Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kérdezz az angyalokról!

adrijan
Létrehozva: 2011. december 15. 11:40
Kedves Fórumozók!

Mostani sztárfórumunkat elsősorban az ezoterikus témák iránt nyitott olvasóinknak ajánljuk, ugyanis

a fórum vendége Mayer Andrea, a Hollandiában élő, nemzetközi hírű angyalterapeuta, az Angyalhíd Spirituális Tanácsadó Szolgálat megalapítója, aki közvetlenül Doreen Virtue amerikai angyalterapeutától tanulta az angyalkommunikációt

időpont: hétfő, december 19-e, délután 1 óra.



Ha tehát bármi kérdésed van az őrangyaloddal, az arkangyalokkal és a tündérekkel kapcsolatban, akkor most felteheted.

Ha szeretnéd tudni, melyik angyaltól kérj segítséget a problémáid megoldásához, szintén itt az alkalom, hogy megkérdezd.

(Update: ma este a Sziddhártha közösségi házban, az Andrássy út 98.-ban este fél 8-től fél 10-ig személyesen is találkozhattok vendégünkkel.)
  1. 2011. december 19. 10:1851.

    Kedves Andrea!

    A 2012-es évre milyen segítséget kérhetek angyalomtól, mert szükséges lenne  rá nagyon, köszönöm.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. december 19. 10:1850.

    Kedves Andrea!

     

    Már több mint 2 éve, hogy végetért a 16 évig tartó élettársi kapcsolatom, de még mindig nem tudtam letenni arról, hogy visszakapjam a szerelmem. Nagyon szeretném megtudni, hogy van-e esélyem, ebben szeretném kérni a segítséged, amit előre is köszönök!!! Én 1955.02.05-én 9:10 perckor Szolnokon születtem, ő: 1950.01.16-án Budapesten.

    Még egyszer köszönöm a segítséged, és szép napot kívánok: Mari55

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. 2011. december 19. 10:1849.

    Kedves Andrea!

     

    Elég bizonytalan vagyok a sorsomat illetően és kíváncsi lennék az én kis anygyalkáim mi mondanak nekem? Mert már rám férne egy kis szerencs év!

    Köszönöm!

     

    Szép napot! Anita

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  4. 2011. december 19. 10:1447.

    Kedves Andi!

     

    1978.03.31. (11 óra 47 perc) születtem. 2012. milyen támogatást nyújt az Angyaloktól, hogy meglépjek egy szakmaváltással egybekötött munkahelykeresést és egy első lakás vásárlást? Szerelmi életem hogy alakulhat? Hogyan lehet megköszönni az Angyaloknak, hogy mellettem állnak és vigyáznak rám? Köszönöm válaszaidat. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_279216
    Torolt_felhasznalo_279216
    2011. december 19. 10:1447.

    Kedves Andrea,

    abban szeretném segítségét kérni, hogy merre indulhatok, ha én is szeretnék közelebbről megismerkedni az angyalokkal?

    Iratkozzam be tanfolyamra vagy olvassak minél több könyvet?

    Ha tudna adni néhány praktikus tanácsot, megköszönném.

     

    Üdvözlettel: caprinic

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  6. 2011. december 19. 10:1246.

    Kedves Andrea!

    Először is áldott ünnepekt kívánok neked!

    Én azt szeretném megtudni, hogy mit üzen az én angyalkám a jövő évre karrier, szerelem és család témákban, ha lehetséges!

    Köszönöm válaszod!

    Üdv: Kinga 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. december 19. 10:1145.

    Kedves Andrea!

    Komoly válságban,mélyponton van a házasságunk mindkettőnk miatt, de most a férjem eléggé elfordult(gyermekeink is vannak). Én sok mindenre rájöttem és nagyon szeretném megmenetni, megújítani, jobbá tenni.

    Van rá lehetőség? Érdemes? 

    Köszönöm.

    Írisz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  8. 2011. december 19. 10:1044.

