Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba
 
Kedves Fórumozók!

Felhívjuk figyelmeteket, hogy a politikai topikokat csak a jogszabályokban kötelezően előírt mértékben moderáljuk, ezért itt fokozott a személyeskedés, vita, anyázás veszélye. Aki ezekbe a topikokba ír, illetve ezeket olvassa, készüljön fel lelkileg, és húzzon vastag bőrt a várható virtuális pofonok ellen, mert a moderátorok itt NEM törlik a bántó hangvételű hozzászólásokat, ha azok nem sértenek személyiségi jogokat, vagy egyéb jogi előírásokat.

A moderálással kapcsolatos további részletek a Felhasználási Feltételekben (http://www.nlcafe.hu/felhasznalasi) olvashatók.

Üdv: a moderátorok
Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba! Politikai gumiszoba

Észak-Amerika napjainkban

hus
hus
Létrehozva: 2011. október 12. 02:47

Azert nyitom, mert tudod miert nyitom Houstonkam.  Tekints el a haziasszonyi szerepemtol, ezt nem tudnam jol vegezni, ebben te vagy a nagyon jo.

 

Nagyon nagy szeretettel adom at neked, iranyitsd ezt a topikon kedved szerint.

 

 

Ez a topik is mint minden topik  szoljon a mindennapokrol, legyen benne egy kis ez, egy kis az, minden ami az itteni eletunkkel kapcsolatos.

  1. hus
    hus
    2016. november 4. 04:1410551.

    Hat hiaba, minden nagy embert egy no buktat le. 


    https://www.youtube.com/watch?v=dkrEIJDJt1s


    Egy valaki megjegyzese: "How can Huma wear designer clothes at thousands of dollars per outfit, on her small government salary?  Hummmm .... It makes you wonder ..."

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10543)
    2016-11-04  02:53
  2. hus
    hus
    2016. november 4. 04:0610550.

    Hoztam neked en is valamit.


    https://www.youtube.com/watch?v=SXG_h765ZBA


    Kicsit jobban ertheto igy.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10543)
    2016-11-04  02:53
  3. hus
    hus
    2016. november 4. 04:0410549.

    Meggyozodesem, hogy a vilag azert utalta Amerikat, mert az ilyen viselkedesu emberek miatt elterjedt a hir, hogy milyenek az amerikaiak.


    Masert nem hiszem, hiszen  a vilag minden embere , aki utalja az amerikaiakat az nem jart meg amerikaban, csak hallott rola, roluk az ezek szerint  az ilyen  vezetoseg miatt lett kiertekelve. 


    A vilag el lehet szornyulkodve, meg  nevethet is es orulhet is, hogy van remeny arra, hogy ennek az egesznek  vege lesz egy eseetlehes uj vezetoseg megvalasztasa utan. Jaaaaaa, persze, ha azt a rengeteg csalast eszre veszik, amit idaig kiterveltek a demokratak. Tonkre tettek meg a demokracia fogalmat is. 


    Hat meg azt a finom  hamburgert  is megutaltattak az emberekkel a viselkedesuk miatt. Pedig meg meg sem kostoltak az itenit, hogy az milyen finom. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10544)
    2016-11-04  02:55
  4. hus
    hus
    2016. november 4. 03:5310548.

    Ez pot olyan volt, mint amikor Hillarynak adtak 2 millio dollart es miutan a repulorol leszallt rogton terrorista allamnak nyilvanitotta azt az orszagot, akitol a penzt kapta.  Hat ezert utaljak ot. 


    Ja, a ferfi is a millioert kapott volna visszaa 2 ezret.    Meg Clintonek  mondjak magukat kulonbnek mint Trump? 


    Most mar csak arra vagyok kivancsi, hogy mikor fognak elojonni dolgok Obamarol.  Ki es mennyi kezpenzt adott neki es miert a 8 ev alatt. 


    Nem fogja meguszni o sem. Azert retteg. Azert remeg minden porcikaja amikor beszel Trumprol.


    Meg arra vagyok kivancsi, hogy Obama testvere mikor fogja mondani, hogy o latta megszuletni Obamat Kenyaban. Vajon lesz ilyen is? Ki tudja, elkepzelheto. Eleg joban van Trumppal.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10543)
    2016-11-04  02:53
  5. hus
    hus
    2016. november 4. 03:3310547.

    Nezem a CNN-t , Obama beszedet, es keves mulott azon, hogy ne irjak Obamanak.   Nem hulyeskedek. 


    Michelle valamelyik nap beszelt, mar nem tudott mit mondani, meg gondolkodott, hogy is kellene meg jobban lehuzni Trumpot es akkor  bujtatottan nevetett,  kuncogott, alig tudta visszatartani magat. Szegyenletes volt. Nagyon meg kell nekik dolgozni ezert a Hillaryert. Nagyon nagy hangon kell tudtara adni az embereknek, hogy nem szamit a csalas, korrupcio, a hatalommal valo visszaeles, igy kell csinalni, mert Hillarynak kulonb es jobban felkeszult szemely meg nem volt az USA elnokjeloltjei kozott. Tessekkerem.  Te ugy, de ugy fogjak magukat szegyellni egy par ev mulva. Persze az is lehet, hogy nem. Megszoktak a mocsok minden valtozatat. Ennyire kell nekik az elnoki  szek, hogy meg vagy 40 evig ezt csinaljak es akkor eppen fel  lehet majd szamolni amerikat.


