már nem a lemez, hanem a dal, akár egy dal is lehet fontos és ütős. Szeretnék új szerzőkkel próbálkozni és egy picit érettebb, és komolyabban vehető produkciót létrehozni.

     

    A porckorong-sérvem szerencsére két éve tünetmentes, de én is beleestem abba a hibába, hogy amikor jól voltam, nem csináltam szinte semmit. Aztán frászt kaptam, mikor megint elkezdett fájni a hátam, úgyhogy most megint úszom és hetente egyszer járok gyógytornára és gyógymasszázsra. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_559789 (12)
    2011-05-15  15:03
  12. 2011. május 16. 13:2640.
    engem is érdekelt volna amiket kérdeztél pedig, kár hogy B. nem válaszolt mindegyikre :)
    előzmény:
    Komedia8 (38)
    2011-05-16  13:24
  13. 2011. május 16. 13:2539.

    Szia! Ismét én vagyok, igaza van Diának, sajnos furcsán mennek el a kérdések és későn jelennek meg! Nekem is lemarad a közepe:(!

     

    Bandi, elgondolkoztál már azon, hogy miért kedvelnek, szeretnek ennyire az emberek, miért is van ennyi szimpatizánsod, ismerősöd, barátod???? Miért van ekkora sikered bárhova is mész és bármit is csinálsz???? Mi a varázsod, különlegességed????? Én sejtem, de szeretném tudni, Te mit gondolsz??

    Köszönöm a válaszod:)!

     

    Puszi: Szilvi 

    idézet:
    pirikep (11)
    2011-05-15 12:40:23

    Szilvi, az a fura, hogy én ezt nem is így látom.

    Pontosabban érzékelem a szeretet különböző megnyilvánulásait, de néha azt gondolom, már orvosi eset vagyok, a bizonytalanságaimmal, a sokszor előtörő kishitűségemmel, önbizalomhiányommal. 

    Soha nem vagyok elégedett magammal igazán. A taps mámorító és pótolhatatlan, de csak az adott estére szól, másnap minden kezdődik előről.

    A népszerűség? Már nem tartozom abba a korosztályba, akikért lépten-nyomon sikoltoznak. A Facebook rajongói oldalamon 4000 tag van, Vastagh Csabának 100.000 - akkor ő 25-ször népszerűbb, mint én? ;) Lehet.

     

    A viccet félretéve: fura kimondani, de húsz éve vagyok a placcon, és még mindig ott vagyok. És ez a fontos.  

    előzmény:
    pirikep (11)
    2011-05-15  12:40
  14. 2011. május 16. 13:2438.

    Köszönöm a válaszaidat! :)))

     

    Hát...Te írtad azon a bizonyos közösségi portálon, hogy kellenek a kérdések, így bedobtam magam. :PPPPPP

     

    Egyébként a Brandy nagyon tetszik, de nekem Banderas leszel, ha megengeded. :D Voltál Banduci is, de gondolom az a ciki kategória. :)))

     

     

    Na puszillak! Dia

    előzmény:
    Csonka András (35)
    2011-05-16  13:17
  15. 2011. május 16. 13:2037.

    Szia! Bandi, melyik a legkedvesebb szereped, előadásod? És miért?

    Csak azt ne írd, hogy nem tudsz választani! Na jó több lehetőséget is elfogadok:) ! Köszönöm

    Nagyon tetszik, hogy bármit is csinálsz, maximálisan és tiszta szívből teszed!!!!!!!!

    Puszi

     

    idézet:
    pirikep (9)
    2011-05-15 12:05:45

    pirikep, édes vagy, köszönöm! Hidd el, tényleg nehéz választani, de ám legyen: a legnagyobb kihívás amikor egy kétszereplős musicalt játszottunk 1995-ben Xantus Barbarával az akkori Madách Kamara Színházban Kapj el! címen.