    Kedves Andrea!

     

    Téged az Ég küldött nekem!

    Úgy érzem teljes összeomlás történik velem,és nem látom a kiutat.Folyamatosan kérem az Angyalokat segítségért,de egyelőre nem nyilatkoznak nekem,de az is lehet,hogy már annyira zaklatott vagyok,hogy meg sem hallom...

    Én egy csodás kapcsolatban éltem egy olyan férfivel,akiről azt gondoltam,nekem rendeltetett.Aztán kb egy éve minden átmenet nélkül eltávolodott tőlem,kimondta h nem szeret,legyen vége.Én el is költöztem Tőle, vissza a szüleimhez,de éreztem,hogy nem úgy van,ahogy Ő mondja,talán fél,megijedt a komoly kapcsolattól.Nehéz helyzetben van,egy csúnya válás után...szerintem még nem dolgozta fel,ez okozza a nehézségeinket is.

    Elkezdtem pozitív célokat kitűzni,folyamatosan kértem az Angyalok segítségét,és elértem,hogy újra kimondja,szeret engem,és lassan minden rendeződött. Egyre többet vagyok Nála.Sajnos a mamája nagy befolyással bír fölötte,és szerintem ellenzi a kapcsolatunkat,állandóan keresztbe tesz nekem,érzem,hogy el akarja szakítani tőlem.Én soha nem ártottam neki,próbáltam megfelelni,de rájöttem,hogy nem lehet...Most minden nagyon rossz körülöttem,megint csupa bizonytalanságot érzek,ahelyett,hogy rendeződne a kapcsolatunk a szerelmemmel.

    Ráadásul,nagyon összevesztem az apámmal is,annyira,hogy nincs otthon már maradásom, nem tudom mit tehetnék teljes tanácstalanság az életem pont most így Karácsony előtt...Kérlek,mondd meg mit tehetnék,hogyan tudnám helyretenni az életem,egy boldog kapcsolatot szeretnék Vele,és azt hogy egy család lehessünk...

    Nagyon köszönöm a válaszod!!!

    Üdvözlettel és szeretettel:

    Zsumi 

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  9. 2011. december 19. 10:0143.

    Kedves Andrea!

     

    Szeretnék segítséget kérni tőled a házasságommal kapcsolatban. Érdemes-e együtt maradnunk, lehetnek -e közös gyermekeink vagy más férfit szántak nekem az Égiek? Melyik angyalhoz fordulhatok segítségért?

    Köszönöm.

    Áldott ünnepeket kívánok!

    Angella

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  10. 2011. december 19. 09:5842.
    Kedves Andrea!          1975. 03.15-én születtem ,két gyermekem van,az első fiam 2002 .09.29-én, a második gyermekem betegen születet  2006 .09.06-án ,mi vár a gyermekeimre és az anyagiakra vagyok kíváncsi?Köszönettel :Andrea
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  11. 2011. december 19. 09:5041.

    Kedves Andrea!

     

    Köszönjük,hogy itt vagy, és segítesz.

    Az én nagy kérdésem.Van egy párkapcsolatom,lassan 5 éve.De nem élünk együtt.Mikor lesz összeköltözés?Mikor várható nálunk házasság ,baba?Velem tervezi a jövőjét?Ő Tomi

    Válaszodat tisztelettel köszönöm Katica

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  12. 2011. december 19. 09:4940.

    Kedves Andrea!

    Azt szeretném megtudni az angyaloktól, hogy mi is pontosan az én utam? Úgy érzem most nem ott vagyok ahol lennem kellene. Mire lesz jó ez a mostani helyzet és van-e ebből rövidesen valamilyen kiút ? Nagyon szépen köszönöm, hogy mindig velem vannak.  Szeretnék én is majd közvetlenül kommunikálni velük, mi a további teendőm? Köszönöm a válaszokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  13. 2011. december 19. 09:4439.

    Kedves Andre!