    Allitom neked, hogy az FBI olyan adatokkal rendelkezik, ami miatt rogton letartoztatnak a naccsagat es a jobbkezet.  Na a ferj kompjutere jol elintezte sorsukat. kepzelem, hogy miert kopott a ferj. Azert neki is sokat kellett lenyelnie, nem csak o volt ott az ordog. Hillary es az ISIS?  


    Ez a no  kiadta az egesz kulugyminiszteri munkajat, az orszag minden fontos es titkos adatat. Kisebbeket ilyenert mar akasztottak volna.


    El sem tudom kepzelni, hogy mi lesz vele.  


    Sajnalom meg mindig, mert ha nem kell neki a magas szek, talan maradhatott volna meg a maga billiardjaival es elhetett volna szepen, amig megadta volna neki a sors.  Kegyetelen lehet neki, a csaladjanak es kepzeld el a lanyat. O akarta, hogy menjenek az egyik dolgozojuk utan, aki az apukajanak "csak" rosszat akart volna. Jol becsavarta az egeszet. Nem sok esze lehet neki ezert, de mindezek ellenere legalabb leallitotta anyjat, apjat a szemet  tovabbi halmozasarol. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10542)
    2016-11-04  02:48
  6. hus
    hus
    2016. november 4. 03:1410546.

    De, ha figyeled, Hillary es a vedelmezoi, a lampanyban segitoi mindent amit Trumpra mondanak, eppen rajuk is illik.  Nem kulonbek , sot , csak gyakorlatuk tobb a kampanyozasukban.


    Hallgattam ma a feleseget.  Szerintem pukkadoznak a nok is es a ferfiak is, akik az ellentaborban vannak. Felhaborodottan mondja egy par no, hogy tud vele egyutt elni a sokkal fiatalabb felesege?  Hat bizony, eleg sokat dolgozik Trump, azt a kis idot meg csak kibirjak valahogy egymassal. Ha megnyeri Trump, szeretnem, akkor le kell nekik alacsonyodni a Feher Haz "roggyant" epuletehez. Mert a tobbivel nem lesz problemajuk. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10541)
    2016-11-04  02:35
  7. hus
    hus
    2016. november 4. 03:0510545.

    Ne hallgass a kommentatorokra.  Beszelnek azok is ossze-vissza. Ma nagyon be vannak zavarodva.   Ilyet nem lattam, meg a vegen a CNN is rajon arra, hogy nincs mit vedeni azt, aki ilyen aljassagra kepes az orszaggal szemben. Hiaba mondtak neki, kertek, onhatalmulag csinalta azt, amit csinalt. Lattad ma Obamat? Nem gondolom.  Remeg a duhtol es ordit es koveteli a szavazatokat a demokratakra. Hat ne adja meg  Isten nekik ezert a sok mocsokert.  Jojjenek ra minden szavazo helynel ra a csalasokra is.


    Mindig tisztaba vagyok egy adott allami szennyel kapcsolatban barmelyik orszaggal szemben. De a Clintonek nagyon melyre nyultak es vittek magukkal azokat, akik korulottuk voltak. 


    Erted most mar, hogy miert utaltak az amerikai embereket? Szomoruan vettem tudomasul, hogy ezert, ezekert az emberekert es a viselkedesukert mas orszagokkal szemben. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10540)
    2016-11-04  02:32
  8. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. november 4. 02:5510544.

    TE HUSIKA... FIGYUZZ!!


    mit gondolsz mit szol a vilag ennyi szennyes terigeteshez??????????????

  9. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. november 4. 02:5310543.

    amikor a GAZEMBERT atveri egy meg nagyobb GAZEMBER.... 


     


    www.youtube.com/watch?v=kN0ya9TLWgI


     

  10. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. november 4. 02:4810542.

    te figyuzz!!! 4 evig nyitott server... mikozben az USA elnokkel levelezget.. No EZERT nem csodalkozom, hogy GOLFOZAS HELYETT A BARACK MOST OTT KIABAL HILLARY MELLETT... SOT MEG MICHELL IS.. holott... ugye minden videon van, hogy SZIDTAK , MINDENNEK NEVEZTEK UGYANEZT A HILLARYT CSAK 4 EVVEL EZELOTT..


    hat latod, EZERT nem tud minden ember politikus lenni...


    CSAK A LEGALJA!!!! IDE BIZONY RINOCEROSZ VASTAG BOR KELL A POFAJUKON LEGYEN... 


    szerintem ha megkerdeznek akarmelyiket mi ennek a szonak a jelentese..... BECSULET, TISZTESSEG, IGAZMONDAS, azt hinnek kinaiul beszelsz hozzajuk, fogalmuk nem lenne mi a szo ertelme. 

  11. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. november 4. 02:3510541.

    hallgaton Hillary uvolteset... 


    2 perc...tovabb nem birom :))))


    CAN YOU IMAGENE THIS MAN IN THE WHITE HOUSE? HOW WOULD WOMEN FEEL??????????????



     


    SZERINTEM NEM ROSSZABBUL MINT BILLY BOY IN THE WHITE HOUSE!!!!!!!!!!!!!!

  12. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. november 4. 02:3210540.

    hallgatom a demo kommentarokat... kik is szavaznak Hillaryre:


    1. UNEDUCATED BLACKS


    2. EDUCATED WHITE WOMEN 


    legyszives MAGYARAZD MEG nekem hol itt a logika???? hatha te jobban erted!!!!! 


    ezek szerinte az agykapacitas egyforma a tanulatlan fekete es a tanult feher no kozott??????????????????????????? 

    előzmény:
    hus (10539)
    2016-11-04  00:54
  13. hus
    hus
    2016. november 4. 00:5410539.