     

    Úgy volt, hogy csak a nyári szünetben kapunk húsz estét, de olyan siker volt, hogy egész évadban játszottuk ötvenszer. Ez az én ötletem volt, én hajtottam ki, hogy legyen, ezért vagyok nagyon büszke rá. De nem volt olyan szerepem, amire ne emlékeznék jó szívvel, és amiért ne szakadt volna meg a szívem, amikor be kellett fejezni.

    előzmény:
    pirikep (9)
    2011-05-15  12:05
  16. 2011. május 16. 13:1936.

    Szia András!

    Kihez? Hová kell fordulnunk, ha valamelyik dalodat (Ding-dong a legnagyobb esélyes) fel szeretnénk használni a lányom műkorcsolyás kűrjéhez?

    Köszönöm a válszt!

    Korix 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-05-09  13:35
  17. 2011. május 16. 13:1735.

    Kedveled a téli sportokat?

    Hány éves korodban játszottál először színpadon, és milyen szerepben?

    A „művészvilágon” kívül, mi az a terület, amiben el tudtad volna magad képzelni? (vagy amit akár mai napig szívesen művelnél?)

    Előadás, fellépés alkalmával történt-e olyan emlékezetes baki, vicces szituáció életed során, amin mai napig nevetsz? J

    Van példaképed? (bármelyik területről)

    Zavar, hogy ha szimpatizánsaid egyedi becenevekkel gazdagítanak? J

    Melyik színpadi műfaj áll legközelebb a szívedhez?

    Mit gondolsz, miért van az, hogy 3 különböző területen is sikeres, és népszerű tudsz lenni? Mi a „fegyvered”? J

    Nyáron játszol valamelyik szabadtéri színpadon?

    Próbálsz ősszel valamilyen új darabot?

    Milyen a viszonyod az állatokkal?

    Mennyire készülsz fel a riportalanyaidból a Reggeliben?

    idézet:
    Komedia8 (8)
    2011-05-15 10:48:21

    Kedves Komedia8!

     

    Te aztán igazán készültél :)

     

    Kicsit vázlatosan, de próbálok válaszolni. 

     

    Én nem gyerekszínészkedtem, először a Petőfi Gimnázium irodalmi színpadán kezdtem szerepelgetni. Aztán Nemzeti Stúdió, majd az egyetem, a többit meg már tudod. :)

     

    Példakép: kedvenceim vannak, akiket csodálok és remélem, ragad rám valami az életről alkotott gondolataikból. Ilyen volt például Janikovszky Éva, Ranschburg Jenő. Színészként például Haumann Péter, Bodrogi Gyula, és sorolhatnám. Rajongó alkat vagyok.

     

    Nem volt sok becenevem, azok viszont kitartanak, úgy látszik, a sírig. Gyerekkorom óta még mindig sokan Bandikának hívnak, ami elég vicces. A főiskolán kezdtek Brandynek szólítani, ez is sokakban él még, a Família KFT. óta pedig rengetegen hívnak Picinek. Nekem tökmindegy, mindegyiket imádom. 

     

    Az eddig játszott szerepeim átmennek jövőre is, októberben lesz egy bemutatóm a Budapesti Operett Színházban, Lehár Ferenc Cigányszerelem című nagyoperettjének táncos-komikus szerepe.

     

     

    előzmény:
    Komedia8 (8)
    2011-05-15  10:48
  18. 2011. május 16. 13:1734.
    biztos egy új szerep!! ... gratula :)))
    előzmény:
    adrijan (32)
    2011-05-16  13:13
  19. 2011. május 16. 13:1533.

    Szeretettel üdvözlöm Művész Úr!

     

     

    Nem kérdezek. Számomra Ön értékes ember és kiváló művész.

    Minden szépet és jót kívánok az életében.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2011. május 16. 13:1332.
    1 perc szünet, felhívták vendégünket, épp telefonál :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2011. május 16. 13:1131.

    szia, jöttem "lélektölteni" én is :)))

    mondjuk a ding-dong pont nem tetszett, viszont a gedeon bácsit úgy énekelted hogy azért külön imádtalak :))

    szeretem a kedvességed, az udvariasságod, a szakmai alázatod, mindig jó érzés látni téged :)

    nem baj ha nincs szerepálmod, innen messziről azért csak azt kívánom hogy minden sikerüljön, amit csak szeretnél :)) 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-05-09  13:35
  22. 2011. május 16. 13:0730.