     

    Valamint még annyit hozzátennék, hogy a volt barátnője, akivel tavaly szakított, a mai napig szerelmes belé, és mióta együtt vagyunk, a jeles alkalmakkor mindig ír neki egy nagyon szívhez szóló, mondhatni "szerelmes levelet", ami véleményem szerint csak arra jó, hogy Andris ne tudja őt elfelejteni, végleg lezárni, hogy bekavarjon közöttünk! Tele vagyok kétségekkel! :S

     

    Köszönöm a segítségét!

     

    Üdvözlettel: Németh Katalin

    előzmény:
    Kata23 (35)
    2011-12-19  09:24
  14. 2011. december 19. 09:4138.
    Kedves Andrea! Köszönöm,hogy segí
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  15. 2011. december 19. 09:3537.

    Kedves Andrea!

     

    A munkám és karrier-építésem során mindig pontosan tudtam, mit-mikor-hogyan-miért csináljak. Viszont a magánélet és szerelem területén most nem tudom, mit akarok, illetve bizonytalan vagyok. :)

    Van valaki, akiről úgy gondolom, hogy Ő a bizonyos "nagy Ő", de elképzelhető, hogy "csak" a lélektársam. Ebben szeretném az útmutatásod kérni, jól értelmezem-e a dolgokat?

    Születési időm: 1980.03.27., éjjel 1/2 1, Budapest.

     

    Segítségedet előre is köszönöm.

    Szép napot! :)

    Üdv,

    Kriszta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  16. 2011. december 19. 09:3136.

    Kedves Andrea!

     

    Igazán örülök az alkalomnak, hogy kérdezhetek az őrangyalomtól rajtad keresztül.

    Úgy érzem, hogy változás közeleg az életemben de nem látom tisztán, hogy merre is kellene mennem. Külföldön élek viszonylag stabilan: munkahely, lakás, párkapcsolat, de mostanában nem hagy nyugodni a gondolat, hogy Magyarországon lenne a helyem.

    Mit üzennek nekem az angyalok ezzel kapcsolatban?

     

    Köszönettel: lajna

    (1977.11.08)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  17. 2011. december 19. 09:2435.

    Kedves Andrea!

     

    Szeretném megkérdezni, hogy munkahelyváltással kapcsolatban milyen kilátásaim vannak, lesz -e lehetőségem egy jobban fizető munkahelyet találnom? Valamint azt szeretném megtudni, hogy a párommal, akivel 3 hónapja járok, el fog -e mélyülni a kapcsolatunk, mert az utóbbi egy - másfél évben annyi csalódás érte, hogy nem mer közel engedni magához. Őt Andrisnak hívják, 1988.10.16. napján született, én pedig 1989.06.08. napján születettem.

     

    Köszönöm, hogy időt szakít rám! 

     

    Üdvözlettel:

     

    Németh Katalin

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  18. 2011. december 19. 09:0334.

    Tisztelt Andrea!

    Elég zűrzavaros életem volt eddig,bár mindig kilábaltam a nagyobb bajokbol is,de úgy érzem nem találom a helyem a ami napig sem,sem munka területén,sem magánéletemben.Már laktam elég sok helyen.most ujabb költözésen gondolkozom,más városba.Valamiféle útmutatás jol jönne mi lenne helyes...Születési  évem:1978.09.09.nyíregyháza.

    Köszönöm

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  19. 2011. december 19. 08:5733.

    Kedves Andrea! Érdeklődnék, hogy mit remélhetek a következő évben a szerelem terén, illetve még egy olyan kérdésem lenne, hogy bizhatok-e az álmaimban. 1983.06.15-én születtem Budapesten. 

    Kösözönöm, Kata 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  20. 2011. december 19. 08:5132.

    Kedves Andrea!

     

    egyszer jártam már egy angyalokkal komminikáló látónál. Amit mondott minden igaz volt, csak a szerelem nem jött még össze...