    Meghallgattam tole amit ajanlottal, meg amit nem is.  Ma is probalom majd.  Azert emlitettem meg a multkor, mert emlekszem ra, hogy o volt az egyeduli aki megmondta a velemenyet ugy, ahogy erezte a magaban belulrol. Ezert is kellett elmennie a CNN-tol.  Es o volt az, aki megmagyarazta az emberek nyelven, hogy miert fontos az, hogy a gazdasag jol legyen iranyitva es azaltal jol mukodjon.


    Ha megnezed, o is, Rudy is, Chris is jo erzesu, joindulatu emberek, kierzik beloluk  az a sok emberseg es az altaluk erzett szeretet. Ez, amit nem mindenkinel lehet latni.


    En is ugy jartam az utolso alkalommal amikor irtam ide, jo sokat irtam es elment a fenebe.  Pedig olyan jokat irtam.   Most mar megint minden iromanyomat  megsporolom es  csak utana kuldom el itt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10538)
    2016-11-03  03:29
  14. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. november 3. 03:2910538.

    OKVETLEN HALLGASD MEG LOU-T TODAY!!!!

  15. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. november 3. 03:2710537.

    ujabb botrany.... lehet hogy olyan magasra epitettek a kartyavart, hogy kezd OMLANI????? 

  16. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. november 3. 00:3710536.

    did you hear her today what she said? in Nevada????????????? 


    hogy a fold nem nyillik meg..... 

  17. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. november 2. 21:3310535.

    tudod, hallgatom ezt az agybeteg not, es ugy eltunodom... a NOK ES A VEDELMUKROL, MEG MI LENNE HA TRUMP KERULNE A FEHER HAZBA.. pofazik.


    HOGY NEM NYILLIK MEG A FOLD ALATTA!!!!! MIG BILLY BOY VOLT A FEHER H. MI A JO FRANCOKAT CSINALT? NOKET EROSZAKOLT! 


    a jobb keze... akit osszehoztak a legszegyentelenebb pedophillel.. Wienerrel... ket abszolut mocsok ferfi... es o pofazik a nok vedelmerol Trump ellen... kettojuk FERJE MAR BETOLTOTTE A LEGMOCSKOSABB SZEREPET... NEHEZ LENNE UTANOZNI OKET...:(((((


    -----------------


    no es ehhez megint mit szolsz? a velemenye a nepet, a szegenyeket, a mexicoiakat, FEKETEKET SZERETO , CSAK JOT AKARO DEMOKHOZ...


    nem lehet eleget hangsulyozni, HIPOKRATA, KETSZINU BANDA... 


    www.youtube.com/watch?v=j1L1gNUPbTw


     

  18. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. november 2. 05:1110534.

    tudod arrol a cikkrol beszelek, amiben azt irta a marha, hogy Trump bukasa, hozzta az uj hotelhe bukasat is, ott all, tatong az uressegtol....mikozben mar 500 dollaros szobat sem kapni a varosban, mivel valami conferencia van.... 


    ezt ugy irta, EGY HETTEL A NYITAS ELOTT... 


    ja... biztos tenyleg ures volt, csak hat meg nem volt megnyitva ! :))))))))))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10533)
    2016-11-02  05:07
  19. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. november 2. 05:0710533.

    nezd meg Lou Dobbs 11/1 musorat... 


    az egesz "igazsag" "allam" "nyomozas" mind osszejatszva, a zsebukbe.. egymas mocskos kezet mossak... hihetetlen ezt mar rendbehozni husika 


    viszont hogy vicceset is irjak, miota tanacsoltam a nok lapja reporterenek hogy a cnn-n kivul mast is nezzen.. NEM JELENT MEG SEMMI AAAAAAAAAAAAAMERIKAROL, MEG A VALASZTASROL.... 


    hahahahahahahahahaha

  20. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. november 2. 05:0210532.

    :{ irtam neked egy hosszut, es mielott befejeztem, elszallt, most nincs kedvem megegyszer megirni, csak annyit, hogy en is ugy vagyok mint te, hogy azert nezem most mert tudom hogy tortenelmi idoket elunk.. most fog eldolni hogy ki tudunk e lepni a buzlo kanalisbol (scest pool -nek neveztek ma tobben a tv-ben.... vagy a 8 ev total buz utan Obama uralma folytatodik, es sullyedunk tovabb a mocsarba. 


    de barmennyire erdekel hogy mi tortenik, Michelle Obama, Hillary, Pelosi, E Warren... ha meghallom a hangjukat, vagy csak megjelennek, azonnal elviszim. Rosszul vagyok meg a hangjuktol is. Isten bocsasa meg, nem birom a bofajukat sem nezni. Hogy van aki kedveli oket? itt a magyar forumon is... tudom... es azt is, hogy AZOK SEM JOBBAK! KORRUPT, HAZUG, A VESEJUKIG. 


    mert normalis ember, ennyi gazemberseget nem dicserhet, nem allhat mellejuk.Ahhoz ANNAK IS AZ KELL LENNI.. aki megerti, sot, tapsol... 


    aztan ha vege, mahoz egy hetre, es Hillary nyer... be is fejeztem a hireket... elem a magam kis eletet, es vegkep sem hallani, sem latni nem akarom az orszag romlasat, olyan mint egy cancer beteget nezni haldokolni. 


    nem vagyok kivancsi mit hogy fognak lopni, csalni, hazudni, nepet nyomoritani. Csak azt remelem minden egyes ember aki ra fog szavazni, TONKRE MEGY A BETEGBIZTOSITASA ES MAGAS ADOJA VEGETT! 


    es az lesz az elegtetelem, hogy UGY KELL NEKIK, MEGERDEMLIK, PUSZTULJON A FERGESE. 


    ha netan, megis Trumpnak sikerulne ezt a csurhet legyurni, akkor meg azert fogod neki drukkolni, hogy sikeruljon a terve, hogy kipucolja ezt a mely sullyedo scest poolt. 


    talan sikerulne neki.... ki tudja! nagy faba vagta a fejszejet. 