    Kedves András!

    Gratulálok tehetségéhez, előadói-, és segítő  készségéhez,

    melyek végtelen szerény magatartásával párosulnak.

    További sok sikert, és mindenek előtt friss, jó egészséget kívánok szeretettel:

    Éva.

    idézet:
    Vadvirág2000 (7)
    2011-05-15 06:22:43
    Éva, igazán köszönöm kedves szavait!
    előzmény:
    Vadvirág2000 (7)
    2011-05-15  06:22
  23. 2011. május 16. 13:0729.

    Ciaooooooooo!

     

    Az időjárás valóban "remek", de legalább Te szebbé teszed. :)))) Kár, hogy ez nem videóchat, hogy láthassunk is. :P Na, nem vagyok telhetetlen. :)))

     

    Dia

    előzmény:
    Csonka András (22)
    2011-05-16  12:58
  24. 2011. május 16. 13:0728.

    Kedves András!

    Szeretnék csatlakozni én is az előttem szólókhoz, kiváló remek művésznek tartom, egy kérdésem lenne,- kérem meg ne haragudjon érte - szeretném kérdezni, hogy a műsorvezetés meddig szerepel terveiben ?

    Munkájához sok sikert kívánok!:-)

    idézet:
    fe-zsu (6)
    2011-05-13 17:38:28

    Dehogy haragszom :)

    Szerinted inkább hagyjam abba? ;)

    Bevallom, soha nem szerepelt a terveim között, hiszen amikor én felnőttem, a műsorvezetés külön szakma volt, azok művelték, akik egyébként mással nem foglalkoztak. A mai világ mindezt felborította. Mindazonáltal élvezem, és örülök a lehetőségnek, mert ott igazán önmagam lehetek.  

    előzmény:
    fe-zsu (6)
    2011-05-13  17:38
  25. 2011. május 16. 13:0427.

    Kedves András!

     

    Először is gratulálok az eddig elért szép eredményeidhez, sikereidhez! Igazán tehetséges művésznek tartalak.

    Több kérdésem is volna:

     

    1) Mikor döntötted el, hogy ezt a pályát választod, és minek a hatására?

    2) Hol tanultad a színészmesterséget?

    3) Van kedvenc szereped azok közül, amiket már eljátszottál?

    4) Van még beteljesületlen szerepálmod? Mi az?

     Más jellegű kérdésem:

    5) 25 éves vagyok, és énekelni tanulok, hogy musicalszínésznő lehessek. Kb. 18 évesnek látszom, ezért nem hiszem, hogy probléma lenne az, hogy már ilyen "öreg" vagyok, de érdekelne a Te véleményed is! Lehet belőlem még valami ilyen idősen is?

     

    Köszönöm szépen a megtisztelő válaszokat, maradok hű követőd Facebook-on is!

     

    További szép sikereket, és minden jót kívánok Neked!

     

    Szeretettel:

    Pille 

     

    idézet:
    mnorka (5)
    2011-05-13 11:55:53

    Pille, nézd el nekem, hogy itt csak rövidebben válaszolok, és nem minden kérdésedre.

     

    Gyerekkorom óta színésznek készültem, talán azért is, mert apám is az volt, így kicsit belesodródtam. 1990-ben végeztem a Színház és Filmművészeti Egyetemet Szinetár Miklós osztályában, prózai szakon. Ehhez képest egy olyan szerepem sincs,  amiben ne kéne énekelni. :) Fura, nem? 

     

    Az érvényesülés soktényezős játék, de én mindenképpen a kitartásban és a munkában hiszek. Te se add fel soha! 

    előzmény:
    mnorka (5)
    2011-05-13  11:55

Címlap

top