    Szeretném tudni mit remélhetek a szerelmi életem terén a közeljövőben, megtalálom e végre a párom. Szeretném még tudni, hogy munka terén mi vár rám...és rendeben lesz e az egészségem.

     

    1968.02.14-én  6.10-kor születtem, Budapesten.

     

    köszönöm, Móni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  21. 2011. december 19. 08:4331.

    Kedves Andrea!

     

     

    Nekem a munkámmal van problémám. Nem azon a pályán dolgozom ahol szeretnék, és azt tervezem, hogy 2012 januárjában munkahelyet  váltok. Néha az is eszembe jut , hogy gyökerestül felforgatom az életemet, és kimegyek külfödre. Azt szeretném Öntől kérdezni, hogy ilyen esetben melyik angyal segítségét lehet kérni?

     

    Válaszát előre is köszönöm, és minden jót kívánok Önnek!

     

    Üdvvözlettel:Katalin

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  22. 2011. december 19. 08:4130.
    Kedves Andrea, 10 éve szerelmes vagyok egy férfiba, képtelen vagyok kiverni Ot a fejembol. A szerelmemrol (szerintem) nem tud, a vonzodásomrol igen, aminek o is a jelét adta. A probléma csak annyi, hogy én idokozben el lettem jegyezve, o pedig már nos - csalados ember 2 éve. A jelenlegi paromba szerelmes (már? még?) nem vagyok, bár igaz majd 7 éve vagyunk egyutt. Meg van koztunk a kapcsolat a kapocs, de olyan jellegu vonzodást és szerelmet senki iránt nem éreztem, mint a fent emlitett ferfihoz, aki ugye nem a párom. Kétszer probálkoztunk osszejonni, eloszor az én hibámbol nem sikerult, tul fiatal voltam, aztán a kovetkezo probalkozasnal masfel éve o mar csalados ember volt. Ugy érzem O az, aki nekem kell a boldogsághoz, nem birok megszabadulni az érzéstol amit felé táplálok. Segitseged elore is koszonom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  23. 2011. december 19. 08:3429.

    Kedves Andrea!

     

    Érdekes, hogy mostanában kezdtem olvasni az Angyal kommunikációról, és természetesen azóta egyre több helyről ez köszön vissza. :)  Az érdekelne, hogy ki az én személyes védőangyalom, és mit üzen nekem a közel jövővel kapcsolatban? Sok kérdésem lenne , így csak nagy általánosságban, szerelem, párkapcsolat, munka, család. Születtem 1978.08 07 09:01 Nagyatád

    Köszönettel Ildikó

    Kívánok neked Áldott Békés Ünnepeket! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  24. 2011. december 19. 08:1928.

    Kedves Andrea!

     

     

    A nevem Zsuzsi, 1983.01.29-én, reggel 8:10-kor születtem Debrecenben. Csak annyit szeretnék tudni, mit mond az Őrangyalom a jövőmmel kapcsolatban: egészség, család, barátok, munkahely, álmok? Nagyon szépen köszönöm!

     

    Zsuzsi 

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40
  25. 2011. december 19. 08:0027.

    Kedves Andrea!

     

    Nagyon nehéz helyzetben vagyok, egy tiz éves ismerettségből, egy nagyon szép, de nehéz kapcsolatom lett, Nagyon szeretem, mindent megtennék érte, de sajnos gyógyíthatlan beteg a párom, SM beteg.

    Ez egyre jobban rámyomja a kapcsolatunkra is a bélyegét.

    Nem tudom mit tegyek, most ne találok megoldást,pedig, én már

    régóta hiszem,hogy az angyalok segítenek, abban is segítettek,hogy összekerüljünk.Tudom nagyon nehéz lesz ezt feldolgoznom.

    Sajnos az életritmusunk egyre távolodik egymástól.

    Tanácstalan vagyok.

     

     

    előzmény:
    adrijan (1)
    2011-12-15  11:40

Címlap

top