  21. hus
    hus
    2016. november 2. 01:2110531.

    En is ugy vagyok vele, hogy mar hallani sem akarnek az egeszrol, de ami miatt  meg is newzem es hallgatom az az, hogy az amerikaiak torteneteben ez egy oriasi  es idaig egyedulallonak mondhato kulonleges valasztasi kampany.


    Soros helyeben sem szeretnek lenni, mert nem jol nez ki a helyzete a politikai korokben. Van mitol felnie,  ekkora konder tragyat keverni mindig, amit kever, hat az borzalmas.


    https://www.mrc.org/commentary/soros-funded-lefty-media-r each-more-300-million-every-month


    Szerintem Hillary Sorosnek is a baratnoje volt meg regebben.  Magyarsagukra hivatkozva es a jo baratsagukra. Micsoda modern politikai eletet el ez Hillary. Mindent  megtett es megtesz ami tole telheto . 


    Aztan, ha Hillary fog nyerni, akkor meg kell valtoztatnod a nezeteidet es a politikai  okok miatt a csaladodnak majd sokszor el kell mondani, hogy nem baj, ha kicsit csalnak az emberek, kicsit lopnak es kicsit  hazudnak, az sem baj, ha nagyot, hiszen az orszag 50%-anal  mar tobb azt csinalja. Szinte eszre sem fogjak venni azok akik gyakoroljak, sot meg " le is  neznik azokat, akik nem", hogy nem eleg nagyfiusan, nagylanyosan  csinaljak a dolgaikat.


    Azert Hillary hazugsagai eleg komoly  mentalis problemara mutat. Kozben, ha bepoharaz egy kicsit, hat persze, hogy elfelejti a lenyeges dolgokat.


    Egyebkent ahanyszor azt mondja, hogy nem emlekszik, annyiszor hazudik. Emlekszik o sok mindenre,  de csak arra, amire akar. Ami ot terhelne  arra o nem akar emlekezni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10529)
    2016-10-31  21:15
  22. hus
    hus
    2016. november 2. 00:4910530.

    Hu de nehezen jott be a hozzaszolasos tabla.


    Bill Clinton lapott kegyelmet azert, mert a munkahelyen plusz munkat adott a titkarnonek. 


    Nem lehet mit csinalni az emberekkel, ha szavazni arra szavaznak, akire akarnak , raadasul nem is tudjak megindokolni normalisan az okat.Azeret en minden szavazo lapra ranyomtatnam azt a rublikat, hogy tudja-e mennyi adossaga van az orszagnak es aki nem tudja annak a szavazata nem lenne ervenyes. Ilyen idetlen jatekaim lennenek. 


    Vissza terve Bill es Hillary adojukra es arra, hogy miert van nekik 30 eve mindig kesz es betettek a webre is.


    Azt azert nem tuntetik fel, mindamellett, hogy mennyi a jovedelmuk evente, de mind amellett 


    http://dailycaller.com/2016/10/31/wikileaks-heres-how-the -clintons-free-private-jet-scam-works/


    ennyi kedvezmenyben is reszesulnek es meg annyiban, amirol nem is mernek beszelni es nema csond ovezi.


    Trump adojarol beszelnek inkabb, amit visszaigenyelhet  es igenyelt is, arrol, ami allamilag ellenorzott volt es a adotorveny szerint jart neki. Kulonben nem irhatna le evente . Kozben elfelejtkeznek arrol, hogy mennyi munkat csinalt az evek folyaman es a mai napig is dolgoztatja az embereket.  Pl. most mindenki nagyon dolgozik, miota bejelentette, hogy indul a valasztasokra. Keresnek, kutatnak, beszelnek, irnak, olvasnak, utana jarnak, megszerzik, bemondjak  es meg a tobbi, ami hozzatartozik az egeszhez. De kepzeld el, ha Hillaryt nem hivjak meg az allam  titkos beszelgeteseire allitolag. Mit tartalmazhatnak a megtalalt e-mailek? Ugy sem mondjak meg, mert nem akarjak felhaboritani a ket partot.


     


    A jobbkez nem tudja,hogy kerult oda az "eletbiztositas"  nevezetu rublikaba?  Ha nem o tette be, akkor Hillary, mikozben egyutt dolgoztak aes a gep felugyelet nelkul maradt.  Mert mindenben szorosasn egyutt tudtak dolgozni hosszu eveken keresztul.


    Mit gondolsz 650 ezer e=mail mennyi lehet?   Na azr aztan bongeszhetik. 


    Az jo, Trumpot probaljak belekeverni az oroszok osszejatsszasaval, kozben John Podesta a lanya neven levo adobevallason


    http://dailycaller.com/2016/10/30/tax-form-indicates-pode sta-put-kremlin-tainted-shares-in-daughters-company/


    tuntetik fel az apuci reszvenyeit.   Ejnye, bejnye, Trump nem tud annyit csalni,  mit ezek. Mert miota Obama  az elnok minden evben felulvizsgaljak az adojat.  Azt viszont elhiszem, hogy korul megy rajta, kijatssza  es elvezi benne a kiskapukat. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10528)
    2016-10-31  20:56
  23. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 31. 21:1510529.

    hallgatom a "szakertoket", demokrata hozzaszolokat...


    egyetlen szavam van hozzajuk....


    LEHANYNI AZ EGESZET... HILLERITOL A KONGRESSMAN, A KAMPANY EMBEREI.. 


    A SZEMEDBE NEZNEK, AKARCSAK BILLY BOY ES MONJAK... I HAD NO SEX WITH THAT WOMAN...


     a nep pofajaba hazudnak, elpirulas nelkul! 


    milyen fajta animal ez????????????????????? 

  24. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 31. 20:5610528.

    olyan szomoru ez az egesz husika! 


    Billy boy eseteben EVEKIG ES MILLIOKERT ment a nyomozas, botrany, most az orszag fele MEGINT EZT AKARJA.. el tudod hinni hogy ennyi HULYE , AGYMOSOTT, IDIOTA, BAROM VAN EBBEN AZ ORSZAGBAN???????? 


    HANY EV AGYMOSASA KELL HOGY EGY ORSZAG IDE JUSSON??????????????????????????????????????????


    felemelik az adojat, felemelik a biztositasat, hogy mar ki sem tudja fizetni, mindenki tudja csal , lop, hazudik... ES MEGIS AZT MONDJA 


    IGEN HILLARYT AKAROM!!!!!


    tudod ugy gondolom az ostobasag halalos betegseg!!!!! es ahogy elnezem RAGALYOS!!!! 


    legalabb is nagyon sok megkapja ezt az AGYBETEGSEGET! 


    no ma reggel hallom a "jobb kez" mondja hogy FOGALMAM SINCS HOGY KERULT AZ EMAIL ODA????????????????? " 


    magyarul a "jobb kez" nek fogalma sincs mit csinal a bal kez?????????????????????


    Hillary is 29-szer mondta mikor kerdeztek a munkajaval kapcsolatban... NEM TUDOM, NEM EMLEKSZEM!


    EZ AKAR ELNOK LENNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    AZ HADJAN... DE EZT AKARJA 50 % AZ ORSZAGNAK!!!!! 


    ELKEPESZTO!!!!!!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    hus (10527)
    2016-10-31  03:10
  25. hus
    hus
    2016. október 31. 03:1010527.

    Tudod az ember esze megall, hogy mit muvelt ez az artatlan barany, akinek a kampanya abbol allt, hogy mindig azt mondta, amit a nep hallani akart.


     


    Itt van meg egy katasztrofalis adat,  velejeig mely:


     


    http://thetruthdivision.com/2016/10/breaking-650000-email s-found/


     


    Naaaaaaa, 650 ezer e-mailt talaltak megint?    Jogarol meg esuvorol? 


     


     


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10521)
    2016-10-29  01:48
  26. hus
    hus
    2016. október 31. 03:0910526.

    Tudod az ember esze megall, hogy mit muvelt ez az artatlan barany, akinek a kampanya abbol allt, hogy mindig azt mondta, amit a nep hallani akart.


    Itt van meg egy katasztrofalis adat,  velejeig mely:


    http://thetruthdivision.com/2016/10/breaking-650000-email s-found/


    Naaaaaaa, 650 ezer e-mailt talaltak megint?    Jogarol meg esuvorol? 


     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10521)
    2016-10-29  01:48
  27. hus
    hus
    2016. október 31. 00:4110525.

    Ez a kis no,  Humaa cicababaja Hillarynak mar nem fogja sokaig birni. Teljesen ki van borulva, lattam egy kis filmet rola es remeg minden porcikaja.


    O az,  (Huma Abedin) aki nagyon szoros kapcsolatban van az ISIS-nek nevezett csoporttal allitolag. Is. Micsoda felelemben elhet, raadasul most hagyta ott a ferjet es nap mint nap rettegesben kell elnie, mert  allitolag azt mondjak Hillary mar egy par embert eltetetett lab alol az utolso hetekben. Huma allitolag kozremukodik az FBI embereivel. Na most ebbol mi fog kiderulni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10520)
    2016-10-28  19:57
  28. hus
    hus
    2016. október 31. 00:2810524.

    Koszi megneztem es megneztem a 28-i adasat is. Latni ezen a ferfin,  (Lou Dobbs)hogy mennyire orul annak, hogy lehetoseg van a valtozasra.


    Azert hoztam fel meg az elejen, mert emlekeztem ra, hogy mennyire fel volt haborodva azon, hogy kezeli a WH a haztartast. Ezert tettek ki a szuret a CNN-tol.


    Allitolag a napokban fog kijonni egy video, vagy audio, nem lehet tudni, amikor nagysasszony Hillary a feketekrol fogja elmondani a velemenyet.    Jaj nekem, na arra mit fognak szolni a feketek. Le fogja negerezni oket es hasonlok. Persze azt is meg fogja magyarazni, ha tudja.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10516)
    2016-10-28  05:25
  29. hus
    hus
    2016. október 31. 00:2110523.

    Hogy meddig birja nem tudom, biztos lazitokat kap az orvostol ami batorsagot ad neki a beszedeihez.


    Es meg mindig ugy viselkedik, mint aki nem csinalt soha semmit, ami artana az orszagnak es neki. Mert a tobbi ot nem erdekli.


    Itt van meg ez:


    http://stateofthenation2012.com/?p=53832


    Jo kis bongeszni valo.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10520)
    2016-10-28  19:57
  30. 2016. október 29. 17:5010522.

    H. es az FBI sohsem voltak jo baratok... Szerinte az FBI made a deplorable mistake!  Ki maszik ebbol is, mint sok minden masbol. A baratai el fogjak latni most is egy mento ovvel.  Ha  egeszsegileg at veszeli ezeket az ujabb izgalmakat, akkor revbe jut.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10519)
    2016-10-28  19:38
  31. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 29. 01:4810521.

    eszembe jut hogy 50% az orszagnak KEDVELI OBAMAT.. ES JO ELNOKNEK TARTJA... 


    gondolom ugyan az az 50% aki most Hillaryra szavaz... ez az 50% aki egy teljes brainwashed , suru kodben elo, , tudatlansag es hatartalan butasag csoportja. 


    fogadnek ha megkerdeznek mi a velemeny ERROL, AZT MONDANA, OH... CSAK ENNYIT???? 


     


    Obama Trip Cost Taxpayers $3.6 Million
    Obama flew to Palm Beach, Florida, to play golf with Tiger Woods

    October 28, 2016 12:30 pm


    A new government audit is raising questions about the cost of presidential travel, outlining how a 2013 trip by President Obama to Chicago and Palm Beach cost taxpayers $3.6 million, excluding classified costs, according to a report from the Government Accountability Office.


    “At a time when the government was tightening its belt to prepare for sequestration, President Obama had such little regard for the taxpayer that he spent millions of dollars to play golf with Tiger Woods,” said Sen. Barrasso. “This arrogance is par for the course for the Obama administration.”


    The White House did not provide comments in response to the Government Accountability Office audit, and did not respond to the Washington Free Beacon by press time.


    -----------------


    NO ES MIT SZAMIT? MAJD FELEMELIK AZ ADOKAT, ES KESZ... "WHAT DIFFERENCE DOES IT MAKE?" 


    T
  32. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 28. 19:5710520.

    WAOOOOOOOOOOOOOOOOO


    megint mi derult ki!!!!!!


    WIKILEAKS: HILLARY NEEDED 'SOBERING UP' IN AFTERNOON
    Frantic email exchange between Clinton campaign aides in 2015


    Read more at


    szereny velemenyem szerint ez a szerencsetlen no.... kesz... teljesen ki van borulva, egyreszt az egeszsege sem jo, es ekkora nyomas... ami naponta ujjabb disznosagot hoz vilagossagra..


    vajon meddig birja hogy teljes mental osszeomlasa legyen???????????????

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10519)
    2016-10-28  19:38
  33. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 28. 19:3810519.

    WAOOOOOOOOOOOOOOO


    MEGNYITJAK A NYOMOZAST... UJABB EMAILEK JOTTEK, 


    senki nem tud semmit.. de egy hettel elnok valasztas elott... Hillary FBI INVESTIGATION ALATT ALL.... 


    hogy mik vannak!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    nagyon sok "szemetre " kerulhetett sor, ha az FBI ilyen lepest tesz...


  34. 2016. október 28. 17:4810518.

      Fogalmuk sincs hogy mirol van szo es arrol sem hogy mire fognak szavazni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10517)
    2016-10-28  06:51
  35. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 28. 06:5110517.

    it should be funny... but I think IT IS TRAGIC! I DO NOT WONDER ABOUT 50% VOTING FOR OBAMA AND HILLARY! ANYMORE!!!! 


    https://biggeekdad.com/2016/10/people-clueless-healthcar e/


     


     

  36. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 28. 05:2510516.

    okvetlen nezd Lou Dobbs Tonight 10/27 


    az nlc- reporternek is tanacsolnam... NEM ARTANA HA KICSIT OKOSODNA!!!! 


     

  37. hus
    hus
    2016. október 28. 05:1110515.





    Na ez mar nekem is sok.


    https://www.youtube.com/watch?v=3Y13INFBrcc


    What is it about the 1.8 billion number? Obama asks for 1.8 Billion for Zika... ?


    http://time.com/4211801/zika-virus-obama-congress/


    Es az a sok ember, aki valoban segitseget var, az elvarhatja.


    Kepzeld el, amikor Hillary 5 percig fogad valakit 2 millio dollarert. Egy szegeny orszag vezetoi adjak neki a remeny fejeben. Miutan visszautazott az USA-ba kinyilvanitotta oket terrorista allamnak. Tessekkerem. Aztan csodalkoznak az amerikai emberek, ha utaljak oket, az orszagot.


    Maskor inkabb a sajat orszagara kellene ezt az osszeget forditani. Igy minden honnan jon a penz hozzajuk, hat nem csodalom, hogy a bevallott jovedelmuk utan meg adot is kepesek fizetni.















     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10506)
    2016-10-27  18:25
  38. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 28. 05:0710514.

    No most csak gondolj bele ha Hillary nyer! 


    mive valik ez a rendszer itt... 


    nem a nep! az le van ejtve, marad nyomorult, meg biztositas nelkul, no big deal!


    de mi van az orszag ellenesegeivel? mit szol majd a vilag ki veszi at a hatalmat a vilag vezeto SZABAD, DEMOKRATIKUS ORSZAGABAN?


    szoval itt nagyon komoly dolog van am, nem egyszeru kis milyen kozonseges Trump, nem szavazok ra...big deal.. megy vissza a gyonyoru otthonaba, vezeti es epiti tovabb a luxus szallokat, kaszinokat, golf palyakat. Nem T fogom sajnalni... o meg lesz, koszoni szepen. 


    DE MI LESZ AZ ORSZAGGAL??????????????


    TOVABB SULLYEDUNK AZ INGOVANYBAN, AHONNAN NINCS VISSZAUT... 


    es hogy majd a liberalisok unnepelnek? lehet... egy ideig! de a szegenyedes folytatodik, a tartozas tovabb nol.. a butitas tovabb terjed a fiataloknak, mig ok tovabb novelik a vagyonukat.


    de...


    hal ISTENNEK.. JOL TEREMTETTE A VILAGOT.. EGYIK SEM FOGJA MAGAVAL VINNI EGY LUKAS FILLERT SEM AMIT OSSZERABOLT, CSALT. ES AKKOR LESZ AZ IGAZSAG SZOLGALTATAS NEKIK.. 


    nem a CNN-ben... 

    előzmény:
    hus (10509)
    2016-10-28  04:18
  39. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 28. 04:5610513.

    Tudod mi a legnagyobb problema? es ahogy elnezem SENKI nem meri kimondani, mert ez aztan VEGE az orszagnak.. mert hogy engem lehallgatnak, vagy neznek, vagy mit tudom en, en egy kis senki vagyok, aki csak arrol tud beszelni, irni, vagy ide BEMASOLNI AMI VILAG ELOTT NYITVA.. vagyis nekem senki semmi titkot el nem mond.


    DE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    KEPZELD HOGY AZ ORSZAG 2 LEGFONTOSABB EMBERE.. TITKOS ALLAMI LEVELEZEST FOLYTAT MAGAN SERVEREN AMIT AZ EGESZ VILAG LAT, 


    ES TUD ERROL AZ ORSZAGROL! AZ ELLENSEG IS!!!


    en egy torvenyekhez NULLAT ERTO VALAKI VAGYOK... de akik a torvenyt ismerik!!!!!!! nem irom ide a szot!


    ezert valamikor villanyszek jart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nem pedig elnokseg! 


    es mindezert miert? hogy tobb penz legyen a bankszamlajukon. EGEK URA!!!!!!!!!!!!!!!


    DE EZT SENKI NEM MERI KIMONDANI... MERT SAJNOS IGAZ! ES RETTENTES GONDOLAT

    előzmény:
    hus (10509)
    2016-10-28  04:18
  40. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 28. 04:4710512.

    Valamikor kedveltem Megyn... aztan lattam az arcan a valtozast... mondanam.. FIGYELD A SZEMEIT!!! I DARE YOU!!!! 


    sajnalom ot.. vegtelenul okos, latod ot egy brillians okos nonek tartom.. vegtelenul szep!!! de ugy latom TOBB PENZ KENE.. valamit hallottam rebesgetni, nem tudom igaz e, hogy elvaltak , (marha jokepu ferje van/volt) es szerintem keseru... es igy akar befutni hogy CNN anchor woman legyen. 


    a fekete fiu... hat mit monjak.. az a masik vegtelenul SAJNALATRA MELTO... a jo Istent is LETAGADNA AZ EGBOL HILLARIERT!!!


    nem irigylem a poziciojat, mert amikor azt mondjak neki fekete, o akkor is muszaly hogy LETAGADJA ES AZT ALLITJA HOGY AZ BIZONY FEHER!


    szerencsetlen az egesz banda... egyszeruen nem tudom elhinni hogy a butak/ignorantokon kivul... akik valoban ott vannak, es latjak a ket szep szemukkel... a feketet... FEHERET KELL MONDANI.. HOGY EZT EL IS HISZIK! 


    NEM TUDOM ELHINNI! 

    előzmény:
    hus (10508)
    2016-10-28  04:05
  41. hus
    hus
    2016. október 28. 04:2710511.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10506)
    2016-10-27  18:25
  42. hus
    hus
    2016. október 28. 04:2610510.

    Hat persze, hogy iszik a medve borere. 


    "Original Analysis: Can you guess which Florida county sent two ballots to everyone, and has a Democrat "Supervisor of Elections"?"


    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10506)
    2016-10-27  18:25
  43. hus
    hus
    2016. október 28. 04:1810509.

    Mar a legelso Bernie elleni merkozesen me'g szamoltak a szavazatokat, de o mar kiallt elmondani az oromet a nyereserol.  Azert abban nem vagyok biztos, hogy a kampany vegenel nem-e  csaltak, amikor Bernienek annyi hallgatosaga volt es  szavazata meg sem annyi.


    Kepzeld el most Bernie miket gondol magaban, mikorben huseges katonaja a demokrataknak, akik semmi mast nem csinaltak, csak lecsaltak az utolso 40 evet. Gyalazat. mert kicsi csalas midig tortenik, de ekkorak?


     


    Na a masik, miert nem lehet latni az amerikai kulonleges es evszadok ota nem latott valasztasat itt a nl cilljeiben?  Ha utana kapargatna vlaki jol, akkor meg kiderulne  hogy ez is a demokratake, esetleg Soros ure.  Juj, annak sem all jol a szenaja ezek utan az emailek utan. 


    Kepzeld, ha Obama leveleit is kiteszik a verpadra.  Akkor, vagy kicsit kesobb fog raebredni az amerikaiak masik resze, hogy mit kovetett el az orszaggal szemben Hillary, amiert onhatalmulag 13 telefonrol kuldott es kapott emaileket es mind le van veve. 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10506)
    2016-10-27  18:25
  44. hus
    hus
    2016. október 28. 04:0510508.

    Igen lattam a beszelgetesuket.  Minden akarmi nelkul az az erzesem, hogy Megynnek tetszik valami Trumpban. Csak mondja, mondja a magaet mindig Trumprol, tul sokat foglalkozik vele ahhoz, hogy csak a munkaja lenne ez. Raadasul o egy alkalommal a nagy cirkusz utan elment Trump irodajaba. Remelem Trump nem maradt vele egyedul es nem hagyta ot egyedul. Most van egy masik velemeny amit megkapott.


    https://www.youtube.com/watch?v=tsw4rR7cCxU


     


    Itt van meg egy, ez  egy fekete no velemenye, amit megmond egy fekete fiunak.


    https://www.youtube.com/watch?v=9ZCS7o46h1E


    Hillary remenyt  es mindent iger embereknek, aki melle all. De ennyi szenny utan?  Igy semmisiti meg  Hillary sajat magat. Aztan mindig es szinte minden demokrata , tobb republikanus azt varta, hogy Trump semmisiti meg magat. Minden gyozelme utan jott a meglepetes es idaig jutott.


    Ezek utan a felvetelek utan mar az emberek batrabbak es megmondjak azt amit ereznek a riportereknek.


    Media nagyon besotetiti magat, annyira egyertelmu mar miota elkezdodott ez a kampany. Igen, most lehet latni, hogy van felnivalojuk. Ki tudja ezt eltakarni?  De meg joon egy nagy adag, amikor a szinesekrol fognak beszelni demokrata stilusban.


    Lattam ma Hillary nagyon gyenge, vagy sok gyogyszert szedett, vagy sokat ivott, de szinte tantorogva ment egy szavazoallomasra, raadasul szigoruan megszegve ezzel a  szavazasi szabalyzatot.  Allitolag oroszok a biztonsagi  emberei.  Ne csodalkozz. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10507)
    2016-10-27  18:36
  45. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 27. 18:3610507.

    nem tudom lattad e a fox news-n Megyn reportjat Gingrich-el?


    ezrek irtak be a commentbe.. egyet nem olvastam AMI HIZELGO UGY MEGYN-NEK MINT FOX-NAK...


    itt van egy, ami nagyon jo kifejezi, mit gondolhat a vilag rolunk, mikozben ez a mocsok omlik a mediabol.....


    -------------


    I'm not American, but the vile onslaught by the corrupt media on Donald Trump is revolting to say the least. Yet he stands proud and tall. It's astounding how incredibly hard he's been working at his age while Hillary just sleeps or plots with her evil media and donor henchmen. Crooked Hillary would have just melted into a puddle of slime if the media attacked her like they do Donald Trump. It boggles the mind how stupid can Americans be to vote for this low-life bitch and her rapist husband.

    Show less
     
    ez volt a report ...ha esetleg nem lattad.. 

    www.youtube.com/watch?v=UlPe9C8uM-o
  46. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 27. 18:2510506.

    MAR UNNEPELUNK? 


    elore inni a medve borere... sosem tanacsos!!! 


    I'm just saying! 


  47. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 27. 04:0610505.

    hat tudod!!!!!!!!!!!!


    mondtam neked valamelyik nap volt itt egy cikk... (mar nincs, hamar eltunt) arrol szolt, hogy Trump BUKASA.. val.. az uj szallodaja is bukik..


    URESEN TATONG... mig korulotte az 500 dollaros hotel szobak sem kaphatok, valami konferencia van a varosban, ott a Trump uj hotelje es TATONG AZ URESSEGTOL...


    beirtam valasznak, senki nem reagalt a cikkre.. (a Trump BUKASARA) hogy jo lenne ha a cnn-n kivul mashonnan is szerezne infot. 


    No kerlek, ma a youtubon, mit talalok???????????


    MA VOLT A HIVATALOM MEGNYITO... rovid kis video, beteszem, kar hogy a riperter nem fogja latni, aki a BLOD CIKKET IDE BEIRTA A TATONGO URESSEGROL. 


    hat megdicsernem, hogy milyen jol tajekozott riporter!


     


    www.youtube.com/watch?v=hwinpECzxoo


     


     

  48. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 27. 00:5810504.

    de ne aggodj, a Nok Lapja nem fogja betenni ezt a cikket... ok a cnn-t hallgatjak csak. 

    előzmény:
    hus (10502)
    2016-10-26  20:27
  49. Torolt_felhasznalo_715396
    Torolt_felhasznalo_715396
    2016. október 27. 00:5710503.

    egyertelmu, a cikk nelkul is tudhatja akinek van egy dkg agyvelo a fejeben.


    kerdezlek en... meg valasztas sehol... es mar Mrs majdnem annyi ELECTORAL VOTES -AL rendelkezik, ami kell a nyereshez.


    kerdezlek en HOGY LEHET AZ?????????


    HAT IGY!!!!!!!!!!!!!!!!!


    nem tudom mit lehet erre mondani.. es hogy lehet EZT megallitani! es VISSZAFORDITANI!!!!????????????


    demokratikus utan... mondanak a naivak... demokratikus????????? szerintem mar a szo ertelme is elveszett.


    tudod min elgondolkodom idonkent? MIT GONDOL A VILAG.. A TOBBI ORSZAG FIGYELI ES LATJA EZT


    Vagy mar az egesz vilag korrupt, es tapsolnak ennek???????

    előzmény:
    hus (10501)
    2016-10-26  20:26
  50. hus
    hus
    2016. október 26. 20:2710502.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_715396 (10500)
    2016-10-26  02:42

Címlap

top